Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 4856
Reģ: 20.09.2022
Klimpa @ 29.04.2024 10:49
Lai arī Marija mēdz visu uztvert saasinātāk un bieži neredzēt notikumos savu vainu, tā audzinātāja pēc tām ziņām arī nešķiet patīkams cilvēks.

Kas tajās ziņās bija nepatīkams? Varbūt vaina ir tajā kā tās izlasa un uztver? Manā skatījumā, korekta ziņa, ar lūgumu nopietnāk attiekties pret mācību procesu un bērnu uz pirmsskolas iestādi vest laicīgāk. Tas ir nepatīkami? Cieņa pret skolotāju darbu un laiku, laikam nav nepieciešama..
29.04.2024 10:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5055
Reģ: 03.11.2012
chihiro @ 29.04.2024 10:47
Skatos, ka te saradušies mistiskie Vucēnas fani. :D
Katrai vietai/iestādei kā bērnudārzam, skolai, pulciņam utt. ir savi noteikumi. Ir izplānots, kas tiks darīts utt., nav viss tur pašplūsmā. Nokavēties kādreiz ir ok, bet sistemātiski kavēt nav ok. Ja nu galīgi nevar tikt norunātajā laikā, gan jau var kaut kādas nobīdes sarunāt laicīgi, paziņot, ka bērns nebūs 8, bet 9, bet tad to sistemātiski darīt, lai pārējie zina, ar ko rēķināties. Ja grib visu pašplūsmā, tas drīzāk tiešām izklausās, ka vajadzīga vieta, kur atstāt bērnu pieskatīšanai bez jebkādas programmas. Varbūt aukli jāalgo, kuru izsaukt pēc savas vajadzības.
Marijas gadījums atšķiras no citiem arī ar to, ka viņa publisko savu dzīvi un mēs redzam, ka viņa nerīkojas bērnu interesēs - ne ar Vitu, ne ar Neitu - un tas notiek visu laiku, ka abi kavē, Neitam neizpildīti mājasdarbi utt., līdz ar to nevar novelt uz "kādreiz gadījās".

Nu piedod atvaino, es gan neesmu Vucēnas fans, bet tādu komunikāciju no audzinātājas puses es neciestu.
Kā saka, kā sauc tā atbild un šeit runāju par to kādā manierē audzinātāja raksta viņai ziņas.
Mani fascinē tas, kad runa ir par visādiem influenceriem (nerunāju tagad par Mariju), tad vienmēr viss ir nepareizi, kad runa ir par audzinātājām, ārstiem vai iestāžu darbiniekiem, tad viss ok, bez maz ir jābūt pateicīgam, ka ar tevi tā komunicē, nu nav tā. Jebkuram darbiniekam, kurš strādā ar cilvēkiem, it īpaši izglītības iestādes darbiniekiem ir jāmāk komunicēt normāli, ja to nespēj tad jāmaina profesija.
29.04.2024 10:57 |
 
10 gadi
Reitings 3800
Reģ: 29.01.2009
kapriza__ @ 29.04.2024 07:06
Vai ar ārzemju numuriem nebija cits bembis ko Pēteris itkā uzdāvināja? Jo es atceros, ka Katrīnes bembim numurzūme sakas ar KV (pirms arzemju numuriem) un 3 cipari. Vakar Sāgā redzēju Pētera brāli ar to KV bembi braucot. Atpazinu pēc numurzīmes.
Šī rīta storijā var redzēt, ka Katrīnei ir vēl tas pats bembis ar ārzemju numuru, sākas ar BT, bembis ko pārdod ir KV. Vai nu viņiem ir divi bembji vai arī veco bembi pārdeva vai iedeva pabraukāt Pētera brālim.
29.04.2024 10:57 |
 
Reitings 1388
Reģ: 25.01.2023
chihiro @ 29.04.2024 10:47
Skatos, ka te saradušies mistiskie Vucēnas fani. :D
Katrai vietai/iestādei kā bērnudārzam, skolai, pulciņam utt. ir savi noteikumi. Ir izplānots, kas tiks darīts utt., nav viss tur pašplūsmā. Nokavēties kādreiz ir ok, bet sistemātiski kavēt nav ok. Ja nu galīgi nevar tikt norunātajā laikā, gan jau var kaut kādas nobīdes sarunāt laicīgi, paziņot, ka bērns nebūs 8, bet 9, bet tad to sistemātiski darīt, lai pārējie zina, ar ko rēķināties. Ja grib visu pašplūsmā, tas drīzāk tiešām izklausās, ka vajadzīga vieta, kur atstāt bērnu pieskatīšanai bez jebkādas programmas. Varbūt aukli jāalgo, kuru izsaukt pēc savas vajadzības.
Marijas gadījums atšķiras no citiem arī ar to, ka viņa publisko savu dzīvi un mēs redzam, ka viņa nerīkojas bērnu interesēs - ne ar Vitu, ne ar Neitu - un tas notiek visu laiku, ka abi kavē, Neitam neizpildīti mājasdarbi utt., līdz ar to nevar novelt uz "kādreiz gadījās".
Es tā padomāju.Audzinātājas arī taču var nākt,kad sagribas,nu nebūs neviena,kas pirmos bērnus sagaidīs,stāves vecaki ar atvasēm pie durvīm.Nekas,audzinātāja vienkārši,gribēja ilgāk pagulēt.atnāks 10.00 un sāks darbiņu.Vecāki atgādina,ka jābūt laicīgi.Izvazāsim pa soctīkliem,par necienīgu attieksmi,jo atgādināja.Nebūs materiali sagatavoti bērniem,nekas pagaidīs pāris nedēļas.Kad tur tāds.Pretenzijas?Kas tu uzdrīksties aizrādīt,attieksme vispār nekāda.Nez kādam patiktu tāds atstāsts.
29.04.2024 10:58 |
 
Reitings 659
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 29.04.2024 10:56

Kas tajās ziņās bija nepatīkams? Varbūt vaina ir tajā kā tās izlasa un uztver? Manā skatījumā, korekta ziņa, ar lūgumu nopietnāk attiekties pret mācību procesu un bērnu uz pirmsskolas iestādi vest laicīgāk. Tas ir nepatīkami? Cieņa pret skolotāju darbu un laiku, laikam nav nepieciešama..

Turklāt, ziņās redzams, ka pedagogs Marijai vairākkārt lūdz atzīmēt savlaicīgi, ka Vita būs vai nebūs, Marija turpina ignorēt šo prasību, tad ierodas un bērniem ir jāsadala porcijas, lai Vita arī būtu paēdusi. Marija uzraksta, ka ir sadzirdējusi pedagogu pirmajā, otrajā un trešajā reizē, bet tālāk par sadzirdēšanu nekas nenotiek, nekādas uzvedības izmaiņas. Turpina vest Vitu kad ienāk pašai prātā. Marija nesaprot, ka bērnudārzi nav privātas auklītes pēc izsaukuma.
29.04.2024 10:59 |
 
Reitings 763
Reģ: 29.05.2023
vivii @ 29.04.2024 10:57

Nu piedod atvaino, es gan neesmu Vucēnas fans, bet tādu komunikāciju no audzinātājas puses es neciestu.
Kā saka, kā sauc tā atbild un šeit runāju par to kādā manierē audzinātāja raksta viņai ziņas.
Mani fascinē tas, kad runa ir par visādiem influenceriem (nerunāju tagad par Mariju), tad vienmēr viss ir nepareizi, kad runa ir par audzinātājām, ārstiem vai iestāžu darbiniekiem, tad viss ok, bez maz ir jābūt pateicīgam, ka ar tevi tā komunicē, nu nav tā. Jebkuram darbiniekam, kurš strādā ar cilvēkiem, it īpaši izglītības iestādes darbiniekiem ir jāmāk komunicēt normāli, ja to nespēj tad jāmaina profesija.

Un kādā manierē tā audzinātāja raksta ziņas? Tu uzrakstītam tekstam vienmēr piedomā balss intonāciju, lai pati uzkurinātu sevi?
29.04.2024 10:59 |
 
Reitings 4856
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 29.04.2024 10:57

Nu piedod atvaino, es gan neesmu Vucēnas fans, bet tādu komunikāciju no audzinātājas puses es neciestu.
Kā saka, kā sauc tā atbild un šeit runāju par to kādā manierē audzinātāja raksta viņai ziņas.
Mani fascinē tas, kad runa ir par visādiem influenceriem (nerunāju tagad par Mariju), tad vienmēr viss ir nepareizi, kad runa ir par audzinātājām, ārstiem vai iestāžu darbiniekiem, tad viss ok, bez maz ir jābūt pateicīgam, ka ar tevi tā komunicē, nu nav tā. Jebkuram darbiniekam, kurš strādā ar cilvēkiem, it īpaši izglītības iestādes darbiniekiem ir jāmāk komunicēt normāli, ja to nespēj tad jāmaina profesija.

Un kas tajās ziņās bija nenormāls? 😂 ka palūdz attiekties pret izglītības procesu nopietnāk? 😂 ka palūdz laicīgāk bērnu atvest uz izglītības iestādi? Tas tā kā ir nenormāli? 😂
29.04.2024 11:00 |
 
Reitings 1006
Reģ: 05.12.2021
chihiro @ 29.04.2024 10:47
Skatos, ka te saradušies mistiskie Vucēnas fani. :D
Katrai vietai/iestādei kā bērnudārzam, skolai, pulciņam utt. ir savi noteikumi. Ir izplānots, kas tiks darīts utt., nav viss tur pašplūsmā. Nokavēties kādreiz ir ok, bet sistemātiski kavēt nav ok. Ja nu galīgi nevar tikt norunātajā laikā, gan jau var kaut kādas nobīdes sarunāt laicīgi, paziņot, ka bērns nebūs 8, bet 9, bet tad to sistemātiski darīt, lai pārējie zina, ar ko rēķināties. Ja grib visu pašplūsmā, tas drīzāk tiešām izklausās, ka vajadzīga vieta, kur atstāt bērnu pieskatīšanai bez jebkādas programmas. Varbūt aukli jāalgo, kuru izsaukt pēc savas vajadzības.
Marijas gadījums atšķiras no citiem arī ar to, ka viņa publisko savu dzīvi un mēs redzam, ka viņa nerīkojas bērnu interesēs - ne ar Vitu, ne ar Neitu - un tas notiek visu laiku, ka abi kavē, Neitam neizpildīti mājasdarbi utt., līdz ar to nevar novelt uz "kādreiz gadījās".

Precīzi manas domas arī. Viņa tik tipiski manipulē - es, es, man man visi dara pāri, es jau tikai ar visiem pa labam, a tie mani nesaprot. Cik regulāri viņa lika story ap 11/12-1iem naktī, esot manāmā reibumā - loģiski, ka no rīta nevar piecelties un savākties. Nu nevar ar trīs maziem bērniem pa naktīm dzert un cerēt, ka viss saies - trīs mazi bērni apriori ir haoss (manuprāt :D)
Vienīgais, kur var piekrist - par tiem pamperiem, ja tie tiek aiznesti kaut kur prom, teiksim uz vannas istabu/guļamtelpām, bet nu tikpat labi, mamma pati reizi nedēļā var uzjautāt auklītei - lai nočeko, cik daudz palicis. Un arī par to, ka katru dienu jāraksta vai būs. Ja man skolā būtu katru dienu jāpaziņo, es arī dusmotos :D Jo ziņot, manuprāt, vajadzētu tad, ja nebūs.
29.04.2024 11:01 |
 
Reitings 1973
Reģ: 16.02.2021
Ar Neitu jau bija pilnīgi tas pats, viņai bija vienalga vai viņš apmeklē vai neapmeklē bērnu dārzu. Kad bija jāiet skolā, tad gan skrēja ka aptrakusi, ka bērns nav gatavs skolai, bet tā bija tikai un vienīgi Marijas vaina. Viņai vienmēr būs kāds attaisnojums un nekad nebūs pati vainīga. Arī par to paziņošanu čata, ka Vita ieradīsies dārziņā. Dienā ir laiks safilmēt 100 bezjēdzīgus storijus, bet nav 10sek lai uzrakstītu čata 3 vārdus. Un mes ļoti labi redzējām kāpēc Vita dārziņā neieradās laicīgi, jo Marijai, kā jau rīta cilvēkam, bija jāiet vēl pagulēt.
29.04.2024 11:01 |
 
Reitings 659
Reģ: 15.09.2023
kapriza__ @ 29.04.2024 10:57
Šī rīta storijā var redzēt, ka Katrīnei ir vēl tas pats bembis ar ārzemju numuru, sākas ar BT, bembis ko pārdod ir KV. Vai nu viņiem ir divi bembji vai arī veco bembi pārdeva vai iedeva pabraukāt Pētera brālim.

Cilvēki šeit izplata baumas. Tas BMW, kura linku ielika Katrīne, nav viņas BMW. Katrīnei BMW ir ar Igaunijas numura zīmēm, izvairās maksāt nodokļus Latvijā. Tas, kura linku viņa ielika, ir ar Latvijas numuriem un ievests Latvijā tikai pagājušā gada rudenī.
29.04.2024 11:04 |
 
Reitings 1388
Reģ: 25.01.2023
vivii @ 29.04.2024 10:57

Nu piedod atvaino, es gan neesmu Vucēnas fans, bet tādu komunikāciju no audzinātājas puses es neciestu.
Kā saka, kā sauc tā atbild un šeit runāju par to kādā manierē audzinātāja raksta viņai ziņas.
Mani fascinē tas, kad runa ir par visādiem influenceriem (nerunāju tagad par Mariju), tad vienmēr viss ir nepareizi, kad runa ir par audzinātājām, ārstiem vai iestāžu darbiniekiem, tad viss ok, bez maz ir jābūt pateicīgam, ka ar tevi tā komunicē, nu nav tā. Jebkuram darbiniekam, kurš strādā ar cilvēkiem, it īpaši izglītības iestādes darbiniekiem ir jāmāk komunicēt normāli, ja to nespēj tad jāmaina profesija.
Bet tieši,kas bija tur tāds,par ko audzinātāja ir izteikušies ar necieņu?Un kāda ir tā briesmīga attieksme.Es nesaprotu
29.04.2024 11:04 |
 
Reitings 4856
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 29.04.2024 10:57

Nu piedod atvaino, es gan neesmu Vucēnas fans, bet tādu komunikāciju no audzinātājas puses es neciestu.
Kā saka, kā sauc tā atbild un šeit runāju par to kādā manierē audzinātāja raksta viņai ziņas.
Mani fascinē tas, kad runa ir par visādiem influenceriem (nerunāju tagad par Mariju), tad vienmēr viss ir nepareizi, kad runa ir par audzinātājām, ārstiem vai iestāžu darbiniekiem, tad viss ok, bez maz ir jābūt pateicīgam, ka ar tevi tā komunicē, nu nav tā. Jebkuram darbiniekam, kurš strādā ar cilvēkiem, it īpaši izglītības iestādes darbiniekiem ir jāmāk komunicēt normāli, ja to nespēj tad jāmaina profesija.

To, ka Vucēnai vairākkārt palūdz darīt konkrētas lietas un tas viņai besī, to gan var ziņās izlasīt. Ir vecāki, kuri saprot ko palūdz un maina attieksmi, maina darbības, lai mainītu situāciju uz labu. Šeit, Vucēna raksta, ka vairākkārt ir sapratusi, bet ne attieksme, ne darbības nemainās un beigās vēl palūdz, lai viņai ziņas neraksta, bet komunicē ar viņu caur vadītaju. Vaina ir viņas pašas uztverē un tajā, ka, lai situācija mainītos lietas labā neko nedarīja. Un vainīga audzinātāja, viņa uzēdusies 😂 nekorekti ir nerēķināties ar citiem cilvēkiem.. redziet, zvaigzne ir ieradusies un atvedusi savu atvasi, pieņemiet - 9.00, 9.30, 10.00 - kā nu kuru dienu..
29.04.2024 11:12 |
 
Reitings 763
Reģ: 29.05.2023
amnēzija @ 29.04.2024 11:12

To, ka Vucēnai vairākkārt palūdz darīt konkrētas lietas un tas viņai besī, to gan var ziņās izlasīt. Ir vecāki, kuri saprot ko palūdz un maina attieksmi, maina darbības, lai mainītu situāciju uz labu. Šeit, Vucēna raksta, ka vairākkārt ir sapratusi, bet ne attieksme, ne darbības nemainās un beigās vēl palūdz, lai viņai ziņas neraksta, bet komunicē ar viņu caur vadītaju. Vaina ir viņas pašas uztverē un tajā, ka, lai situācija mainītos lietas labā neko nedarīja. Un vainīga audzinātāja, viņa uzēdusies ? nekorekti ir nerēķināties ar citiem cilvēkiem.. redziet, zvaigzne ir ieradusies un atvedusi savu atvasi, pieņemiet - 9.00, 9.30, 10.00 - kā nu kuru dienu..

Jo Marijai besī pienākumi, nav spējīga par kko uzņemties atbildību.
29.04.2024 11:17 |
 
Reitings 2394
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 29.04.2024 10:49

Ne jau tāpēc izmeta no bērnudārza. Marijai ar bērnudārzu bija sadarbība, Vita gāja bez maksas. Bērnudārza vadītāja nebija apmierināta ar Marijas "reklamēšanas" spējām. Es arī būtu neapmierināta, jo ierakstīt storiju, kamēr ej uz bērnudārzu un ietagot bērnudārzu, tā nav reklāma. Marija vienkārši nevar atļauties pati piemaksāt par privātu bērnudārzu, tāpēc arī Vita vairs neiet. Marija ir bezatbildīga šļura, kura iepriekšējā vakarā piedzeras, saliek savu kājstarpi Instagramā un nākamajā rītā nav spējīga aizvest Vitu uz bērnudārzu, jo ir paģiras un nāk miegs. Bet Marija jau uzskata, ka viņa ne pie kā nav vainīga, viņasprāt, bērnudārzam būtu jānāk pakaļ Vitai uz viņas mājām, jāapģērbj, jāpabaro, pakaļa jānoslauka, jāiemāca lasīt, kamēr viņa turpinās meklēties Instagramā pēc bagāta papuča. Marija kādreiz varētu paskatīties uz sevi no malas, ko viņa dara un kā to visu izliek publiski. Viņa domā, ka bērnudārza audzinātājas un direktore neredz viņas vakara storijus, kur viņa šļupst un virina kājas publiski?
galīgi jau nebija bez maksas, maksāja pašvaldība savu daļu, laikam 400Eur. Marija varēja nemaksāt savu daļu 150Eur. Tas ir 150 eur mēnesī par reklāmu influencerim, tas ir lēti! Vai ziniet, kādas cenas prasa influenceri par storijiem? Bet te par veselu mēnesi, kur nepiespiesti, mierīgi, ejot uz dārziņu, Marija stāsta par to. Normāla reklāma, nevis kautkāda samākslota.
29.04.2024 11:21 |
 
Reitings 7461
Reģ: 13.04.2022
Kenty @ 29.04.2024 11:04
Bet tieši,kas bija tur tāds,par ko audzinātāja ir izteikušies ar necieņu?Un kāda ir tā briesmīga attieksme.Es nesaprotu

Ir jābūt absolūti aklai, lai neredzētu to pasīvo agresiju audzinātājas tekstos.
29.04.2024 11:22 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
vivii @ 29.04.2024 10:57

Nu piedod atvaino, es gan neesmu Vucēnas fans, bet tādu komunikāciju no audzinātājas puses es neciestu.
Kā saka, kā sauc tā atbild un šeit runāju par to kādā manierē audzinātāja raksta viņai ziņas.
Mani fascinē tas, kad runa ir par visādiem influenceriem (nerunāju tagad par Mariju), tad vienmēr viss ir nepareizi, kad runa ir par audzinātājām, ārstiem vai iestāžu darbiniekiem, tad viss ok, bez maz ir jābūt pateicīgam, ka ar tevi tā komunicē, nu nav tā. Jebkuram darbiniekam, kurš strādā ar cilvēkiem, it īpaši izglītības iestādes darbiniekiem ir jāmāk komunicēt normāli, ja to nespēj tad jāmaina profesija.

Es nesaredzēju it neko sliktu, uzbraucošu, neiederīgu audzinātājas tekstos.
Es absolūti ticu, ka tai audzinātājai bija nepatika pret Vucēnu - man arī ir. Bet tekstos to pat īsti nevar saredzēt no audzinātājas puses, vienkārši stingra nostāja uz to, ka noteikumi ir jāpilda.
Es te iepriekš liku savu sarunu ar Vucēnu un viņas komunikācijas prasmes ir zemas - kamēr es normāli rakstu, viņa liek bildes ar pārbolītām acīm un smaidu. Čatā ar audzinātāju var redzēt, ka ir balss ziņas, varu iedomāties, ka tur Vucēna arī kaut ko nesakarīgu runāja. Un vispār, ja cilvēkam ir problēmas komunicēt ar visiem - Kristaps, Rafa, Robčiks slikti, Neita skola, klasesbiedru vecāki, Vitas dārziņi, mamma (ar mammu on & off attiecības, bet viņa daudz izteikusies slikti), māsa, kaut kādas draudzenes, .. - , tad jādomā, ka nejau citos ir problēma. Var būt negatīva saskarsme ar kādu cilvēku vai iestādi, bet nejau VISIEM, izņemot NL direktoru. :D
29.04.2024 11:24 |
 
Reitings 2394
Reģ: 20.09.2022
amoreamore @ 29.04.2024 11:22

Ir jābūt absolūti aklai, lai neredzētu to pasīvo agresiju audzinātājas tekstos.
29.04.2024 11:26 |
 
Reitings 4856
Reģ: 20.09.2022
Nitaris @ 29.04.2024 11:21
galīgi jau nebija bez maksas, maksāja pašvaldība savu daļu, laikam 400Eur. Marija varēja nemaksāt savu daļu 150Eur. Tas ir 150 eur mēnesī par reklāmu influencerim, tas ir lēti! Vai ziniet, kādas cenas prasa influenceri par storijiem? Bet te par veselu mēnesi, kur nepiespiesti, mierīgi, ejot uz dārziņu, Marija stāsta par to. Normāla reklāma, nevis kautkāda samākslota.

Un daudz Tu reklāmu dzirdēji par dārziņu 8.mēnešu laikā? 😂 tas, ka pasaka - "Mēs dodamies uz dārziņu", "Es eju pakaļa Vitai uz dārzņu", "Vita šodien dārziņā" - tā nu gan nav reklāma 😂 pārsvarā tādi storiji bija. Es varbūt tikai 1x dzirdēju kaut kādu detalizētāku stāstījumu par mācību iestādi.
Un kāda viņa influencere. Nesmīdini 🤣
29.04.2024 11:28 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
amoreamore @ 29.04.2024 11:22

Ir jābūt absolūti aklai, lai neredzētu to pasīvo agresiju audzinātājas tekstos.

Ja tā ir, kāpēc tā radusies? Nepieciešams paskatīties uz sevi no malas, vai ar tādu pašu attieksmi nenāk pa priekšu. Profesionālim būtu nepieciešams turēties rāmjos, bet pēc sarakstes redzams, ka tas iespēju robežās tiek darīts.
Koppumā dārziņš, protams, ir īpatnējs, ja piedāvājis sadarbību tādai Vucēnai, jo viņa arī pirms šī visa bija staigājoša antireklāma.
29.04.2024 11:30 |
 
Reitings 1388
Reģ: 25.01.2023
amoreamore @ 29.04.2024 11:22

Ir jābūt absolūti aklai, lai neredzētu to pasīvo agresiju audzinātājas tekstos.
tad tu neesi redzējusi,īstu presingu no audzinātāju puses.
29.04.2024 11:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!