Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 4584
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 29.04.2024 15:58

Vispār jau Neits iet pagarinātajā grupā un tur parasti izpilda mājas darbus, dīvaini, ka bērns atnāk pēc 15.00 mājās un vēl nav izmācījies. Tad jautājums, ko viņi dara pagarinātajā grupā?!

Jautājums, ko viņš dara pagarinātajā grupā 😂 viņš tur nav vienīgais.
29.04.2024 16:10 |
 
Reitings 147
Reģ: 29.04.2024
Tā marija jau nesaprot, ka nav runa par to, cikos atnākam tikos ņem pretī. Bērnam ir jābūt ritmam. Tas nozīmē ja viņa pamostas vēlāk, tad vēlāk gribēs ēst, vēlāk gribēs gulēt uutt. Vai tiešām audzinātājām tad ar katru bērnu ir jāauklejas atsevišķi? Tas nav auklites. Un vienalga privāts vai valsts dārziņš, ir noteikumi, kas jāievēro. Negribi nu tad meklē sev ņaņkas un spēlējat klavišas. Tik bezatbkldiga māte..
29.04.2024 16:14 |
 
Reitings 147
Reģ: 29.04.2024
Varētu pamēģināt bērnus likt gulēt laicīgi, katru atsevišķi nevis vienu ar otru, pati nebuhātu pa naktīm un ar bērniem ietu gulēt un tadāaaam, varētu pamosties rīta cilvēks un visu visur paspētu. Jo taču mūžīgi skrien kaut kur tās nlšicas
29.04.2024 16:16 |
 
Reitings 4584
Reģ: 20.09.2022
Marija pieminēja, ka viņai astoņu gadu laikā nav bijis konfliktu ar kādu skolotāju vai bērna vecāku. Bet kā bija pagājušo gadu, kad viņa storijos stāstīja, ka viņa esot nobloķējusi vienu konkrēta puikas (kuru Nataniels sita) mammu, jo viņa viņai regulāri kaut ko rakstīja (ka tik vēl nebija tā, ka viņa minēja, ka viņai tā mamma besī)? Vēl pati izteicās, ka lūgusi Natanielam "Lūdzu, nesit vairāk to puisīti"..
29.04.2024 16:28 |
 
Reitings 147
Reģ: 29.04.2024
amnēzija @ 29.04.2024 16:10

Jautājums, ko viņš dara pagarinātajā grupā ? viņš tur nav vienīgais.
kā ko dara? Sit citus bērnus un nav laika mācīties.
29.04.2024 16:35 |
 
Reitings 147
Reģ: 29.04.2024
Vēl vispār par viņas attieksmi varētu parunāt. Iet uz draudzi, tic dievam. Apspriez kaut kādas vērtības un baušļus. Bet ko pati no tā visa ievēro? Bērniem regulāri gribot uzšaut, dzīvo dažādus sakarus, bez laulībām, ņēmās pa labi pa kreisi, buhā, krāpj citus. Un tā varētu turpināt. Un tad iedomājaties, ja tas viss reāli eksistētu un viņu varētu dievs sodīt, viņa tak būtu pirmā uz sārta.. vājprāts. Un to kultivē soc tīklos.. es tur ieeju paklausīties tikai dēļ tā, ka reāli dura un var ierēkt par kādu glupību, bet no viņas mācīties? Tieši ko? Nē nu to, kā darīt nevajag vot to gan var mācīties
29.04.2024 16:40 |
 
Reitings 944
Reģ: 05.12.2021
vivii @ 29.04.2024 15:58

Vispār jau Neits iet pagarinātajā grupā un tur parasti izpilda mājas darbus, dīvaini, ka bērns atnāk pēc 15.00 mājās un vēl nav izmācījies. Tad jautājums, ko viņi dara pagarinātajā grupā?!

Pagarinātā grupa nav mājas darbu pildīšanas laiks pēc noklusējuma. Jā, bieži tajās izpilda mājas darbus, bet ne visi mājas darbi ir tādi, ko var paveikt skolā tajā pašā dienā.
Man sīkajam pagarinātajā parasti tiek pabeigts tas, kas klasē iesākts (matemātika, latv.valoda), bet ir reizes, kad viņi vnk spēlē kaut kādas galda spēles, pavada laiku sarunās utt un vispār nepieskarās mājas darbiem.
29.04.2024 16:47 |
 
Reitings 1020
Reģ: 23.02.2023
Reklāmu neviens nepamanīja, bet antireklāmu gan.
https://failiem.lv/u/jmrvfzzkrw
29.04.2024 16:50 |
 
Reitings 1020
Reģ: 23.02.2023
Vucēna varētu uz konkurentu pasūtījuma norakt jebkuru pakalpojumu, jo žults viņai rik dabiski vemjas, turklāt tas kas “patīk” sanāk tik stīvi un nedabīgi.
29.04.2024 16:52 |
 
Reitings 1576
Reģ: 31.08.2022
ZANZEZAN @ 29.04.2024 16:14
Tā marija jau nesaprot, ka nav runa par to, cikos atnākam tikos ņem pretī. Bērnam ir jābūt ritmam. Tas nozīmē ja viņa pamostas vēlāk, tad vēlāk gribēs ēst, vēlāk gribēs gulēt uutt. Vai tiešām audzinātājām tad ar katru bērnu ir jāauklejas atsevišķi? Tas nav auklites. Un vienalga privāts vai valsts dārziņš, ir noteikumi, kas jāievēro. Negribi nu tad meklē sev ņaņkas un spēlējat klavišas. Tik bezatbkldiga māte..

Es drīzāk teiktu - tas nav individuālais pieskatītājs, ar kuru var vienoties par vēlamo laiku. Laiku, cikos jāieradoas bērnu dārzā un dienas grafiku nosaka bērnu dārzs, un pilnīgi nekādas starpības - privātais vai pašvaldības. Dienas ritmu nosaka bērnu dārzs. Viens ir - gadījās kadu reizi aizgulēties, neierasties, nokavēt utt, bet ja tas ir regulāri un kā tāda norma - mammīt, ved savu bērnu tad pie individuāla pieskatītāja vai skaties pati. Nav jāved bērnu dārzā tad bernu, ne privātājā, ne pašvaldības. privātais nav īpašāks vai krutāks kā pašvaldības.
29.04.2024 16:54 |
 
Reitings 1576
Reģ: 31.08.2022
Ekhoo @ 29.04.2024 16:50
Reklāmu neviens nepamanīja, bet antireklāmu gan.
https://failiem.lv/u/jmrvfzzkrw

Nu jā, antireklāma arī ir reklāma un nereti tā nostrādā labāk kā reklāma. Tagad redzēsim, kā dārziņš aizstāvēsies.
29.04.2024 16:57 |
 
Reitings 1278
Reģ: 25.01.2023
Elife @ 29.04.2024 16:57

Nu jā, antireklāma arī ir reklāma un nereti tā nostrādā labāk kā reklāma. Tagad redzēsim, kā dārziņš aizstāvēsies.
A varbūt speciāli,ja reklāma nenostrādāja,antireklāma nostrādās, pievērsa lielāku uzmanību😂 Gribēdama nozākāt,beigās var sanākt pretējs efekts
29.04.2024 17:12 |
 
Reitings 2331
Reģ: 20.09.2022
cupcake2 @ 29.04.2024 16:01

Marijas stāsts par vilku ļoti precīzi parāda viņu kā māti (kā tiek (ne)audzināti bērni. Stundu viņa Neitam esot lūgusies, lai nebrauc ar skūteri virsū tam vilkam, lai nekaitina. Šim vienalga. Es pēc pirmā ignorētā lūguma jau sen būtu to skūteri atņēmusi, vēl jo vairāk, ja runa ir par bērna drošību! Un tad pati saka, ka nedēļu skatījusies, kā Neits neliek mieru tam nabaga dzīvniekam. Tagad vismaz ir pārliecināta, ka neko neizdarīs. Nu kā? Kā māte var tik vienaldzīgi izturēties pret saviem bērniem? Nu, ir, jā, cilvēki, kas sit dūri pie krūtīm un bļauj “mans suns NEKAD!!!!!”, man tas liekas stulbi, jo dzīvnieki ir neprognozējami, bet nu labi, tas ir cits stāsts. Bet pēc Marijas stāstītā varēja saprast, ka viņa to nedēļu bez maz gaidīja, kad tad tas vilks norausies. ? Normālam vecākam pietiek ar kripatiņu varbūtības, ka kaut kas varētu notikt, un situācija tiek novērsta. Bet ne jau Marijai. Domās tad, kad tfu tfu tfu kaut kas slikts notiks.
par to vilka dzenāšanu piekrîtu, nedrīkst bērnam ļaut darīt pāri dzīvniekam
29.04.2024 17:23 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Viss jau bija skaidrs mirklī, kad Marija savu monologu uzsāka ar attaisnošanos. Nu, klasika. Tad viņai depresija, tad stāvvieta pilna. Par to stāvvietu - es būtu uzrakstījusi audzinātājai, ka ir jau klāt, bet nav kur nolikt mašīnu. Kas zina, varbūt tā pat iznāktu ārā pretī. Bet kopumā nekas tur tāds nebija. Nevarēja bildi izprintēt? Oh, please.. Cilvēkam, kas visu dienu sēž telefonā grūti atzīmēt, ka bērns būs bd? Piekrītu, ja tas varbūt ir lieki, bet, ja dārziņam tādi noteikumi, tad pildi vai meklē citu. Par tiem pamperiem es arī tā sākumā nodomāju, ka tiešām varēja pateikt. Bet padomājiet, ko viņa stāstīja. Katru dienu viņa nes pamperus. Protams, īpaši uzsvēra, ka lielas čupas, lai tikai izskatītos nevainīgāka. Bet realitātē man šķiet, ka viņa vienkārši ir tā mamma, kas nevis vienu reizi atnes veselu paku, bet vienkārši katru dienu nes pamperus attiecīgajai dienai, un audzinātājas to ir sapratušas un katru dienu nesaka, ka pamperi beigušies. Domāju, ka to pirmo dienu audzinātāja nodomāja, ka varbūt šodien aizmirsa paņemt, otrajā dienā jau painformēja, ka tomēr jāatnes.
Kā mēs labi redzam, Vucēna atrādīja tikai tās ziņas, kas viņai likās izdevīgas. Kaut gan es tajās sarakstēs īsti nepamanīju, kur bija tā skolotājas briesmīgā attieksme. To, cik Vucēna nepieklājīga un briesmīgi taksta, gan. Dažas audzinātājas rakstītās ziņas viņa nevis parādīja, bet atstāstīja. Savas ierunātās ziņas neatskaņoja. Interesanti gan, kāpēc tā?
29.04.2024 17:30 |
 
10 gadi
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
cupcake2 @ 29.04.2024 16:01

Marijas stāsts par vilku ļoti precīzi parāda viņu kā māti (kā tiek (ne)audzināti bērni. Stundu viņa Neitam esot lūgusies, lai nebrauc ar skūteri virsū tam vilkam, lai nekaitina. Šim vienalga. Es pēc pirmā ignorētā lūguma jau sen būtu to skūteri atņēmusi, vēl jo vairāk, ja runa ir par bērna drošību! Un tad pati saka, ka nedēļu skatījusies, kā Neits neliek mieru tam nabaga dzīvniekam. Tagad vismaz ir pārliecināta, ka neko neizdarīs. Nu kā? Kā māte var tik vienaldzīgi izturēties pret saviem bērniem? Nu, ir, jā, cilvēki, kas sit dūri pie krūtīm un bļauj “mans suns NEKAD!!!!!”, man tas liekas stulbi, jo dzīvnieki ir neprognozējami, bet nu labi, tas ir cits stāsts. Bet pēc Marijas stāstītā varēja saprast, ka viņa to nedēļu bez maz gaidīja, kad tad tas vilks norausies. ? Normālam vecākam pietiek ar kripatiņu varbūtības, ka kaut kas varētu notikt, un situācija tiek novērsta. Bet ne jau Marijai. Domās tad, kad tfu tfu tfu kaut kas slikts notiks.

Man ir labradors, kam pēc noklusējuma nav iestrādāts košanas gēns. Roku uz sirds lieku, ka maniem bērniem nekad neiekodīs,jo ir uzauguši kopā, bet par svešiem nu...zobu ķīlā nedotu.Suns ir suns ... suns sargā savējos...
Otrkārt...nu nav viņa īpašāka par citiem. Ja ir jāierodas līdz 8 vai 9,tad ir jāierodas. Nevari piecelties ,neved vispār.
29.04.2024 17:30 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Visbeidzot jau te iepriekš pieminētā tēvu dienas apsveikuma kartiņa. Te nu bija super reklamētāja. Es arī no visām “reklāmām” visspilgtāk atceros to, kur viņa negatīvi izteicās par dārziņu, jo tas liek zīmēt tēvu dienas apsveikuma kartiņu vai ko tur. Super sadarbība! 👍🏼
Protams, es skolotājas ziņās nolasīju to, ka Vucēna viņu jau ir konkrēti izbesijusi ar savu attieksmi. Un es viņu saprotu. Bet neko nepieklājīgu tā arī ieraudzīt nespēju.
29.04.2024 17:30 |
 
Reitings 1186
Reģ: 18.12.2022
Es esmu vienīgais, kam redzot ģimene burkā īpašās sērijas reklāmas postu ig nāk smiekli? "Mīlētāko ģimeņu atkalsatikšanās" - un foto Agrita ar savu ģimeni no kuras galīgi nešķīrās pa draugam un diez vai ir dikti mīlēti 🤣 Kārtējais lv televīziju variants kā celt popularitāti uz skandāliem nevis kvalitāti..
29.04.2024 17:46 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Phenelopsis @ 29.04.2024 17:30

Man ir labradors, kam pēc noklusējuma nav iestrādāts košanas gēns. Roku uz sirds lieku, ka maniem bērniem nekad neiekodīs,jo ir uzauguši kopā, bet par svešiem nu...zobu ķīlā nedotu.Suns ir suns ... suns sargā savējos...
Otrkārt...nu nav viņa īpašāka par citiem. Ja ir jāierodas līdz 8 vai 9,tad ir jāierodas. Nevari piecelties ,neved vispār.

Novēlu, lai tā arī tas paliek. Bet es tomēr palikšu pie uzskata, ka, ja dzīvnieks (nu, teorētiski) fiziski ir spējīgs nograuzt bērnam pus seju, tad risks ir vienmēr, un saviem bērniem neļaušu viņu kaitināt vai līst ar seju pie purna. 😊
29.04.2024 17:56 |
 
10 gadi
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
cupcake2 @ 29.04.2024 17:56

Novēlu, lai tā arī tas paliek. Bet es tomēr palikšu pie uzskata, ka, ja dzīvnieks (nu, teorētiski) fiziski ir spējīgs nograuzt bērnam pus seju, tad risks ir vienmēr, un saviem bērniem neļaušu viņu kaitināt vai līst ar seju pie purna. ?

Viennozīmīgi. Arī pret savu suni jāizturas ar pietāti, kur nu vēl svešu. 🤍
29.04.2024 18:18 |
 
Reitings 4584
Reģ: 20.09.2022
cupcake2 @ 29.04.2024 17:56

Novēlu, lai tā arī tas paliek. Bet es tomēr palikšu pie uzskata, ka, ja dzīvnieks (nu, teorētiski) fiziski ir spējīgs nograuzt bērnam pus seju, tad risks ir vienmēr, un saviem bērniem neļaušu viņu kaitināt vai līst ar seju pie purna. ?

Cilvēki, kuri vairāk ir saskarē ar dzīvniekiem, vienmēr atgādina - dzīvnieks ir neprognozējams. Lai cik tas mājas mīlulis ir mīļš, kādā brīdī kaut kas var notiet greizi.
29.04.2024 18:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits