Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
AnneBelle @ 30.01.2024 19:39
Un tomēr Marija, kā nu māk, bet par bērniem rūpējas. Kristapa attieksme ļoti zemiska, kārtējo reizi parāda, cik svarīgi tādus lielus lēmumus (kā bērniņa ienākšanu dzīvē) plānot kopā ar prātīgiem un atbildīgiem vīriešiem ? Kā Neitam justies, ka tēvam pilnīgi vienalga par viņu… un Marijai arī ļoti bēdīga situācija, ne viņa bijusi svarīga, ne bērni. ?

Tu to nopietni?
Nemaz nerunājot par visu to, ko mēs redzam tagad sakarā ar bērniem, Marija arī par Neitu, kad viņš bija mazulis, nevēlējās turēt rūpi. Sekoju viņai pirms Vitas piedzimšanas, bet jau kad Neits nebija mazulis. Tomēr viņa stāstīja, cik ļoti negribēja sēdēt ar Neitu mājās, labāk pazuda darbā (toreiz strādāja kafejnīcā) utt. Ar vīru esot bijušas domstarpības, ka viņa nepavada ar Neitu tik daudz laika un nav klasiskā sieva.
Reāli nekad viņa nav bijusi laba māte. Šobrīd jo īpaši tas parādās, cik DAUDZ Neitam šīs mātītes dēļ ir/būs traumu. Jau viņš ir bērns ar uzvedības un mācības problēmām, kur vainīga ir tikai Marija, jo, ja ar Neitu nodarbotos, viņš tāds nebūtu. Un Neits nav vainīgs, ka viņa apzināti veidoja vēl 2 bērnus, bet viņam no tā jācieš un vēl Neita tēvam jāpacieš visi tie uzbrukumi, ka jādod nauda auklei utt. Ja būtu tikai Neits, aukli vairs nevajadzētu.
30.01.2024 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 476
Reģ: 31.01.2009
chihiro @ 30.01.2024 20:02

Tu to nopietni?
Nemaz nerunājot par visu to, ko mēs redzam tagad sakarā ar bērniem, Marija arī par Neitu, kad viņš bija mazulis, nevēlējās turēt rūpi. Sekoju viņai pirms Vitas piedzimšanas, bet jau kad Neits nebija mazulis. Tomēr viņa stāstīja, cik ļoti negribēja sēdēt ar Neitu mājās, labāk pazuda darbā (toreiz strādāja kafejnīcā) utt. Ar vīru esot bijušas domstarpības, ka viņa nepavada ar Neitu tik daudz laika un nav klasiskā sieva.
Reāli nekad viņa nav bijusi laba māte. Šobrīd jo īpaši tas parādās, cik DAUDZ Neitam šīs mātītes dēļ ir/būs traumu. Jau viņš ir bērns ar uzvedības un mācības problēmām, kur vainīga ir tikai Marija, jo, ja ar Neitu nodarbotos, viņš tāds nebūtu. Un Neits nav vainīgs, ka viņa apzināti veidoja vēl 2 bērnus, bet viņam no tā jācieš un vēl Neita tēvam jāpacieš visi tie uzbrukumi, ka jādod nauda auklei utt. Ja būtu tikai Neits, aukli vairs nevajadzētu.

Nē, tik sen nesekoju gan viņas dzīvei.
Bet tomēr, viņa ir ar Neitu, nevis tēvs, ne? Nav pametusi, atstājusi novārtā, kādam nogrūdusi… Es arī esmu redzējusi viņas story, kur pret dēlu neizturas ar mīlošāko attieksmi, un, manuprāt, tā ir arī Kristapa līdzatbildība. Nebūtu viņam vienalga, arī Marijai būtu vieglāk gan emocionāli, gan finansiāli.
Es viņas vietā arī mēģinātu dabūt visu, ko vien varu šādā gadijumā. Es nesaku, ka Marija ir laba māte, nudien nav, bet Kristaps noteikti ir daudz sliktāks tēvs 🫣
30.01.2024 20:14 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
AnneBelle @ 30.01.2024 20:14

Nē, tik sen nesekoju gan viņas dzīvei.
Bet tomēr, viņa ir ar Neitu, nevis tēvs, ne? Nav pametusi, atstājusi novārtā, kādam nogrūdusi… Es arī esmu redzējusi viņas story, kur pret dēlu neizturas ar mīlošāko attieksmi, un, manuprāt, tā ir arī Kristapa līdzatbildība. Nebūtu viņam vienalga, arī Marijai būtu vieglāk gan emocionāli, gan finansiāli.
Es viņas vietā arī mēģinātu dabūt visu, ko vien varu šādā gadijumā. Es nesaku, ka Marija ir laba māte, nudien nav, bet Kristaps noteikti ir daudz sliktāks tēvs ?

Kad bija, kur nogrūst, tad nogrūda. Kad mazulis, tad tēvs vairāk rūpējās. Pēc šķiršanās - Marijas māte. Pēc tam Spānijā Rafa. Tad atkal Marijas māte, kamēr Marija skandalēja ar Rafu un tikko dzimušo Vitu. Tad jau ar visiem 3 bērniem uzsēdās uz draudzenes kakla, ar kuru īrēja māju.
Kur viņai tagad grūst, kad draudzenes nav, ar māti attiecības sabojātas un vīrieša, kas gribētu ņemties ar bērniem, nav? Baby boxā jau pieaugušu vai bērnu namā? Jā, tik zemiska viņa nav, laikam par to jāpaslavē?
Bet par rūpēšanos viņas attieksmi nenosaukt. Neits kavē skolu, ir neēdis, nav izpildījis mājasdarbus, nav pulciņu, pieskata mazākos utt. Storijos viņa nemitīgi par viņu runā ar naidu.
Kristaps, protams, stulbenis, jo neierodoties, nesniedzot savus argumentus viņš pats sev izdarīja sliktu. Vajag aizstāvēties, nevis ierakt galvu smiltīs.
30.01.2024 20:21 |
 
10 gadi
Reitings 476
Reģ: 31.01.2009
chihiro @ 30.01.2024 20:21

Kad bija, kur nogrūst, tad nogrūda. Kad mazulis, tad tēvs vairāk rūpējās. Pēc šķiršanās - Marijas māte. Pēc tam Spānijā Rafa. Tad atkal Marijas māte, kamēr Marija skandalēja ar Rafu un tikko dzimušo Vitu. Tad jau ar visiem 3 bērniem uzsēdās uz draudzenes kakla, ar kuru īrēja māju.
Kur viņai tagad grūst, kad draudzenes nav, ar māti attiecības sabojātas un vīrieša, kas gribētu ņemties ar bērniem, nav? Baby boxā jau pieaugušu vai bērnu namā? Jā, tik zemiska viņa nav, laikam par to jāpaslavē?
Bet par rūpēšanos viņas attieksmi nenosaukt. Neits kavē skolu, ir neēdis, nav izpildījis mājasdarbus, nav pulciņu, pieskata mazākos utt. Storijos viņa nemitīgi par viņu runā ar naidu.
Kristaps, protams, stulbenis, jo neierodoties, nesniedzot savus argumentus viņš pats sev izdarīja sliktu. Vajag aizstāvēties, nevis ierakt galvu smiltīs.

Un kur tēva atbildība visā šajā? Kāpēc tikai māte vainīga un tikai mātei par visu jārūpējas? 😐 Ja tiešām ir šādi, kā saki, ka bērns nemācās (traucētas tiesības uz izglītību), neēdis (pamatvajadzību nenodrošināšana) utt., tad normāls tēvs rīkotos, ne?
30.01.2024 20:25 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
AnneBelle @ 30.01.2024 20:25

Un kur tēva atbildība visā šajā? Kāpēc tikai māte vainīga un tikai mātei par visu jārūpējas? ? Ja tiešām ir šādi, kā saki, ka bērns nemācās (traucētas tiesības uz izglītību), neēdis (pamatvajadzību nenodrošināšana) utt., tad normāls tēvs rīkotos, ne?

Kāda jēga runāt, kurš sliktāks no viņiem - Marija vai Kristaps? Tas, ka Kristaps slikts, kaut kā padara labāku Mariju? Visas sievietes ar bērnu, no kurām vīri aizgājuši, tā izturas pret savu bērnu?
Un Kristaps ir atbildīgs tikai par 1 bērnu, bet Marija ļoti bieži runā tā it kā viņam būtu visi 3 bērni (piemēram, par to aukles algošanu).
Runāju par Mariju, jo Kristaps savu dzīvi nepublicē, bet Marija gan. Tādēļ ir pavisam skaidrs, ka Marijai nospļauties par bērniem, par Kristapa attieksmi var saprast tikai no Marijas stāstītā un no tādām lietām kā tiesas neapmeklēšana. Ja Kristaps izliktu savu dzīvi publiski, tad varētu arī par viņu parunāt.
30.01.2024 20:28 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
chihiro @ 30.01.2024 20:02

Tu to nopietni?
Nemaz nerunājot par visu to, ko mēs redzam tagad sakarā ar bērniem, Marija arī par Neitu, kad viņš bija mazulis, nevēlējās turēt rūpi. Sekoju viņai pirms Vitas piedzimšanas, bet jau kad Neits nebija mazulis. Tomēr viņa stāstīja, cik ļoti negribēja sēdēt ar Neitu mājās, labāk pazuda darbā (toreiz strādāja kafejnīcā) utt. Ar vīru esot bijušas domstarpības, ka viņa nepavada ar Neitu tik daudz laika un nav klasiskā sieva.
Reāli nekad viņa nav bijusi laba māte. Šobrīd jo īpaši tas parādās, cik DAUDZ Neitam šīs mātītes dēļ ir/būs traumu. Jau viņš ir bērns ar uzvedības un mācības problēmām, kur vainīga ir tikai Marija, jo, ja ar Neitu nodarbotos, viņš tāds nebūtu. Un Neits nav vainīgs, ka viņa apzināti veidoja vēl 2 bērnus, bet viņam no tā jācieš un vēl Neita tēvam jāpacieš visi tie uzbrukumi, ka jādod nauda auklei utt. Ja būtu tikai Neits, aukli vairs nevajadzētu.

To es arī dzirdēju viņas stāstā, ka tad kad strādāja iepriekšējā darbavietā, mājās viņa ģimeni neredzēja. Arī tad, kad teica, ka viņai brīvdiena un solīja, ka viņi pavadīs laiku kopā, viņai piezvanīja no darba un viņa uz darbu aizskrēja..
30.01.2024 20:28 |
 
Reitings 5159
Reģ: 06.08.2014
Kāpēc Marija, kad aiziet pakaļ Vitai uz dārziņu, tusē tur vēl pusstundu pa ģērbtuvi?Ļauj Vitai vārtīties pa grīdu ar savu mēteli?Wtf?😃 anormāli smieklīgi, Marija. Paņem savu bērnu, saģērb un uz mājām. Nevienam un nevienai neliekas uzjautrinoši šie storiji 😄
30.01.2024 20:53 |
 
Reitings 1929
Reģ: 31.08.2022
magdalena333 @ 30.01.2024 15:30
Un vakardienas storijā no restorāna, man liekas viņai blakus ir vīna glāze, nu pašu vīna glāzes apakšiņu var redzēt. Viss ticamāk tas teksts bija domāts, ka biodrons atradīs mēnešreizes organismā un izārstēs?

😂😂😂
30.01.2024 21:16 |
 
Reitings 5392
Reģ: 10.01.2023
Es gaidu, kad Rafa maksās Vucēnai alimentus. Vai ir plānā tikai izspiest no viena kaut ko par visiem?
Viņai nepielec tas, ka tiesa nepiespriedīs nekādus tūkstošus, jo vīrietim var nākotnē būt citi bērni un tas nekādā veidā nebūs loģiski, ka vienam maksās 1500 un citiem bērniem nekas nepaliks :D Kristapam jāpelna pie 5000 uz rokas, lai varētu tādus alimentus par vienu maksāt.
Bet kopumā Marijas stāstā par to, ka Kristaps ir Taizemē, es dzirdu tikai skaudību… jā, dārgā, Tevi neviens nekur neved…:) un nevedīs arī…
30.01.2024 21:38 |
 
Reitings 1801
Reģ: 13.09.2021
Vārdotāja @ 30.01.2024 21:38
Es gaidu, kad Rafa maksās Vucēnai alimentus. Vai ir plānā tikai izspiest no viena kaut ko par visiem?
Viņai nepielec tas, ka tiesa nepiespriedīs nekādus tūkstošus, jo vīrietim var nākotnē būt citi bērni un tas nekādā veidā nebūs loģiski, ka vienam maksās 1500 un citiem bērniem nekas nepaliks :D Kristapam jāpelna pie 5000 uz rokas, lai varētu tādus alimentus par vienu maksāt.
Bet kopumā Marijas stāstā par to, ka Kristaps ir Taizemē, es dzirdu tikai skaudību… jā, dārgā, Tevi neviens nekur neved…:) un nevedīs arī…

Cik saprotu neko daudz no Rafas prasīt nevar, jo viņš pat nav kā tēvs Īlonam reģistrēts.
Par Vitu vienīgi var mēģināt.
30.01.2024 21:45 |
 
Reitings 239
Reģ: 01.03.2022
Noskatījos Kad viņas satiekas. Kas ir tas “pūriņš”, kuru Saulietis savācis? Es iedomājos par NL kkādiem uzkrājumiem, jo viņa minēja, ka tur uz dažādiem vārdiem bijis itt.
30.01.2024 21:54 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Vārdotāja @ 30.01.2024 21:38
Es gaidu, kad Rafa maksās Vucēnai alimentus. Vai ir plānā tikai izspiest no viena kaut ko par visiem?
Viņai nepielec tas, ka tiesa nepiespriedīs nekādus tūkstošus, jo vīrietim var nākotnē būt citi bērni un tas nekādā veidā nebūs loģiski, ka vienam maksās 1500 un citiem bērniem nekas nepaliks :D Kristapam jāpelna pie 5000 uz rokas, lai varētu tādus alimentus par vienu maksāt.
Bet kopumā Marijas stāstā par to, ka Kristaps ir Taizemē, es dzirdu tikai skaudību… jā, dārgā, Tevi neviens nekur neved…:) un nevedīs arī…

Vai no Rafaela viņa kaut ko piedzīs? 😂 es domāju, ka diezin vai. Ja viņš viņai ir pateicis, ja bērni būs pie viņa, viņš viņus aprūpēs un audzinās, un viņai neko neprasīs. Es šaubos, ka viņš viņai kaut ko baigi maksās, ja bērni nav pie viņa 😀
30.01.2024 22:02 |
 
Patīk
Reitings 40587
Reģ: 12.10.2022
AnneBelle @ 30.01.2024 19:39
Un tomēr Marija, kā nu māk, bet par bērniem rūpējas. Kristapa attieksme ļoti zemiska, kārtējo reizi parāda, cik svarīgi tādus lielus lēmumus (kā bērniņa ienākšanu dzīvē) plānot kopā ar prātīgiem un atbildīgiem vīriešiem ? Kā Neitam justies, ka tēvam pilnīgi vienalga par viņu… un Marijai arī ļoti bēdīga situācija, ne viņa bijusi svarīga, ne bērni. ?
Kristapa attieksme ir traģiska, bet Marijas rūpes par Neitu nav rūpes. Zem jumta, siltumā, paēdis. Vai ar to pietiek? Bērnam ir emocionālās vajadzības, kā mīlestība, atbalsts, uzklausīšana, ne tikai fiziskās.
Vucēna apzinās, ka tēvs nav un nebūs, Neitam ir tikai viņa, un kopīga mācīšanās, izglītošana Vucēnai neko nemaksā. Ar NL taču var strādāt no mājām, jebkurā brīdī un kā Katrīne saka, iepriekšējos gados labi sastrādāja, tāpēc bieži vien var vispār nestrādāt.
Vecāku tiesības un pienākumi - "Bērna aprūpe nozīmē viņa uzturēšanu, t.i., ēdiena, apģērba, mājokļa un veselības aprūpes nodrošināšanu, bērna kopšanu un viņa izglītošanu un audzināšanu (garīgās un fiziskās attīstības nodrošināšana, pēc iespējas ievērojot viņa individualitāti, spējas un intereses un sagatavojot bērnu patstāvīgai dzīvei)."
Ja nespēj nodrošināt vecākā bērna pienācīgu aprūpi, kāpēc vajadzēja vēl divus?
30.01.2024 22:24 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
telma @ 30.01.2024 21:54
Noskatījos Kad viņas satiekas. Kas ir tas “pūriņš”, kuru Saulietis savācis? Es iedomājos par NL kkādiem uzkrājumiem, jo viņa minēja, ka tur uz dažādiem vārdiem bijis itt.

Katrīne tak tur minēja, ka mantas 20 tūkst. vērtībā. Ne nauda.
30.01.2024 22:25 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
telma @ 30.01.2024 21:54
Noskatījos Kad viņas satiekas. Kas ir tas “pūriņš”, kuru Saulietis savācis? Es iedomājos par NL kkādiem uzkrājumiem, jo viņa minēja, ka tur uz dažādiem vārdiem bijis itt.

Es domāju, ka tās varētu būt visdrīzākais kādas vērtslietas.
30.01.2024 22:41 |
 
Reitings 3884
Reģ: 30.11.2021
Man jau liekas, ka Vucēnai ir agresija pret situāciju. Ne tiešā veidā pret bērniem. Bet tas diemžēl iziet caur viņiem - es domāju, ka Nwiys viņai atgādina Kristapa sliktākās īpašības. Pret Vitu, ka viņa nespēja noturēt Rafu, kaut tikai finansiāli, likās tik cerīgi, bet tomēr - bez Marijas pakļušanas Rafa nebija ar mieru uzņemties tūpes.. Un mazais Īlons tam visam šobrīd ir pa vidu.
Es ticu, ka Marija ir stresā, net pieņemu, ka Rafam apnika... manipulācijas utt
30.01.2024 22:59 |
 
Reitings 10
Reģ: 12.12.2023
Man iisteniibaa baigi zzeel Katriines, ka vinniem nesanaak tikt pie beebiissa.
30.01.2024 23:10 |
 
Reitings 2581
Reģ: 10.04.2022
Kad viņas satiekas raidījumā Katrīne teica, ka viņai juglā ir zemes pleķītis un tagad ar Pēteri ejot uz to, lai būtu māja.
30.01.2024 23:28 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Maza kaza @ 30.01.2024 22:59
Man jau liekas, ka Vucēnai ir agresija pret situāciju. Ne tiešā veidā pret bērniem. Bet tas diemžēl iziet caur viņiem - es domāju, ka Nwiys viņai atgādina Kristapa sliktākās īpašības. Pret Vitu, ka viņa nespēja noturēt Rafu, kaut tikai finansiāli, likās tik cerīgi, bet tomēr - bez Marijas pakļušanas Rafa nebija ar mieru uzņemties tūpes.. Un mazais Īlons tam visam šobrīd ir pa vidu.
Es ticu, ka Marija ir stresā, net pieņemu, ka Rafam apnika... manipulācijas utt

Par Rafaelu runājot - viņa taču pati viņu pasūtīja pavisam. Tas bija viņas lēmums.
Un iepriekš mētājās ta pie viena vīrieša, ta pie otra.. tā uzvedība arī tāda kā pusaudzei, kura pati nezina ko grib. Man, ja es būtu vīrietis, kurš par 20 gadi vecāks, arī kaut kurā brīdī šādi gājieni apniktu un negribētu par tādām attiecībām cīnīties.
30.01.2024 23:41 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Sise6 @ 30.01.2024 23:10
Man iisteniibaa baigi zzeel Katriines, ka vinniem nesanaak tikt pie beebiissa.

Ņemot vērā, ka Katrīnei jau divas meitas, tad Petjkas pusē varētu būt problēma. Vai arī sačakarēta veselība no drainiem utt. gadu garumā. Bet jā, cerams, ka beigās bēbītis būs abiem kopīgs.
30.01.2024 23:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!