Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2566
Reģ: 10.04.2022
JERSIKA @ 28.08.2023 19:32
Egitas Oskars tik smieklīgs ar to savu tašu striķīšos :D likās ka skolēni vai maz vispār ar tàdām staigā - labi ja apavus ieliek.

Oskars vispār dīvains tipiņš
28.08.2023 19:47 |
 
Reitings 24032
Reģ: 18.08.2022
Nu tā Vucēna savu mājās biroju pārvērš par bērnu rotalu telpu,kur tad tagad biznesu bīdīs un produktus turēs,ja jau pat kastes vedīs Lainei!?…
Vēl viena lieta atcereties agrāk katru dienu bija entie story ar komandas sazvaniem ,tagad jau neesmu sen redzējusi nevienai Nl bišu mātei,ka liktu savus komandas zoom ar saviem padotajiem.
28.08.2023 19:47 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 18.12.2012
Neesmu šajā foruma pusē bijusi ļoti ilgi, bet izskatās, ka visu Vucēnas drāmu esmu palaidusi garām. Kāda var divos teikumos izstāstīt par viņu, māju, Robčiku? Saintriģējos, bet neko uz ātrumu neatradu 😄
28.08.2023 19:56 |
 
Reitings 1041
Reģ: 14.01.2022
Es neko nezinu par finansiālo situāciju par Robertu, bet vārdu “simpātisks” es izmantot nevaru. Nu tā, ka vispār nē 🥲 un vēlreiz - nope
28.08.2023 20:43 |
 
Reitings 359
Reģ: 11.12.2014
Es joprojām nespēju saprast kāpēc Egita paņēmusi uz medusmēneša ceļojumu māsu. 😂 Oskars vispār tur lieks izsktās. 🤣 Vai vienkārši kaisles ir tik maz, ka jāaizbdinās ar līdzpaņemto māsu.
28.08.2023 21:46 |
 
Reitings 5726
Reģ: 20.09.2022
Gaisa jaucēja @ 28.08.2023 21:46
Es joprojām nespēju saprast kāpēc Egita paņēmusi uz medusmēneša ceļojumu māsu. ? Oskars vispār tur lieks izsktās. ? Vai vienkārši kaisles ir tik maz, ka jāaizbdinās ar līdzpaņemto māsu.

Es skatījos storijus un arī nodomāju, ka interesants medusmēnesis, vārda vistiešākajā nozīmē - interesants 😃 medusmēnesis trijatā. Labi, ka vēl numuriņš no māsas atsevišķs.
Vēl kas šausmīgi uzkrītoši likās, tā angļu vārdu lietošana latviskajā stāstījumā. - šodien brauksim ar trein. Tagad nopirksim tiket. - nu tik stulbi tas izklausījās. Tik nedabiski. Ir cilvēki, kuriem ikdiena ir angļu vidē, kur komunikācija angļu valodā, tad viņiem tas stāstījums latviešu valodā ar tiem angļu vārdiem pa vidu notiek tā organiski. Bet šis Egitas variants ir tik mākslīgs. Tāda sajūta, ka tagad demonstrē, ik pa brīdim iestarpinādama vārdu angļu valodā, ka angļu valodu viņa prot 😀
28.08.2023 22:34 |
 
Patīk
Reitings 40357
Reģ: 12.10.2022
SantaBarbara @ 28.08.2023 19:47
Nu tā Vucēna savu mājās biroju pārvērš par bērnu rotalu telpu,kur tad tagad biznesu bīdīs un produktus turēs,ja jau pat kastes vedīs Lainei!?…
Vēl viena lieta atcereties agrāk katru dienu bija entie story ar komandas sazvaniem ,tagad jau neesmu sen redzējusi nevienai Nl bišu mātei,ka liktu savus komandas zoom ar saviem padotajiem.
Tiešām. Agrāk bija zoomiņi rītā, dienā, vakarā. Tagad palikuši ir tikai mēneša sākuma Zoom. Un tikai lai viņas nesaka, ka kuģis negrimst. :D
28.08.2023 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 234
Reģ: 10.05.2010
amnēzija @ 28.08.2023 22:34

Es skatījos storijus un arī nodomāju, ka interesants medusmēnesis, vārda vistiešākajā nozīmē - interesants ? medusmēnesis trijatā. Labi, ka vēl numuriņš no māsas atsevišķs.
Vēl kas šausmīgi uzkrītoši likās, tā angļu vārdu lietošana latviskajā stāstījumā. - šodien brauksim ar trein. Tagad nopirksim tiket. - nu tik stulbi tas izklausījās. Tik nedabiski. Ir cilvēki, kuriem ikdiena ir angļu vidē, kur komunikācija angļu valodā, tad viņiem tas stāstījums latviešu valodā ar tiem angļu vārdiem pa vidu notiek tā organiski. Bet šis Egitas variants ir tik mākslīgs. Tāda sajūta, ka tagad demonstrē, ik pa brīdim iestarpinādama vārdu angļu valodā, ka angļu valodu viņa prot ?
libertijas statuja 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
28.08.2023 23:38 |
 
Patīk
Reitings 40357
Reģ: 12.10.2022
Estere8 @ 28.08.2023 19:56
Neesmu šajā foruma pusē bijusi ļoti ilgi, bet izskatās, ka visu Vucēnas drāmu esmu palaidusi garām. Kāda var divos teikumos izstāstīt par viņu, māju, Robčiku? Saintriģējos, bet neko uz ātrumu neatradu ?
Īsumā: iepriekšējā māja bija izlikta sludinājumā, pārvācās uz citu, kur dzīvo kopā ar draudzeni un viņas bērnu. Māte vairs nedzīvo tur un neauklē bērnus 24/7. Caur tiesu piedzen alimentus no abiem bērnu tēviem. Sagāja kopā ar Robertu un Telegram izstāstīja visu, kas noticis ar Rafu un kā sākās attiecības ar Robertu. Kā patiesībā notika, zin tikai viņi, jo tā ir Marijas versija.
28.08.2023 23:38 |
 
Patīk
Reitings 40357
Reģ: 12.10.2022
Gaisa jaucēja @ 28.08.2023 21:46
Es joprojām nespēju saprast kāpēc Egita paņēmusi uz medusmēneša ceļojumu māsu. ? Oskars vispār tur lieks izsktās. ? Vai vienkārši kaisles ir tik maz, ka jāaizbdinās ar līdzpaņemto māsu.
No vienas puses saprotami, jo varbūt šis bija vienīgais laiks, lai satiktu māsu, ko viņa nav redzējusi 7 gadus. Tāpēc gluži šo par medusmēnesi nevar saukt.
28.08.2023 23:48 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
amnēzija @ 28.08.2023 22:34

Es skatījos storijus un arī nodomāju, ka interesants medusmēnesis, vārda vistiešākajā nozīmē - interesants ? medusmēnesis trijatā. Labi, ka vēl numuriņš no māsas atsevišķs.
Vēl kas šausmīgi uzkrītoši likās, tā angļu vārdu lietošana latviskajā stāstījumā. - šodien brauksim ar trein. Tagad nopirksim tiket. - nu tik stulbi tas izklausījās. Tik nedabiski. Ir cilvēki, kuriem ikdiena ir angļu vidē, kur komunikācija angļu valodā, tad viņiem tas stāstījums latviešu valodā ar tiem angļu vārdiem pa vidu notiek tā organiski. Bet šis Egitas variants ir tik mākslīgs. Tāda sajūta, ka tagad demonstrē, ik pa brīdim iestarpinādama vārdu angļu valodā, ka angļu valodu viņa prot ?

Viņām visām biodrons smadzenes izskalojis. Bindre arī šodien izcēlās ar savu izteicienu angļu valodā par savu dienas apģērbu - redz, kāds viņai šodien savādāks “autluks” 🤣🤣🤣
28.08.2023 23:49 |
 
Patīk
Reitings 40357
Reģ: 12.10.2022
Foxai labs joks storijos: "Manas pārdošanas nav samazinājušās nevienā brīdī. Manas komandas meitenes pārdod produktus tik pat daudz kā pirms tam."
Kāpēc tad ir jāmeklē papildus ienākumu avoti, ja ar NL var pelnīt, cik vēlas, nav griestu un tik brīvs režīms, ka visu var savienot? Un katru dienu nāk jauni klienti, kuri pērk produktus. :D Kurš tam vispār tic?
29.08.2023 00:05 |
 
Reitings 53
Reģ: 15.03.2022
CallMeAnnika @ 29.08.2023 00:05
Foxai labs joks storijos: "Manas pārdošanas nav samazinājušās nevienā brīdī. Manas komandas meitenes pārdod produktus tik pat daudz kā pirms tam."
Kāpēc tad ir jāmeklē papildus ienākumu avoti, ja ar NL var pelnīt, cik vēlas, nav griestu un tik brīvs režīms, ka visu var savienot? Un katru dienu nāk jauni klienti, kuri pērk produktus. :D Kurš tam vispār tic?
tā var būt, ka nav kritušas viņas pārdošanas, viņai ir krievu auditorija
29.08.2023 01:24 |
 
Reitings 5726
Reģ: 20.09.2022
Un jā, vakardienas raidījuma sērijā arī Egita iestarpināja to vārdu angļu valodā. Nu izklausās tas briesmīgi viņas izpildījumā. Es nezinu, kuru viņa cenšas tādā veidā atdarināt, bet viņai nu necik nesanāk. Runa bija par to, ka viņas bērni bija eksaited, ka var piedalīties raidījumā... 🤦‍♀️ es saprastu, ja viņa ikdienā komunicētu angļu valodā un viņai tie vārdi ik pa brīdim kaut kur parādītos, jo pēkšņi piemirstas vārds latviešu valodā. Nez, ko viņa tur veido vai grib izklausīties kruti.
Es saprastu arī, ja Roberto runājot latviešu valodā kaut ko tādu darītu, bet nu viņam tas nav novērots. Ja arī ir, tad ļoti, ļoti reti, bet viņa gadījumā tas būtu un ir saprotams, jo latviešu valoda nav dzimtā.
29.08.2023 10:21 |
 
Reitings 1354
Reģ: 18.12.2022
amnēzija @ 29.08.2023 10:21
Un jā, vakardienas raidījuma sērijā arī Egita iestarpināja to vārdu angļu valodā. Nu izklausās tas briesmīgi viņas izpildījumā. Es nezinu, kuru viņa cenšas tādā veidā atdarināt, bet viņai nu necik nesanāk. Runa bija par to, ka viņas bērni bija eksaited, ka var piedalīties raidījumā... ?‍♀️ es saprastu, ja viņa ikdienā komunicētu angļu valodā un viņai tie vārdi ik pa brīdim kaut kur parādītos, jo pēkšņi piemirstas vārds latviešu valodā. Nez, ko viņa tur veido vai grib izklausīties kruti.
Es saprastu arī, ja Roberto runājot latviešu valodā kaut ko tādu darītu, bet nu viņam tas nav novērots. Ja arī ir, tad ļoti, ļoti reti, bet viņa gadījumā tas būtu un ir saprotams, jo latviešu valoda nav dzimtā.
Visticamāk, tas nāk no 2 vietām. Pirmkārt, redz, ka tā dara visi - tātad viņai arī jādara, jo ja dara visi tātad kruti. Otrkārt, gan jau NL ir, joprojām, kādi kursiki, metodes, virziens, kur spiest. Redz, ka pusmūža tantes īsti vairs nepērk, trīsdesmitgadnieces arī iet uz citurieni, meklē auditoriju pusaudžos/jauniešos un tāpēc cenšas runāt viņu stilā, jo šajā vecumā anglicismi pa vidu ir standarts. Nu un ja gribas pavisam trakas teorijas - mēģina ar tiem anglicismiem izskatīties moderni un eiropeiski un likt aizmirst par firmas krievu saknēm
29.08.2023 11:03 |
 
Reitings 5726
Reģ: 20.09.2022
Kapēc Foxa savās occuba reklāmās joprojām izmanto Taņas bildes? Vai pašai, vai viņas klientiem nav rezultātu ko parādīt? 😀
29.08.2023 14:27 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
2biletes @ 29.08.2023 11:03
Visticamāk, tas nāk no 2 vietām. Pirmkārt, redz, ka tā dara visi - tātad viņai arī jādara, jo ja dara visi tātad kruti. Otrkārt, gan jau NL ir, joprojām, kādi kursiki, metodes, virziens, kur spiest. Redz, ka pusmūža tantes īsti vairs nepērk, trīsdesmitgadnieces arī iet uz citurieni, meklē auditoriju pusaudžos/jauniešos un tāpēc cenšas runāt viņu stilā, jo šajā vecumā anglicismi pa vidu ir standarts. Nu un ja gribas pavisam trakas teorijas - mēģina ar tiem anglicismiem izskatīties moderni un eiropeiski un likt aizmirst par firmas krievu saknēm
ha ha, viņas draudzene ar to pašu dara, tikai raksta vēl kļūdaini angliski- updait 😁
Kaut kāds trends tas tagad laikam.
29.08.2023 15:43 |
 
Reitings 812
Reģ: 29.05.2023
Hahah, kāda nosūtīja Marijai Robčika bildi no Tinder un viņa kko taisnojas. Cmooon, ja abiem ir nopietni nolūki, uzreiz izdzēšas no Tinder.
29.08.2023 15:49 |
 
Patīk
Reitings 40357
Reģ: 12.10.2022
Foxa taču kļūst par izsmieklu. Viņai ir šausmīgas blaugznas un sakairināta galvas āda vairākus gadus, un ir atradusi labu šampūnu aptiekā. Kur tad paliek Occuba? :D Veseli un skaisti mati nozīmē arī veselu galvas ādu. Varbūt tieši no Occubas ir sakairināta galvas āda?
29.08.2023 15:54 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
Merilda @ 29.08.2023 15:49
Hahah, kāda nosūtīja Marijai Robčika bildi no Tinder un viņa kko taisnojas. Cmooon, ja abiem ir nopietni nolūki, uzreiz izdzēšas no Tinder.

Neesmu nekad bijusi tinderī, bet vai zaļais rimbulītis nenozīmē, ka cilvēks ir online šobrīd, nevis pirms gada? 😃
29.08.2023 16:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits