Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
sakuraszarins @ 13.06.2023 01:25
Visas Nl darbones, ka kaut kādas cērmes, pilnīgi visu instagram direct mesage man ir piedirsušas. Mēģinot pārdot savu produkciju. Ka arī rakstniecības stils ir ļoti līdzīgs, (grūti saprotams un ar baigām gramatiskām kļūdām). Visticamāk, intelektuālas attīstības, ziņa, baigi tālu viena no otras nav aizgājušas.

Man laikam ir paveicies, šādu ziņu nav, ja arī pašai kādreiz ir gadījies nejauši uzspiest uz kāda "vēlos" un uz šo ir atnācis piedāvājums - ignorēju. Vairs neesmu neko saņēmusi 🙂
Rakstības stils ir 🙈 protams, kādreiz var gadīties kāda kļūda, bet nu, tur ir regulāri. Parasti jau pirms publicēšanas vai nosūtīšanas pārlasa, izlabo (ja kaut kas ir uzrakstīts nepareizi) un tikai tad publicē, bet tās dāmas baigi ar to neaizraujas. Egita savu kļūdaini sarakstīto tekstu, ar aicinājumu pievienoties NL, jau otrreiz ir publicējusi un kļūdu labojums nav veikts. Ja jau reiz tā ir reklāma vai kaut kas tamlīdzīgs un domāts vairākkārtējai izmantošanai, tad jau var papūlēties un tekstu uzrakstīt pareizi. Bet nu, tik aizņemtiem cilvēkiem, noteikti nav laika kad pārlasīt, kur nu vēl izlabot.
13.06.2023 02:22 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
cupcake2 @ 08.06.2023 22:33
Es te ar “old news” ? Bet jēziņ, cik ļoti nabaga Vucēnai vajadzīga paslavēšana. Kaut kā nebiju ievērojusi iepriekš. Uzraksta viņai, ka viņa malacis, tik daudz ar bērniem var izdarīt. Ko Vucēna? Nu, nejau - paldies! ? Neeeeee. Uzraksta, ka “viņa pat daudz ko nemaz nerāda! Tikko 122kvm ar 3 bērniem izmazgājusi”. Nopietni? ? Laikam, kad to dara pirmo reizi dzīvē, tad ir extra lepnums.
P.S. #paldiesNLam , ka tagad pašai jāmazgā grīdas.
ja , noteikti vajag kopēju . Vairākiem
Kam mājas tāda ir
13.06.2023 07:24 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
Dadaaa @ 11.06.2023 15:30
Saulietei zemē būtu jāielien intervējot viņu. Un liels liels fui STV , zin ka šī ņemas ar rus biznesiņu un šitādu vēl šovā ņem .
vini noteikti izlasīja šo forumu un nokaunējas :) varbūt nav kas nāk vadīt šos TV raidījumus ?!? Maza maksa
13.06.2023 07:29 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
sakuraszarins @ 13.06.2023 01:25
Visas Nl darbones, ka kaut kādas cērmes, pilnīgi visu instagram direct mesage man ir piedirsušas. Mēģinot pārdot savu produkciju. Ka arī rakstniecības stils ir ļoti līdzīgs, (grūti saprotams un ar baigām gramatiskām kļūdām). Visticamāk, intelektuālas attīstības, ziņa, baigi tālu viena no otras nav aizgājušas.
nemot vērā ka NL it maz , visticamāk pati liec Story emocijas . Vai sastapied poolus utt seko skaties ņemies vēro un Tev nāk
13.06.2023 07:32 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 13.06.2023 01:06

Ko tur daudz izlēkās, ja viņa ir tā, kura slavenības uzņems savās mājās. Dekorēšana, tikai minu, varētu būt paaicināta sieviete no tās studijas. Sola pati jau, ka būšot interesanti ? tad jau rudenī manīs, cik interesanti ir bijis viesiem. Tas, ka viņai būs interesanti, tur šaubu nav. Viņai visi pasākumi, kurus viņa apmeklē vai organizē, ir/šķiet interesanti.
Diez kāpēc viņas draugs nepiedalīsies? Nepatīk draudzene? :D
13.06.2023 10:41 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 13.06.2023 10:41
Diez kāpēc viņas draugs nepiedalīsies? Nepatīk draudzene? :D

Varbūt, ka piedalīsies un draudzene ir tikai palīgos uz gatavošanu 🙄 lai gan pēc stāstītā saprotu, ka arī visu vakaru viņa tur būs. Oskars un bērni varbūt pievienosies tad kad viesi ieradīsies.
13.06.2023 10:47 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 13.06.2023 10:47

Varbūt, ka piedalīsies un draudzene ir tikai palīgos uz gatavošanu ? lai gan pēc stāstītā saprotu, ka arī visu vakaru viņa tur būs. Oskars un bērni varbūt pievienosies tad kad viesi ieradīsies.
Cik noprotu, viņas draudzene būs tā +1 nevis Oskars.
13.06.2023 13:15 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
Egitas storija rubrika no 1 storija:
"Nu tad šodien priekšā ir gatavošanās, vēl plānošanas, vēl kas ir jāizdara, šopings, jābrauc ira iepirkties, jāsapērk viss, kas ira vajadzīgs priekš rītdienas. Būs jautri. Es domāju, ka būs jautri, būs interesanti un būs forši. Būs forši, tā kā būs atkal tāda jauna pieredze un jā, būs ļoti interesanti. Interesanta pieredze atkal kaut ko izdzīvot līdz, tā kā šodien brauksim sapirkt vajadzīgās lietas. Ām, jā. Saraksts jau ir sastādīts, te aizlienējam no no kaimiņiem kur kas kam vēl ir, kas ko vajag, lai varētu sagatavot visu, kas ir vajadzīgs priekš rītdienas un tā. Un rītā kaut ko iespējams varēšu vairāk parādīt. Baigi daudz es rādīt nedrīkstu. Šī ir jaunā sezona, kas tiek filmēta, tā kā, viņu varēs redzēt tikai rudenī."
Vai 360TV vairs nav ko rādīt kā cilvēkus, kas ir garlaicīgi vai degradēti? Agrita taču arī bija 360TV. Kāpēc nevar paņemt normālas ģimenes no malas, kas ir interesantas?
13.06.2023 13:34 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 13.06.2023 13:34
Egitas storija rubrika no 1 storija:
"Nu tad šodien priekšā ir gatavošanās, vēl plānošanas, vēl kas ir jāizdara, šopings, jābrauc ira iepirkties, jāsapērk viss, kas ira vajadzīgs priekš rītdienas. Būs jautri. Es domāju, ka būs jautri, būs interesanti un būs forši. Būs forši, tā kā būs atkal tāda jauna pieredze un jā, būs ļoti interesanti. Interesanta pieredze atkal kaut ko izdzīvot līdz, tā kā šodien brauksim sapirkt vajadzīgās lietas. Ām, jā. Saraksts jau ir sastādīts, te aizlienējam no no kaimiņiem kur kas kam vēl ir, kas ko vajag, lai varētu sagatavot visu, kas ir vajadzīgs priekš rītdienas un tā. Un rītā kaut ko iespējams varēšu vairāk parādīt. Baigi daudz es rādīt nedrīkstu. Šī ir jaunā sezona, kas tiek filmēta, tā kā, viņu varēs redzēt tikai rudenī."
Vai 360TV vairs nav ko rādīt kā cilvēkus, kas ir garlaicīgi vai degradēti? Agrita taču arī bija 360TV. Kāpēc nevar paņemt normālas ģimenes no malas, kas ir interesantas?

Interesanti kā viņa sevi pieteiks.. cik skatos šos raidījumus, tur pamatā ir strādājoši cilvēki ar hobijiem pat vairākiem, bet te..
"Es strādāju no mājām, esmu NL līdere.." 🤣 ko vēl tur var piemetināt.
13.06.2023 14:04 |
 
Reitings 474
Reģ: 02.08.2022
amnēzija @ 13.06.2023 14:04

Interesanti kā viņa sevi pieteiks.. cik skatos šos raidījumus, tur pamatā ir strādājoši cilvēki ar hobijiem pat vairākiem, bet te..
"Es strādāju no mājām, esmu NL līdere.." ? ko vēl tur var piemetināt.
kāda vairs lîdere 😂😂😂
Pat algu vairāk nesaņem. Es vispār nesaprotu, no kā viņa dzīvo …
13.06.2023 16:00 |
 
Reitings 474
Reģ: 02.08.2022
CallMeAnnika @ 13.06.2023 13:34
Egitas storija rubrika no 1 storija:
"Nu tad šodien priekšā ir gatavošanās, vēl plānošanas, vēl kas ir jāizdara, šopings, jābrauc ira iepirkties, jāsapērk viss, kas ira vajadzīgs priekš rītdienas. Būs jautri. Es domāju, ka būs jautri, būs interesanti un būs forši. Būs forši, tā kā būs atkal tāda jauna pieredze un jā, būs ļoti interesanti. Interesanta pieredze atkal kaut ko izdzīvot līdz, tā kā šodien brauksim sapirkt vajadzīgās lietas. Ām, jā. Saraksts jau ir sastādīts, te aizlienējam no no kaimiņiem kur kas kam vēl ir, kas ko vajag, lai varētu sagatavot visu, kas ir vajadzīgs priekš rītdienas un tā. Un rītā kaut ko iespējams varēšu vairāk parādīt. Baigi daudz es rādīt nedrīkstu. Šī ir jaunā sezona, kas tiek filmēta, tā kā, viņu varēs redzēt tikai rudenī."
Vai 360TV vairs nav ko rādīt kā cilvēkus, kas ir garlaicīgi vai degradēti? Agrita taču arī bija 360TV. Kāpēc nevar paņemt normālas ģimenes no malas, kas ir interesantas?
kā vnm riktīgi smieklīgi 😂😂😂
13.06.2023 16:00 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
Vivian10 @ 13.06.2023 16:00
kāda vairs lîdere ???
Pat algu vairāk nesaņem. Es vispār nesaprotu, no kā viņa dzīvo …

Nu, līderis augstākajā pakāpē gan viņa vairs nav, bet ja nemaldos, tad Star viņiem ir līderu pozīcija. 🤭 Tā ka, gan jau kā līderi viņa sevi vēl joprojām pozicionē. Un, ja nemaldos, viņai arī joprojām pie info ir rakstīts, ka NL līderis Eiropā ar DT5.
13.06.2023 16:27 |
 
10 gadi
Reitings 10881
Reģ: 15.03.2012
Un vakariņu viesiem kā muzikālais pārsteigums gan jau būs uzaicināts Miks Dukurs, viņš jau Egitai pēc Saulietes kāzām gan jau kā ģimenes draugs 🙈
13.06.2023 18:28 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
CallMeAnnika @ 13.06.2023 13:34
Egitas storija rubrika no 1 storija:
"Nu tad šodien priekšā ir gatavošanās, vēl plānošanas, vēl kas ir jāizdara, šopings, jābrauc ira iepirkties, jāsapērk viss, kas ira vajadzīgs priekš rītdienas. Būs jautri. Es domāju, ka būs jautri, būs interesanti un būs forši. Būs forši, tā kā būs atkal tāda jauna pieredze un jā, būs ļoti interesanti. Interesanta pieredze atkal kaut ko izdzīvot līdz, tā kā šodien brauksim sapirkt vajadzīgās lietas. Ām, jā. Saraksts jau ir sastādīts, te aizlienējam no no kaimiņiem kur kas kam vēl ir, kas ko vajag, lai varētu sagatavot visu, kas ir vajadzīgs priekš rītdienas un tā. Un rītā kaut ko iespējams varēšu vairāk parādīt. Baigi daudz es rādīt nedrīkstu. Šī ir jaunā sezona, kas tiek filmēta, tā kā, viņu varēs redzēt tikai rudenī."
Vai 360TV vairs nav ko rādīt kā cilvēkus, kas ir garlaicīgi vai degradēti? Agrita taču arī bija 360TV. Kāpēc nevar paņemt normālas ģimenes no malas, kas ir interesantas?

Man ļoti patika kad viesojās UK Vakariņš ar savējiem - tas šķita patiesi sirsnīgi un mīļi….
Bet ko gan Egita spēs parādīt,kas to lai zina. Gan Sauliete iešķieba viņai šo piedāvājumu…bet Egita taču ir tik pliekana personība kā vecie kartupeļi bez sāls.
13.06.2023 21:30 |
 
Reitings 291
Reģ: 06.05.2013
amnēzija @ 13.06.2023 10:47

Varbūt, ka piedalīsies un draudzene ir tikai palīgos uz gatavošanu ? lai gan pēc stāstītā saprotu, ka arī visu vakaru viņa tur būs. Oskars un bērni varbūt pievienosies tad kad viesi ieradīsies.

Kādēļ saukt palīdzēt gatavot, ja var 2-3min laikā pagatavot kokteili. Tur taču ir viss nepieciešamais un garša.. mmmm.. pirms rīšanas vienmēr tādu baudu izrāda. 😅 vai maz labākas vakariņas varētu būt? 🤣🤣 gan jau uz filmēšanu visas bundžas noslēpusi.😄😄
13.06.2023 22:10 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
JERSIKA @ 13.06.2023 21:30

Man ļoti patika kad viesojās UK Vakariņš ar savējiem - tas šķita patiesi sirsnīgi un mīļi….
Bet ko gan Egita spēs parādīt,kas to lai zina. Gan Sauliete iešķieba viņai šo piedāvājumu…bet Egita taču ir tik pliekana personība kā vecie kartupeļi bez sāls.

Arī šeit pat ir bijuši ļoti feini un sirsnīgi raidījumi. Pavisam nesen rādīja, kad slavenības viesojās pie ģimenes Rēzeknē. Ģimenes priekšnesuma laikā pat vīrieškārtas pārstāvis apraudājās, cik skaisti tas bija.
Vai būs ko konkrētajā raidījumā redzēt, gaidīsim rudeni, varbūt, ka tomēr būs pārsteigums. Iespējams, draudzene ir no tiem radošajiem cilvēkiem un būs izdomāts kas interesants.
13.06.2023 22:45 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
CallMeAnnika @ 13.06.2023 00:16
Šovs veidosies no tā, ka lēkās līdzi pārējiem. Diez kas būs pārējie dalībnieki?

Aperatīvā- biodrona dzēriens
Pie uzkodām- kolagēna dzēriens
Pamatēdiens- pulveromlete un pulversēņu (vai pulvervistas) zupa
Saldajā- bezkaloriju džems
13.06.2023 23:17 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
Melllllene @ 13.06.2023 22:10

Kādēļ saukt palīdzēt gatavot, ja var 2-3min laikā pagatavot kokteili. Tur taču ir viss nepieciešamais un garša.. mmmm.. pirms rīšanas vienmēr tādu baudu izrāda. ? vai maz labākas vakariņas varētu būt? ?? gan jau uz filmēšanu visas bundžas noslēpusi.??
Pēc tam nedēļu varēs stāstīt, ka bija pārēšanās un tievēt :D
13.06.2023 23:45 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 13.06.2023 23:45
Pēc tam nedēļu varēs stāstīt, ka bija pārēšanās un tievēt :D

Bija vai nebija pārēšanās, tāpat katru dienu kokteiļus dzers. Tak jātirgo kaut kas. Krēmus no viņas bieži nepirks 🤣 tos ilgāk lieto kā to pulverbundžu.
13.06.2023 23:53 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
sakuraszarins @ 13.06.2023 01:25
Visas Nl darbones, ka kaut kādas cērmes, pilnīgi visu instagram direct mesage man ir piedirsušas. Mēģinot pārdot savu produkciju. Ka arī rakstniecības stils ir ļoti līdzīgs, (grūti saprotams un ar baigām gramatiskām kļūdām). Visticamāk, intelektuālas attīstības, ziņa, baigi tālu viena no otras nav aizgājušas.

Es tevi saprotu, jo man arī nez kādā sakarā tiešām kā cērmes vienu brīdi rakstīja. Sveši cilvēki sūta savus palagus. Tas bija nedaudz dīvaini. Ne tā ka atsūta vienu ziņu un tā, bet reāli sasūta ļoooti garas vēstules. Visas bloķēju nost.
13.06.2023 23:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits