Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 04.06.2023 11:51

Ja arī pazīstams un iemīļots mūziķis, varēja filmējot no attāluma arī to parādīt, ka, redz kas mums šeit šodien spēlē. Mūziķis tajā brīdī bija darbā, ja to tā var nosaukt. Mēs taču koncerta laikā vai izrādes laikā nekāpjam uz skatuves pie mākslinieka filmēties. Beidzas konkrētais priekšnesums, tad pienākam, ja ir bijusi vēlme. Labi, konkrētajā situācijā skatuve nebija, bet nu, mākskinieks tur atrodas tāpēc, ka viņam palūdza konkrētā brīdī kaut ko padziedāt vai foniņam, vai kā apsveikumu, tas nav svarīgi - mākslinieks tajā brīdī darīja savu darbiņu.
Sauliete neiepazīstināja Egitu ar Miku pirmajā koncerta reizē? Sapazinās, sarunāja izspēlēt konkursu ar brīvbiļetēm Egitas profilā un tagad domā, ka ir labi draugi.
Jāparāda taču ir, ka pazīstamu cilvēku aprindās tusē, tikai žēl, ka pati nav interesanta. Egita ir rādījusi kādu hobiju? Viņai tādi vispār ir? Neskaitot atkārtošanos storijos un kokteiļu dzeršanu un filmēšanu mašīnai pie stūres.
04.06.2023 14:34 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
Ekhoo @ 04.06.2023 08:55
Man arī patīk kleita, nu interesanta, savādāka. Protams, Kača vairāk asociējas lielo princeškleitu, bet te smuki, vienkārši un ar odziņu. Tas plīvurs un frizūra varēja būt savādāk. Bet man patīk.
Bet nu Egita… ?? nu tā kleita galīgi garām. Varēja tādu nopirkt jebkurā veikalā. Un tas viņas Oskars ar to kvadrātžokli, es nezinu man viņš tā besī. Vsp tik nesaskanīgs pāris, bože
Cilvēks besī dēļ žokļa līnijām? Un kāpēc besī? Jo Egita viņu filmē, kad viņš to nevēlas, tāpēc izskatās īgns?
Man žēl pat Oskara, jo var acīmredzami redzēt, ka nevēlas, lai viņš tiek filmēts, un kā tik garlaicīgu un uz nerviem krītošu sievieti var ikdienā izturēt? Egitai NL ir hobijs sēdēt mājās un degradēties? Es tur bildinājumu neredzu.
04.06.2023 14:47 |
 
Reitings 1036
Reģ: 26.02.2022
Vucēnas tie posti un storiji ir ļoti attention whore like, un skaudība arī nolasās. Manuprāt, tur nav nekāda humora, drīzāk vēlēšanās būt uzmanības centrā. Un izskatās viņa palietota un cheap, vecāka par Kaču, lai gan ir ap 10 gadiem jaunāka. Implantus ielika, taukus atsūca, lai dzemdētu bērnu pēc 10 mēn. Loģikas nav…
04.06.2023 14:55 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
la femmina @ 04.06.2023 13:54
Par Kasparu. Kuram tad nebūtu nedaudz melanholija, ja redzētu, ka ex dzīvē šāds notikums? Galvenais, ka viņi abi spēj uzturēt normālas attiecības pēc šķiršanās un aicināt viņu uz kāzām būtu tā kā nedaudz neiejūtīgi.
Un vēl uzvārda maiņa parāda, ka Pēteri tiešām ļoti mīl. Visi zinās kā Saulieti, tomēr ir tik daudzas slavenības, kas nemaina uzvārdu, bet tas nav šis gadījums.
04.06.2023 15:04 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
SantaClub @ 04.06.2023 14:31

Vucēnas joberis (nu jau ex es tā saprotu). Jūrnieks.
Man drīzāk jautājums, kāpēc viņa to Ryan Rapoport toreiz atvilka uz Ibizu. Nez vai tas ir kādā mērā arī iemesls kāpēc viss nogāja greizi ar Rafu, bet viņš Rafam seko IG, bet viņai gan nē.
Kas ir Ryan? Zinu, ka bija viens vīrietis, kas bija ar viņiem Ibizā pirms Vucēnu izkrāmēja uz ielas. Bet kas viņš ir, kāpēc tur bija, kāds sakars Rafam ar Mariju ar Ryanu?
04.06.2023 15:12 |
 
Reitings 24029
Reģ: 18.08.2022
amnēzija @ 04.06.2023 10:50

Man brīžiem rodas iespaids, ka tam vīrietim tās kameras ir par daudz. Ka ir par daudz tās "vārīšanās" tajā kamerā un visa atrādīšanas. Nu ne visiem patīk, ka viņus filmē un pēc tam izliek to video publiski. Šad tad izskatās, ka tajās bildēs un video tas smaids ir tāds "izspiests". Nezinu kā viņiem ir tas viss ģimenē atrunāts, norunāts, bet parasti jau ja otrs negrib, tad respektē un ciena tā cilvēka viedokli un nebāžas virsū ar filmēšanos.
Tas tāpat kā ar to bērnu publicēšanu. Tas nav tieši par Egitu, bet kopumā. Ir redzēts, ka bērnam ir slikts garastāvoklis, bet mamma filmē un vēl nokomentē, ka šodien esot pūcīgs, vēl turpinot filmēt mēģina kaut ko runāt ar bērnu, tas neapmierināts kaut ko nomurmina un mamma vēl nosaka - "redziet kāds raksturiņš" vai "šodien mums kaut kas nepatīk". Šis man arī neliekas ok, bērnam nav labi, viņam kaut kas uztrauc, nepatīk, bet mamma izdomā, ka tas jānofilmē un jāparāda sekotājiem, nemaz varbūt pat nepajautājot viņam vai drīkst uzņemt viņu video un vai drīkst to uzņemto video izlikt publiski. Jārespektē arī šajās lietās bērna nostāju, tas nekas, ka "tas ir mans bērns un es viņu drīkstu filmēt", bet jārespektē arī tas mazais cilvēks, viņš ir emocionāls un viņš varbūt negrib lai citi redz kā viņš tobrīd jūtas. Citādi ir tad, ja bērns pats pienāk filmēšanas brīdī klāt un kaut ko pasaka, tā ir viņa paša iniciatīva un viņš pats to vēlas darīt.

Jā pilnigi piekritu,uzreiz nāk atminā ex NLiete,kas caur kaunināšanu savam bērnam mācija ar galda piederumiem darboties.
Vienkarshi berns tik nekomfortabli jutās…
04.06.2023 15:14 |
 
Reitings 1791
Reģ: 13.09.2021
sandrute @ 04.06.2023 13:56
Kamēr visi priecājas un līksmo, vajadzētu pievērst uzmanību tam, kas notiek ar Kasparu, jo viņa storiji pauž dziļu depresiju :( Es nedomāju, ka viņš spēj pārdzīvot laulības izjukšanu, jo kaut kad blakus bija blondīne, līdzīga Kačiņai. Bet, ja izvelas līdzīgu bijušajam, tad cenšas to aizstāt, bet Kačiņu neaizstās nekas :(

Nez Kaspars pats zin , ka viņam ir dziļa depresija? Wtf? Cilvēks pēc PIRTS uzkarsis apsēdās ārā atdzesēties … 😂
Pajokoja vai zagt līgavu , PAJOKOJA. Bļin , dažreiz tiešām dusmas parauj par tādu diršanu ( es atvainojos). Un jā , iespejams viņam besis utt, jo nav sanācis tik labi savu dzīvi sakārtot, bet mēs neviens te neko par to nezinām.
04.06.2023 15:22 |
 
Reitings 24029
Reģ: 18.08.2022
Ekhoo @ 04.06.2023 13:14
Otrā diena, Kača iziet halātiņā, domāju nuuu ok, ķipa aizgulējusies.
Pēc tam izrādās tā ir kleita!! Nu man tiešām vienai tas pēc halāta? Un ar tā gladiatoru sandelēm galīgi neiet kopā. Nu tā, ka vsp nē.
Vienai tur bija melnas tādas uz svinīgo daļu. Nu tizlas. Saprotu, ka maksā laikam ogogooo, bet nu ne jau uz kāzām? Neee. Man patiktu un stilīgi liktos pie tāda roķīga stiliņa, bet zīda kleita un tādas klāt.

Man ar šī kombinācija galīgi neiet kopā,bet man tās gladiatoru sandales vispar nepatīk pašas pa sevi un šādā variācijā vispar liekas no go .
P.s kāzu kleita patika,pienemu ka princešu kleita vinai jau bija pirmajās kāzās ,šīs tomer jau otrās un izskatās labi.
04.06.2023 15:23 |
 
Reitings 24029
Reģ: 18.08.2022
Helga Andersson @ 04.06.2023 13:42
Vucēnai, šķiet, ir lab humora izjūta, spriežot pēc līgavas pušķa storijiem ?
Un šis ari smieklīgs
https://failiem.lv/u/ypj8jusu9

Pilns fb ar tādiem meme nekas jauns 😀😁
04.06.2023 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Persiks89 @ 04.06.2023 14:55
Vucēnas tie posti un storiji ir ļoti attention whore like, un skaudība arī nolasās. Manuprāt, tur nav nekāda humora, drīzāk vēlēšanās būt uzmanības centrā. Un izskatās viņa palietota un cheap, vecāka par Kaču, lai gan ir ap 10 gadiem jaunāka. Implantus ielika, taukus atsūca, lai dzemdētu bērnu pēc 10 mēn. Loģikas nav…

OK, viens posts ar tāda tipa saturu būtu vēl pieņemami, bet tur viss grozās tikai ap to, ka šī vēl neprecēta. Tāda bezgaumīga reklāmiņa vien sanāk.
04.06.2023 15:33 |
 
Reitings 24029
Reģ: 18.08.2022
la femmina @ 04.06.2023 13:49

Tak Marijai ar Katrīni noteikti ir sava veida konkurenece. Es ticu, ka Marija gribēja būt tā kura rīko šikas kāzas, bet nekā tikai dabūja vēl vienu bērnu. Ir, ir tur zobs caur humoru.

Pilnīgi piekrītu,man ar tur vienmēr redzās savā veida konkurence ,kurai krutāka mašīna,bija abam visadi restorani,celojumi utt ,tad kad Vucens sagaja atpakalj ar Rafiku bija visadas vakarinas ar f1 advokatiem kopā un karalnama draugiem(vai kas tie bija nestceros tik smalki 😂) bet varēja redzēt ,ka Vucena ar to zīmējās ,bet nu tagad nekā,atliek vien taisít funny memes 😁uz Katrines un Pītera fona 😀
04.06.2023 15:34 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
SantaBarbara @ 04.06.2023 15:14

Jā pilnigi piekritu,uzreiz nāk atminā ex NLiete,kas caur kaunināšanu savam bērnam mācija ar galda piederumiem darboties.
Vienkarshi berns tik nekomfortabli jutās…

Arī dzīvnieku spīdzinātāja Bindre savu puiku kaunināja, par to, ka čīkst. Puikam lauzta roka, a šī kaunina publiski savu bērnu, nevis pažēlo. Gada māte, ibio 🤮
04.06.2023 15:37 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
Zebradivi @ 04.06.2023 15:22

Nez Kaspars pats zin , ka viņam ir dziļa depresija? Wtf? Cilvēks pēc PIRTS uzkarsis apsēdās ārā atdzesēties … ?
Pajokoja vai zagt līgavu , PAJOKOJA. Bļin , dažreiz tiešām dusmas parauj par tādu diršanu ( es atvainojos). Un jā , iespejams viņam besis utt, jo nav sanācis tik labi savu dzīvi sakārtot, bet mēs neviens te neko par to nezinām.
Sandrute satraukusies par Kasparu. Varbūt pašai jāskrien viņš mierināt? :D
04.06.2023 15:56 |
 
Reitings 1791
Reģ: 13.09.2021
CallMeAnnika @ 04.06.2023 15:56
Sandrute satraukusies par Kasparu. Varbūt pašai jāskrien viņš mierināt? :D

Varbūt gribēja mierināt un atšuva viņu?! Tad tapēc arī izlēma , ka Saulietim depresija😂
04.06.2023 16:12 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
SantaBarbara @ 04.06.2023 15:34

Pilnīgi piekrītu,man ar tur vienmēr redzās savā veida konkurence ,kurai krutāka mašīna,bija abam visadi restorani,celojumi utt ,tad kad Vucens sagaja atpakalj ar Rafiku bija visadas vakarinas ar f1 advokatiem kopā un karalnama draugiem(vai kas tie bija nestceros tik smalki ?) bet varēja redzēt ,ka Vucena ar to zīmējās ,bet nu tagad nekā,atliek vien taisít funny memes ?uz Katrines un Pītera fona ?

Varbūt, ja pievērstos vairāk savai personīgajai dzīvei un nejauktos citu attiecībās, nemācītu citus kā jādzīvo, jāuzvedās, jāizskatās, tad varbūt pašai viss sakārtotos. Pēdējā live, kurš vēl pēdējo reizi saistīts ar NL, Taņa teica, ka beidzot Chogan jūtas labi, jo neviens viņai nenosaka kā viņai jāizskatās, kā viņai jārunā, nenorāda, ka nevajag klausīties ko saka ģimene... ka beidzot viņa var būt viņa pati un viņa ir sapratusi ko viņa pati vēlas un kāds ir viņas dzīves mērķis.
04.06.2023 16:42 |
 
Reitings 12058
Reģ: 06.07.2022
Un tomēr man prieks par Katrīni - lai viņai laime. Storijos redzu saviļņotu un patiesi mīlošu sievieti. Varbūt jaunais statuss pamainīs arī viņas neganto, implusīvo iedabu, es vismaz gribētu tā cerēt. Novēlu arī bēbīti pilnai laimei un lai Vasiļevskiem ilga kopdzīve, no sirds!
04.06.2023 17:03 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
Kas tanyai noticis ka rīt uz analīzēm, un drīz visu pastāstīšot
04.06.2023 17:16 |
 
Reitings 8107
Reģ: 16.02.2021
Es arī novēlu Katrīnei visu to labāko. Lai tur vai kā ar NL un citām nebūšanām, skandāliem. Kā mamma, sieviete viņa ir ļoti skaista, mīloša. Skaista līgava, skaista kāzu diena, viņa arī liekas patiesi laimīga. Ļoti forši, ka pieņēma Pētera uzvārdu. Būsim godīgas, iepriekšējais bija skanīgāks, bet tomēr. Skaista kāzu diena, lai izdodas viss 🥰
04.06.2023 17:20 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
Mercury6 @ 04.06.2023 17:20
Es arī novēlu Katrīnei visu to labāko. Lai tur vai kā ar NL un citām nebūšanām, skandāliem. Kā mamma, sieviete viņa ir ļoti skaista, mīloša. Skaista līgava, skaista kāzu diena, viņa arī liekas patiesi laimīga. Ļoti forši, ka pieņēma Pētera uzvārdu. Būsim godīgas, iepriekšējais bija skanīgāks, bet tomēr. Skaista kāzu diena, lai izdodas viss ?

Laime nav skanīgākā uzvārdā, bet gan cieņpilnās un mīlošās attiecībās 😊
04.06.2023 17:33 |
 
Reitings 8107
Reģ: 16.02.2021
amnēzija @ 04.06.2023 17:33

Laime nav skanīgākā uzvārdā, bet gan cieņpilnās un mīlošās attiecībās ?

Es piekrītu. Tāpēc arī teicu, ka forši, ka pieņēma šo uzvārdu par spīti tam, ka iepriekšējais skanīgāks. Te jau minēja, ka daudzi atpazīstami cilvēki uzvārdu nemaina, arī aizbildinoties ar atpazīstamību, gadiem veidotu tēlu. Tas nozīmē īstu cieņu pret vīru un patiesu vēlmi nodibināt jaunu, stipru ģimeni. Ļoti forši 💕
04.06.2023 17:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits