Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 163
Reģ: 29.01.2009
EsPati @ 28.05.2023 15:06
Es tik nesaprotu vienu, Vucēna visu laiku neizpratnē par Neita uzvedību pēdējo gadu laikā un vispār pēdējā laikā. Bet BĀC, nu tak man liekas jebkuram skaidrs viņa uzvedības cēloņi un sakne. Viņai dažu gadu laikā piedzima vēl divi bērni. Tikko vēl pats mazākais. Un viņai tiešām “neaiziet”, ka tas Neitam ir radījis stresu?Tāpēc savus protestus pret šo situāciju viņš izrāda visdažādākajos veidos?!Tas, ka viņam ir jau 8 gadi, tas nenozīmē, ka viņš par šādu jauno situāciju nedrīkst pārdzīvot šādi. Bet nē, šī nesaprot kas ar viņas dēlu notiek ??‍♀️ Protams, ka palīdzību vajag tam puisēnam, bet varbūt vienkārši jāapzinās, ka Vitas un Īlona piedzimšana ir ļoti iedragājusi Neita personību. ? Gan jau pietrūkst mammas uzmanība un rūpes. Tieši mammas, nevis omītes uzmanība ar kruīziem un tādām lietām. Visi zin, ka piedzimstot bēbītim, vislielākā uzmanība jāpievērš tieši vecākajam bērnam!
es tieši to pašu vienmēr nodomāju, kad viņa liek storijus vai postus par Neitu.
Viņš noteikti tā izrāda protestu, ka mammas uzmanība tiek iedalīta mazākajiem bērniem.
28.05.2023 17:35 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Vārdotāja @ 28.05.2023 15:36
Egita izskatās pēc sejas aizvien nošļukušāka un nošļukušāka. Stress dara savu.. brīnumkrēmi tur nepalīdzēs.
A smieklīgi Kača izskatās, runā emocionāli, bet tik divās vietās piere kustās. Tai ar bail novecot bez botoxiem, bet ja nešpricētos, varētu redzēt, ka kremi nestrādā…

Jā, "brīnum"krēmi dara tieši pretējo
28.05.2023 17:57 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
ManPatiikLasiit @ 28.05.2023 17:35
es tieši to pašu vienmēr nodomāju, kad viņa liek storijus vai postus par Neitu.
Viņš noteikti tā izrāda protestu, ka mammas uzmanība tiek iedalīta mazākajiem bērniem.

Tur ir ne tika uzmanības, bet elementārs mīlestības trūkums no mātes. Nekad pati ar viņu nav darbojusies, mūžīgi darbs vai veču medības. Nez kāpēc viņa uzsver tikai tēva trūkumu un neredz baļķi savā acī.
28.05.2023 20:03 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
Tolerance NL kantorī ir svešs vārds. Neesmu nevienas citas kompānijas darbinieka video redzējusi, kurā kāds publiski aprunātu NL meiteņu reklāmas par produktiem. Nu, būsim godīgi, tur arī ir tālu no pilnības. Sākot ar tekstu ko runā un beidzot ar bildi/video. Bet nu, redz jau citus un ja vēl tie cilvēki no NL ir aizgājuši, tad vēl jo vairāk jāpaspļauj..
29.05.2023 00:02 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
amnēzija @ 29.05.2023 00:02
Tolerance NL kantorī ir svešs vārds. Neesmu nevienas citas kompānijas darbinieka video redzējusi, kurā kāds publiski aprunātu NL meiteņu reklāmas par produktiem. Nu, būsim godīgi, tur arī ir tālu no pilnības. Sākot ar tekstu ko runā un beidzot ar bildi/video. Bet nu, redz jau citus un ja vēl tie cilvēki no NL ir aizgājuši, tad vēl jo vairāk jāpaspļauj..

Nu, bet super reklāma šim WC poda līdzeklim. Manuprāt, katrā otrā mājsaimniecībā, točna būtu noderīgs. Un tāāāāda reklāma tagad. Vismaz es meklēšu rokās to čali.
29.05.2023 00:49 |
 
Reitings 1036
Reģ: 26.02.2022
Rēcīgi, ka Vucēna un Alise “Fox” baigi lepojas ar Latvijas uzvaru hokejā, bet pie profiliem ielikti raškas karogi aiz Latvijas karoga. Vienkārši kooo? Lai brauc uz savu krieviju, nelepojas par Latviju, un runā savā dzimtajā mēlē tur. Duņas bez takta izjūtas…
29.05.2023 01:01 |
 
10 gadi
Reitings 3135
Reģ: 13.11.2011
Šoreiz gan es piekrītu Vucēnai par to poda reklāmu, jā, protams, nekorekti, ka to liek storijos, bet nu wtf? Kāda dzeltena svītriņa??!! 😀😀 es nezinu, cik ilgi pods nav jātīra lai rastos tādas svītras.
29.05.2023 09:06 |
 
Reitings 376
Reģ: 10.03.2022
fifa @ 29.05.2023 09:06
Šoreiz gan es piekrītu Vucēnai par to poda reklāmu, jā, protams, nekorekti, ka to liek storijos, bet nu wtf? Kāda dzeltena svītriņa??!! ?? es nezinu, cik ilgi pods nav jātīra lai rastos tādas svītras.
Ne vienmēr netīrīts pods dod dzeltenu strīpu.Tāda rodas ja ir ļoti kaļķains un ar dzelzi pilns ūdens.Man vīra vecāku mājās šis ir gana bieži,jo mājai ir savs dziļurbums un ūdenim ir ļoti liels dzelzs līmenis.Regulāri podā ir šī dzeltenā strīpa,un tīri katru otro dienu,tāpat viņa uzrodās,baltās drēbes veļasmašīnā arī diezgan ātri paliek iedzeltenas vai pelēkas ar visiem kaļķakmens utt.līdzekļiem.Tā nav netīrība!
29.05.2023 09:35 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
oioioi @ 29.05.2023 00:49

Nu, bet super reklāma šim WC poda līdzeklim. Manuprāt, katrā otrā mājsaimniecībā, točna būtu noderīgs. Un tāāāāda reklāma tagad. Vismaz es meklēšu rokās to čali.
Vismaz smieklīgu reklāmu tas vīrietis ir izveidojis. Ja nenostrādā kā reklāma, tad noteikti var pasmieties.
Man to ir interesantāk skatīties nekā kārtējā NL dāma ar sejas krēmiem, kur stāsta, cik labi, bet rezultāts nav. NL augšai vajadzētu kādreiz apskatīties, kā pārējās mazās bites reklamē produktus, tur var redzēt šausmu lietas. Kaut vai tā pati sauleessvece, ko te minēja pirms laika. Nezinu gan vai vēl darbojas tur.
29.05.2023 11:50 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 29.05.2023 11:50
Vismaz smieklīgu reklāmu tas vīrietis ir izveidojis. Ja nenostrādā kā reklāma, tad noteikti var pasmieties.
Man to ir interesantāk skatīties nekā kārtējā NL dāma ar sejas krēmiem, kur stāsta, cik labi, bet rezultāts nav. NL augšai vajadzētu kādreiz apskatīties, kā pārējās mazās bites reklamē produktus, tur var redzēt šausmu lietas. Kaut vai tā pati sauleessvece, ko te minēja pirms laika. Nezinu gan vai vēl darbojas tur.

Tieši tā. Pašām NL darbonēm produktu reklāmas nekādas.
29.05.2023 12:23 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.03.2021
amnēzija @ 29.05.2023 00:02
Tolerance NL kantorī ir svešs vārds. Neesmu nevienas citas kompānijas darbinieka video redzējusi, kurā kāds publiski aprunātu NL meiteņu reklāmas par produktiem. Nu, būsim godīgi, tur arī ir tālu no pilnības. Sākot ar tekstu ko runā un beidzot ar bildi/video. Bet nu, redz jau citus un ja vēl tie cilvēki no NL ir aizgājuši, tad vēl jo vairāk jāpaspļauj..

Varbūt nav baigi patīkami skatīties uz dzeltenām strīpiņām tualtes podā, bet jebkurā gadījumā tā reklāma ir daudz patiesāka. Tā atspuoguļo ikdienas dzīvi un parāda rezultātu. Piemēram, man nav interesanti skatīties, kā NL meičas pārpublicē svešas sievietes 5 gadus vecu bildi un saka, ka rezultāts pateicoties NL. Vai arī kā Egita rāda gadiem vecas bildes no instagrama pirmsākumiem (mēs visi toreiz likām biles ar tiem efektiem) un maina frizūru, bet viss pateicoties NL :D
29.05.2023 15:47 |
 
Patīk
Reitings 40267
Reģ: 12.10.2022
Stefania @ 29.05.2023 15:47

Varbūt nav baigi patīkami skatīties uz dzeltenām strīpiņām tualtes podā, bet jebkurā gadījumā tā reklāma ir daudz patiesāka. Tā atspuoguļo ikdienas dzīvi un parāda rezultātu. Piemēram, man nav interesanti skatīties, kā NL meičas pārpublicē svešas sievietes 5 gadus vecu bildi un saka, ka rezultāts pateicoties NL. Vai arī kā Egita rāda gadiem vecas bildes no instagrama pirmsākumiem (mēs visi toreiz likām biles ar tiem efektiem) un maina frizūru, bet viss pateicoties NL :D
Vai kā agrāk - visas zināja, ka Agritas notievēšana ir no operācijas, bet reklamēja un uzsvēra, ka no funkcionālā ēdiena.
29.05.2023 16:28 |
 
Reitings 9760
Reģ: 11.11.2022
Mašai-rašai laikam dikti Ukrainas karogs ir nervus bojājis, ja tagad tik pārspīlēta sajūsmā par sarkanbaltsarkano karogu. Grozies kā gribi, bet viņai ļoti piestāv tas rašas nl kantoris.
29.05.2023 16:48 |
 
Reitings 24029
Reģ: 18.08.2022
Izskatās ,ka Vucēna iet ar to reklāmu tālāk mēgina kaški meklēt,laikam slikts ER pēdējā laikā😀ja jau pilnigi atradusi laiku ,lai parodētu.
29.05.2023 16:51 |
 
Reitings 812
Reģ: 29.05.2023
SantaBarbara @ 29.05.2023 16:51
Izskatās ,ka Vucēna iet ar to reklāmu tālāk mēgina kaški meklēt,laikam slikts ER pēdējā laikā?ja jau pilnigi atradusi laiku ,lai parodētu.

Bet vismaz produkts strādā! Citādi dzer drainus un kokčikus gadiem, bet nenotievē un visu laiku pampst.
Marija, smieklīgi, ka tieši Tu esi tā, kas smejas par poda reklāmu, jo neviens nav aizmirsis Tavu pāļa storijus, sēžot uz poda 😜
29.05.2023 16:58 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
SantaBarbara @ 29.05.2023 16:51
Izskatās ,ka Vucēna iet ar to reklāmu tālāk mēgina kaški meklēt,laikam slikts ER pēdējā laikā?ja jau pilnigi atradusi laiku ,lai parodētu.

Nu, šis gājiens ir reāli zemisks. Kad nav ar ko izcelties un pievērst uzmanību, tad vajag kādam piesieties publiski. Un pirmā, kura iekomentējusi - ahahaha - karaliene. Nu, es nemaz nebrīnos, ka kādā no kopējiem NL čatiem šis tika iztirzāts. Es ļoti ceru, ka no NL aizgāja gudrākie cilvēki un pretreakcija tādā pašā zemiskā stilā nesekos.. nez, vai konkrētā dzēriena ražotājam šī reklāma izraisīs tik pat jautru reakciju..
29.05.2023 17:00 |
 
Reitings 5718
Reģ: 20.09.2022
Vai tik līderei nav skaudība, ka cilvēkiem citur labāk veicas kā iepriekš tas bija NL. Bizness sokas, ģimene nupat nopirka otru auto, kamēr NL līdere vienu auto nevar pārdot un algas čeks ir krities 5x. Vajag taču citam piekasīties un vēl labāk, ja tas cilvēks no konkurējošas kompānijas. Man piemēram būtu vienalga kā tas cilvēks reklamē savas kompānijas produkciju. Bet šeit vajag publiski paņirgāties..
29.05.2023 17:28 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Ooii oiii, kāds izmisums Marijai. Labāk, lai paskatās angļu Ingas storijus, tur var daudz vairāk parodijas uztaisīt.
Labi, es piekrītu, tas video pastulbs, bet nu kā vēl interesanti noreklamēt poda tīrāmo? 😂
Nu Tie Spuļļi vispār atsevišķš stāsts, visu laiku pārlaimīgi abi, tā, ka skatoties gribas uzkost ko sāļāku, nu tik saldi, tik perfekti.
Bet Marijai noteikti ļoti kremt, ka puse NL pārgāja uz chogan un tur normāli pelna. Taņa pelna tagad vairāk kā NL uz 7tk mēnesī, šitie Spuļļi arī noteikti uz to pusi.
Bet nafik Marijai bija tas jādara? Nu pati jau pateica, ka vislabāko reklāmu uztaisīs.
29.05.2023 18:05 |
 
Reitings 22130
Reģ: 16.04.2023
Marija to enerģiju un laiku ko iztērē apsmejot Chogan, būtu labāk savam problēm bērnam, Neitam, veltījusi.
29.05.2023 18:10 |
 
Reitings 1429
Reģ: 01.08.2021
Nu maškai tāda skaudība ka nezin kur dēties. Jā tā poda reklāma nav baigi estētiska, bet nu kā ir tā ir.
Pati tēlo tīrības iemiesojumu, protams, nav grūti ka dzīvo ar muterīti un tā no pakaļas vāc un vel apkopēja nāk. Tad jau nav grūti gudri parunāt storijos. Tāda perfekcioniste ka ka tik turies,
lai gan pati bieži storijos redzama ar speķainiem traipiem uz drēbēm.
29.05.2023 18:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits