Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40229
Reģ: 12.10.2022
2biletes @ 16.04.2023 01:19
tas jau vispār skaisti. Prezentācijas angliski ar krievu valodas piedevām, bet runas krieviski... Man šķita, ka no Krievijas tā kā atkratās ? Bet tie, protams, kārtējie meli. Vai vienkārši NL visas ar angļu valodu uz jūs? Nemaz nerunājot par opciju - katra runā savā valodā un ir pāris tulki, kas iztulko angliski?
Īrijas Ingai angļu valodas uznāciens storijā - OUR ORGANIZATORE AND LEADER IN LATVIA :D
Ja raksti, tad raksti vienā valodā :D bet prāta spējas jau tur nav.
16.04.2023 11:18 |
 
Patīk
Reitings 40229
Reģ: 12.10.2022
Paturpināšu Egitas storiju teksta rubriku. 1 minūtes garš storijs:
"Labrīt no manis. Es ar Biodronu, izdzēru jau. Kompis rokās un es jau esmu augšā. Es jau esmu augšā, es vienkārši nevarēju pagulēt. Bet es arī aizgāju gulēt, kamēr visi šeit sēdēja un vēl lika pēdējos punktus uz šodienas visu organizatorisko daļu, tad es aizgāju gulēt. Nja, šis man tiešām burvīgi (rāda uz pumpu). Es aizgāju gulēt, bet es jau esmu augšā, es jau esmu augšā. Mums ir īstenībā ritīgi ļoti skaists numuriņš. Pask, paskataties, man liekas, tik agri es neesmu bijusi pie jūras, ā, īstenībā nē, mēs esam Baltic Beachā gulējuši, palikuši, jūra ļoti mierīga un tik svaigs gaiss. Ļoti labi. Nu ko, jāsāk lēnām taisīties. Kača vēl guļ, loģiski, tāpēc, ka viņi te visi vēl sēdēja."
16.04.2023 11:24 |
 
Reitings 3870
Reģ: 30.11.2021
CallMeAnnika @ 16.04.2023 11:24
Paturpināšu Egitas storiju teksta rubriku. 1 minūtes garš storijs:
"Labrīt no manis. Es ar Biodronu, izdzēru jau. Kompis rokās un es jau esmu augšā. Es jau esmu augšā, es vienkārši nevarēju pagulēt. Bet es arī aizgāju gulēt, kamēr visi šeit sēdēja un vēl lika pēdējos punktus uz šodienas visu organizatorisko daļu, tad es aizgāju gulēt. Nja, šis man tiešām burvīgi (rāda uz pumpu). Es aizgāju gulēt, bet es jau esmu augšā, es jau esmu augšā. Mums ir īstenībā ritīgi ļoti skaists numuriņš. Pask, paskataties, man liekas, tik agri es neesmu bijusi pie jūras, ā, īstenībā nē, mēs esam Baltic Beachā gulējuši, palikuši, jūra ļoti mierīga un tik svaigs gaiss. Ļoti labi. Nu ko, jāsāk lēnām taisīties. Kača vēl guļ, loģiski, tāpēc, ka viņi te visi vēl sēdēja."

🤣🤣🤣 Saproti ka proti, vai ne? 🤣🤣🤣
16.04.2023 11:51 |
 
Reitings 3870
Reģ: 30.11.2021
Interesanti, ka praktiski nebija neviena video no vakara pasākuma. Vismaz lielajām bitēm. Nez kādēļ tā?
16.04.2023 11:52 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
CallMeAnnika @ 16.04.2023 11:24
Paturpināšu Egitas storiju teksta rubriku. 1 minūtes garš storijs:
"Labrīt no manis. Es ar Biodronu, izdzēru jau. Kompis rokās un es jau esmu augšā. Es jau esmu augšā, es vienkārši nevarēju pagulēt. Bet es arī aizgāju gulēt, kamēr visi šeit sēdēja un vēl lika pēdējos punktus uz šodienas visu organizatorisko daļu, tad es aizgāju gulēt. Nja, šis man tiešām burvīgi (rāda uz pumpu). Es aizgāju gulēt, bet es jau esmu augšā, es jau esmu augšā. Mums ir īstenībā ritīgi ļoti skaists numuriņš. Pask, paskataties, man liekas, tik agri es neesmu bijusi pie jūras, ā, īstenībā nē, mēs esam Baltic Beachā gulējuši, palikuši, jūra ļoti mierīga un tik svaigs gaiss. Ļoti labi. Nu ko, jāsāk lēnām taisīties. Kača vēl guļ, loģiski, tāpēc, ka viņi te visi vēl sēdēja."

Konkrēti sekls un tups cilvēks, kad iedots telefons, bet ne smadzenes! Pat necik!
Ar saknēm Lietuvā, bet viņai ir Lietuvas valoda un prezentācija tajā!
Apbrīnoju, ka cilvēkam var nebūt ne mazākās kripatiņas paškritikas un vēlme mācīties no savām kļūdām, būt labākam!
Vai viss šis ir noveļams uz Cilvēka dizaina un viņas tipam raksturīgo tupumu?
NL Jūrop pilns ar krievu duņām, kas dzīvo kaut kur Jevropā, bet tāpat ceļas un krīt par dižo tēvzemi!
16.04.2023 14:02 |
 
Patīk
Reitings 40229
Reģ: 12.10.2022
JERSIKA @ 16.04.2023 14:02

Konkrēti sekls un tups cilvēks, kad iedots telefons, bet ne smadzenes! Pat necik!
Ar saknēm Lietuvā, bet viņai ir Lietuvas valoda un prezentācija tajā!
Apbrīnoju, ka cilvēkam var nebūt ne mazākās kripatiņas paškritikas un vēlme mācīties no savām kļūdām, būt labākam!
Vai viss šis ir noveļams uz Cilvēka dizaina un viņas tipam raksturīgo tupumu?
NL Jūrop pilns ar krievu duņām, kas dzīvo kaut kur Jevropā, bet tāpat ceļas un krīt par dižo tēvzemi!
Pirms tam taču nolika visus, kas seko cilvēka dizainam un sauca par slinkiem.
Laikam saprata, ka ar cilvēka dizainu pašai vieglāk attaisnot savas darbības. Kā kaut ko aplamu izdara - tā ķērc - BET TAS IR MANS CILVĒKA DIZAINS.
Bet kur Egitai #reklama? Tā nav cilvēka dizaina reklamēšana visu laiku? PTAC vajag uzsūtīt? :D
16.04.2023 14:26 |
 
Reitings 126
Reģ: 16.04.2023
Beidzies viss tas biodironu bizness,
CallMeAnnika @ 16.04.2023 14:26
Pirms tam taču nolika visus, kas seko cilvēka dizainam un sauca par slinkiem.
Laikam saprata, ka ar cilvēka dizainu pašai vieglāk attaisnot savas darbības. Kā kaut ko aplamu izdara - tā ķērc - BET TAS IR MANS CILVĒKA DIZAINS.
Bet kur Egitai #reklama? Tā nav cilvēka dizaina reklamēšana visu laiku? PTAC vajag uzsūtīt? :D
CallMeAnnika @ 16.04.2023 14:26
Pirms tam taču nolika visus, kas seko cilvēka dizainam un sauca par slinkiem.
Laikam saprata, ka ar cilvēka dizainu pašai vieglāk attaisnot savas darbības. Kā kaut ko aplamu izdara - tā ķērc - BET TAS IR MANS CILVĒKA DIZAINS.
Bet kur Egitai #reklama? Tā nav cilvēka dizaina reklamēšana visu laiku? PTAC vajag uzsūtīt? :D
16.04.2023 14:56 |
 
Reitings 5714
Reģ: 20.09.2022
Kāda tumsonība 🤦‍♀️ mēs aizejot uz veikalu nezinām kāda krēmam konsistence un nopērkam kaķi maisā, bet redziet, iepērkoties pie Ilzes, viņa izstāstīs visu par to krēmu, ka mēs varēsim droši pirkt... nopietni?! Es veikalā varu tā krēma testeri atvērt un notestēt gan kā klājas, gan redzēt to īsto krēma krāsu (ja tonālo meklēju), gan pasmaržot vai man pēc smaržas viņš patīk.. un veikalos pamatā ir kompetenti darbinieki, kuri var piemeklēt to ko meklē klients.
16.04.2023 16:11 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
CallMeAnnika @ 16.04.2023 11:24
Paturpināšu Egitas storiju teksta rubriku. 1 minūtes garš storijs:
"Labrīt no manis. Es ar Biodronu, izdzēru jau. Kompis rokās un es jau esmu augšā. Es jau esmu augšā, es vienkārši nevarēju pagulēt. Bet es arī aizgāju gulēt, kamēr visi šeit sēdēja un vēl lika pēdējos punktus uz šodienas visu organizatorisko daļu, tad es aizgāju gulēt. Nja, šis man tiešām burvīgi (rāda uz pumpu). Es aizgāju gulēt, bet es jau esmu augšā, es jau esmu augšā. Mums ir īstenībā ritīgi ļoti skaists numuriņš. Pask, paskataties, man liekas, tik agri es neesmu bijusi pie jūras, ā, īstenībā nē, mēs esam Baltic Beachā gulējuši, palikuši, jūra ļoti mierīga un tik svaigs gaiss. Ļoti labi. Nu ko, jāsāk lēnām taisīties. Kača vēl guļ, loģiski, tāpēc, ka viņi te visi vēl sēdēja."

Viņai laikam bija Flashback no nesen notikuša pasākuma, kur runāja līdzīga valodā.😀
16.04.2023 16:15 |
 
Reitings 24029
Reģ: 18.08.2022
Stefania @ 16.04.2023 11:16
Interesanti, šīs pēc sevis savāca pludmali, ko piedrazoja ar entajiem confetti mēsliem? Atļaušos minēt, ka nē

Sauliete dienu pirms meklēja eco confetti,neesmu parliecinata vai šie bija eko,bet cerams ,ka kaut kadus sintetiskos nešāva pludmale !
16.04.2023 16:32 |
 
Patīk
Reitings 40229
Reģ: 12.10.2022
SantaBarbara @ 16.04.2023 16:32

Sauliete dienu pirms meklēja eco confetti,neesmu parliecinata vai šie bija eko,bet cerams ,ka kaut kadus sintetiskos nešāva pludmale !
Bet vai tāpat tie eko nav jāsavāc aiz sevis? Tad jau katrs paņems eko konfetti un šaus, nesavācot aiz sevis. Kas tad notiks?
16.04.2023 16:49 |
 
Reitings 5714
Reģ: 20.09.2022
Egita kādā storijā teica, ka sākšot vēl nesakarīgi runāt.. 🤭 bet kad viņa ir sakarīgi runājusi 😂
16.04.2023 21:14 |
 
Reitings 474
Reģ: 02.08.2022
CallMeAnnika @ 16.04.2023 11:24
Paturpināšu Egitas storiju teksta rubriku. 1 minūtes garš storijs:
"Labrīt no manis. Es ar Biodronu, izdzēru jau. Kompis rokās un es jau esmu augšā. Es jau esmu augšā, es vienkārši nevarēju pagulēt. Bet es arī aizgāju gulēt, kamēr visi šeit sēdēja un vēl lika pēdējos punktus uz šodienas visu organizatorisko daļu, tad es aizgāju gulēt. Nja, šis man tiešām burvīgi (rāda uz pumpu). Es aizgāju gulēt, bet es jau esmu augšā, es jau esmu augšā. Mums ir īstenībā ritīgi ļoti skaists numuriņš. Pask, paskataties, man liekas, tik agri es neesmu bijusi pie jūras, ā, īstenībā nē, mēs esam Baltic Beachā gulējuši, palikuši, jūra ļoti mierīga un tik svaigs gaiss. Ļoti labi. Nu ko, jāsāk lēnām taisīties. Kača vēl guļ, loģiski, tāpēc, ka viņi te visi vēl sēdēja."
līdz asarām noņirdzos 🤣🤣🤣🤣🤣
17.04.2023 00:40 |
 
Reitings 2420
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 16.04.2023 11:24
Paturpināšu Egitas storiju teksta rubriku. 1 minūtes garš storijs:
"Labrīt no manis. Es ar Biodronu, izdzēru jau. Kompis rokās un es jau esmu augšā. Es jau esmu augšā, es vienkārši nevarēju pagulēt. Bet es arī aizgāju gulēt, kamēr visi šeit sēdēja un vēl lika pēdējos punktus uz šodienas visu organizatorisko daļu, tad es aizgāju gulēt. Nja, šis man tiešām burvīgi (rāda uz pumpu). Es aizgāju gulēt, bet es jau esmu augšā, es jau esmu augšā. Mums ir īstenībā ritīgi ļoti skaists numuriņš. Pask, paskataties, man liekas, tik agri es neesmu bijusi pie jūras, ā, īstenībā nē, mēs esam Baltic Beachā gulējuši, palikuši, jūra ļoti mierīga un tik svaigs gaiss. Ļoti labi. Nu ko, jāsāk lēnām taisīties. Kača vēl guļ, loģiski, tāpēc, ka viņi te visi vēl sēdēja."

Kā man patīk Egitas teksta rubrika. Kad uzrakstīts, tad tik smieklīgi izklausās 😅
17.04.2023 05:43 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Egita, aizej pie kosmetologa. Nu lūdzu. Tās pumpas vajag kopt. Tīrīt, kko ārstējošu lietot, 100% ka tas ir no nepiemērotas kosmētikas. Tur tāāds bruģis ir.
17.04.2023 16:06 |
 
Patīk
Reitings 40229
Reģ: 12.10.2022
Pērnā gada oktobrī līderes stāstīja, ka nākošā gadā (tas ir 2023.) martā būs tik daudz jaunumu Eiropas veikalā.
Vēl neilgi atpakaļ NL līderes stāstīja (martā), ka bija domājušas, ka būs martā, bet ir pārcelti jaunumi uz aprīli.
Drīz aprīlis cauri, bet ir iznākušas tikai divas bundžas. Kur ir tie grandiozie jaunumi un pilns Eiropas veikals ar jaunajiem produktiem? Krievi neražo un nedod naudu attīstībai?
17.04.2023 16:57 |
 
Reitings 5714
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 17.04.2023 16:57
Pērnā gada oktobrī līderes stāstīja, ka nākošā gadā (tas ir 2023.) martā būs tik daudz jaunumu Eiropas veikalā.
Vēl neilgi atpakaļ NL līderes stāstīja (martā), ka bija domājušas, ka būs martā, bet ir pārcelti jaunumi uz aprīli.
Drīz aprīlis cauri, bet ir iznākušas tikai divas bundžas. Kur ir tie grandiozie jaunumi un pilns Eiropas veikals ar jaunajiem produktiem? Krievi neražo un nedod naudu attīstībai?

Tagad jau saka, ka pavisam drīz būšot, aprīļa beigās.
17.04.2023 17:05 |
 
Reitings 5714
Reģ: 20.09.2022
Un jā, Eiropas NL ir tik ļoti svarīgs, ka NL Eiropas vadība, kura it kā dzīvojot Turcijā pat uz tik svarīgo konferenci nevarēja ierasties..
17.04.2023 17:20 |
 
Reitings 5714
Reģ: 20.09.2022
Kā jau iepriekš tika paredzēts, visām viss bija super, visām viss bija izcili noorganizēts - bombīgs pasākums. Nu, ja nekas labāks nekad dzīvē nav redzēts un piedzīvots, tad tas tā varētu būt..
17.04.2023 17:33 |
 
Patīk
Reitings 40229
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 17.04.2023 17:33
Kā jau iepriekš tika paredzēts, visām viss bija super, visām viss bija izcili noorganizēts - bombīgs pasākums. Nu, ja nekas labāks nekad dzīvē nav redzēts un piedzīvots, tad tas tā varētu būt..
Es vispār brīnos, kā pieaugušas sievietes, un tur tiešām 90% ir 35-50 gadīgas, pēc šī pasākuma spriežot, spēj pavilkties uz viltus dzīvi.
Es saprotu, ka tiešām tā, kas ir DT kvalifikācijā, atpakaļceļa nav un citur tādu piķi, kas ir daudz tūkstoši, nenopelnīs no naivām muļķēm, bet tās, kas ir zemajās kvalifikācijās jau daudzus gadus un sapņo nereālu sapņus vai nevar atļauties pat zābakus nopirkt - vai tiešām tik dumjas? Labāk sevi ik dienu apkaunot interneta vidē, čāpstinot un dzerot savus Biodronus pret pampumu, lai gan tur pampums ir gan bez, gan ar, nekā pievērsties kādam foršam, aktīvam hobijam?
17.04.2023 17:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits