Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
spicy_one_9

vizuāli jauks profils, vienīgi nesaprotu, kādēļ tā jāmaina 100x niki, jāšifrējas, jātaisa jauni profili. veidotu to pašu veco profilu ar cik tur 1+ tūkst. sekotājiem, padzēstu lieko par NL, nepazaudētu sekotājus un vecos klientus. citādāk izskatās, ka cenšas būt par citu cilvēku vai baidās no NL mentoru nosodījuma.. bet nu visu cieņu, sāka strādāt, izskatās labi, kontekts arī acij vizuāli patīkams. lai veicas!
28.10.2022 10:05 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
iiieviiite @ 28.10.2022 10:05

vizuāli jauks profils, vienīgi nesaprotu, kādēļ tā jāmaina 100x niki, jāšifrējas, jātaisa jauni profili. veidotu to pašu veco profilu ar cik tur 1+ tūkst. sekotājiem, padzēstu lieko par NL, nepazaudētu sekotājus un vecos klientus. citādāk izskatās, ka cenšas būt par citu cilvēku vai baidās no NL mentoru nosodījuma.. bet nu visu cieņu, sāka strādāt, izskatās labi, kontekts arī acij vizuāli patīkams. lai veicas!
Kad cilvēks maina parastu darbu, darba devējs ir gana adekvāts un respektē faktu, ka tādas ir ikviena tiesības. Ja NLietis maina darbu, viņam jārēķinās ar mentora aizvainojumu, ķengām u.c., varbūt tādēļ vieglāk ir 'pazust', lai izvairītos no necienīgas attieksmes.
28.10.2022 10:17 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
bet vispār nav brīnums, ka lielās bites tagad raus pakaļas... kā nu mācēs. tādu naudu tak pelnīja. pie labā pierod ātri 🙃
28.10.2022 10:28 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Saulriete visiem pasaka, ka pelnīja 22tk mēnesī, nez cik sievietes tagad tieši tāpēc jūtas super izmantotas, jo viņas nepelnija neko un iegrūda tur visu naudu, cerot, ka nopelnīs vismaz tos pāris simtus mēnesī. Reāli tos 22 tk viņai sameta mazās darba bites.
28.10.2022 10:35 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Reāli tos 22 tk viņai sameta mazās darba bites.

nu tā ir, tīkla mārketingā ir milzīga kadru maiņa, ilgstoši turās tikai tie, kas tur ir vairākus gadus, jo jaunie pelna maz. un tā ir. izņēmums var būt tikai tās, kurām ir jau klientu loks no citas sfēras (skaistumkopšana) vai daudz sekotāju instagramā (Sanda Krasta kā piemērs - ātri izšāva, bet šobrīd ar visiem sekotājiem nokrita zemu). parasti jau pamēģina, izvērtē, ka ieguldītais darbs nav tās mazās naudas vai produkta vērts (cilvēki vienkārši novērtē savu laiku un darbu) un aiziet. aiziet uz kaut vai to pašu evo, jo tur tu strādā un pelni. NL (piedodiet, es to jau vairākas reizes esmu rakstījusi) tu vari darīt, bet nepelnīt neko 😀
28.10.2022 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 10839
Reģ: 15.03.2012
Bērnudārzs izkāpa no lidmašīnas 🤦‍♀️ Salceviču ietago ar sirsniņu, bet viņa izskatījās tāda "es tevi tiešām nepazīstu"
28.10.2022 11:04 |
 
Reitings 7825
Reģ: 05.09.2022
Krizdole @ 28.10.2022 11:04
Bērnudārzs izkāpa no lidmašīnas ?‍♀️ Salceviču ietago ar sirsniņu, bet viņa izskatījās tāda "es tevi tiešām nepazīstu"
Jaa es arii tieshi ieveeroju Indras skatienu 😄
28.10.2022 11:09 |
 
Reitings 7825
Reģ: 05.09.2022
Amritanete @ 28.10.2022 09:21

Tīkla mārketingam kā tādam nav nekādas vainas. Tas pats avon, Oriflame, amway - kādam tie var būt papildus ienākumi pamatdarbam. NL taču arī ir cilvēki, kas strādā pamatdarbu un NL ir papildus ienākumi - plus izmantot apmācības, piemēram, darbam ar Instagram utt. un vēl sava veida socializēšanās. Es uzskatu, ka tie ir plusi.
Bet šeit jau tas ir aizgājis diezgan slimi. Un es saprotu, ka mazajiem menedžeriem NL ir grūti izsisties. Un kāpēc? Vakar Katrīne savos story teica, ka viņa spēj izaudzēt 1. Līnijas līderus un aicina komandā jaunus cilvekus, tieši 1. līnijā. Kuri ir viņas lielie 1. Līnijas līderi? Šobrīd Egita. Kur ir Agneta, kas bija viņas pirmais DS? Un kas ir pārejie 3, ja vajag vismaz 5 ar kvalifikāciju Diamond Star? Pēc Sandras vakardienas live komentārā no vienas meitenes, sapratu, ka pārejie 3 ir Katrīnes mamma, Kaspars un Pēteris ? Tad par ko vispār var būt runa? Neesmu nevienu no šīm 3 personām nekur redzējusi saistībā ar NL. Kaspars kaut kad pavasarī runāja par to, ka sāks darboties un tā arī noziedēja (tāpat kā tas Flox, ko sāka taisīt kopā).
Katrīne spēj izskolot līderus… smiekli nāk ???
es tikai iedomaajos cik liela vinjai noteikti ir noliktava ar NL produktiem🤭 gan jau pati peerk gan caur mammas, gan Peetera gan KAspara konta lai uztureetu savu klasifikaaciju. Bet nu nedomaaju ka to visu notirgo. Plus veel tagad negribees nokrist no sava DT un sapirksies veel vairaak 😄
28.10.2022 11:12 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
Maija5555 @ 28.10.2022 11:12
es tikai iedomaajos cik liela vinjai noteikti ir noliktava ar NL produktiem? gan jau pati peerk gan caur mammas, gan Peetera gan KAspara konta lai uztureetu savu klasifikaaciju. Bet nu nedomaaju ka to visu notirgo. Plus veel tagad negribees nokrist no sava DT un sapirksies veel vairaak ?

Es pieņemu, ka pāris gadus atpakaļ, viņas ziedu laikos, Saulietei sanāca ļoti labi notirgot un pārdod, tikai tagad kopš kara sākuma viss iet uz leju, bet vēl jau turās.
28.10.2022 11:28 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Maija5555 @ 28.10.2022 11:09
Jaa es arii tieshi ieveeroju Indras skatienu ?

Nu, tur tās divas uzvedās tajā situācijā kā tirgus bābas. Es arī būtu šķībi skatījusies. Domāju, ka lidmašīnā ne viens vien tā nodomāja.
28.10.2022 11:36 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.10.2022
Maija5555 @ 28.10.2022 11:12
es tikai iedomaajos cik liela vinjai noteikti ir noliktava ar NL produktiem? gan jau pati peerk gan caur mammas, gan Peetera gan KAspara konta lai uztureetu savu klasifikaaciju. Bet nu nedomaaju ka to visu notirgo. Plus veel tagad negribees nokrist no sava DT un sapirksies veel vairaak ?
Es domāju, ka Katrīnei noliktavas nav. Viņa jau pēdējā laikā nereklamēja produktus tik aktīvi (to dara mazie menedžeri). Un tāds pat ir bijis uzstādījums - veidojiet populārāko produktu uzkrājumus, lai produkts ir uzreiz pieejams klientiem.
28.10.2022 11:51 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.10.2022
.Eksperte. @ 28.10.2022 09:38

Es pati kādreiz biju Amway. Zinu kas ir tīkla mārketings un kā skalo smadzenes. Ir jau savi plusi, protams. Bet pa lielam, man tā liekas izmisušu un naivu cilvēku pēdējais salmiņš, kur tādas kā Katrīne ķer uz viņām slavu un naudu, jo vienmēr būs kāda vientuļā muterīte, kura gribēs "piepelnīties" sapņojot par biznesu no mājām.
Nu, protams. Un NL ir tik skandalozs un populārs, pateicoties Katrīnei, jo viņa ir pamanāma personība. Tāpēc visi ceļ traci par NL. Neesmu dzirdējusi šādus skandālus Avon, Amway vai vēl kaut kur. Tas pats Coral club tagad dēļ Miglānes vairāk tiek “ķidāts”. Un īstenībā - tīkla mārketings ir tāds kā burbulis. Lielākais % iedzīvotāju pat neinteresējas par tādiem un vēl lielāks % pat nezin un nesaprot, kas ir tīkla mārketings. Tikai skandina - piramīda, piramīda. Nu, jā, ir piramīdas forma, bet neviens nesaprot, ka ponzo shēma ir finanšu piramīda, kur Tu nekad nepelnīsi vairāk par savu augstākstāvošo. Bet tīkla mārketingā ir iespējas pelnīt vairāk kā savam mentoram. Jau bija minēts, ka Katrīne ir reģistrēta zem Marijas, bet pelna krietni vairāk, jo zem viņas ir vairāk šo te “līderu”(Fake līgumu). Nav dzirdēts, ka citās kompānijās būtu tāds izmisums 😂
28.10.2022 11:59 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
* tas, ka sauliete nosauca savu mēneša ciparu tiešām bija spļāviens sejā visām mazbitītēm, kas sagrābušas sms kredītus, lai tikai izpildītu mēneša normu.
* sauliete mākslīgi tur savu kvalifikāciju ar pēci, kasparu, mammu, abām meitām. nu tad par ko ir stāsts? šķiet, pretice un egita līdzīgi dara.
nu nebūs parasta meitene no laukiem/pilsētas, vēl jo vairāk BKA laikā, stāvus bagāta no nl. Es teiktu, pat ne 200 vai 300 eur bagātāka. tas ir appisiens pārākajā pakāpē.!
Forši, ka meitenes ar laiku to sāk saprast, forši, ka Sandra sāka par to runāt un nu jau ir panesies tāds kā lavīnas efekts.
28.10.2022 12:23 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
Noskatījos Taņas live, pavisam cits cilvēks, ja godīgi negribas atzīt, bet likās tīri ok... tāda sievišķīga un patīkama... gribas to koferiti arī uzsutit, patīkams live... tik žēl ka pilns ar luriķiem... stapane ar Ingu tā kā tādas glūņas lien iekšā... vakar reklamē savu nl stāstu un šodien tā kā gnīdas lien špionēt citas kompānijas.... lai ir ko galma akstam nostučīt.... fuij.... uzreiz paskatījos saulietes storiju.... ta ka tāds lauķis no meža izlīdis... ta skaļa balss.... baigais pretstats uzreiz....
28.10.2022 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 6866
Reģ: 17.09.2009
Njā..tikko noskatījos Karmas Latviešus par Miglāni un Coral. Nesen man viena paziņa pievienojās Coral. Kas tiem cilvēkiem kaiš? Viņi neredz, ka tur neko nenopelnīs? Tas ir naivums vai stulbums vai kas?
28.10.2022 13:13 |
 
Reitings 386
Reģ: 29.03.2021
Amritanete @ 28.10.2022 11:59
Nu, protams. Un NL ir tik skandalozs un populārs, pateicoties Katrīnei, jo viņa ir pamanāma personība. Tāpēc visi ceļ traci par NL. Neesmu dzirdējusi šādus skandālus Avon, Amway vai vēl kaut kur. Tas pats Coral club tagad dēļ Miglānes vairāk tiek “ķidāts”. Un īstenībā - tīkla mārketings ir tāds kā burbulis. Lielākais % iedzīvotāju pat neinteresējas par tādiem un vēl lielāks % pat nezin un nesaprot, kas ir tīkla mārketings. Tikai skandina - piramīda, piramīda. Nu, jā, ir piramīdas forma, bet neviens nesaprot, ka ponzo shēma ir finanšu piramīda, kur Tu nekad nepelnīsi vairāk par savu augstākstāvošo. Bet tīkla mārketingā ir iespējas pelnīt vairāk kā savam mentoram. Jau bija minēts, ka Katrīne ir reģistrēta zem Marijas, bet pelna krietni vairāk, jo zem viņas ir vairāk šo te “līderu”(Fake līgumu). Nav dzirdēts, ka citās kompānijās būtu tāds izmisums ?

Paskaties, kas notiek pasaules lielākajās MLM kompānijās - Herbalife, Monat, Beachbody... kas tur par skandāliem. Pilns youtube ar viņu nopludinātajiem čatiem, trainingiem un tiesiskajām problēmām par cilvēku maldināšanu.
Jebkuras MLM pamatā būs cilvēki, kas neko nepelnīs, bet zaudēs naudu. Kāpēc visas ir izmisumā par savu komandu? Tāpēc, ka ar pliku šampūnu pārdošanu neviens neko nepelnīs, ir jāveido komanda (vismaz 5 cilvēki) , ja gribi īstu naudu. Bet ja visi veidos komandu - tā piramīda būs BEZGALĪGA. Pasaulē fiziski nav pietiekami daudz cilvēku, lai visiem būtu komandas. Tā piramīda vienmēr apstāsies pie cilvēkiem, kuri nespēj izveidot komandu un tie parasti būs cilvēki, kuriem jau tā ir finansiālas grūtības, bet top līderi viņām izskaloja smadzenes, ka pelnīs 20k un ceļos katru nedēļu
28.10.2022 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 3132
Reģ: 13.11.2011
Nevar būt, ka tie 22k, kurus minēja Sauliete, ir par kaut kādu laika sprīdi?! Nevis katru mēnesi saņēmusi tādu ciparu. Nezinu, kaut kā neticas reāli.
28.10.2022 13:40 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Madagaskara @ 28.10.2022 12:24
Noskatījos Taņas live, pavisam cits cilvēks, ja godīgi negribas atzīt, bet likās tīri ok... tāda sievišķīga un patīkama... gribas to koferiti arī uzsutit, patīkams live... tik žēl ka pilns ar luriķiem... stapane ar Ingu tā kā tādas glūņas lien iekšā... vakar reklamē savu nl stāstu un šodien tā kā gnīdas lien špionēt citas kompānijas.... lai ir ko galma akstam nostučīt.... fuij.... uzreiz paskatījos saulietes storiju.... ta ka tāds lauķis no meža izlīdis... ta skaļa balss.... baigais pretstats uzreiz....

Būs ko augšgalam pastāstīt, lai var turpināt kladzināt cik tām citām kompānijām ir slikti mārketinga plāni, un cik NL ir godīgs un netirgo ar uzcenojumu.
28.10.2022 13:54 |
 
Reitings 2421
Reģ: 20.09.2022
Madagaskara @ 28.10.2022 12:24
Noskatījos Taņas live, pavisam cits cilvēks, ja godīgi negribas atzīt, bet likās tīri ok... tāda sievišķīga un patīkama... gribas to koferiti arī uzsutit, patīkams live... tik žēl ka pilns ar luriķiem... stapane ar Ingu tā kā tādas glūņas lien iekšā... vakar reklamē savu nl stāstu un šodien tā kā gnīdas lien špionēt citas kompānijas.... lai ir ko galma akstam nostučīt.... fuij.... uzreiz paskatījos saulietes storiju.... ta ka tāds lauķis no meža izlīdis... ta skaļa balss.... baigais pretstats uzreiz....

Oo, Departamenta lūriķes, stučîtājas, kā viņām vispār nav kauna tur līst?! Redzēju, ka viena, laikam Inga, rakstīja un iesmēja “smaržas un desas”. Taņa viņu uzreiz izmeta
28.10.2022 14:08 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.10.2022
Stefania @ 28.10.2022 13:37

Paskaties, kas notiek pasaules lielākajās MLM kompānijās - Herbalife, Monat, Beachbody... kas tur par skandāliem. Pilns youtube ar viņu nopludinātajiem čatiem, trainingiem un tiesiskajām problēmām par cilvēku maldināšanu.
Jebkuras MLM pamatā būs cilvēki, kas neko nepelnīs, bet zaudēs naudu. Kāpēc visas ir izmisumā par savu komandu? Tāpēc, ka ar pliku šampūnu pārdošanu neviens neko nepelnīs, ir jāveido komanda (vismaz 5 cilvēki) , ja gribi īstu naudu. Bet ja visi veidos komandu - tā piramīda būs BEZGALĪGA. Pasaulē fiziski nav pietiekami daudz cilvēku, lai visiem būtu komandas. Tā piramīda vienmēr apstāsies pie cilvēkiem, kuri nespēj izveidot komandu un tie parasti būs cilvēki, kuriem jau tā ir finansiālas grūtības, bet top līderi viņām izskaloja smadzenes, ka pelnīs 20k un ceļos katru nedēļu
Nu, man nav savā ikdienā laika sekot līdzi tīkla mārketinga kompānijā pasaules līmenī 🤣 Neesmu tik ļoti aizrāvusies ar šo, jo tīkla mārketings nav mana darbības nozare. Pilnīgi pietiek ar vietējo drāmu 😅
28.10.2022 14:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits