Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2421
Reģ: 20.09.2022
Baiba arī beidzot sākusi runāt
28.10.2022 00:01 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Skatos un brīnos. Cilvēks jau no paša rīta jūtas noguris. Nu, varbūt pirms sāc dzert drainefektu, aizej pie ārsta...
28.10.2022 00:14 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
NataL @ 27.10.2022 23:40
Savā ziņā NL meičas tagad izdara lielu lāča pakalpojumu Mihi un Coghan. Iedomājieties kas par reklāmu bez maksas šiem visos NL meiču profilos. Es pirms pat nezināju tādus. Tagad dēļ tik daudz storijiem no NL meičām zinu:)

Gribēja uztaisīt antireklāmu, uztaisīja labu reklāmu. Cilvēki sāk interesēties. Un tur noteikti var atrast produktus kas ir lētāki un arī dod rezultātu. Nedomāju, ka kompānijām, kurām būtu nekvalitatīva prece, būtu tik daudz klientu.
28.10.2022 00:19 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.10.2022
.Eksperte. @ 27.10.2022 22:16
Esmu vienīgā, kas nevar uztvert Saulieti normāli un klausīties ko viņa stāsta? Ārprāts vienkārši. Vienā teikumā divas domas, nevar salikt normāli vienu teikumu un izstāstīt, vidū pārslēdzas uz kaut ko citu. Runā tā, it kā dotas pēdējās piecas dzīves minūtes, ievelc taču gaisu! Viss tik haotisks, ļoti grūti klausīties.
Naudas apjomus krītas. Būs jādomā kā bērnus barot - uztraukums taču. Nevarēs atļauties pulveromleti un būs jāmācās gatavot īstu ēdienu 🤣
28.10.2022 00:28 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.10.2022
Superiigaa @ 27.10.2022 21:17
Mani pārsteidz tas ka Marija īrē tomēr to māju, man neliekas kopā kapec gan viņa nevaretu maksāt kredītu bankai?! Kādai ir info cik viņai maksā īre? Domāju no sākuma- super iegādājusies māju un tā… beigās īrē! Un kas maksā par viņas zāliena iekopšanu? Pati vai mājas īpašnieks, reali šito nesaprotu!
Viņa Instagram ir teikusi, ka ir bijusi slikta kredītvēsture - ātrie kredīti, kad strādāja restorānā vai kur tur. Ar NL palīdzību nomaksāja, bet bankām taču tas neinteresē
28.10.2022 00:31 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
Egita - Grand kanjoni. Ak... Ja viņa zinātu, ka latviešu valodā to sauc Lielais kanjons, bet angļu valodā Grand Canyon, un pat ne divi, viens, viens pats tas nelaimīgais kanjons 😀 Bet nu nav jau nekas jauns, dāma īsti neprot ne latviešu, ne angļu valodā rakstīt, šiem kursiem no tām 20 štukām mēnesī nevar atlikt 🧐
28.10.2022 00:52 |
 
Reitings 385
Reģ: 27.10.2021
Kā Skrīveri var atrast?
28.10.2022 03:09 |
 
Reitings 11984
Reģ: 06.07.2022
Izmantojot izdevību, gribētu tomēr aicināt nepirkt ne to Mihi, ne Chogan. Pirmais ir tas pats krievu Faberlic, otrais smaržu viltojumi.
Ceru, ka arī šie "biznesi" tām izplatītātājm neies un beigās ar jaunu sparu uzmirdzēs vajadzība pēc normāla kvalificēta vai mazkvalificēta darba.
28.10.2022 06:49 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
EmilijaArm @ 28.10.2022 06:49
Izmantojot izdevību, gribētu tomēr aicināt nepirkt ne to Mihi, ne Chogan. Pirmais ir tas pats krievu Faberlic, otrais smaržu viltojumi.
Ceru, ka arī šie "biznesi" tām izplatītātājm neies un beigās ar jaunu sparu uzmirdzēs vajadzība pēc normāla kvalificēta vai mazkvalificēta darba.

Es vispār mazliet apbrīnoju tos naivos, kas joprojām iesaistās tīkla mārketingā. Kaut ko savā ziņā var iemācīties, bet vispār man šķiet, ka visas viņas ir tādas bišķiņ apčakarējiens. Ja ne darba ziņā, tad produktu ziņā vai otrādi. Nekas šajā dzīvē nav labāks par parastu darbu ar konkrētu algu, atvaļinājumu un visām pārējām lietām, kas nāk tam līdzi. Vienīgi visi tā safanojušies būt lielie biznesmeņi, ka skrien katram sūdam pakaļ. Visu dzīvē var iegūt arī darot to pilnīgi parastā veidā. Nav jāizgudro divritenis.
28.10.2022 06:53 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
.Eksperte. @ 28.10.2022 06:53

Es vispār mazliet apbrīnoju tos naivos, kas joprojām iesaistās tīkla mārketingā. Kaut ko savā ziņā var iemācīties, bet vispār man šķiet, ka visas viņas ir tādas bišķiņ apčakarējiens. Ja ne darba ziņā, tad produktu ziņā vai otrādi. Nekas šajā dzīvē nav labāks par parastu darbu ar konkrētu algu, atvaļinājumu un visām pārējām lietām, kas nāk tam līdzi. Vienīgi visi tā safanojušies būt lielie biznesmeņi, ka skrien katram sūdam pakaļ. Visu dzīvē var iegūt arī darot to pilnīgi parastā veidā. Nav jāizgudro divritenis.

Man vakar likās interesanti paklausīties Sandras live ,ok protams var jau teikt ,ka kjer atkal hype,bet īstenībā liekas,ka vinai tiešām atvērās acis vienīgi ne uz ilgu,ja reiz 2 citās kompānijās jau registrējusies!
Otra lieta :agrāk tie zoom nebija ar visiem MR white un MR president tik bieži ,man liekas tie bija tikai lielajām līderēm,bet tagad izskatas ,ka ir tāda žopā,ka pat mazajam paris simtu pelnošajām pieeja zoom,paklausities smadzenu skalošanu 😁
28.10.2022 07:42 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
mani nepārsteidz tas, ka meitenes no NL pāriet uz citu tīkla mārketingu (nevis iet strādāt normālu darbu), jo savulaik kaut kas viņas taču pamudināja iesaistīties NL. neviens cilvēks no malas nevar ietekmēt vai apstrādāt tik ļoti, lai cilvēks tiešām sāktu strādāt vietā, kur nevēlas. tātad viņas saskatīja priekš sevis kaut ko vērtīgu tīkla mārketinga idejā, līdz ar to vispār nepārsteidz, ka pāriet uz citu kompāniju, vismaz pieredzes bagāža šajā sfērā viņām ir 😀
asākā problēma, kuru noteikti saprot NL palikušās, ir klientu zaudēšana (gan pašu menedžeru kā klientu augstāk stāvošiem mentoriem, gan arī šo menedžeru klientu no malas), jo, visticamāk, ka tie, kas pirka no tās pašas Taņas NL produkciju - tagad no viņas pirks Chogan utt. šaubos, ka kāds cilvēks pirks abu kompāniju šampūnus vai dušas želejas, tas nav rentabli parastam patērētājam, jo īpaši tagad, kad jāpiedomā pie tā, kur apdomīgāk naudu tērēt.
28.10.2022 08:13 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
Nitaris @ 28.10.2022 00:01
Baiba arī beidzot sākusi runāt
es redzēju, tik atklāti un patiesi... izrādās viņas viņai neko neiemācīja, viņa jau uz nl aizgāja ar pieredzi cita kompānija un tas , ka viņa savas meitenes apmācīja, ir tikai un vienīgi viņas nopelns nevis saulietes .... tad kāpēc viņas meitenes nevarētu iet prom.... pateica tā pat kā Sandra, ka nekad neies atpakaļ un to neiesaka
28.10.2022 08:26 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
par tīkla mārketingu runājot, kā cilvēks no malas varu teikt tā, jo vairāk NL iesaistītie slavina savu darbu, jo skeptiskāk es pret to izturos. tieši tāpat par produktiem. tāpat kā influenceri, kad saņem naudu par produktu reklamēšanu, nu maz ticams ir tas, ko viņi stāsta, ja viņu maka biezums ir atkarīgs no tā, cik cilvēki šo produktu no viņiem iegādājas. šo faktu pastiprina tas, ka acīgākie prot savilkt paralēles un saprot, ka produkti dod minimālu vai nedod nekādu rezultātu. viss tiek mākslīgi piepušķots (piem., iet uz simtu eiro dārgām kosmētiskām procedūrām pret celulītu, bet saka, ka NL pipariņš palīdz, vai pieaudzē matus, bet saka, ka occuba padara matus biezākus utt., domu sapratāt). un tad pašas brīnās, ka cilvēki pret tīkla mārketingu izturas negatīvi, nu tā ir, ja tev konstanti stāsta pasakas par kaut kādiem brīnumlīdzekļiem vai mēģina ievilināt komandā, kur itkā viss jau tā ir brīnišķīgi, tev pret to būs aizsargreakcija un skepse.
gan jau pašas NL censones, ja viņām zvana no kaut kādām brokeru kompānijām un piedāvā ātri nopelnīt, reaģē tāpat, kā citi adekvāti cilvēki uz NL piedāvājumu. nu nekad tīkla mārketinga kompānija kopumā nebūs ar + zīmi, tā vienmēr sabiedrībā tiks uztverta ar -.
28.10.2022 08:32 |
 
Reitings 735
Reģ: 07.04.2022
Shanellle @ 27.10.2022 22:14
Kāds izmisums viņām, kad viss jūk un brūk. Sandras live pat Skrīvere un Baiba nokomentēja šo visu, iepriekš bija klusēšanas pozīcijā. Piekrītu katram Sandras vārdam. ???
ko tad viņas abas teica? beigu beigās nl nemaz nav tik labs?
28.10.2022 08:50 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.10.2022
.Eksperte. @ 28.10.2022 06:53

Es vispār mazliet apbrīnoju tos naivos, kas joprojām iesaistās tīkla mārketingā. Kaut ko savā ziņā var iemācīties, bet vispār man šķiet, ka visas viņas ir tādas bišķiņ apčakarējiens. Ja ne darba ziņā, tad produktu ziņā vai otrādi. Nekas šajā dzīvē nav labāks par parastu darbu ar konkrētu algu, atvaļinājumu un visām pārējām lietām, kas nāk tam līdzi. Vienīgi visi tā safanojušies būt lielie biznesmeņi, ka skrien katram sūdam pakaļ. Visu dzīvē var iegūt arī darot to pilnīgi parastā veidā. Nav jāizgudro divritenis.

Tīkla mārketingam kā tādam nav nekādas vainas. Tas pats avon, Oriflame, amway - kādam tie var būt papildus ienākumi pamatdarbam. NL taču arī ir cilvēki, kas strādā pamatdarbu un NL ir papildus ienākumi - plus izmantot apmācības, piemēram, darbam ar Instagram utt. un vēl sava veida socializēšanās. Es uzskatu, ka tie ir plusi.
Bet šeit jau tas ir aizgājis diezgan slimi. Un es saprotu, ka mazajiem menedžeriem NL ir grūti izsisties. Un kāpēc? Vakar Katrīne savos story teica, ka viņa spēj izaudzēt 1. Līnijas līderus un aicina komandā jaunus cilvekus, tieši 1. līnijā. Kuri ir viņas lielie 1. Līnijas līderi? Šobrīd Egita. Kur ir Agneta, kas bija viņas pirmais DS? Un kas ir pārejie 3, ja vajag vismaz 5 ar kvalifikāciju Diamond Star? Pēc Sandras vakardienas live komentārā no vienas meitenes, sapratu, ka pārejie 3 ir Katrīnes mamma, Kaspars un Pēteris 😂 Tad par ko vispār var būt runa? Neesmu nevienu no šīm 3 personām nekur redzējusi saistībā ar NL. Kaspars kaut kad pavasarī runāja par to, ka sāks darboties un tā arī noziedēja (tāpat kā tas Flox, ko sāka taisīt kopā).
Katrīne spēj izskolot līderus… smiekli nāk 🤣🤣🤣
28.10.2022 09:21 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Amritanete @ 28.10.2022 09:21

Tīkla mārketingam kā tādam nav nekādas vainas. Tas pats avon, Oriflame, amway - kādam tie var būt papildus ienākumi pamatdarbam. NL taču arī ir cilvēki, kas strādā pamatdarbu un NL ir papildus ienākumi - plus izmantot apmācības, piemēram, darbam ar Instagram utt. un vēl sava veida socializēšanās. Es uzskatu, ka tie ir plusi.
Bet šeit jau tas ir aizgājis diezgan slimi. Un es saprotu, ka mazajiem menedžeriem NL ir grūti izsisties. Un kāpēc? Vakar Katrīne savos story teica, ka viņa spēj izaudzēt 1. Līnijas līderus un aicina komandā jaunus cilvekus, tieši 1. līnijā. Kuri ir viņas lielie 1. Līnijas līderi? Šobrīd Egita. Kur ir Agneta, kas bija viņas pirmais DS? Un kas ir pārejie 3, ja vajag vismaz 5 ar kvalifikāciju Diamond Star? Pēc Sandras vakardienas live komentārā no vienas meitenes, sapratu, ka pārejie 3 ir Katrīnes mamma, Kaspars un Pēteris ? Tad par ko vispār var būt runa? Neesmu nevienu no šīm 3 personām nekur redzējusi saistībā ar NL. Kaspars kaut kad pavasarī runāja par to, ka sāks darboties un tā arī noziedēja (tāpat kā tas Flox, ko sāka taisīt kopā).
Katrīne spēj izskolot līderus… smiekli nāk ???

Es pati kādreiz biju Amway. Zinu kas ir tīkla mārketings un kā skalo smadzenes. Ir jau savi plusi, protams. Bet pa lielam, man tā liekas izmisušu un naivu cilvēku pēdējais salmiņš, kur tādas kā Katrīne ķer uz viņām slavu un naudu, jo vienmēr būs kāda vientuļā muterīte, kura gribēs "piepelnīties" sapņojot par biznesu no mājām.
28.10.2022 09:38 |
 
Reitings 360
Reģ: 07.10.2022
Love @ 28.10.2022 03:09
Kā Skrīveri var atrast?
arī gribēju atrast, neizdevās.
28.10.2022 09:49 |
 
Reitings 2346
Reģ: 13.02.2022
Dadaaa @ 28.10.2022 09:49
arī gribēju atrast, neizdevās.

spicy_one_9
28.10.2022 09:52 |
 
Reitings 839
Reģ: 11.08.2022
Nezinu gan vai viss tur iet tà uz burbuli, ka pa visam, bet ienakumi krītas. Lielie Mr prezidenti paradas jau katru nedelu zoomos, skalo smadzenes arī mazam bitem,jo apgrozījums han jau krit, kvalifikacijas krit. Nav nekada maksla būt biznesmenim un naudu grābt ziedu laikos, kad viss ir super. Īstā liderība, zināšanas un ķeriens ir nepieciesams tieši krīzēs, un te nepalidzes jautajumu uzdosana visumam un visums sniegs atbildes 😂 kā kada bite raksta pec zoom😂 Ir nepieciesamas zinasanas-krizes menedžments,biznesa startegijas, vospem to maca universitatēs 😁 vai ari savas jomas profesionali seminaros, lekcijas.
28.10.2022 09:53 |
 
Reitings 839
Reģ: 11.08.2022
Hahah un Saulietes pelniju 22tk neko nedarot,vispar perle. Par ko aizdomaties tam bezdarbniecem un jaunajma maminam, kas vai no adas lien ara, tere savu gimenes pudzetu pulveromletem, nepartraukti tiek presetas un skalotas smadzenes, ja tu nepelni, tatad tu nestrada pietiekami daudz 😅 Un sanem parsimts eiro. Stradajiet un jus ari varesiet braukt katru nedelu celojumos. Kait ka neizskatas, ka saulessvece un tai lidzigas kaut vienreiz gada ar to pulveromlesu tirgosanu varetu atlauties celojumu 😁
28.10.2022 09:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits