Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
NataL @ 06.07.2022 19:35

Zuzuu, nezinu kura bite no visām Tu esi, ka tā aizstāvi un visu zini. Tad man izstāsti, ja Hohlovam nav saistība ar jauno uzņēmumu un ne centa neiet uz jauno uzņēmumu, kāpēc miljonāru kluba mērķi uzskaitās Ru lapā un tur visas Dīvas ir un miljonāru mērķis ir rubļos? Kas samaksās sapni par miljonu, ja jau Ru neko nesaņem.
Un kāpēc Bondarčuka piedalās mūsu Dīvu zūmos? Vai viņas saņemtie PV no mūsu dīvām tiks apmaksāti no Krievijas naudas, un Krievi kā labdari Bondarčukai maksās paši no savas naudas, neko nesaņemot no Latvijas?
Lūdzu beidziet vienreiz melot NL bites. Nu nav cilvēki visi apkārt idioti!
kāds tur sakars man ar bitēm no NL?😁
Es ļoti maz pat zinu, bet ir kaut kādas pašsaprotamas lietas arī.
Jums šķiet, ka uzņēmumam pilnībā pāriet uz Eiropu tās ir 2 minūtes? Latvijā pat pasi uztaisīt nevar ātri, kur nu vēl veselu uzņēmumu pārnest.😁
Un Jums šķiet ka uzņēmējiem, privāts konts ir tikai viens un vienā valstī?
Pēc Jūsu loģikas, ja es strādāju Somijā, tad es nodokļus maksāju Latvijai?
Kas viņiem tur ir ar kaut kādiem klubiem, es nezinu, un pat neiedziļinos.
Es neesmu NL.
Mani vairāk izbrīna, ka daudzas tik ļoti satraucas par to ka nauda aiziet Krievijai, bet piemin tikai vienu uzņēmumu, lai gan viņu ir tik daudz, un arī pat tādi, kas strādā pēc tā paša principa. Tas tikai parāda, ka šī tiešām nav problēma kura te daudzas satrauc, bet gan īstenībā pati Katrīne, lai kur viņa strādātu.
06.07.2022 19:56 |
 
Reitings 376
Reģ: 10.03.2022
NataL @ 06.07.2022 11:05

https://budu.nlstar.com/ratings/all/
Bet nu Jā Sauliete ir DT1 tagad, Eglīte Ds, Vucēna DT1, Krasta, Bindre S utt.
Tāpēc pašas tagad ir tik aktīvas, lai atgūtu atpakaļ kvalifikācijas. Nekas kopš 04.07 nav mainījies. Saprotu vajag tos jauniņos tik daudz, lai izpildītu šo visu.
Un vēl joprojām zem Krievijas ar visiem kolēģiem no turienes uzskaitās.
Katra mēneša 1.datumā visi sāk no 0,tātad attiecīgi kā menedžeri,tad pēc tiem PV kāp uz augšu visu mēnesi.
Nokritušas jau nekur nav,ir tikai 6 datums.
06.07.2022 20:16 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
sīkumiņš @ 06.07.2022 20:16
Katra mēneša 1.datumā visi sāk no 0,tātad attiecīgi kā menedžeri,tad pēc tiem PV kāp uz augšu visu mēnesi.
Nokritušas jau nekur nav,ir tikai 6 datums.

Pat ja tā, ka tās ir šībrīža kvalifikācijas, tad atzīmes, ka izpilda programmas nosacījumus iepriekšējā mēnesī nav. Kas vien liecina, ka grūti meičām iet.
06.07.2022 20:32 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
sīkumiņš @ 06.07.2022 20:16
Katra mēneša 1.datumā visi sāk no 0,tātad attiecīgi kā menedžeri,tad pēc tiem PV kāp uz augšu visu mēnesi.
Nokritušas jau nekur nav,ir tikai 6 datums.

Tie ir jūnija rezultāti.
Vairākas lapas iepriekš jau tika minēts.
Šādi rezultāti ar identiskām kvalifikācijam jau ir kopš 02.07. Nu nav iespējams alicefox dabūt Star 2 dienu laikā, ja iepriekš cīnījās par DS.
06.07.2022 20:40 |
 
Reitings 1427
Reģ: 01.08.2021
amaia @ 06.07.2022 20:40

Tie ir jūnija rezultāti.
Vairākas lapas iepriekš jau tika minēts.
Šādi rezultāti ar identiskām kvalifikācijam jau ir kopš 02.07. Nu nav iespējams alicefox dabūt Star 2 dienu laikā, ja iepriekš cīnījās par DS.

Tad tiešām viņām baigais kritiens, tāpec jau otro reizi taisa welcom weeku.Agrāk visas bišu mātes publiskoja savus pv mēneša beigās, tagad vairs tā nav.
Ienākumi gan jau baigi kritušies, drīz vairs nevarēs atļauties īrēt šikās mājas, ceļot vairākas x mēnesī un šopingot.
06.07.2022 20:50 |
 
Reitings 384
Reģ: 09.05.2022
Kāpēc tā Vàrtiņa nedzīvo uz NL pulverišiem , vismaz uz citu fona pēc skata nepateiksi , vai viņai nepalīdz …?
Neesmu piesekojusi šai vai arī tik pat aktīvi lieto un rada uz sevis redz kā es nometis un palīdz , kā te citas.
06.07.2022 21:33 |
 
Reitings 253
Reģ: 10.05.2021
Manuprāt tā žurnāliste ir tā pati, kas agrāk visur bija ar niku Bottija. Ja tā, tad gluži ar pliku roku nav ņemama. Šai ir pieredze ar forumiem vēl no sazin kādiem laikiem. Ka tik beigās viss šis cirks nav speciāli un Katrīne beigās būs galvenā losene valstī.
Man Bottija patika. Bieži trāpīgi runāja.
06.07.2022 21:37 |
 
Reitings 11977
Reģ: 06.07.2022
pastastiet taas, kuras zina visu to sisteemu: ja no vesela atzara vienai (augsejai) tirgojas labi, bet 10 zemakstavoshajaam dikstave, vai tas kaut kaa ietekmee lideres algu un panakumus tajaa hierarhijaa? vai ari nav nemaz iespejaama tada situacija, kadu mineeju?
es vnk nesaprotu tur to uzbuvi lidz galam
06.07.2022 21:59 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
EmilijaArm @ 06.07.2022 21:59
pastastiet taas, kuras zina visu to sisteemu: ja no vesela atzara vienai (augsejai) tirgojas labi, bet 10 zemakstavoshajaam dikstave, vai tas kaut kaa ietekmee lideres algu un panakumus tajaa hierarhijaa? vai ari nav nemaz iespejaama tada situacija, kadu mineeju?
es vnk nesaprotu tur to uzbuvi lidz galam

Kvalifikācijas aug, ja zem Tevis ir konkrētas kvalifikācijas.
Tāpēc gan Saulietei, gan Eglītei utt ir piereģistrēti vīri un bērni, jo viņām svarīgi ne tikai daudz tirgot, bet arī lai Tavā pirmā līnijā ir konkrēts zvaigžņu skaits. Tirgojot pats daudz un piesaistot jaunos ar var nopelnīt, bet visi DT,DS utt būs tikai, ja zem sevis kādu izaudzēs. Tāpēc viņas uzaudzē nepieciešamo konkrēti sev apjomu un pēc tam satirgoto liek uz savējiem, bet ziedu laikos protams arī citas bites bija Stari.
06.07.2022 22:22 |
 
Reitings 11977
Reģ: 06.07.2022
NataL @ 06.07.2022 22:22

Kvalifikācijas aug, ja zem Tevis ir konkrētas kvalifikācijas.
Tāpēc gan Saulietei, gan Eglītei utt ir piereģistrēti vīri un bērni, jo viņām svarīgi ne tikai daudz tirgot, bet arī lai Tavā pirmā līnijā ir konkrēts zvaigžņu skaits. Tirgojot pats daudz un piesaistot jaunos ar var nopelnīt, bet visi DT,DS utt būs tikai, ja zem sevis kādu izaudzēs. Tāpēc viņas uzaudzē nepieciešamo konkrēti sev apjomu un pēc tam satirgoto liek uz savējiem, bet ziedu laikos protams arī citas bites bija Stari.

Paldies! kaut kadaa meeraa pat azartu tur laikam var nokert :) bet kas notiek gadijumaa, kad viena bite no videji zema plaukta (kaut kadi daimondi, ja?) saperk pulverus pa, teiksim, 500 eiro sev pati? vai vina uzreiz uzlec augshaa, jeb jabut stavu zemaak rindai ar citaam, kuras kaut ko nemas, bet vaaji
06.07.2022 22:30 |
 
Reitings 3857
Reģ: 30.11.2021
Patie @ 06.07.2022 17:11
Par Hohlova saistību vēl neatbildēja. Manuprāt, žurnāliste pieklājīgi vaicā, lai uzzinātu, kā ir patiesībā, bet viņas jautājumi tiek nosaukti par stulbiem. Izskatās pēc uzbrukuma, lai nebūtu nekas jāpaskaidro.

Man arī tieši bravūrīgā, nicinoši attieksme liekas ka apliecinājums tam, ka Sauliete melo. Un tagad tie apgrozījumi tik zemi. Skaidrs, ka uzvilkusies, baidās, ka šāds raksts ietekmēs "jauno" NL Eiropa. 🤣🤣🤣
06.07.2022 22:47 |
 
Reitings 3857
Reģ: 30.11.2021
Zuzuu10 @ 06.07.2022 17:36
Vispār tā ir normāla prakse, jebkuram uzņēmumam ir savs pārstāvis, kurš var atbildēt uz publiskiem jautājumiem, RIMI un Maxima taču nesniedz komentārus kasiere, grāmatvede vai IT speciālists.

It kā piekrītu, bet Sauliete jau nekad neatzīs, ka pa lielam tiešām ir tikai prasta pārdevēja. 🤣
Viņas taču visas ir biznesa haizivis. 🙈🤣😅 Biznesa partneres. Tad jau, lai sniedz komentāru kāda biznesa partnere viņa ir. 🤷‍♀️
06.07.2022 22:51 |
 
Reitings 3857
Reģ: 30.11.2021
EmilijaArm @ 06.07.2022 19:34
man gan liekas, ka histerijas pamats ir dramatisks aborotu kritums, kas sacies jau pēc 24.feb. jo atceros ka laikaa, kad vinai bija tie 10k vai cik tur algaa, vinaa bija tads vieglums, bezbedigums, tereshanaas veikalos utt, tagad tada loti "azabochennaja" un histeriska. un vina nemak ar medijiem komunicet - kad bija tas PTAC skandals, pat Panoramaa izrunajaas kā satrakota babene no laukiem. kaut kas tur nav okei ar nervu sistemu, un biodrons tur nepalidz.
a tiem visiem faberliciem vel rinda pienaks gan jau. bet tos neaiztiek, jo nav tik agresivs marketings no slavenam influencereem. Saulietei ir 57 000 foloveru, vina skaitaas ar ietekmi

Faberliks jau LV izbeidzās, jo tam lielākumakcionāru ielika sankciju sarakstā.
06.07.2022 22:58 |
 
Reitings 3857
Reģ: 30.11.2021
https://www.apollo.lv/7558879/influencere-katrine-sauliete-atklaj-nepatikamas-gimenes-aizkulises
Sauliete ir arī viena no Krievijas kompānijas "NL International" preču izplatītājām, kura par šo darbošanos saņem arī asu kritiku un nosodījumu pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā. Sauliete gan bildusi, ka turpinās tirgot Krievijas kompānijas produktus.
Apollo labi pateica - Sauliete ir preču izplatītāja. Tieši tā pēc šīs dienas bļaušanas viņa ir vērtējama.
06.07.2022 23:04 |
 
Reitings 522
Reģ: 07.04.2022
SaltedCaramel @ 06.07.2022 21:37
Manuprāt tā žurnāliste ir tā pati, kas agrāk visur bija ar niku Bottija. Ja tā, tad gluži ar pliku roku nav ņemama. Šai ir pieredze ar forumiem vēl no sazin kādiem laikiem. Ka tik beigās viss šis cirks nav speciāli un Katrīne beigās būs galvenā losene valstī.
Man Bottija patika. Bieži trāpīgi runāja.

jā, tā ir tā pati Aija Kaija aka botiks. Vispār par viņu pašu varētu rakstu uztaisīt, jo savā ziņā diezgan amizanti, ka no tīņu gadiem bijusi lielākā intrigante un paticis bāzt degunu svešā privātā dzīvē. Mani tikai sasmīdināja tas teksts, ka nav jau Delfi nekādi TVnet, Apollo. Jēziņ, Delfi ir tikpat dzeltens, cik tie pārējie. Tas, ka laika gaitā parādījās rubrikas ar centieniem vismaz nedaudz uzspodrināt savas spalvas, veidojot tematiskus rakstus, nepadara tos Delfus par sazin kādu kvalitatīvu žurnālistiku. :D
06.07.2022 23:40 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
Maza kaza @ 06.07.2022 22:51

It kā piekrītu, bet Sauliete jau nekad neatzīs, ka pa lielam tiešām ir tikai prasta pārdevēja. ?
Viņas taču visas ir biznesa haizivis. ??? Biznesa partneres. Tad jau, lai sniedz komentāru kāda biznesa partnere viņa ir. ?‍♀️
Es jau arī varu teikt ka esmu Apple īpašniece, bet šaubos ka pēc šāda izteiciena kāds mani uzrunās un jautās kaut ko, tā pat meklēs officiālus pārstāvjus, kur attiecīgi novirzīs pie konkrētās personas ar ko sazināties. 😁
06.07.2022 23:42 |
 
Reitings 11
Reģ: 07.07.2022
.
07.07.2022 00:02 |
 
Reitings 11
Reģ: 07.07.2022
Pati agrāk biju Nl bitīte. Paldies dievam man apnika. :D Ko varu pastāstīt. Mana mentore, un vispār visas mentores liek melot par produktu labumu. Matu kopšanas līdzekļi ir labi,bet lai atradītu storijos, viņa pēc šampūna teica izfēno un iztaisno un saki,ka dabīgi izžuva un rādi pārējiem -re cik skaisti tagad. 😁 Viņas teksts bieži bija - pofig, samuldi kaut ko ,lai tikai nopērk.
Kokteiļi - garšīgi, bet nu nezinu. Es personīgi ātrāk varu notievēt vienkārši ēdot veselīgi. Piedalījos žestj maratonā. Sviests kaut kāds. 5 dienas tikai uz kokteiļiem. Kungi viņi piesit ,bet gribas košļāt to ēdienu ,pa nedēļu rezultāts-500 grami. Nav to vērts tā mocīties, ne morāli, ne fiziski. Un lētāk tad salatlapas ar fileju uzēst ,vismaz var košļāt.😃
Biodrons- dārgs mēsls. Nekam nepalīdz.
Draineffekts gan man patīk. Garšo un palīdz čurāt vairāk dienā ,it īpaši karstajā laikā, pampums tiešām pazūd.
Ir jau arī labi produkti. Bet .. tas kā viņas melo par visu. Par to cik viss ir labs un liek melot mazajam bitēm. No mentora līdz mentoram. Visām ir jājūsmo par produktu ,kaut arī viņš varbūt ir mēsls un man nepatīk, galvenais tak lai nopērk.
Ātri vien pazudu no turienes. Jo sapratu,ka nekāda pelna tur nenāks. Un ceru pārējās mazās bites arī kādreiz to sapratīs.
07.07.2022 00:18 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Kaulaina @ 07.07.2022 00:18
Pati agrāk biju Nl bitīte. Paldies dievam man apnika. :D Ko varu pastāstīt. Mana mentore, un vispār visas mentores liek melot par produktu labumu. Matu kopšanas līdzekļi ir labi,bet lai atradītu storijos, viņa pēc šampūna teica izfēno un iztaisno un saki,ka dabīgi izžuva un rādi pārējiem -re cik skaisti tagad. ? Viņas teksts bieži bija - pofig, samuldi kaut ko ,lai tikai nopērk.
Kokteiļi - garšīgi, bet nu nezinu. Es personīgi ātrāk varu notievēt vienkārši ēdot veselīgi. Piedalījos žestj maratonā. Sviests kaut kāds. 5 dienas tikai uz kokteiļiem. Kungi viņi piesit ,bet gribas košļāt to ēdienu ,pa nedēļu rezultāts-500 grami. Nav to vērts tā mocīties, ne morāli, ne fiziski. Un lētāk tad salatlapas ar fileju uzēst ,vismaz var košļāt.?
Biodrons- dārgs mēsls. Nekam nepalīdz.
Draineffekts gan man patīk. Garšo un palīdz čurāt vairāk dienā ,it īpaši karstajā laikā, pampums tiešām pazūd.
Ir jau arī labi produkti. Bet .. tas kā viņas melo par visu. Par to cik viss ir labs un liek melot mazajam bitēm. No mentora līdz mentoram. Visām ir jājūsmo par produktu ,kaut arī viņš varbūt ir mēsls un man nepatīk, galvenais tak lai nopērk.
Ātri vien pazudu no turienes. Jo sapratu,ka nekāda pelna tur nenāks. Un ceru pārējās mazās bites arī kādreiz to sapratīs.

Draina vietā var izdzert kafiju, būs tas pats efekts :)
07.07.2022 06:12 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.07.2022
Bet es atkal nesaprotu par to Draineffect. Labi- vienu dienu iedzert, bet katru dienu .... urīndzenošu, tā var visu izskalot no organisma un nosēdināt sirdi. Tad papildus jādzer minerālvielas, piem.kālijs.
07.07.2022 07:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits