Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.02.2022
CallMeAnnika @ 13.08.2024 20:49
Nav piedalījies, bet daļēji arī tāpēc, jo komunikācija ar Mašu ir neiespējama.
Maša savā garajā monologā pieminēja Rafu, ka viņš neliekas ne zinis par saviem bērniem, lai gan pati publicēja to, ka Rafa ir gatavs uzņemties atbildību, nodrošināt savus bērnus, neprasot no Mašas neko. Bet Mašai tas neder, jo nauda nenāks.

Tas sanāk, ka Mašai būtu jāatdod bērni Rafam ? Nu padomā loģiski, es arī negribētu savus bērnus atdot tēvam, ja ir iespēja ka viņi var dzīvot ar mani
14.08.2024 00:47 |
 
Reitings 367
Reģ: 03.08.2022
Varbūt tēma jau ir apspriesta, sen neesmu te ienākusi. Vakar Egitas storijos pamanīju Matildei uz plaukstas sarkanu pleķi. Kas tas ir?
14.08.2024 06:00 |
 
Reitings 175
Reģ: 13.07.2024
Melomanija @ 14.08.2024 06:00
Varbūt tēma jau ir apspriesta, sen neesmu te ienākusi. Vakar Egitas storijos pamanīju Matildei uz plaukstas sarkanu pleķi. Kas tas ir?

Hemangioma
14.08.2024 07:10 |
 
Reitings 655
Reģ: 09.01.2015
Kas tur Marijai ir aiz tām bļurainajām bildēm?
14.08.2024 09:04 |
 
Reitings 17527
Reģ: 30.05.2022
Marija ar saviem storijiem izkonkurē gan “Ģimene burkā”, gan “No ērkšķiem”. Kur tai sievietei prāts? Skumjākais, ka pati neredz savu vainu. Nē, Neitam nav ar tēvu jāvienojas, kad brauks, tas Marijai ar Kristapu jāsarunā. Žēl Neita! Nu kāpēc tādas mauķeles dzemdē? Bet mēs zinām atbildi - alimentiem. Tik ar Rafčiku ieberzās, līdz ko pīkstēs par alimentiem, vairāk kā skaidrs, ka bērnus viņai atņems un viņi dzīvos Spānijā pie tēva. Nu tad tagad visi sūdi ventilatorā lido Kristapa virzienā.
14.08.2024 10:51 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Vārdotāja @ 13.08.2024 23:38
NL iindzy, dārgumiņ, tās aukliņas ir Temu un Sheinā pa pilno. Ko tu tur reklamē neskaitāmos storijos.
Pat Didrai tādas ir un ne jau par 25 vai cik tur eiro ??? cik tad īsti ir vērta četru storiju reklāma par dāvanu? Nu tur vēl mazie sūdiņi pa 3,00 eiro. Plus, mīnus 30 eiro par četriem storijiem?
“Ražotājai” izmisums kārtējais, ka dāvanas sūta pa labi un pa kreisi.

Es tieši gribēju tādu. 😀 ieliec linku, kā atrast shein.
14.08.2024 10:54 |
 
Reitings 5316
Reģ: 10.01.2023
Elife @ 14.08.2024 10:54

Es tieši gribēju tādu. ? ieliec linku, kā atrast shein.

Pa pilno ar aukliņām, tik kuloniņu pasūti kādu vēlies
https://share.temu.com/4LhXhcbcPRA 1,79 EUR
https://share.temu.com/m80onZQi7PA 1.29 EUR
https://share.temu.com/KEgbM4fZyeA 0.98 EUR
https://share.temu.com/VRURjt5fnQA 0,60 EUR
Gan jau ja parakātos, atrastu 1:1..
O, re kur ir skaista kaklarota https://share.temu.com/phwCXnzdi1A
14.08.2024 11:16 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Vārdotāja @ 14.08.2024 11:16

Pa pilno ar aukliņām, tik kuloniņu pasūti kādu vēlies
https://share.temu.com/4LhXhcbcPRA 1,79 EUR
https://share.temu.com/m80onZQi7PA 1.29 EUR
https://share.temu.com/KEgbM4fZyeA 0.98 EUR
https://share.temu.com/VRURjt5fnQA 0,60 EUR
Gan jau ja parakātos, atrastu 1:1..
O, re kur ir skaista kaklarota https://share.temu.com/phwCXnzdi1A

Tai Praiya bija agrāk arī saulesbriļļu un masku turētāji, arī visi ķēra. Beigās kaut kas tieši Aliexpress atrada ko līdzīgu. Nē nu es noteikti nenoniecinu biznesu latviešiem, malači, kas atraduši savu nišu. Bet ja patērētājs var atrast un maksāt lētāk, arī to atbalstu.
14.08.2024 11:22 |
 
Reitings 945
Reģ: 05.07.2024
Kārena @ 14.08.2024 10:51
Marija ar saviem storijiem izkonkurē gan “Ģimene burkā”, gan “No ērkšķiem”. Kur tai sievietei prāts? Skumjākais, ka pati neredz savu vainu. Nē, Neitam nav ar tēvu jāvienojas, kad brauks, tas Marijai ar Kristapu jāsarunā. Žēl Neita! Nu kāpēc tādas mauķeles dzemdē? Bet mēs zinām atbildi - alimentiem. Tik ar Rafčiku ieberzās, līdz ko pīkstēs par alimentiem, vairāk kā skaidrs, ka bērnus viņai atņems un viņi dzīvos Spānijā pie tēva. Nu tad tagad visi sūdi ventilatorā lido Kristapa virzienā.

Nu nezinu gan.. Jā, Marija nav nekāda svētā, skrien pa labi, pa kreisi ar turkiem utt, bet nu ziniet cik daudz tēvi ir narcisti, kuri grib bērnus ievilkt problēmās? Sāksim ar to, ka alimentus viņš maksā minimālos un es sekoju Marijai vēl tajā laikā, kad viņa tiešām veda Neitu gan pie logopēda, gan terapeitiem, uz treniņiem utt, tas viss prasa laiku, naudu. Un ar alimentiem to nevar pavilkt, tēvam to arī vajag saprast. Jā, viņa nav perfekta, bet kura no mums ir? Šajā situācijā tomēr visi sūdi jāuzņemas Kristapam. Nesaprotu, kā vispār var bērnam kaut ko sliktu teikt par māti, it sevišķi vecumā, kad viņam tā jau ar psihi ir problēmas.
14.08.2024 11:37 |
 
Reitings 1786
Reģ: 13.09.2021
Mani pārsteidz tās kas te tik traki aizstāv Kristapu. Arī alimentu sakarā( un es te nerunāju ir vai nav atbilstošs apmērs, arī es domāju , ka tas ir par lielu) bet, viņam taču bija iespēja ierasties tiesā un visu apstrīdēt, bet tajā laikā viņš atpūtās siltajās zemēs ar savu draudzeni. Nu tad jau pats vainīgs , lai maksā par savu stulbumu. Tāpat visus šos gadus viņš varēja aizmirst Neita dzimšanas dienu, nezvanīt , nesatikt , bet tagad kad jāmaksā 500€ mēnesī pēkšņi gatavs pie pakaļas (es atvainojos) Neitam sēdēt. Ja jau viņš tagad var sazvanīt Neitu tad varēja arī 3 gadus atpakaļ piezvanīt, bet ak vai , tad jau nevajadzēja.Un kas notiks , ja viņš paņems pie sevis viņu? Viņš pat nezin kā tas ir būt ar bērnu katru dienu visu laiku, nevis paņemt kad gribas. Marija galīgi nav svētā un daudz ko dara kā dara, bet kamoon tās kas te fano par Kristapu, nedomāju, ka Neitam
būtu baigi kruta dzīve ar viņu .
Un šī nav aizstāvības runa Marijai, nebūt nē… Tikai pateikt , ka tas otrs jau ar nav nekas pie kā vajadzetu tiekties.
P. S baigās aizdomas , ka Kristaps vai viņa druška sēž forumā un cītīgi lasa.
14.08.2024 11:41 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
brunettte @ 14.08.2024 11:37

Nu nezinu gan.. Jā, Marija nav nekāda svētā, skrien pa labi, pa kreisi ar turkiem utt, bet nu ziniet cik daudz tēvi ir narcisti, kuri grib bērnus ievilkt problēmās? Sāksim ar to, ka alimentus viņš maksā minimālos un es sekoju Marijai vēl tajā laikā, kad viņa tiešām veda Neitu gan pie logopēda, gan terapeitiem, uz treniņiem utt, tas viss prasa laiku, naudu. Un ar alimentiem to nevar pavilkt, tēvam to arī vajag saprast. Jā, viņa nav perfekta, bet kura no mums ir? Šajā situācijā tomēr visi sūdi jāuzņemas Kristapam. Nesaprotu, kā vispār var bērnam kaut ko sliktu teikt par māti, it sevišķi vecumā, kad viņam tā jau ar psihi ir problēmas.

Man tas Kristaps nekad nav licies īsti gudrs. Atradies tagad pareizais tēvs, kuram nu pēkšņi rūp bērns. Jā, Marija arī nav pareiza, bet kā Tu saki, kura tad no mums ir. Tādam Kristapam - ok, Marija varbūt apgāja, lai piedzītu lielāku naudu par bērnu, bet nu a kā savādāk rīkoties, ja tēvs īsti neklapē ar ausi un neteiktu, ka viņam baigi nu bērns ir rūpējis. Kur tad bija visus iepriekšējos gadus? Man tie vīrieši, kas šitā izturas pret sievietēm, liekas vienkārši pretīgi.
14.08.2024 11:43 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Zebradivi @ 14.08.2024 11:41
Mani pārsteidz tās kas te tik traki aizstāv Kristapu. Arī alimentu sakarā( un es te nerunāju ir vai nav atbilstošs apmērs, arī es domāju , ka tas ir par lielu) bet, viņam taču bija iespēja ierasties tiesā un visu apstrīdēt, bet tajā laikā viņš atpūtās siltajās zemēs ar savu draudzeni. Nu tad jau pats vainīgs , lai maksā par savu stulbumu. Tāpat visus šos gadus viņš varēja aizmirst Neita dzimšanas dienu, nezvanīt , nesatikt , bet tagad kad jāmaksā 500€ mēnesī pēkšņi gatavs pie pakaļas (es atvainojos) Neitam sēdēt. Ja jau viņš tagad var sazvanīt Neitu tad varēja arī 3 gadus atpakaļ piezvanīt, bet ak vai , tad jau nevajadzēja.Un kas notiks , ja viņš paņems pie sevis viņu? Viņš pat nezin kā tas ir būt ar bērnu katru dienu visu laiku, nevis paņemt kad gribas. Marija galīgi nav svētā un daudz ko dara kā dara, bet kamoon tās kas te fano par Kristapu, nedomāju, ka Neitam
būtu baigi kruta dzīve ar viņu .
Un šī nav aizstāvības runa Marijai, nebūt nē… Tikai pateikt , ka tas otrs jau ar nav nekas pie kā vajadzetu tiekties.
P. S baigās aizdomas , ka Kristaps vai viņa druška sēž forumā un cītīgi lasa.

Es arī domāju, ka sēž forumā un lasa. Nu tad....
Čau, Kristap un viņa druška. Jūs neesat ne par mata labāki un nav ko raudāt tagad. Uz tiesu bija visas iespējas ierasties, tagad nevajag tēlot, ka baigi bērns rūp. Negribas maksāt vienkārši, tas arī viss.
14.08.2024 11:46 |
 
Reitings 5316
Reģ: 10.01.2023
Elife @ 14.08.2024 11:22

Tai Praiya bija agrāk arī saulesbriļļu un masku turētāji, arī visi ķēra. Beigās kaut kas tieši Aliexpress atrada ko līdzīgu. Nē nu es noteikti nenoniecinu biznesu latviešiem, malači, kas atraduši savu nišu. Bet ja patērētājs var atrast un maksāt lētāk, arī to atbalstu.
man ta ar vienalga, bet ja Praija kundze noliek savos storijos citus tirgotājus, kas dara to pašu tirdziņos, tad tas ir ļoti nesmuki.
14.08.2024 11:49 |
 
Reitings 3938
Reģ: 08.09.2015
Lai Marijai nebūtu atkal jāčīkst par to, ko Neits dara vai nedara un kā dara, viņa pati varētu izglītoties, kas ir disleksija un kā tā izpaužas. Bērniem, kam ir disleksija ir grūtības izprast/atcerēties tekstu, ko viņi lasa. Vienkāršāk sakot, viņu smadzenes tik ļoti fokusējas salikt burtus kopā, ka izlasot teikumu, viņš var neatcerēties, ko ir izlasījis, tāpēc bērns lasa vispirms un ir labi, ja vecāks pēc tam viņam izlasa priekšā, lai viņš tikai klausās. Tā pat ir ar uzdevumu noteikumiem, kamēr viņš izlasa viņš var neatcerēties un tā arī nesaprast, noteikumus. Pašai viņai vispirms ir jāizglītojas, lai nav jāčīkst IG un jāvaino bērns!
14.08.2024 12:08 |
 
Reitings 5316
Reģ: 10.01.2023
magdalena333 @ 14.08.2024 12:08
Lai Marijai nebūtu atkal jāčīkst par to, ko Neits dara vai nedara un kā dara, viņa pati varētu izglītoties, kas ir disleksija un kā tā izpaužas. Bērniem, kam ir disleksija ir grūtības izprast/atcerēties tekstu, ko viņi lasa. Vienkāršāk sakot, viņu smadzenes tik ļoti fokusējas salikt burtus kopā, ka izlasot teikumu, viņš var neatcerēties, ko ir izlasījis, tāpēc bērns lasa vispirms un ir labi, ja vecāks pēc tam viņam izlasa priekšā, lai viņš tikai klausās. Tā pat ir ar uzdevumu noteikumiem, kamēr viņš izlasa viņš var neatcerēties un tā arī nesaprast, noteikumus. Pašai viņai vispirms ir jāizglītojas, lai nav jāčīkst IG un jāvaino bērns!
un viņas scenārijs, ka Kristapa dēļ cietīs skolas biedri utt. ar ir labais.
Un skaitīt- bērns raud, bērns raud. Maška- Tu esi māte un vislabāk zini kā bērnu nomierināt. Un arī to, kā no šīm tēmām var novirzīties
14.08.2024 13:11 |
 
Reitings 175
Reģ: 13.07.2024
Mašīna teica , ka Neitam attiecības ar Vitu uzlabojās esot nometnē. Protams , jo tad viņam nebija viņa jāpieskata
14.08.2024 13:18 |
 
Reitings 945
Reģ: 05.07.2024
magdalena333 @ 14.08.2024 12:08
Lai Marijai nebūtu atkal jāčīkst par to, ko Neits dara vai nedara un kā dara, viņa pati varētu izglītoties, kas ir disleksija un kā tā izpaužas. Bērniem, kam ir disleksija ir grūtības izprast/atcerēties tekstu, ko viņi lasa. Vienkāršāk sakot, viņu smadzenes tik ļoti fokusējas salikt burtus kopā, ka izlasot teikumu, viņš var neatcerēties, ko ir izlasījis, tāpēc bērns lasa vispirms un ir labi, ja vecāks pēc tam viņam izlasa priekšā, lai viņš tikai klausās. Tā pat ir ar uzdevumu noteikumiem, kamēr viņš izlasa viņš var neatcerēties un tā arī nesaprast, noteikumus. Pašai viņai vispirms ir jāizglītojas, lai nav jāčīkst IG un jāvaino bērns!

Man liekas, ka viņa to ļoti labi zin, un pēc visa spriežot viņa no abiem vecākiem ir vienīgā, kura ir ieinteresēta šajā lietā kaut ko mainīt un palīdzēt tam puikam. Jā, saprotu viņu kā māti, ka trūkst pacietības, gadās dienas, kad 101 problēma krīt virsū un grūtāk ir pasēdēt ar bērnu, bet viņa to dara. Ko Kristaps dara? Pērk mantas? "ved" ciemos pie radiem? Skolas vecuma bērnam regulāri vasarā arī jātrenē smadzenes un galva, it sevišķi Neita gadījumā.
14.08.2024 13:29 |
 
Reitings 5316
Reģ: 10.01.2023
Kača šodien jokaini izskatās tai halātā. Ķipa filtrs, pači, bez kosmētikas..
Nesaprotu, bet savādāk kā ikdienā..
14.08.2024 13:49 |
 
Reitings 3938
Reģ: 08.09.2015
Brunettte, nezinu, ko tieši viņa zin, bet vakar sūdzējās, ka Neits teicis, ka pie tēva lasījis, bet atstāstīt nevar (liekot mums noprast, ka pie tēva tak nav lasījis), pēc tam gan stāsta un brīnas, ka Neits izlasījis mājās, bet atstāstīt nevar, tad kurā vietā viņai ir zināšanas par disleksiju? Tad sanāk, ka Neits ir arī lasījis pie tēva, bet tas pats stāsts, kas mājās, ne tēvs, ne māte nav izglītojušies, kas ir disleksija un kā ar tādu bērnu strādāt, lai atvieglotu viņam mācīšanās procesu. Šeit nevajag aizstāvēt nevienu, abi ir vienlīdzīgi vainīgi, un nevajag attaisnot Mariju, viņa pati izvēlējās dzemdēt bērnus (pat slepus paliekot stāvoklī), un pati pameta bērnu tēvus, visam ir sava cena, bet viņai kā mātei ir jādara viss, lai viņas izvēļu dēļ neciestu bērni. Tāpēc ir teiciens, piedzemdēt ir viens, bet bērni ir arī jāaudzina (ne tikai iedodot maizes šķēli un gultu), Marija diemžēl par to neaizdomājās, ko nozīmē vienai rūpēties par bērniem (kad pa kluso palika stāvoklī, un lepni pameta bērna tēvus).
14.08.2024 15:10 |
 
Reitings 148
Reģ: 02.11.2023
Šodien Katrīne storijos par savas grupas līderiem ielikusi arī Vārtiņu, tad jau nav draudzība beigusies.
14.08.2024 15:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits