Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 767
Reģ: 29.05.2023
Baaac, man nepatīk apspriest cilvēku izskatu, bet tā kā Marija savā būtībā nav skaists cilvēks(es nedomāju ārējo izskatu), tad pateikšu to, ka vizuāli viņa man atgādina krupi 🙈 Tāda piepūtusies, masīva un iedomājas, ka ir dikti svarīga 🙈
10.04.2024 10:57 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
Vārdotāja @ 10.04.2024 00:49
vai ne? Es tikko noklausījos un padomāju, ka viņa toc stulba. Nodorsa Kristapu nez cik ilgi- ķipa tagad viņam un viņa draudzenei Neita priekšā ir jātēlo, ka patīk viens otram?? nu ja kko iemācītu Neitam ar to, tad tikai liekulību.
Un ja nepasveicināšana ir veselu storiju vērta, tad tas laikam dikti viņu sāpināja? cik žēl, ka nejūtu līdzi.

Viņai nez neienāca prātā, ka varbūt tai draudzenei visa šī cirka dēļ viņa patiešām riebjas?! pēc visa - kā to Kristapu noliek publiski un tiesas - bērnu izdevumu tāme.
10.04.2024 10:59 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
Tonya @ 10.04.2024 08:45
Man ir gadījies lietot alkoholu un vien pagulet maz stundas, bet tāds pampums acīm ka Marijai ??? ar tiem dreiniem un prosecco izskatās, ka nieres vai aknas ar vairs gala netiek

Tieši noskatījos to pašu. Viņa bez tā draina vispaŗ nevar vairs. Vai nu sačakarējusi nieres un viņas pašas vairs nestrādā kā vajag, vai nu .... es pat nezinu, kas vēl :D jo nu, šādi es nekad no rītiem neesmu izskatījusies. A, pardon, esmu. Kad man bija alerģija.
10.04.2024 11:06 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
amnēzija @ 10.04.2024 10:44

Tāpēc arī rakstu, katram savas izvēles.
Un to māju visvairāk vajadzēja Egitai.

Egitai vēl tas stāvoklis neliekas tik .... slikts kā Marijai, bet es tiešām nesaprotu un nekad nesapratīšu tās ļoti lielās īres maksas par īpašumiem, kuri nepaliek pašam. Es jau toreiz padomāju, kad aizgāja īrēt to māju. Atradusi ar ko lielīties - īrēs māju. Es saprastu, ja viņa to māju būtu nopirkusi un tad ar to dalītos un teiktu #paldiesNL. Tas pats arī uz Taņu attiecas.
10.04.2024 11:12 |
 
10 gadi
Reitings 3936
Reģ: 29.01.2009
Elife @ 10.04.2024 10:59

Viņai nez neienāca prātā, ka varbūt tai draudzenei visa šī cirka dēļ viņa patiešām riebjas?! pēc visa - kā to Kristapu noliek publiski un tiesas - bērnu izdevumu tāme.
Atceros, kad viņa Neitu sūtīja pie Kristapa, pati teica, ka lidostā esot izlamājusi, ne tajos skaistakajis vardos, Kristapa vecākus. Tāpat viņa pati ir stāstījusi, ka Kristaps viņas balss ziņas neklausās wpp. Nez kapēc? Es varu iedomāties kādas histērijas viņa taisa tajās balss ziņās, redzot kā viņa nefiltrē ko runa instagramā apdzērusies. Tāpat brauca virsū, ar tādu riebumu (pieļauju, ka skaudība), ka Kristaps ar savu jauno drušku atpūšas Taizemē. Es arī ar tādu histēriķi negribētu sveicināties un veidot labas attiecības. Kristaps tik slikts, tik slikts bija, bet kā saņem vairāk naudu no viņa, tā grib, lai ar tādu "jaukumiņu" visi būtu draudzīgi.
10.04.2024 11:20 |
 
Reitings 4928
Reģ: 20.09.2022
Nu, nevar jau zināt, kāda vienošanās Taņai ir ar māju saimnieku. Citi jau izīrē ar izpirkšanas iespējām. Un Taņa jau tās mājas apkārtni ļoti labiekārto. Tas neizskatās pēc tā, ka tikai kādu laiciņu tur taisās padzīvot.
10.04.2024 11:20 |
 
Reitings 4928
Reģ: 20.09.2022
kapriza__ @ 10.04.2024 11:20
Atceros, kad viņa Neitu sūtīja pie Kristapa, pati teica, ka lidostā esot izlamājusi, ne tajos skaistakajis vardos, Kristapa vecākus. Tāpat viņa pati ir stāstījusi, ka Kristaps viņas balss ziņas neklausās wpp. Nez kapēc? Es varu iedomāties kādas histērijas viņa taisa tajās balss ziņās, redzot kā viņa nefiltrē ko runa instagramā apdzērusies. Tāpat brauca virsū, ar tādu riebumu (pieļauju, ka skaudība), ka Kristaps ar savu jauno drušku atpūšas Taizemē. Es arī ar tādu histēriķi negribētu sveicināties un veidot labas attiecības. Kristaps tik slikts, tik slikts bija, bet kā saņem vairāk naudu no viņa, tā grib, lai ar tādu "jaukumiņu" visi būtu draudzīgi.

Tā "jaukumiņa" ir jauka tikai līdz brīdim, kad viņai viss ir pa prātam. Atceramies kā bija ar sadarbībām ar lidkompāniju, kad viņa bija izteikusi sadarbības piedāvājumu un viņai atteica. Kas sekoja pēc tam.. arī par to uzturlīdzekļu lielākas summas pieprasīšanu, pirms kā aprunāja, ka Kristaps zvanot pat speciālistiem un prasot vai to nodarbību tiešām vajagot un vai nodarbības apmeklējot, un, ka par Natanielu neinteresējoties, bet kad neviens neizvirza pretenzijas par summu ko tiesa lēmusi, tad viss ir tik skaisti un pēkšņi grib ar visiem draudzēties..
10.04.2024 11:42 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
amnēzija @ 10.04.2024 11:20
Nu, nevar jau zināt, kāda vienošanās Taņai ir ar māju saimnieku. Citi jau izīrē ar izpirkšanas iespējām. Un Taņa jau tās mājas apkārtni ļoti labiekārto. Tas neizskatās pēc tā, ka tikai kādu laiciņu tur taisās padzīvot.

Nu ja tā, tad jā, sarotu, tad tas ir pat ļoti labs variants. Bet pliki īrēt....gadiem! un tad hops - vienā dienā tev var pateikt, sorry, mēs pārdodam vai paši dzīvosim, viss, tu to naudu esi izmetis.
10.04.2024 11:58 |
 
Reitings 4238
Reģ: 10.01.2023
kapriza__ @ 10.04.2024 11:20
Atceros, kad viņa Neitu sūtīja pie Kristapa, pati teica, ka lidostā esot izlamājusi, ne tajos skaistakajis vardos, Kristapa vecākus. Tāpat viņa pati ir stāstījusi, ka Kristaps viņas balss ziņas neklausās wpp. Nez kapēc? Es varu iedomāties kādas histērijas viņa taisa tajās balss ziņās, redzot kā viņa nefiltrē ko runa instagramā apdzērusies. Tāpat brauca virsū, ar tādu riebumu (pieļauju, ka skaudība), ka Kristaps ar savu jauno drušku atpūšas Taizemē. Es arī ar tādu histēriķi negribētu sveicināties un veidot labas attiecības. Kristaps tik slikts, tik slikts bija, bet kā saņem vairāk naudu no viņa, tā grib, lai ar tādu "jaukumiņu" visi būtu draudzīgi.
vo, vo. Viens zināms vīrietis arī neklausās savas ex ziņas, pat nelasa un ir nobloķējis, jo tas, kas tur esot darījies, bijis pzg. Ja to noklausītos normāli saprātīgi cilvēki un viņas sekotāji, saprastu, ka pilnīgs kukū.😁 monologi ar visiem skaistākajiem lamuvārdiem, jaunās sievas apdiršana. Un viņa ar šokā, ka viņa jaunā sieva viņu nesveicina, kāpēc ar viņu nerunā! Halllooo!😁
A vot, kad ierunās kko svarīgu par bērnu, tad neviens neklausīsies.
Nesaprotu, mācām bērniem nedarīt to un to, jo būs sekas, a paši pieaugušā vecumā esam to aizmirsuši.
10.04.2024 13:17 |
 
Reitings 1493
Reģ: 27.04.2023
Merilda @ 10.04.2024 10:57
Baaac, man nepatīk apspriest cilvēku izskatu, bet tā kā Marija savā būtībā nav skaists cilvēks(es nedomāju ārējo izskatu), tad pateikšu to, ka vizuāli viņa man atgādina krupi ? Tāda piepūtusies, masīva un iedomājas, ka ir dikti svarīga ?

Reali- krupis🤣
10.04.2024 13:37 |
 
Reitings 711
Reģ: 21.11.2023
Elife @ 10.04.2024 11:12

Egitai vēl tas stāvoklis neliekas tik .... slikts kā Marijai, bet es tiešām nesaprotu un nekad nesapratīšu tās ļoti lielās īres maksas par īpašumiem, kuri nepaliek pašam. Es jau toreiz padomāju, kad aizgāja īrēt to māju. Atradusi ar ko lielīties - īrēs māju. Es saprastu, ja viņa to māju būtu nopirkusi un tad ar to dalītos un teiktu #paldiesNL. Tas pats arī uz Taņu attiecas.

Egitas stāvoklis ir diezgan slikts - milzīgs VID parāds. Labi,viņa ir laulībā un blakus vīrs - bet nu Egita ir tāda pati dzeguze kūkotāja kā Marija - neies atzīt ka ar visu to šikošanu un iebraukusi pamatīgās auzās. Redz kā grūtniecei,nekas neinteresē un nav aktuāli.
10.04.2024 14:16 |
 
Reitings 730
Reģ: 11.08.2022
Redz, kà sanàk, tàm, kuras ísti atļauties nevar - vajag màju. Tà, kura varètu atļauties - màja nav prioritàte 😄
10.04.2024 14:35 |
 
Reitings 1510
Reģ: 13.09.2021
Nu , kā Jūs domājat uz kurieni Maška brauks? Man nez kapēc arī aizdomas, ka spānija, lai var ar Rafu uz pusēm
bērnus pieskatīt. Bet mulsina tas , ka ar mašīnu. Moš Krievija beidzot😂 Tur ar mašīnu easy game.
10.04.2024 14:58 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Zebradivi @ 10.04.2024 14:58
Nu , kā Jūs domājat uz kurieni Maška brauks? Man nez kapēc arī aizdomas, ka spānija, lai var ar Rafu uz pusēm
bērnus pieskatīt. Bet mulsina tas , ka ar mašīnu. Moš Krievija beidzot? Tur ar mašīnu easy game.

noteikti ka uz Spāniju, plāna noteikti vēl nav, bet ganjau izdomās, kā ''nejauši satitkies''
interesanti, ka Foxa arī pēkšņi bērnam taisa pasi, abas kopā brauks?
Un pārsteidzoši kā viņa vienmēr storijos noliek Kristapu, bet tāpat pie jebkādām problēmam sauc viņu.
10.04.2024 15:16 |
 
Reitings 23139
Reģ: 18.08.2022
Zebradivi @ 10.04.2024 14:58
Nu , kā Jūs domājat uz kurieni Maška brauks? Man nez kapēc arī aizdomas, ka spānija, lai var ar Rafu uz pusēm
bērnus pieskatīt. Bet mulsina tas , ka ar mašīnu. Moš Krievija beidzot? Tur ar mašīnu easy game.

Tad sanāk,ka raus Neitu laukā no skolas maija sākumā? Årpråts,kad vina sāks domāt beidzot ar galvu!
Gan jau uz Spāniju laidĩs,citur jau vinai nav kur likties ar 3 maziem bērniem,gan jau vedĩs Rafam paauklēt.
Izklausās pēc kārtējā nepārdomātā lēmuma ,tā bẽrnu dzĩve ir totāls haoss.
10.04.2024 15:17 |
 
Reitings 18025
Reģ: 16.04.2023
Dainuviete @ 10.04.2024 14:16

Egitas stāvoklis ir diezgan slikts - milzīgs VID parāds. Labi,viņa ir laulībā un blakus vīrs - bet nu Egita ir tāda pati dzeguze kūkotāja kā Marija - neies atzīt ka ar visu to šikošanu un iebraukusi pamatīgās auzās. Redz kā grūtniecei,nekas neinteresē un nav aktuāli.

Es domāju, ka Egita vāksies no tās mājas ārā. Tas arī ir tas, ko viņa velk garumā, lai pastāstītu.
Tiešām nesaprotu kā Oskars viņu pacieš. Ne tikai slinka, bet arī stulba.
10.04.2024 15:22 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
Dainuviete @ 10.04.2024 14:16

Egitas stāvoklis ir diezgan slikts - milzīgs VID parāds. Labi,viņa ir laulībā un blakus vīrs - bet nu Egita ir tāda pati dzeguze kūkotāja kā Marija - neies atzīt ka ar visu to šikošanu un iebraukusi pamatīgās auzās. Redz kā grūtniecei,nekas neinteresē un nav aktuāli.

Nu jā, es zinu par to. Bet tomēr, viņai jau vēl nav tik traks tas stāvoklis. Tas dzīvoklis, manuprāt bija Egitas, nu ies un dzīvos savā dzīvoklī. Es nekad neesmu sapratusi to vajadzību pēc mājas, arī tad, kad BIJA nauda. Cita lieta būtu bijusi, ja nopirktu. Nu kā Kača - viņai nauda ir, bet dzīvo dzīvoklī, bet toties nelauza galvu katru mēnesi - sanāk nomaksāt vai nesanāk. Atkārtošos, arī kad BIJA nauda.....bet vēl jovairāk, ka tagad viņas nav vairs, tad priekškam sarežģīt dzīvi ar tām mājām, es tiešām nesaprotu šo.
10.04.2024 15:34 |
 
Reitings 62
Reģ: 26.03.2024
Zebradivi @ 10.04.2024 14:58
Nu , kā Jūs domājat uz kurieni Maška brauks? Man nez kapēc arī aizdomas, ka spānija, lai var ar Rafu uz pusēm
bērnus pieskatīt. Bet mulsina tas , ka ar mašīnu. Moš Krievija beidzot? Tur ar mašīnu easy game.

Noteikti uz Spāniju. Dzeguze kūko! ĀRPRĀTS, bērnam pat skolu neļaus nobeigt. Es tikai domāju, vai tiešām ar mustangu? 3 bērni, rati, mantas? Nezin kur viņa vispār visas mantas liks? Bērnu mantas, drēbes, mēbeles utt.
10.04.2024 15:41 |
 
Reitings 729
Reģ: 15.09.2023
Izskatās, ka Marija uz Spāniju brauks, gan jau brauks papiku meklēt, Rafčiku. Ar cerību, ka šis viņun paņems atpakaļ un uzturēs. Bezatbildīga māte, bērnam skolu noraus, pēc tam atkal raudās, ka dislektiķis neko nevar izdarīt. 😕 Un Egita gan jau paziņos, ka mājas saimnieks kaut ko izdomājis, vai pārdod, vai patsvācas iekšā, tāpēc viņiem jāizvācas. Noteikti neatzīs, ka nevar vairs atļauties to māju.
10.04.2024 15:44 |
 
Reitings 464
Reģ: 07.02.2023
sauliiite.paula @ 08.04.2024 22:41
Kas notiek ar Egitas VID parādu? Tiek maksāts? kā izskatās tagad?
sakrāj parādu uztaisa bankrotu , maksātnespēju 🌼 nu meitenes 😇 … regulāra prakse - īpaši tiem , kas taisa rebrendingu. Nothing special. Audzēs cik ilgi var un tad maksātnespēja .
10.04.2024 15:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits