Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2145
Reģ: 10.09.2021
Lai nav izdomājumi un neprecizitātes, tad uzrakstīšu, ka Ingas vīrs strādāja pie sava tēva. Līdz ar to, nedomāju, ka Ingai liela teikšana par vīra tēva uzņēmumu. Iespējams vīra tēvs materiāli palīdzēs utt, tik smalki nezinu un nav jau arī jāzina vai jānes uz āru.
Bet tik rožaini, ka par finansēm nav jādomā gluži jau nebūs. Loģiski, ka jāsaprot kā nopelnīt. Bet tie 7,99€ man arī likās nepareizi. Bet katrs jau pats izvērtē, viņai un tiem subsriberiem liekas ok, tad pārmest jau nevar neko.
Es domāju, ka tāpat tas nav ilgtermiņa risinājums.. varbūt tāda nepārdomāta ideja, ko patiesībā var pilnīgi saprast šādā stāvoklī.
08.04.2024 16:09 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Valdet @ 08.04.2024 16:09
Lai nav izdomājumi un neprecizitātes, tad uzrakstīšu, ka Ingas vīrs strādāja pie sava tēva. Līdz ar to, nedomāju, ka Ingai liela teikšana par vīra tēva uzņēmumu. Iespējams vīra tēvs materiāli palīdzēs utt, tik smalki nezinu un nav jau arī jāzina vai jānes uz āru.
Bet tik rožaini, ka par finansēm nav jādomā gluži jau nebūs. Loģiski, ka jāsaprot kā nopelnīt. Bet tie 7,99€ man arī likās nepareizi. Bet katrs jau pats izvērtē, viņai un tiem subsriberiem liekas ok, tad pārmest jau nevar neko.
Es domāju, ka tāpat tas nav ilgtermiņa risinājums.. varbūt tāda nepārdomāta ideja, ko patiesībā var pilnīgi saprast šādā stāvoklī.

No tiem 7,99 labi, ja 2 eiro viņai "uz rokas" paliek. Nav tie abonementi nekāda zelta bedre.
08.04.2024 16:11 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Marija nopērk autosēdekli ar 360’ priekš divdurvju sporta auto 😂
Es ceru, ka pirms pirkt, viņa piemērīja dzīvē 😂
Neticu, ka viņa vedīs viņu pretēji braukšanas virzienam, citādi-kāda jēga?
Pagriezt uz sānu divdurvniekā nav iespējams.
08.04.2024 16:34 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 18.09.2021
Ekhoo @ 08.04.2024 14:02

Viņš tajā AP auto darbojās, ja?
Nu katrā gadījumā, tas nav tāds bizness ko Inga varētu pārņemt, kā Te minēja.
Jā, kaut kādas izmaksas saņems, bet ne jau tā, ka līdz mūža galam nestrādāt.
Tāpat liela summa aizgāja bērēm, noteikti, jau nebija 20 cilvēkiem.. labi, radi kaut ko piemeta, varbūt pašai nauda mājās bija, kas to lai zina, bet par to kontu bloķēšanu-nav gan tā, ka tikai aiznesot miršanas apliecību bloķē. Bloķē uzreiz kā tā ir izsniegta, jo dati sinhronizējas ar PMLP, apliecību parasti taisa uzreiz, nu burtiski nākamā diena pēc nāves, jo bez tās nekas neiet uz priekšu. Ja Ingai bija piekļuve kontam, tad varbūt iedomājās pati vai radi.
Bet tā, ikdienā jau bads nav jāmirst, jo kā jau te minēja izīrē dzīvokli (vai dzīvokļus?), par bērniem saņems apgādnieka zaudējuma pensiju, kas ir ap 400€ par diviem, bērnu nauda 100€, plus kāda kapeika no NL, kopumā tāpat tuvu pie štukas būs, nav uz nabadzības sliekšņa, līdz ar to maksas saturs ir pretīgs. Īpaši 2 dienas pēc bērēm.

Slinkums skatīties finanses par to uzņēmumu (cik sapratu, tas ir SIA "Autoparks"), bet tur kā īpašnieks rādās 1961. gadā dzimis Aigars P. Tas tad laikam nav vīrs? Ja Ingas vīrs gan formāli, gan pēc būtības bija tikai darbinieks, tad varbūt viņiem nebija tik daudz naudas, kā te tiek uzskatīts?
Es arī domāju, ka gan jau Inga izdzīvos, par to nav runa.
No Ingas Instagram spriežot, viņas pieeja šim visam tāda amerikāniska - tiem parasti patīk savus mirušos tuviniekus vēl ilgi publiski pieminēt, likt viņu bildes savos profilos (pat kā profila bildes), svecītes, prayers utt. Pierasts, ka latvieši sēro klusāk...
08.04.2024 16:37 |
 
Reitings 354
Reģ: 02.11.2019
Tā ir sadarbība, nejau pati pirka, jo visos story izreklamēts babycity
08.04.2024 16:37 |
 
Reitings 1494
Reģ: 03.03.2020
Ekhoo @ 08.04.2024 16:34
Marija nopērk autosēdekli ar 360’ priekš divdurvju sporta auto ?
Es ceru, ka pirms pirkt, viņa piemērīja dzīvē ?
Neticu, ka viņa vedīs viņu pretēji braukšanas virzienam, citādi-kāda jēga?
Pagriezt uz sānu divdurvniekā nav iespējams.

Neko viņa nepirka, sadarbība bez # ! Arī iepriekšējais bija 360 un teica, ka to funkciju neizmantoja, jo auto tāds. Paņēma krutāko bez maksas, lai var labi pārdot.
08.04.2024 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 1984
Reģ: 31.01.2012
Ekhoo @ 08.04.2024 16:34
Marija nopērk autosēdekli ar 360’ priekš divdurvju sporta auto ?
Es ceru, ka pirms pirkt, viņa piemērīja dzīvē ?
Neticu, ka viņa vedīs viņu pretēji braukšanas virzienam, citādi-kāda jēga?
Pagriezt uz sānu divdurvniekā nav iespējams.

Viņa varbūt plāno turpināt viņu priekšā likt? 😂 Es jau nezinu, varbūt mustangiem isofix ir arī priekšā. Man nav mustanga.
Varbūt domā “uz priekšu”, kad beidzot nomainīs mašīnu?
Varbūt nedomā vispār, jo ne Neitam, ne Vitai tādi krēsliņi nav nekad bijuši.
08.04.2024 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 1984
Reģ: 31.01.2012
Tā atrādīja Īlona krēslu. Bet Vitai kur?? Kaut kāds mistiskais krēsls, NEKAD nav redzēs nevienā story.
08.04.2024 16:55 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
Bernedīne @ 08.04.2024 12:04
Inga reiz NL “līderu” čatā paņirgājās par kādu savas komandas meiteni, kura bija uzdrošinājusies viņai uzprasīt, vai varētu aizņemties naudu no viņas un pēc tam ATDOT. Toreiz ciniski nosmējās, kāda bezkauņa tā meitene ir, kāda lūzere utt. Kamēr pati barojās un tēloja biznesmeni ar vīra naudu makā.
Un ko viņa tagad dara? …. Ubago pēc 10€ no katra svešinieka. Vienkārši tāpat. Tas nav grūtā brīdī aizņemties un pēc tam atdot. Te ir stāsts par - izkrita no vīra barotavas un nu pašai nopietni jāsāk nodrošināt savu, bērnu un suņa dzīvi.[
Par Ingu runājot - viņa vienmēr bija (un joprojām ir)ļ oti augstprātīga un iedomīga ( pati senāk darbojos NL un biju čatos?), ar izsmieklu un necieņu izturèjās pret zemākas kvalifikācijas meitenēm - un tieši tādēļ arī no viņas komandas maz kas palicis pāri?), bet ne par to tagad..
Skatos par to maksas saturu un gribas jautāt - KOOOOO????!!!!??? Tagad man ir kauns viņas vietā, jo vismaz mums mazajām bitèm vienmēr bija un ir kaut kāda pašcieņa pret sevi…Pelnīt ar sava vīra nāvi??? Dieva dèļ, tagad teikšu, kā pati vienmēr augstprātīgi spļāvi: “Pacel, savu pakaļu vienreiz un sāc kaut ko darīt, sāc PA ĪSTAM strādāt un tikai tad tev kkas būs!””
Un ja Tev nav kauns sevis un savu bērnu dèļ, tad vismaz nokaunies sava bijušā vīra radu un tuvinieku dēļ, jo tava uzvedība liek viņiem šobrīd galvas liekt zemu - ne skumju…, bet gan Tavas nekaunības dèļ!
P.S. Salîdzinājumam - Santa Lasmane šobrīd piedāvā abonēt savu kanālu par 5,99€ mēnesī?un no šī profila TiEŠĀM ir ko paņemt un iegūt!?

Man arī Inga likusies vienmēr augstprātīga. Man ir ļoti žēl Ingu un viņas bērnus.
Bet maksas saturu gan es nepirkšu, sauciet to kā gribiet - palīdzība vai ziņkārība. Iespējams, ka citi abonē saturu ziņkārības dēļ. Bet man laikam nav neviens, ne otrs. Man ir žēl un ļoti žēl, bet esmu pret maksas saturiem. Inga man ir pilnīgi svešs cilvēks un kā te meitenes saka - atbalstīt? Tad es labāk atbalstītu nopērkot šampūnus, ja viņa vispaŗ vēl darbojas NL, kaut kā neredzu. Un ziņķārības dēļ - tik ļoti man arī neinteresē, kas īsti atgadījās un ko juta vai nejuta.
08.04.2024 17:05 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Oi, nu pardon, es tiešām kā pirmo dienu, neienāca prātā, ka vienkārši dāvina. Diezgan šika dāvana, pretī gan apaļš nekas.
08.04.2024 17:06 |
 
Patīk
Reitings 34463
Reģ: 12.10.2022
Marija tiešām apzināti vēlas sodu? Nav nekur norādes par Rīgas lāzerklīniku un BabyCityToyCity. Nosūtīju PTAC.
Un cik daudz spēka šodien braukāt pa veikaliem un doties visur, bet kad mājās jāsēž ar bērniem, tā nogurums un nav spēka.
08.04.2024 17:08 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
Valdet @ 08.04.2024 16:09
Lai nav izdomājumi un neprecizitātes, tad uzrakstīšu, ka Ingas vīrs strādāja pie sava tēva. Līdz ar to, nedomāju, ka Ingai liela teikšana par vīra tēva uzņēmumu. Iespējams vīra tēvs materiāli palīdzēs utt, tik smalki nezinu un nav jau arī jāzina vai jānes uz āru.
Bet tik rožaini, ka par finansēm nav jādomā gluži jau nebūs. Loģiski, ka jāsaprot kā nopelnīt. Bet tie 7,99€ man arī likās nepareizi. Bet katrs jau pats izvērtē, viņai un tiem subsriberiem liekas ok, tad pārmest jau nevar neko.
Es domāju, ka tāpat tas nav ilgtermiņa risinājums.. varbūt tāda nepārdomāta ideja, ko patiesībā var pilnīgi saprast šādā stāvoklī.

Man arī liekas, ka šoka stāvoklis un viņa cenšas kā nu māk tagad, lai nostātos uz kājām. Un arī būs viss labi, viņa ir spēcīga, gudra, ar labu izglītību - turklāt pieprasītu. Nu un paipilsu lai paliek tas viss papildus, ko viņa dara.
Bet maksas saturs jā... Man vieglāk būtu iedot naudu, ja nepieciešams ne abonāt maksas saturu tagad.
08.04.2024 17:15 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
Apple of my eye @ 08.04.2024 16:37

Slinkums skatīties finanses par to uzņēmumu (cik sapratu, tas ir SIA "Autoparks"), bet tur kā īpašnieks rādās 1961. gadā dzimis Aigars P. Tas tad laikam nav vīrs? Ja Ingas vīrs gan formāli, gan pēc būtības bija tikai darbinieks, tad varbūt viņiem nebija tik daudz naudas, kā te tiek uzskatīts?
Es arī domāju, ka gan jau Inga izdzīvos, par to nav runa.
No Ingas Instagram spriežot, viņas pieeja šim visam tāda amerikāniska - tiem parasti patīk savus mirušos tuviniekus vēl ilgi publiski pieminēt, likt viņu bildes savos profilos (pat kā profila bildes), svecītes, prayers utt. Pierasts, ka latvieši sēro klusāk...

Varbūt uz rokas bija nauda, es saprotu, ka viņš dzinis tās mašīnas un tirgojis. Nedomāju, ka viss oficiāli.
08.04.2024 17:17 |
 
Reitings 767
Reģ: 29.05.2023
BellaCiao @ 08.04.2024 16:39

Neko viņa nepirka, sadarbība bez # ! Arī iepriekšējais bija 360 un teica, ka to funkciju neizmantoja, jo auto tāds. Paņēma krutāko bez maksas, lai var labi pārdot.

Lūdzu, pārsūti storiju PTAC.
08.04.2024 17:20 |
 
Reitings 767
Reģ: 29.05.2023
CallMeAnnika @ 08.04.2024 17:08
Marija tiešām apzināti vēlas sodu? Nav nekur norādes par Rīgas lāzerklīniku un BabyCityToyCity. Nosūtīju PTAC.
Un cik daudz spēka šodien braukāt pa veikaliem un doties visur, bet kad mājās jāsēž ar bērniem, tā nogurums un nav spēka.

Es arī - jo cik jau var, PTAC atbildēja, ka informē vispirms. Pretī aizsūtīju Delfu rakstu, ka viņai jau ir uzlikts pienākums likt norādes savam saturam.
08.04.2024 17:21 |
 
Reitings 1976
Reģ: 16.02.2021
Vivian10 @ 08.04.2024 15:05
Cilvēki, kuri slimo ar onkoloģijām, nespēj saņemties un lūgt palīdzību un neprasa, lai katrs ziedotu 10€.
Te Inga Pretice - vesela, stipra sieviete - pārskaitiet man 10€. Par to, ka pastāstīšu savas pārdomas par dzīvi. Nopietni?!
Piecel savu pakaļu Inga un marš strādāt! Meklē darbu!
Nevis parazitē uz sava vīra nāves rēķina.
Tik bezkaunīga sieviete.

Ko tev tā Inga nodarījusi, varētu padomāt, ka tev kāds piespiež viņu un bērnus uzturēt, vēl par māju parūpēties. Tik ļoti interesē ko Inga stāsta lai varētu tālāk paklacoties. Nevienai sievietei nenovēlu tādu nelaimi kā Ingai. Un man pilnīgi vienalga vai viņa iepriekš ir strādājusi vai nav. Arī novēlu lai viss pēc iespējas ātrāk sakārtojas pa plauktiņiem un lai cilvēks pelna naudu ar ko vēlas, kaut arī uz ziņkārīgajiem.
08.04.2024 17:21 |
 
Reitings 1976
Reģ: 16.02.2021
Marija šodien tāda galīgi saņurcita. Mati netīri, maika netīra un tāda stipri apvalkāta. Būtu paskatījusies labāk spogulī nevis taisīt drāmas ne par ko.
08.04.2024 17:26 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Facundo @ 08.04.2024 17:26
Marija šodien tāda galīgi saņurcita. Mati netīri, maika netīra un tāda stipri apvalkāta. Būtu paskatījusies labāk spogulī nevis taisīt drāmas ne par ko.

Tu nerunā tā, atvils tev vīrieti vienā setā 😂
Viņa taču ir tik iekārojama 😂
08.04.2024 18:15 |
 
Reitings 458
Reģ: 02.08.2022
Facundo @ 08.04.2024 17:21

Ko tev tā Inga nodarījusi, varētu padomāt, ka tev kāds piespiež viņu un bērnus uzturēt, vēl par māju parūpēties. Tik ļoti interesē ko Inga stāsta lai varētu tālāk paklacoties. Nevienai sievietei nenovēlu tādu nelaimi kā Ingai. Un man pilnīgi vienalga vai viņa iepriekš ir strādājusi vai nav. Arī novēlu lai viss pēc iespējas ātrāk sakārtojas pa plauktiņiem un lai cilvēks pelna naudu ar ko vēlas, kaut arī uz ziņkārīgajiem.
Pretice nav vienīgā sieviete pasaulē, kurai ir nomiris vîrs. Ir tik daudz sieviešu, kurām klājas daudz daudz grūtāk nekā viņai. Nevajag dramatizēt par viņu un pataisīt par nez kādu upuri.
Sievietes zaudē savus bērnus. Cīnās par savām dzīvībām.
Un viņa ir tik daudz melojusi ilgtermiņā gan par NL, gan saviem “biznesiem”, ka nekādas žēlastības pēc šīs naudas diedelēšanas pret viņu nav. Pārgudri mētāja savas frāzes par iešanu, darīšanu, mērķiem un ko tik vēl nē. Nu, un kur tad viss pašai ir? Tagad taču vajadzēja tieši būt finansiālai stabilitātei. Bet nekā… tik naudas diedelēšana.
08.04.2024 18:23 |
 
Reitings 1510
Reģ: 13.09.2021
Facundo @ 08.04.2024 17:26
Marija šodien tāda galīgi saņurcita. Mati netīri, maika netīra un tāda stipri apvalkāta. Būtu paskatījusies labāk spogulī nevis taisīt drāmas ne par ko.

Gan jau apakšā sarkanās aizvilšanas apenes.
08.04.2024 18:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits