Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pulksteņi

 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
Labdien, dāmas!
Vēlos zināt jūsu pieredzi ar sporta pulksteņiem / viedpulksteņiem. Kāda ražotāja pulkstenis, kāds modelis, kāda pieredze, cik ilgi baterija tur, kādi gļuki un mīnusi, vai ieteiktu citiem?
Jautāju, jo savu Samsung pulksteni vēlos nomainīt pret citu (jauno gan vairs negribu Samsung, nepatika pieredze ar esošo).
10.08.2021 11:19 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Kāds tev ir? Par Samsung Galaxy Fit 2 nevaru sūdzēties, bateriju tur 2 nedēļas, gļuku nav, varu iet arī dušā vai peldēt, tikai +, iesaku. Līdz šim neesmu saskārusies ar mīnusiem, pat vienu.
Sākumā padomā par budžetu un dizainu, kas aptuveni uzrunā.
10.08.2021 11:51 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Man ir Garmin Lily.
Ļoti vienkāršs,viss saprotams. Baterija tur 3-4dienas. Patīk,ka ir ūdensizturīgs.
Vienīgais vislielākais mīnuss ir tas,ka viņam nav iebūvētais GPS,respektīvi,ja grib iet paskriet,tad jāņem līdzi telefons. Ir šādi tādi gļuki,bet tie nav tik traki.
10.08.2021 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
Jacqueline @ 10.08.2021 11:51
Kāds tev ir? Par Samsung Galaxy Fit 2 nevaru sūdzēties, bateriju tur 2 nedēļas, gļuku nav, varu iet arī dušā vai peldēt, tikai +, iesaku. Līdz šim neesmu saskārusies ar mīnusiem, pat vienu.
Sākumā padomā par budžetu un dizainu, kas aptuveni uzrunā.

Man ir Samsung Galaxy 42mm, pirku gandrīz 3 gadus atpakaļ. Jau diezgan drīz pēc pirkšanas parādījās pa kādam knifiņam, kas man ne pārāk patika, bet lietot pulksteni netraucēja. Bet kopš pavasara jau vairs netur lāga.
Cenas ziņā man viss ir skaidrs. Līdz 400 EUR, īpaši dārgāku gan nevelos. Dizaina ziņā pietiek ar to, ka skaisti uz rokas izskatās. Vienkārši melnam pilnīgi nekāda vaina.
Skatījos uz Suunto 9, bet pēc apraksta saprotu, ka pulkstenis gana liels, lai būtu masīvs uz manas rokas. Protams, prim@ri jau tas, kas iekšā.
10.08.2021 12:17 |
 
Reitings 27
Reģ: 18.08.2014
Jau ilgi lietoju apple watch (vecākā versija). Esmu super sajūsmā - droši var iet peldēt, izmantot skriešanai, saņemt paziņojumus no telefona, atbildēt uz zvaniem caur pulksteni, kad piemēr braucot pie stūres, ēst gatavošanā izmantoju taimeri ar Siri palīdzību, kad rokas netīras. Arī izmantojam kameras taimeri, kad uzstāda telefonu un attālināti stāvot var piespiest bildēt. Un mans lielākais un vērtīgākais atklājums - pulkstenī var lejupielādēt spotify playlistes un ejot skriet pietiek ar pulksteni un airpods, lai pilnībā baudītu pilnvērtīgu sportošanu.
Mīnuss - daudzo funkciju un vecuma dēļ baterija tur maz. Katru nakti lieku lādēties, bet man tas netraucē.
10.08.2021 12:46 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Man ir samsung galaxy watch active 2. Ļoti simpātisks pēc izskata. Funkcijas ir daudz. Man patīk, ka pulkstenim ir soļu skaitīšana, modinātājs (man noderēja, ka varu uzlikt modinātāju tikai ar vibrāciju, kad draugam bija atvaļinājums, bet man jādodas uz darbu), pulkstenim ir skaņa un mikrofons, visi paziņojumu signāli, no pulksteņa var pacelt telefonu un dzirdēt var diezgan labi, var rakstiski atbildēt uz ziņām, var uzlikt dažādus atgādinājumus- man ir cikla kalendārs- darbojas kā aplikācija. Ir lukturītis(man ir noderējis tas tieši pulkstenim). Ūdensizturīgs. Vēl jau šādas tādas lietiņas droši vien ir, neesmu vēl visu "atkodusi". Jā vienu mīnusu pagaidām saskatu, ka bateriju netur diez ko ilgi. Būtu jātur kādas 3 dienas, taču mans ir jauns (ap 2 mēneši) un tur pilnas 2 dienas. Draugs saka, ka tas dēļ daudzajām funkcijām 😁 tie, kuriem mazāk funkciju, tur ilgāk. Kopumā iesaku :)
11.08.2021 21:59 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
unicorngirl @ 11.08.2021 21:59
Man ir samsung galaxy watch active 2. Ļoti simpātisks pēc izskata. Funkcijas ir daudz. Man patīk, ka pulkstenim ir soļu skaitīšana, modinātājs (man noderēja, ka varu uzlikt modinātāju tikai ar vibrāciju, kad draugam bija atvaļinājums, bet man jādodas uz darbu), pulkstenim ir skaņa un mikrofons, visi paziņojumu signāli, no pulksteņa var pacelt telefonu un dzirdēt var diezgan labi, var rakstiski atbildēt uz ziņām, var uzlikt dažādus atgādinājumus- man ir cikla kalendārs- darbojas kā aplikācija. Ir lukturītis(man ir noderējis tas tieši pulkstenim). Ūdensizturīgs. Vēl jau šādas tādas lietiņas droši vien ir, neesmu vēl visu "atkodusi". Jā vienu mīnusu pagaidām saskatu, ka bateriju netur diez ko ilgi. Būtu jātur kādas 3 dienas, taču mans ir jauns (ap 2 mēneši) un tur pilnas 2 dienas. Draugs saka, ka tas dēļ daudzajām funkcijām ? tie, kuriem mazāk funkciju, tur ilgāk. Kopumā iesaku :)

Arī šo lietoju.. Pirms tam bija Samsung watch, bet nu šis patīk daudz labāk.
Laikam dēļ tā, ka taisot pietupienus pašai nav jāskaita cik reižu un arī to, ka redzu cik intensīvi ir bijuši mani vingrojumi😁🤣
11.08.2021 23:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits