Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ieteikumi?

 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Sveikas, meitenes! Tikko iznākot no dušas mans pirmais teikums draugam bija "man pietiek, es meklēju, kur pasūtīt vai nopirkt epilatoru" 😁 pirmkārt jau noriebies katru dienu skūties, otrkārt.. nezinu vai pie vainas vasara? jo ziemā tik traki nav... ar skuvekli uzduros uz maziem pušumiem un tie sāk asiņot. Protams, ka es neesmu tā meitene, kura šī iemesla dēļ vasarā vilktu bikses un ceptos, bet šī ir pēdējā vasara, kad gribu staigāt tādām pušumainām kājām. Kāds ir mans jautājums Jums? Tās, kas lieto epilatorus.. kāds epilators ir Jums? Kādi parametri būtu svarīgi?
25.07.2021 22:43 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Man ir braun silk epil 9, pirku par kkādiem 150€, jo klāt tad nāca dažādi uzgaļi - pilnīgi nevajadzīgi, nekad neko neesmu izmantojusi kā vnk. To standarta epilatoru. Šim ir ūdens funkcija - nekad neesmu izmantojusi ūdenī, ja tagad pirktu ko citu, skatītos uz kādu ar ko iespējams skūt, kamēr ir piesprausts pie vada, jo riebjas - skuj, skuj un pēkšņi pusē beidzas baterija (drošība, lai cilvēks ar vadu neizdomā līst vannā), tāpēc nezinu vai vsp pieejami ar vada funkciju. Un vispār, agrāk bija lētāki Philips, skūšanas ziņā neredzu starpību. Bet man drausmīgi sāp, tpc, piemēram, augšstilbus es nemaz nevaru noepilēt, tur turpinu izmantot skuvekli.
26.07.2021 10:00 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Epilēties man ir ilgs process, plus sāpīgi. Viņš ir labs, bet par cik esmu hairy af, tad tas ir mokoši. Man ir Braun Silk Epil 9
26.07.2021 10:51 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Un vēl visu atlikušo dienu ir sarkani, jūtīgi punktiņi pa ādu. Nepāriet līdz nākamai dienai, tāpēc tas tā nav kā ar skuvekli, ātri noskūties un var doties ārā, rādīt savas kājas.
26.07.2021 10:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
Man ir Philips epilators. Pie sāpēm esmu pieradusi, vienīgais ko neepilēju, ir bikini zona, jo tur ar epilatoru grūti piekļūt visur, kur vajag.
Tikai man epilācija efekta ziņā nezin kāpēc daudz neatšķiras no skūšanas. Gludām padusēm reizi nedēļā jāepilē stabili. Nav solītās gludās ādas 4 nedēļu garumā. Nezinu, varbūt tas saistīts ar to, ka man ir viens no vislētākajiem epilatoriem.
26.07.2021 11:18 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Minelūše @ 26.07.2021 11:18
Man ir Philips epilators. Pie sāpēm esmu pieradusi, vienīgais ko neepilēju, ir bikini zona, jo tur ar epilatoru grūti piekļūt visur, kur vajag.
Tikai man epilācija efekta ziņā nezin kāpēc daudz neatšķiras no skūšanas. Gludām padusēm reizi nedēļā jāepilē stabili. Nav solītās gludās ādas 4 nedēļu garumā. Nezinu, varbūt tas saistīts ar to, ka man ir viens no vislētākajiem epilatoriem.

Nē, es paduses vispār katru otro dienu epilēju :D pēc nedēļas jau būtu “viss pa vecam”...
26.07.2021 13:25 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Hmm, nu to, ka jāepilējas vakarā vai dienā, kad plāno būt mājās jau es zināju. Pēc Jūsu nedaudzajām pieredzēm un protams apskatiem.. pasūtīju braun silk epil 5. Sapratu, ka lielas jēgas no daudzajiem uzgaļiem nav. Akumulators ir, mitra un sausa epilēšanās ir.. cena nav kosmoss. Apskatījos mazliet apskatus youtube un draugs teica, lai sūtu vien, ja jau sāp ar visiem vienādi, gan jau spalvainai jāstaigā nebūs. 😂 citādi es epilatoru plānoju pirkt jau gadu, bet visu laiku līdz galam nenopērku 😁
26.07.2021 19:27 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es ari epilejos, bet tomer tas ari aiznem diezgan laika. Pirms nedelas biju uz pirmo seansu lazerepilacijai, varu teikt, ka jau no vienas reizes var just mazliet atskiribu. Vispar nesapeja, jo tas bija jaunas paaudzes aparats ar cooling effect.
Ja runa par epilatoriem, tad es lietoju Braun Silk Epil (neatceros kadu tiesi, neesmu majas), bet epileties ari baigais chakars, ari ieaug matini utt. Iesaku nepirkt epilatoru ar visadiem uzgaliem, nav vajadzigi, lieka naudas izmesana.
26.07.2021 20:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits