KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1056
Reģ: 08.05.2014
Ooo, tagad mēs jau esam vietējās čūskas 😄
14.05.2022 13:40 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
LiepaShmiepa @ 14.05.2022 13:33

Laikam tad arī ir nevietējās čûskas?? 😀
14.05.2022 13:44 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Tak viņš joprojām domā, ka tā ir Madara :D Un tie komentāri no "fake profiliem" bija Madaras uzdevumā :D
14.05.2022 13:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
LiepaShmiepa @ 14.05.2022 13:47
Tak viņš joprojām domā, ka tā ir Madara :D Un tie komentāri no "fake profiliem" bija Madaras uzdevumā :D

Un viņas draudzenes, reiz viņš kaut ko tādu izspļava… ka Madaras draudzenes esot sakūdītas un aktīvi izpaužoties, heitojot viņu utt.
14.05.2022 13:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4280
Reģ: 31.10.2010
Ak tu šausmas, kādā alternatīvā realitātē viņš dzīvo. Visi sakūdīti un nozombēti, jo tas taču vispār nav iespējams, ka kādam Kivičs varētu nepatikt, kāds varētu negribēt viņu redzēt un satikt😁
14.05.2022 13:52 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
LiepaShmiepa @ 14.05.2022 13:27
Es ceru, ka tie ogu storiji jau ir noreportēti? # ir diviem lienes storijaiem tikai un postā ir ieslēpts starp citiem #, kas viss kopumā ir nepareizi un maldinoši.
Te jau citām ir ietrenēta roka, es nemaz nezinu, kā to sūdzību ir jānoformulē. ?
kāpēc tu pieņem, ka no viņas iesnieguma nav? Varbūt notiek process, bet varbūt vienalga ir iestādēm. Ne jau nu Andri ietu nākamajā dienā kāda specvienība apcietināt lol
Es nedomāju specvienību,bet iestādēm būtu jāpieprasa izņemt tādu video uzreiz,līdz izsktīšanai..Ja nu vienīgi kirpičs visiem uzliek mīksto,jo saprot ka kārtējo reizi šim nekas nebūs.
14.05.2022 14:02 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Hortenze @ 14.05.2022 13:20

Kā nu nav dipdapa! Nu labi- tieši dipdapa nav, bet ritenītis gan ir. Kad sākās tā epopeja ar pludmales bildi, kaut kāda firmele šiem Miai uzdāvināja ritenīti. Atceros vēl storiju, kur kivis sēdēja apdzēries, uz pleciem Mia ( viņš viņu pat nepieturēja) un fonā tas dāvinātais ritenītis, liekas, ka sarkans ar melnu. Abi kaut ko tur noļurināja, paldies un reveranss davinātājiem un kopš tā laika tas ritenītis vairs nav redzēts. Domāju, ka uzsita gaisā, citādi jau mazā tagad braukātos. Vecums ļoti atbilstošs. Māte gan laikam aizmirsusi par tādas mantas eksistenci.
Vēl jau Norvēģijā bija tas stumjamais ritenītis,tas ar kautkur noplauka.
14.05.2022 14:16 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
alex48 @ 14.05.2022 14:02
Es nedomāju specvienību,bet iestādēm būtu jāpieprasa izņemt tādu video uzreiz,līdz izsktīšanai..Ja nu vienīgi kirpičs visiem uzliek mīksto,jo saprot ka kārtējo reizi šim nekas nebūs.
tie video ir izdzēsti un ielikti no jauna jau vairākas reizes. Tur gan no vietnēm cenzūra nāk, ne atbildīgajām instancēm. Un kāpēc lai viņš klausītu, ko viņiem kaut kāda stulba iestāde saka, ja vispār saka? Pilnīgi iespējams, ka labākajā gadījumā Madara šo var tikai ielikt savā vācelītē kā kārtējo pierādījumu, ka kivičš ir psihs.
14.05.2022 14:19 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Es uzrakstīju tiem berijiem savu viedokli par to, ka kivjus izvēlējušies kā reklamētājus. Atbildēja, ka novēl man arī jauku dienu.
Vismaz nenobloķēja
14.05.2022 14:24 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Bjork @ 14.05.2022 14:24
Es uzrakstīju tiem berijiem savu viedokli par to, ka kivjus izvēlējušies kā reklamētājus. Atbildēja, ka novēl man arī jauku dienu.
Vismaz nenobloķēja
būtu ļoti smieklīgi, ja viņi pateiktu tiem diviem lopiņiem un tie nobloķētu :D
14.05.2022 14:55 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
*Cap @ 14.05.2022 13:40
Ooo, tagad mēs jau esam vietējās čūskas ?

Gatavās odzes 😂😂😂
14.05.2022 15:00 |
 
Reitings 23
Reģ: 30.01.2022
Aj, nu jūs jau arī te bišņ pārspīlējāt. Par tām ogām, ka bērniņš “pirmo reizi” ieraudzījis avenes. Vai, ka bērniņam pustukšu kastīti atstājuši. Vai cik slikti, ka extra berry aizsūtījuši odziņas, bet NOTEIKTI tikai tādēļ, ka bērniņam vismaz kaut kas veselīgs būs. 😀 cik tam bērnam ir gadi? 2? Divgadniekiem taču viss, kas tiek nolikts priekšā, ir kaut kas pārdabisks un nebijis, lai gan saskaras ar to jau ento reizi. Un pustukšā kastīte, varbūt ir opcija, ka bērniņš jau uzēdis, bet Liene izdomāja pēkšņi nofilmēt storiju pareklamejot avenes. Man liekas absurdi arī rakstīt extra berry savu sašutumu. Tieši ko Jūs ar to centāties panākt? 😀 skaidrībai, es neesmu viņu fane vai aizstāve, reizēm paskatos gan vienam, gan otram storijus, jo rēcīgi, bet, tomēr, nevajag jau aizmiegoties galējībās. Pietam, Kiviči priekš extra berry ir ļoti laba, izdevīga reklāma.
14.05.2022 15:31 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Influenceru svarīgākāis uzdevums ir atgriezeniskā saite reklamējamai precei, arī sašutuma tas ir, ne tikai klientu piesaiste vai preču nopirkšana un atpazīstamības popularizēšaba.
14.05.2022 16:03 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
xexehe @ 14.05.2022 15:31
Aj, nu jūs jau arī te bišņ pārspīlējāt. Par tām ogām, ka bērniņš “pirmo reizi” ieraudzījis avenes. Vai, ka bērniņam pustukšu kastīti atstājuši. Vai cik slikti, ka extra berry aizsūtījuši odziņas, bet NOTEIKTI tikai tādēļ, ka bērniņam vismaz kaut kas veselīgs būs. ? cik tam bērnam ir gadi? 2? Divgadniekiem taču viss, kas tiek nolikts priekšā, ir kaut kas pārdabisks un nebijis, lai gan saskaras ar to jau ento reizi. Un pustukšā kastīte, varbūt ir opcija, ka bērniņš jau uzēdis, bet Liene izdomāja pēkšņi nofilmēt storiju pareklamejot avenes. Man liekas absurdi arī rakstīt extra berry savu sašutumu. Tieši ko Jūs ar to centāties panākt? ? skaidrībai, es neesmu viņu fane vai aizstāve, reizēm paskatos gan vienam, gan otram storijus, jo rēcīgi, bet, tomēr, nevajag jau aizmiegoties galējībās. Pietam, Kiviči priekš extra berry ir ļoti laba, izdevīga reklāma.

Pēc kivicu saucamās reklāmas, nudien negribas no tā veikala kaut ko pasūtīt!
Ir lietas, kuras nav jāpublicē, ir bērniņš redzējis pirms tam tas ogas vai nav! Pēc tam kviec, ka čūskas pret viņiem! Nav ko kviekt, ja liek nejēdzīgus storijus. Sorry, bet Lienei influencēšana ir kā tāda āža kāja. Kivici samāksloti palikuši
14.05.2022 16:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
xexehe @ 14.05.2022 15:31
Aj, nu jūs jau arī te bišņ pārspīlējāt. Par tām ogām, ka bērniņš “pirmo reizi” ieraudzījis avenes. Vai, ka bērniņam pustukšu kastīti atstājuši. Vai cik slikti, ka extra berry aizsūtījuši odziņas, bet NOTEIKTI tikai tādēļ, ka bērniņam vismaz kaut kas veselīgs būs. ? cik tam bērnam ir gadi? 2? Divgadniekiem taču viss, kas tiek nolikts priekšā, ir kaut kas pārdabisks un nebijis, lai gan saskaras ar to jau ento reizi. Un pustukšā kastīte, varbūt ir opcija, ka bērniņš jau uzēdis, bet Liene izdomāja pēkšņi nofilmēt storiju pareklamejot avenes. Man liekas absurdi arī rakstīt extra berry savu sašutumu. Tieši ko Jūs ar to centāties panākt? ? skaidrībai, es neesmu viņu fane vai aizstāve, reizēm paskatos gan vienam, gan otram storijus, jo rēcīgi, bet, tomēr, nevajag jau aizmiegoties galējībās. Pietam, Kiviči priekš extra berry ir ļoti laba, izdevīga reklāma.

Nu pirmkārt, tajās kastītēs ir tik daudz avenes, cik bija story, to es pati ļoti labi zinu, jo arī pērku bērnam avenes.
Otrkārt, es priecājos, ka viņi dabuja tās ogas, jo vismaz bērns tika pie odziņām. Ogu tur bija pietiekami, lai pietiktu uz visiem.
Treškārt, tas gan ir mazāk ticams, bet varbūt tie divi indivīdi aizdomāsies, ka bērnam garšo ogas un paši arī reiz pa reizei nopirks…
Lai nu kā, bet es tur neko sliktu nesaskatu, vienīgais, kas man nepatīk ir Kivja stulbā bilde ar ogām. Tā bilde liekas atbaidoša, bet tai pat laikā man liekas arī atbaidoši kā Sauliete ēda zemeni, ar savu “sexuālo” piesitienu :D
14.05.2022 16:18 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Bet vai tas extra berry neredz, ka Ļenkai nevajag ogas, viņai tak ir ogu kapsulas, kas ir daudz labāk par īstām ogām lol
14.05.2022 16:28 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
xexehe @ 14.05.2022 15:31
Aj, nu jūs jau arī te bišņ pārspīlējāt. Par tām ogām, ka bērniņš “pirmo reizi” ieraudzījis avenes. Vai, ka bērniņam pustukšu kastīti atstājuši. Vai cik slikti, ka extra berry aizsūtījuši odziņas, bet NOTEIKTI tikai tādēļ, ka bērniņam vismaz kaut kas veselīgs būs. ? cik tam bērnam ir gadi? 2? Divgadniekiem taču viss, kas tiek nolikts priekšā, ir kaut kas pārdabisks un nebijis, lai gan saskaras ar to jau ento reizi. Un pustukšā kastīte, varbūt ir opcija, ka bērniņš jau uzēdis, bet Liene izdomāja pēkšņi nofilmēt storiju pareklamejot avenes. Man liekas absurdi arī rakstīt extra berry savu sašutumu. Tieši ko Jūs ar to centāties panākt? ? skaidrībai, es neesmu viņu fane vai aizstāve, reizēm paskatos gan vienam, gan otram storijus, jo rēcīgi, bet, tomēr, nevajag jau aizmiegoties galējībās. Pietam, Kiviči priekš extra berry ir ļoti laba, izdevīga reklāma.

Pieņemam, ka bērnu sāk piebarot no 6 men., kā var būt iespējams, ka pusotra gada laikā bērns nav ēdis un redzējis nekādas ogas bez maz vai?? Jo Liene dod joprojām pudeli ar piena maisījumu un burku ēdienu. Tas ir redzams gan storijos, gan slavenajā šovā, ka virtuve pilna ar aptamil pulveri.
Un divgadnieki arī nav muļķi, par tām lietām, ko ir ēdusi un zina, izrāda emocijas vai pasaka kaut ko, vai zina ogu nosaukumu.
Šis bērns aug mucā un joprojām dodas pastaigā ratos, ko pati šmara lepni paziņo.
Jā, man ir žēl tā bērna, jo pārējiem vismaz ir tēvs (Ārens) vai māte (Madara), kas rūpējas. Un puika, kam nav normāls vecāks, tas mētājas pie omes.
Un Kivičs man ir pilnīga anti reklāma visam kam pieskaras, jo tas cilvēks raisa tikai pretīgumu.. un vēl ar savu puspliko, spalvaino torsu reklamē ogas.. nu nav viņš sexigs vīrietis, resns kuilis…
14.05.2022 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 463
Reģ: 21.11.2009
😁😁😁
14.05.2022 16:55 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
xexehe @ 14.05.2022 15:31
Aj, nu jūs jau arī te bišņ pārspīlējāt. Par tām ogām, ka bērniņš “pirmo reizi” ieraudzījis avenes. Vai, ka bērniņam pustukšu kastīti atstājuši. Vai cik slikti, ka extra berry aizsūtījuši odziņas, bet NOTEIKTI tikai tādēļ, ka bērniņam vismaz kaut kas veselīgs būs. ? cik tam bērnam ir gadi? 2? Divgadniekiem taču viss, kas tiek nolikts priekšā, ir kaut kas pārdabisks un nebijis, lai gan saskaras ar to jau ento reizi. Un pustukšā kastīte, varbūt ir opcija, ka bērniņš jau uzēdis, bet Liene izdomāja pēkšņi nofilmēt storiju pareklamejot avenes. Man liekas absurdi arī rakstīt extra berry savu sašutumu. Tieši ko Jūs ar to centāties panākt? ? skaidrībai, es neesmu viņu fane vai aizstāve, reizēm paskatos gan vienam, gan otram storijus, jo rēcīgi, bet, tomēr, nevajag jau aizmiegoties galējībās. Pietam, Kiviči priekš extra berry ir ļoti laba, izdevīga reklāma.

Piekrītu. Nesaprotu, kādēļ arī kiviči nevarētu ēst avenes, bet jādod tikai bērnam. Ir bērni, kas nemaz tās avenes neēd. Var jau kretinēt tie cilvēki, bet nu nevajag pārspīlēt. Visi to bērnu klātienē redzējuši, zina, ka autists vai alkohola sindromu, atpalicis, nemazgāts un vēl nezin kāds. Par visu nevajag soriest pēc instagrama. Un es neesmu kiviču fane. Daudzi berni aug vēl sliktākos apstākļos, kaut kā par tiem ir pie dirsas.
14.05.2022 17:12 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Andris ir pilnīgs psihopāts, ka nesaprot, kāpēc video nobano? Vai ir sasniedzis tādu narcisisma manipulatora līmeni, kur domā, ka var simtus tūkstošus cilvēku aptīt ap pirkstu un ieviest savu “jauno realitāti”? Un, protams, tad teksts - “redz, par tām bildēm bija tāds šums, bet tagad mierīgi stāv manā YouTube kanālā”
14.05.2022 17:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!