KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
https://play.tv3.lv/series/divanu-eksperti,serial-3952428/serija-10,episode-3952439
Dīvāna eksperti par Kiviču "māmiņdienas" priekšnesumu (epizodes pašā sākumā). Nekādi nevaru ne tet+ ne tv3play ierakstīt, sorry.
Ieskats: Facepalms, forši komentāri ar Roju Rodžeru, Sipenieci un 2 citiem džekiem...
Labākie citāti no epizodes.
---
Rojs Rodžers (RR): “Liene Instagrammā un Liene telvīzijā, pēc izskata - 2 dažādi cilvēki. Jā, pat ne radinieki. Kaimiņi”
---
Kivičs: “bērns pārbauda attiecības pa īstam”
Roja Rodžera … radiniece: “..tad viņš daudz pārbaudījumus savā dzīvē nav izturējis.”
---
2 Džeki ar tetovējumiem: “Agrs rīts, Liene vēl nav noņēmusi meikapu no iepriekšējā vakara”… ja vien viņi zinātu…. 😁
---
2 Džeki ar tetovējumiem: “(Liene) runā tā kā datorspēles ieprogrammēts characters (tēls), … ‘man patīk labas lietas, sliktās lietas nav labas’”
---
Andris stāsta par NB viesnīcu, kur Mia it kā tapa:
BS: “Es vienmēr braucu garām tai viesnīcai. Un es domāju, kas te var palikt pa nakti. Gadjužņiks (mēslaine) kaut kāds…. Lūk!!! ”
---
Kiviča dziesma: Actual facepalms VISIEM…
13.05.2022 23:11 |
 
Reitings 53
Reģ: 26.02.2022
LaikamGarlaicigi @ 13.05.2022 23:11
https://play.tv3.lv/series/divanu-eksperti,serial-3952428/serija-10,episode-3952439
Dīvāna eksperti par Kiviču "māmiņdienas" priekšnesumu (epizodes pašā sākumā). Nekādi nevaru ne tet+ ne tv3play ierakstīt, sorry.
Ieskats: Facepalms, forši komentāri ar Roju Rodžeru, Sipenieci un 2 citiem džekiem...
Labākie citāti no epizodes.
---
Rojs Rodžers (RR): “Liene Instagrammā un Liene telvīzijā, pēc izskata - 2 dažādi cilvēki. Jā, pat ne radinieki. Kaimiņi”
---
Kivičs: “bērns pārbauda attiecības pa īstam”
Roja Rodžera … radiniece: “..tad viņš daudz pārbaudījumus savā dzīvē nav izturējis.”
---
2 Džeki ar tetovējumiem: “Agrs rīts, Liene vēl nav noņēmusi meikapu no iepriekšējā vakara”… ja vien viņi zinātu…. ?
---
2 Džeki ar tetovējumiem: “(Liene) runā tā kā datorspēles ieprogrammēts characters (tēls), … ‘man patīk labas lietas, sliktās lietas nav labas’”
---
Andris stāsta par NB viesnīcu, kur Mia it kā tapa:
BS: “Es vienmēr braucu garām tai viesnīcai. Un es domāju, kas te var palikt pa nakti. Gadjužņiks (mēslaine) kaut kāds…. Lūk!!! ”
---
Kiviča dziesma: Actual facepalms VISIEM…

jā,šis bija labs,mēs ar vīru tā pārsmējāmies😄
Vispār tieši gaidīju,ka Dīvānu Ekspertos parādīs Kivičus😄
13.05.2022 23:21 |
 
Reitings 570
Reģ: 28.05.2015
Man tapa viens jautājums divām amēbām! Kā teftels var zināt kur tapa Mia? Ja drāžas neskaitāmas reizes dienā un katru dienu,kā to var zināt? Varbūt ne viesnīcā,bet otrā dienā grāvī?
13.05.2022 23:38 |
 
Reitings 651
Reģ: 10.03.2020
efeja35 @ 13.05.2022 23:38
Man tapa viens jautājums divām amēbām! Kā teftels var zināt kur tapa Mia? Ja drāžas neskaitāmas reizes dienā un katru dienu,kā to var zināt? Varbūt ne viesnīcā,bet otrā dienā grāvī?

Iespējams, tā Slokas ielas iestāde ir labākais no visiem variantiem, par kuru var "palielīties".
13.05.2022 23:42 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
efeja35 @ 13.05.2022 23:38
Man tapa viens jautājums divām amēbām! Kā teftels var zināt kur tapa Mia? Ja drāžas neskaitāmas reizes dienā un katru dienu,kā to var zināt? Varbūt ne viesnīcā,bet otrā dienā grāvī?

Lai toč zinātu ir jānodarbojas retāk kā reizi 5 dienās.
- vai nu kaut kā sajuta, ka tieši tā reize bija tā īstā....
- vai Liene 4 no 5 dienām tikai pulē un spodrina savu zelta krānu
Visādi var būt.
13.05.2022 23:44 |
 
Reitings 165
Reģ: 28.01.2022
MikaR @ 13.05.2022 15:57

Es kā pasūtītājs atteiktos ielaist blozgu ar sīko, kas visu filmē apkārt, kad pat ar draugiem nevar atlaist..

Varbut,mums-čūskām, jasametas un jauztaisa ballite? Lai ir pieradijums, kā Mia nakts stundas tiek vazata pa pieauguso ballitem?
14.05.2022 00:57 |
 
Reitings 165
Reģ: 28.01.2022
Mani nesaista ne Liene,ne Madara.
Šajā situacija +Madarai, ka gimenes dzivi netirza interneta.
Janem vera,ka lienuks 20 gadus vecaka par Madaru, tapec visu interneta saturu nevar salidzinat ar madaru.
Madarai ir arī krietni vairak sadarbibas, no kuram gust pelnu. Darbs paliek darbs,bet ja Madara stradatu 12h maxima, but cits starts. Tad varetu teikt,ka suri gruti uztur meitas.
14.05.2022 01:16 |
 
Reitings 165
Reģ: 28.01.2022
Mani nesaista ne Liene,ne Madara.
Šajā situacija +Madarai, ka gimenes dzivi netirza interneta.
Janem vera,ka lienuks 20 gadus vecaka par Madaru, tapec visu interneta saturu nevar salidzinat ar madaru.
Madarai ir arī krietni vairak sadarbibas, no kuram gust pelnu. Darbs paliek darbs,bet ja Madara stradatu 12h maxima, but cits starts. Tad varetu teikt,ka suri gruti uztur meitas.
14.05.2022 01:21 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Mmaija @ 14.05.2022 01:16
Mani nesaista ne Liene,ne Madara.
Šajā situacija +Madarai, ka gimenes dzivi netirza interneta.
Janem vera,ka lienuks 20 gadus vecaka par Madaru, tapec visu interneta saturu nevar salidzinat ar madaru.
Madarai ir arī krietni vairak sadarbibas, no kuram gust pelnu. Darbs paliek darbs,bet ja Madara stradatu 12h maxima, but cits starts. Tad varetu teikt,ka suri gruti uztur meitas.
Kārtējo reizi nevaru saprast ko tik cilvēki neizfantazē?Vai Madara kur nepārtraukti vaimanā,ka sūri un grūti uztur meitas? Vai tētiņam nav jāuztur meitas? Ja viņai izdodas sadarbības,tad nav jāsēž Maximas kasē.Lai Liene iet uz maximu.
14.05.2022 01:25 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Janem vera,ka lienuks 20 gadus vecaka par Madaru, tapec visu interneta saturu nevar salidzinat ar madaru.

Tikai aptuveni 12-13 gadus vecāka. Lai kā tā Ļenkas daile Bez Filtru šovā izskatītos. 😁😁😁
Madarai jauki storiji, kā Jānis izklaidē abas meitas. https://www.instagram.com/stories/madara.raabe/2837447264764650937/
Nedaudz sakritība, ka tieši dienā pēc Kiviča ālēšanās? 😚
14.05.2022 01:25 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
Mmaija @ 14.05.2022 01:21
Mani nesaista ne Liene,ne Madara.
Šajā situacija +Madarai, ka gimenes dzivi netirza interneta.
Janem vera,ka lienuks 20 gadus vecaka par Madaru, tapec visu interneta saturu nevar salidzinat ar madaru.
Madarai ir arī krietni vairak sadarbibas, no kuram gust pelnu. Darbs paliek darbs,bet ja Madara stradatu 12h maxima, but cits starts. Tad varetu teikt,ka suri gruti uztur meitas.

Cik atceros sākumā Madarai nemaz tik viegli negāja, jo viss bija tik pēkšņi, visu dzīvi pārkārtot! Šķiršanās pati par sevi jau nav nekas priecīgs, bet Madara nevarēja sabrukt, lai cik grūti bija, viņa arī intervijā teica, ka dēļ meitām turējās! Iedomājies, ka jāiet uz bērnudārzu pasākumu, jābūt priecīgai, bet iekšā viss sabrucis! Plus vēl kivis kā āzis pa visiem internetiem bleja kāda tā Madara!
Liene ir vecāka, bet uzvedība viņai ir kā tādai tīnei! Atvainojos, izjaukt ģimeni un visu laiku nolikt vīra bijušo nudien neliecina par inteliģenci!
Madara vienkārši māk sevi pasniegt un iznest! Liene cenšas, bet sanāk kaut kas pretējs😂
14.05.2022 02:05 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu man jau liekas, ka tā ir tāda mērīšanās ar krāniem, kurai mātei nu ir vieglāk vai grūtāk vienai uzturēt, audzināt bērnus. Visām ir grūti! Madarai bija jādomā par diviem bērniem tā pat kā jebkurai sievietei, kas paliek viena, un kā pēc paša Andra teiktā, viņa bija viena Rīgā, bez ģimenes, bez vecākiem, kas varētu palīdzēt. Tas ka viņa izvēlējās būt influencere nevis iet strādāt Maksimā pa 12h ir tikai apsveicami, jo viens viņa nopelnīja vairāk, otrs viņai bija daudz vairāk laika bērniem un varēja pakārtot savu laiku, jo viņa jau nevarēja paļauties, ka Andris izņemtu bērnus no dārziņa, skolas, aizvestu uz pulciņiem utt, jo tajā laikā tam lopam bija svarīgāk taisīt live un kliegt par savu jauno mīlu un kā neviens viņu nesaprot
14.05.2022 07:10 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Ai nu beidzat par to, cik grūti ir Maximas kasierei un viegli influencerei. Iedomājaties, cik tas ir traki, ka pie pakauša elpo kaut kāds nenormālais bijušais, kurš to vien gaida kā kādu kļūdu pieļaus. Nu patiesībā tur pat nevajag neko pieļaut - abi divi izdomās pasaciņas tāpat. Un es nezinu, vai tā bija Madaras izvēle 100% būt influencerei, manuprāt, tā vienkārši sanāca. Labi sanāca viņai, jo tā ir viņas vieta un viņai sanāk par spīti trakajam bijušam(Kivi, sveiciens no trakās lezbes, kura ir precējusies jau 10 gadus ar kārtīgu vīrieti 😘). Un tie filtri ir briesmīgi Lienei, var jau visādi pārveidot, bet ka sevi uztaisa par 20gadnieci, kad patiesībā izskaties...traki. Man žēl Andra bērnu un es ļoti ceru, ka pēc iespējas ātrāk tiks nokārtots kaut kāds aizliegums viņam taisīt publiskus murgus par saviem bērniem un bijušo sievu. Tavi bērni, Andri, tev NEKAD to nepiedos. NEKAD. Un vienīgie atbalstītāji tev ir tādi interesanti ļautiņi, kuri vakaros par daudz iedzer un tāpat kā tu sūkstās par to, ka neiedod bērnus, lai alkohola reibumā varētu kaut kur izklaidēties un tēlot brīvdienu vecākus. Man gan šķiet, ka meitenes bija arī ērtas aukles jaunākajai atvasei, bet tagad jāņemās pašiem.. neērti, vai ne?
14.05.2022 07:27 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
bet es par to dēlu. Nav redzēts, ka pavadītu laiku arī ar viņu. Viņš laikam tagad pusaudzis, ir citas lietas, bet tāpat- sports, ģitāras spēle, šopings, kko var vienmēr atrast.
Blēja, ka Kaupers savējos stumj un bīda nezkur, bet, kas liedz to savu vienīgo dēlu pastumt un pabīdīt?! Jā, un, kas liedz ņemt beidzot pie sevis un uzņemties atbildību? 24/7.
Te gan minēja, ka puisim labāk pie omes utt, bet teorētiski- nu, kas liedz Kivulim audzināt, rūpēties, būt tēvam 24/7 savam dēlam?
Novērots- viņiem abiem vajag tikai tās divas Madaras meitas.
Un vēl- tas viss ir no bezdarbības. Ja abi būtu aizņemti, nopietni kko strādātu ( influicēt tomēr Lenkai nesanāk), tad visas stulbības pamazām pazustu.
14.05.2022 08:02 |
 
Reitings 570
Reģ: 28.05.2015
Tur jau tā lieta,ja Madara sēdētu kādā veikala kasē kvieplis viņai reāli traucētu dzīvot un taisītu vēl lielākas huiņas.Bet te neko nevar padarīt,bauro cik gribi bet EX tik ceļas arvien vairāk.Kamēr paśus neviens negrib un apsmej.Ak tu nedienas,sieviete bez izglītības,lauķe spēj kāpt augstāk un augstāk,kamēr rīdziniece ar n-tajām izglītībām un talantiem vārtas pa dubļu peļķi kopā ar pasaulslavenu mīziķi.
14.05.2022 08:33 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Vai nu Kiviči ir pilnīgi debili, vai arī Mia ir nopietnas problēmas ar veselību. Gandrīz divu gadu vecumā, kad jau bērni ar dipdapiem skrien, lepoties, ka ir bijusi gara pastaiga ar ratiem. Kuros bērns nepiesprādzēts sēž kaut kādā nepareizā pozā.
14.05.2022 09:21 |
 
Reitings 570
Reģ: 28.05.2015
Rockabilly @ 14.05.2022 09:21
Vai nu Kiviči ir pilnīgi debili, vai arī Mia ir nopietnas problēmas ar veselību. Gandrīz divu gadu vecumā, kad jau bērni ar dipdapiem skrien, lepoties, ka ir bijusi gara pastaiga ar ratiem. Kuros bērns nepiesprādzēts sēž kaut kādā nepareizā pozā.
Kā viņa var skriet ar dipdapu,ja debilie vecāki nepērk.Bērniņam pat rotaļlietu nekādu nav,toties tēvs kviekdams alu pērk.
14.05.2022 09:33 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Un vēl- tas viss ir no bezdarbības. Ja abi būtu aizņemti, nopietni kko strādātu ( influicēt tomēr Lenkai nesanāk), tad visas stulbības pamazām pazustu.

☝️ Tieši tā. Pārāk daudz brīva laika huinu dzīt. Bet par to, ka Liene velkas viņam uz spēlēm līdzi. Tas taču ir viņam darbs. Nevaru iedomāties, ka es vīram vilktos pakaļ ar zīdaini, vai vēl labāk visiem 3 bērniem uz būvlaukumu vai tikšanos ar klientiem utt. Vai uz citu pilsētu pie grāmatvedes 😀Vai arī uz visiem pasākumiem, kur viņam ik pa laikam jāspēlē. Wtf. Kā var tik ļoti nebūt savas dzīves. Es viņu vietā pārāk nelepotos ar to, ka "nevar viens bez otra".
14.05.2022 09:51 |
 
10 gadi
Reitings 2722
Reģ: 21.06.2011
Kaijulens @ 14.05.2022 08:02
bet es par to dēlu. Nav redzēts, ka pavadītu laiku arī ar viņu. Viņš laikam tagad pusaudzis, ir citas lietas, bet tāpat- sports, ģitāras spēle, šopings, kko var vienmēr atrast.
Blēja, ka Kaupers savējos stumj un bīda nezkur, bet, kas liedz to savu vienīgo dēlu pastumt un pabīdīt?! Jā, un, kas liedz ņemt beidzot pie sevis un uzņemties atbildību? 24/7.
Te gan minēja, ka puisim labāk pie omes utt, bet teorētiski- nu, kas liedz Kivulim audzināt, rūpēties, būt tēvam 24/7 savam dēlam?
Novērots- viņiem abiem vajag tikai tās divas Madaras meitas.
Un vēl- tas viss ir no bezdarbības. Ja abi būtu aizņemti, nopietni kko strādātu ( influicēt tomēr Lenkai nesanāk), tad visas stulbības pamazām pazustu.

Nu tas vispār nav saprotams…
Es nezinu, man tēvs arī nepiedalījās bērnībā un sirds sāpēja ik pa brīdim. Bet ja man būtu jāskatās interneta katru dienu, ka ar citiem brāļiem/māsām meklē kontaktu, bet ar mani nē. 🥺 Cik fucked up šis viss ir. 😬
14.05.2022 10:08 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Kiviča tiktokā atkal ielikts klips ar pusplikajām meitenēm.Es īsti nesaprotu, Madarai vienalga? No manis uzreiz būtu iesniegums.
14.05.2022 10:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!