KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
vivii @ 27.04.2022 21:13
Ha, ha…. Es tikko iedomājos, ja Olgai kaut ko pajautās par Lieni (gadījumā ja viņi tur filmēsies)
Olga tak viņu noraks dzīvu ar savu leksikonu ??
Vai vēl labāk, ja Olgai un Lienei liks satikties , cirks garantēts.
Un Kivi aizsūtīs ar Felipi tusēt uz vecrīgu ???
Labi, tās ir manas fantāzijas, bet kādi būtu reitingi!

Olga jau vienreiz izteicās, par mātēm, kas bērnus neaudzina. Nu varēs, Lienei acīs iemest savu viedoki😂Olga nebūs tā, kurai vārdi kabatā jāmeklē un stulbs jā, hi hi, ha, ha😂
27.04.2022 22:11 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Nu, re, viss skaidrs, būs šovs. Vai es skatīšos? Protams. Tāpat kā skatījos pirmo. :D
Bet, ja tā padomā, tad baigi interesanti, ka atgriezās nīstajā Latvijā un tagad cerēs, ka viņu šovu skatīsies nīstie latvieši. Esmu sapratusi, ka viņi abi ir tādi cilvēki, kuri vienkārši nevar dzīvot bez skandāliem, kaut kādas popularitātes un haipa. Viņiem vienalga, ja viņus lamās, par viņiem smiesies vai ņirgāsies. Galvenais, ka runās. Tādi kā viņi arī nekad ilgi nenoturētos Norvēģijā vai vēl kur citur, godīgi dzīvojot un strādājot. Viņiem vajag lai par viņiem visu laiku runā, tāpēc tāda mierīga un klusa ģimenes dzīve viņus neinteresē. Pat tagad atskrēja atpakaļ uz nīsto zemi, lai filmētos šoviņā, jo droši vien jūtas baigi gandarīti, ka par viņiem atkal runās un rakstīs. Pēc lētas slavas alkstoši parazīti. Tāds tādu atraduši.
Savukārt, kad lasu par to, ka Kivičs licis Lienei mainīt stilu, negribu piekrist. Sieviete, ja to vēlas, var skaisti un eleganti apģērbties arī pērkot apģērbu lietoto apģērbu veikalā. Bet viņa to negrib. Viņai patīk visas dīvainās, nesaprotamās apģērbu kombinācijas, liekā aste uz galvas, melnās pandas acis, keponi, fake bling-blingi un viss pārējais. Pieļauju, ka agrāk viņa ģērbās gaumīgi un sievišķīgi tāpēc, ka statuss sabiedrībā pieprasīja to darīt. Bet tagad, kad var izpausties kā sirds vēlas, viņa arī ģērbjas tā kā ģērbjas. Tas pats ar Kiviču. Sagāja kopā ar Lieni un viss aizgāja pašplūsmā, jo vairs blakus nebija Madara, kura šo apģērba un neļāva palaisties. Tāpēc vēlreiz atkārtojoties - tāds tādu atrada.
Nu, ko, tagad gaidam šovu, dāmas! :D
27.04.2022 22:14 |
 
Reitings 31
Reģ: 05.02.2022
😁😁😁😁😁 Slavenības. Bez FILTRA. Nevaru sagaidīt, Ļenka.
Lai gan no Instagram storijiem izskatās, ka liek kārtīgu dragkvīnu meikapa kārtu katru dienu.
27.04.2022 22:15 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
KristineiVissLieliski @ 27.04.2022 22:15
????? Slavenības. Bez FILTRA. Nevaru sagaidīt, Ļenka.
Lai gan no Instagram storijiem izskatās, ka liek kārtīgu dragkvīnu meikapa kārtu katru dienu.

Jā, šis šova nosaukums iet pretrunā visai Lienes būtībai 😁
27.04.2022 22:22 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
🤣 Bez filtra…. Būs interesanti paskatīties 😂
27.04.2022 22:27 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
KristineiVissLieliski @ 27.04.2022 22:15
????? Slavenības. Bez FILTRA. Nevaru sagaidīt, Ļenka.
Lai gan no Instagram storijiem izskatās, ka liek kārtīgu dragkvīnu meikapa kārtu katru dienu.

Ta tiesam ir vinjas ista bilde bez jebkadiem filtriem? Tada vinja izskatas dzive?
27.04.2022 22:30 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Nesaistīti ar STV šoviem, labs twitter threads par to Kiviča tetovējuma uzlabojumu pie Sigitas. Iesaku. https://twitter.com/ancetarvida/status/1518508376958935043
Mans favorītmoments par Sigitu 😁. "Cieš no dandāļu bildēm", bet kivičs šai draugos.
27.04.2022 22:33 |
 
Reitings 31
Reģ: 05.02.2022
Katzenfamilie @ 27.04.2022 22:30

Ta tiesam ir vinjas ista bilde bez jebkadiem filtriem? Tada vinja izskatas dzive?

4. bilde ZSv sesijas fotogrāfa profilā: https://www.instagram.com/p/CXvXcGLMSj-/
Reti, kad fotogrāfi kā pirmo sesijas titulbildi profilā izvēlās bez sejām, just sayin... 🧐
27.04.2022 22:36 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Katzenfamilie @ 27.04.2022 22:30

Ta tiesam ir vinjas ista bilde bez jebkadiem filtriem? Tada vinja izskatas dzive?
Jā! Es arī sākumā nespēju noticēt un pat gribējās teikt kā Ļenkai - tas ir grumbu fotošops 😄
27.04.2022 22:50 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
KristineiVissLieliski @ 27.04.2022 22:36

4. bilde ZSv sesijas fotogrāfa profilā: https://www.instagram.com/p/CXvXcGLMSj-/
Reti, kad fotogrāfi kā pirmo sesijas titulbildi profilā izvēlās bez sejām, just sayin... ?

Ja, ieraudziju tas bildes fotografa instagramma, tad redz kada patiesiba izskatas Lienite! Palasiju komentarus zem bildem, izskatas, ka izbijusajai skaistuma karalienei neesot bildes patikusas, vinja tur esot pataisita vecaka! Bet patiesiba ir tada, ka fotografejot ar istu fotoaparatu, nevis telefonu, cilveks bildes izskatas tiesi tads, kads vins ir! Mans virs ari hobija limeni macas fotografesanu, un ar profesionalu tehniku fotografejot, bildes ir redzamas visas krunkas un pat vissikakas poras. Pienemu, ka Liene uz fotosesiju bija 5 kg kosmetiku uzlikusi, jautajums - ja ar visu kosmetiku vinja ta izskatas, kada tad vinja izskatas bez visiem make-up?!! Tapec jau nav brinums, ka iet gulet ar visu kosmetiku, jo bail tacu, ka Andris neaizmuk.
27.04.2022 22:53 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Šie tak ir gatavi darīt visu, lai nebūtu jāstrādā, tik interesanti kāds ir tālākais plāns. Atkal skriet prom no Latvijas, mēģināt laimi kaut kur citur, kas 💯 nesanāks, jo strādāt negrib, tad atkal braukt šeit, piekakāt TV un atkal nākamā valsts un tā līdz pansionāta vecumam? Es personīgi neskatīšos , lai kāds šovs tas būtu, noteikti jau, ka te kāds skrīns parādīsies, bet nu TV reitingu principa pēc necelšu, neesmu arī skatījusies to Kiviču sāgu, jo kaut ko tik pretīgu vienkārši nespēju skatīties, tas rupjais tēviņš un Liene tur bija tāda nekopta, nodzērusies nu fui, zemiski, tagad jau nebūs labāk, lētas slavas meklētāji 🤢🤮
27.04.2022 22:54 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Tur tak diezgan ilgi filmējas tajā slavenības bez filtra ? Pat gadu..? Tad jau žūpām dzīve nodrošināta
27.04.2022 22:57 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Vajag uz Bez Tabu rakstīt, jo tur tajā sūdību dēlī par visādu huiņu sūdzas. Visās sūdzībās ir frāze "kā tas nākas, ka...". Tieši šeit arī prasās, kā tas nākas, ka alimentu nemaksātāji, aviokompāniju melno sarakstu ietvertie, šaubīgu reputāciju un agresīvu un skandalozu uzvedību slavenie tiek popularizēti vēl vairāk?
27.04.2022 23:01 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Bjork @ 27.04.2022 23:01
Vajag uz Bez Tabu rakstīt, jo tur tajā sūdību dēlī par visādu huiņu sūdzas. Visās sūdzībās ir frāze "kā tas nākas, ka...". Tieši šeit arī prasās, kā tas nākas, ka alimentu nemaksātāji, aviokompāniju melno sarakstu ietvertie, šaubīgu reputāciju un agresīvu un skandalozu uzvedību slavenie tiek popularizēti vēl vairāk?

es tieši to pašu gribēju uzrakstīt, bet tad padomāju, ka nav jau nemaz ar ko salīdzināt. Neskatos, bet ar visu neskatīšanos var saprast, ka tajos šovos nerāda normālas, saticīgas, kārtīgas ģimenes. Šobrīd reitingi ir galvenie.
Es tik domāju, ka tas ir baigi neētiski pret viņu pamestajiem bērniem. Un jau kārtējo reizi! Jau vienreiz bija un tas bija baigi traki. Tagad bērni paaugušies….
Saprotu, ka pašiem Kivičiem bērnu mīlestība, ētika, morāles principu un robežu nav, bet tie raidījumu veidotāji arī ir tikpat tizli un pretīgi radījumi?
Visi sašut un nosoda kara noziegumus pret bērniem, bet paši nosodītāji te visu kultivē! Dzerstieties, narkojieties, pametiet bērnus, sievas, mātes, nemaksājiet alimentus, zogiet, un mēs jūs TV papopularizēsim.
27.04.2022 23:10 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Bjork @ 27.04.2022 23:01
Vajag uz Bez Tabu rakstīt, jo tur tajā sūdību dēlī par visādu huiņu sūdzas. Visās sūdzībās ir frāze "kā tas nākas, ka...". Tieši šeit arī prasās, kā tas nākas, ka alimentu nemaksātāji, aviokompāniju melno sarakstu ietvertie, šaubīgu reputāciju un agresīvu un skandalozu uzvedību slavenie tiek popularizēti vēl vairāk?

😀😀😀
27.04.2022 23:10 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Kaijulens @ 27.04.2022 23:10

es tieši to pašu gribēju uzrakstīt, bet tad padomāju, ka nav jau nemaz ar ko salīdzināt. Neskatos, bet ar visu neskatīšanos var saprast, ka tajos šovos nerāda normālas, saticīgas, kārtīgas ģimenes. Šobrīd reitingi ir galvenie.
Es tik domāju, ka tas ir baigi neētiski pret viņu pamestajiem bērniem. Un jau kārtējo reizi! Jau vienreiz bija un tas bija baigi traki. Tagad bērni paaugušies….
Saprotu, ka pašiem Kivičiem bērnu mīlestība, ētika, morāles principu un robežu nav, bet tie raidījumu veidotāji arī ir tikpat tizli un pretīgi radījumi?
Visi sašut un nosoda kara noziegumus pret bērniem, bet paši nosodītāji te visu kultivē! Dzerstieties, narkojieties, pametiet bērnus, sievas, mātes, nemaksājiet alimentus, zogiet, un mēs jūs TV papopularizēsim.

Es sova sakuma kadas dazas serijas skatijos, cik nu seit Vacija vinjas vareju redzet, bet tad man palika garlaicigi un vairak neskatijos. Atceros vienu epizodi ar Kivica tevu, kur vins atzimeja, ka mazais Andritis nakts vidu esot vinjam zvanijis un teicas, ka Liene vinja del ir gatava atteikties no berniem!Kivica tevs uz to tikai atteica, ka vinjam personigi butu bail no tadas sievietes. Vispar viss tas vinju sovs, ka ari tas Slavenibas tuvplana ir riktigs Vacijas RTL2 pecpusdienas limenis, kur ari muzigi rada asocialus cilvekus no sabiedribas zemakajiem slanjiem, kautinji, lamasanas, dzersana un policija.
27.04.2022 23:31 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Es atceros, ka ne tik senā pagātnē Andris absolūti aizliedza filmēt meitas "Mīla Burbulī", jo bērni tiks izķengāti portālos. Nu labi labi, tad Miu mums arī nekur nerādīs? Cerams. Vai "Slavenības. Bez Filtra " ir kaut kāds īpaši ģimeniskais šovs? Vai atkal "Mīla burbulī" ir kaut kāds deģenerātu un neķītrību šovs? 😒
Mīla burbulī epizožu nosaukumi: "Piemēri, kas iedvesmo: kā ideālā formā sevi uztur Latvijas slavenības", "Vai mīļotajam jābūt arī labākajam draugam?", "Kā māju padarīt par lieliskāko vietu pasaulē", "Sešu sabiedrībā zināmu pāru padomi kāzām un dzīvei pēc precībām"
Slavenības. Bez filtra epizodes: "Olga Kambala stājusies tiesas priekšā par sodu nemaksāšanu", "Olgas centieni savaldzināt vīru ar jutekliskiem tērpiem cieš sakāvi", "Felipe ievērtē Amsterdamas slaveno Sarkano lukturu kvartālu", "Žanis pēc šķiršanās prāvas salecas ar Magones advokātu"
njā...

28.04.2022 00:38 |
 
Reitings 5614
Reģ: 20.08.2021
LaikamGarlaicigi @ 28.04.2022 00:38
Es atceros, ka ne tik senā pagātnē Andris absolūti aizliedza filmēt meitas "Mīla Burbulī", jo bērni tiks izķengāti portālos. Nu labi labi, tad Miu mums arī nekur nerādīs? Cerams. Vai "Slavenības. Bez Filtra " ir kaut kāds īpaši ģimeniskais šovs? Vai atkal "Mīla burbulī" ir kaut kāds deģenerātu un neķītrību šovs? ?
Mīla burbulī epizožu nosaukumi: "Piemēri, kas iedvesmo: kā ideālā formā sevi uztur Latvijas slavenības", "Vai mīļotajam jābūt arī labākajam draugam?", "Kā māju padarīt par lieliskāko vietu pasaulē", "Sešu sabiedrībā zināmu pāru padomi kāzām un dzīvei pēc precībām"
Slavenības. Bez filtra epizodes: "Olga Kambala stājusies tiesas priekšā par sodu nemaksāšanu", "Olgas centieni savaldzināt vīru ar jutekliskiem tērpiem cieš sakāvi", "Felipe ievērtē Amsterdamas slaveno Sarkano lukturu kvartālu", "Žanis pēc šķiršanās prāvas salecas ar Magones advokātu"
njā...

Nu kivis...zābaks paliek zābaks! Zini, es viena brīdī tik tiešām domāju šis Norvēģijā būs sācis būt par normālu cilvēku, bet kļūdījos!
Šie abi ar pleksti ar putām uz lūpām QA rakstīja, ka šovi ir lēta slava un maksā kapeikas!
Neticu nevienam vārdam ko saka kivis un tā viņa čigāniete, viņi visu laiku runā pretrunās! Šodien storijā Liene, par to interviju, kaut ko smejas, plivina acis, man sajuta, ka viņa nudien nav ar pilnu rubli!
28.04.2022 01:46 |
 
Reitings 2481
Reģ: 07.03.2022
Lielākus meļus par Kivičiem vairs neatrast! 😉 Ko ta skrēja uz nīsto Latviju, ja jau Norvēģijā viss tik lieliski bija?! Pareizi, jo ne viens ne otrs grib strādāt! Piedirš otru vietu, tad skrien uz nākamo! Vieglas naudas tīkotāji! Ka tik nebūtu jāstrādā un varētu turpināt gānīties! Pretekļi! 🤮
28.04.2022 02:02 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
McSara @ 28.04.2022 01:46

Nu kivis...zābaks paliek zābaks! Zini, es viena brīdī tik tiešām domāju šis Norvēģijā būs sācis būt par normālu cilvēku, bet kļūdījos!
Šie abi ar pleksti ar putām uz lūpām QA rakstīja, ka šovi ir lēta slava un maksā kapeikas!
Neticu nevienam vārdam ko saka kivis un tā viņa čigāniete, viņi visu laiku runā pretrunās! Šodien storijā Liene, par to interviju, kaut ko smejas, plivina acis, man sajuta, ka viņa nudien nav ar pilnu rubli!

Šiem abiem pat lētas kapeikas ir labas, to jau sen ir pierādījuši viņi! Tikai pašiem skausž, kad bijušie/-ās spēj dzīvot laimigi tālāk bez šiem rāpuļiem.
Šajā gadījumā Mia ir abu kopīgais bērns un aizliegt filmēties nevar neviens. Var tikai vērīgi skatītāji sūtīt uz bt pierādījumus par sadzīves apstākļiem.
To pašu jau var izdarīt ar Lienes pēdējo postu, kurā skaidri redzama cūkkūts aiz viņas. Un vēl ir jautājums vai tam bērnam ir sava gulta maz..
28.04.2022 07:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits