KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 38
Reģ: 18.04.2022
Farsundas dzīvoklī vismaz bija kārtība. Nu, tik cik varēja IG redzēt. Bet šeit - knapi 2 nedēļas un jau viss aizdirsts, drēbes pa zemi mētājas...ko tā?
Kivičiem es nudien neko negribētu izīrēt, tie ir tādi, kas pa pjanke durvīs caurumu izsitīs, lampas noraus, naktī ālēsies un vēl paši sabrauks citiem augumā.
27.04.2022 10:39 |
 
Patīk
Reitings 19371
Reģ: 09.12.2015
Šmarai varēja būt pavisam cita dzīve, ja kājas spētu kopā saturēt un būtu palikusi ar ex vīru. Vēl šodien smalki sapucēta staigātu pa Rīgas burziņiem, restorānu atklāšanām un prezentācijām. Mati būtu safrizēti, ģīmis pie kosmetologiem uzturēts krietni svaigāks. Viņas meitenes arī jau paaugušās, nebūtu jāņemas ar 2 gadnieku vienai pa māju. Un varētu influencēt uz vella paraušanu visu ko, kā jau sabiedrības dāma.
Tā vietā, sapinusies ar dzērāju un skopuli Kiviču, sitas kā plika pa nātrēm. Ne frizieri var atļauties, ne labas drēbes un apavus. Un vispār ir totāls izsmiekls sabiedrības acīs abi ar savu bīloved vīriņu.
27.04.2022 11:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Kaijulens @ 27.04.2022 10:01

Tajā valstu saraksrā LV nemaz nebija. Kā gan viņa var kko pārdot vai ko tur darīt?
Imitē darbu.
Kā jau visu… imitē.
Es ceru, ka tas nav šovs, kur viņiem apmaksā kkādus ceļojumus uz piem.ASV.
Un tur visā iekšā ir mazs bērns, kuram nav ne bērnu krēsliņa, ne kāds brokastis uzliek uz šķīvja, ne aizved pie ārsta.
Ir jau tā- mājsaimniece ar vienu bērnu ( bez kkādiem reāliem darbiem) varētu max izlikties uz ceturto bērnu- bērnu skoliņas, sports, masāžas, montesori nodarbības, logopēds, neirologs, zobu higiēna uttutt
Un kko nedaudz no tā visa gan jau parādītu IG.
Bet te nav nekā. Absolūta 0.
Es, protams, biki pārspīlēju, bet, ja paskatās, tad es esmu visu pārskaitīto darījusi. Un man ir pavisam parasti, veselīgi bērni, bet, lai līdz tam tiktu, ir jāieguldās ar sirdi un maku.

Vai ne!
Un ja jau Liene ir “skolota” māksliniece, varēja bērnam mācīt zīmēt, krāsot, lipināt plastelīnu utt. Tur par nav jābūt ar izglītību, lai bērnam mācītu zīmēt un nodarboties ar tādām lietām. Bet Lienei tam nav ne laika, ne pacietības, ne gribēšana! Liene labāk pati krāso bērnam domātu lapu un meita iegrūž rokās telefonu…Un to vēl nopublicē instagram 🙈
Ja nodarbotos ar bērnu, tad būtu pat ko publicēt ig, tas būtu 5x interesantāk nekā katru dienu logs, kuģi un ko tur vēl viņa NO dzīvojot atrādīja 😂
27.04.2022 11:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Zebradivi @ 27.04.2022 09:46
Man šķiet , ka no Ļenkas neviens patiesībā nepērk to Juice Plus . Reāli viņa no sevis neko neieliek. Katru dienu pousto vienu un to pašu bildi plus pāršēro citu meiču storijus. Vispār nepiesaista pat paskatīties uz tiem produktiem?

Lai kā man nebesītu Sauliete, Vucena & co. Nlietes :D
Bet viņas māk reklamēt savus produktus un var vismaz redzēt, ka viņas kaut ko dara!
Piemēram, Liene vakar atrādīja, ka uztaisījusi JP+ zupu ar puķkāpostu… Tā pati Sauliete arī atrādīja tās savas vafeles jeb savu “izgudrojumu”, protams, mani tas neuzrunāja, bet Sauliete to māk noreklamēt un es domāju, ka daudzas pēc tam arī pavilkās 😄👍🏻
Liene varēja uztaisīt to zupas atrādīšanu uz 5 story, parādīt paciņu, “paliet ūdeni” par superīgo sastāvu un kalorijām (kā to dara NLietes), parādīt kā viņa taisa to zupu utt. Un beigās rādīt kā ed un vēl papļurkstēt par to zupas tēmu, nu kā Sauliete parasti. 😀😁
27.04.2022 11:09 |
 
Reitings 51600
Reģ: 20.07.2021
Zebradivi @ 27.04.2022 09:46
Man šķiet , ka no Ļenkas neviens patiesībā nepērk to Juice Plus . Reāli viņa no sevis neko neieliek. Katru dienu pousto vienu un to pašu bildi plus pāršēro citu meiču storijus. Vispār nepiesaista pat paskatīties uz tiem produktiem?

Pērk gan!! 😀😀Reiz NO bija klientei pat klāt pieveduši. Parazītu pārītis ieradās vakarpusē,laikam bija cerējuši, ka tiks aicināti iekšā ar cienāšanu un izmitināšanu visu brīvdienu garumā. Varu iedomāties, kā tā kliente sabijās - IG jau Ļenka tāāāda daiļa ģēvuška, bet te - stāv vakarā 2 bomži pie durvīm.
Un vēl - Ļenka taču lielījās, ka dienā nopelnījusi 200 EUR!
27.04.2022 11:23 |
 
Reitings 147
Reģ: 12.01.2022
LilyLady @ 27.04.2022 11:00
Šmarai varēja būt pavisam cita dzīve, ja kājas spētu kopā saturēt un būtu palikusi ar ex vīru. Vēl šodien smalki sapucēta staigātu pa Rīgas burziņiem, restorānu atklāšanām un prezentācijām. Mati būtu safrizēti, ģīmis pie kosmetologiem uzturēts krietni svaigāks. Viņas meitenes arī jau paaugušās, nebūtu jāņemas ar 2 gadnieku vienai pa māju. Un varētu influencēt uz vella paraušanu visu ko, kā jau sabiedrības dāma.
Tā vietā, sapinusies ar dzērāju un skopuli Kiviču, sitas kā plika pa nātrēm. Ne frizieri var atļauties, ne labas drēbes un apavus. Un vispār ir totāls izsmiekls sabiedrības acīs abi ar savu bīloved vīriņu.

💯💯💯
27.04.2022 11:27 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
vivii @ 27.04.2022 11:09

Lai kā man nebesītu Sauliete, Vucena & co. Nlietes :D
Bet viņas māk reklamēt savus produktus un var vismaz redzēt, ka viņas kaut ko dara!
Piemēram, Liene vakar atrādīja, ka uztaisījusi JP+ zupu ar puķkāpostu… Tā pati Sauliete arī atrādīja tās savas vafeles jeb savu “izgudrojumu”, protams, mani tas neuzrunāja, bet Sauliete to māk noreklamēt un es domāju, ka daudzas pēc tam arī pavilkās ???
Liene varēja uztaisīt to zupas atrādīšanu uz 5 story, parādīt paciņu, “paliet ūdeni” par superīgo sastāvu un kalorijām (kā to dara NLietes), parādīt kā viņa taisa to zupu utt. Un beigās rādīt kā ed un vēl papļurkstēt par to zupas tēmu, nu kā Sauliete parasti. ??

Vai ne, es arī esmu uz ķērusies uz viņu reklamēšanas 😂Lienei jau pat nav reklāmas tik parsero ko citas reklamē.
27.04.2022 12:02 |
 
Reitings 5614
Reģ: 20.08.2021
vivii @ 27.04.2022 11:01

Vai ne!
Un ja jau Liene ir “skolota” māksliniece, varēja bērnam mācīt zīmēt, krāsot, lipināt plastelīnu utt. Tur par nav jābūt ar izglītību, lai bērnam mācītu zīmēt un nodarboties ar tādām lietām. Bet Lienei tam nav ne laika, ne pacietības, ne gribēšana! Liene labāk pati krāso bērnam domātu lapu un meita iegrūž rokās telefonu…Un to vēl nopublicē instagram ?
Ja nodarbotos ar bērnu, tad būtu pat ko publicēt ig, tas būtu 5x interesantāk nekā katru dienu logs, kuģi un ko tur vēl viņa NO dzīvojot atrādīja ?

💯💯💯
Pieminot mākslu, atceros, ka IG sekoju tādai Ievai Ekmanei, labi, viņai pirmais bērniņš, bet kā viņa ņemas❤️
Tas puisītis var redzēt ir laimīgs, priecīgs bērniņš, salīdzinot ar Mia - ka diena pret nakti, paliek skumji, jo Mia izskatās apātiska, bez emocijām!
Drēbītes arī džekiņam, vienmer sapucēts, Mia - vienas un tās pašas, 2 izmeri par lielu! Nu nemaksā dārgi bērnu drēbes, tas pats Lindex un HM! Vismaz laiku pa laikam kādu kleitiņu taču var nopirkt, bet nē uzacis karalienei jataisa!
Tai Ievai Ekmanei var redzēt ir mīlestība, viņa apgarota, laimiga, puisītis vienmēr priecīgs!
Kaut kā tā par to mākslas pasauli, kura Lienei tomēr ir sveša!
Gan jau ir vēl daudzi citi piemēri, man vienkārši ienāca prātā tieši šī māksliniece,kurai arī ir mazs bērniņš!
27.04.2022 12:57 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Saulessvece @ 27.04.2022 10:39
Farsundas dzīvoklī vismaz bija kārtība. Nu, tik cik varēja IG redzēt. Bet šeit - knapi 2 nedēļas un jau viss aizdirsts, drēbes pa zemi mētājas...ko tā?
Kivičiem es nudien neko negribētu izīrēt, tie ir tādi, kas pa pjanke durvīs caurumu izsitīs, lampas noraus, naktī ālēsies un vēl paši sabrauks citiem augumā.

Norvēģijā bija vai nu vēl citi dzīvokļa biedri, jo mēs redzējām tikai virtuvi viesistabu un skatu uz peļķi.
Vai arī tur nāca regulēti pēc naudas un skatīties vizuālo dzīvoklim. Šiem diviem cūkām jau netīrības slava iet pa priekšu..
Un LV, ja man būtu jāīrē es noteikti negribētu īrēt dzīvokli, kur dzīvojuši Kirpiči - tā ir anti reklāma visam, kam viņi pieskaras..
27.04.2022 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 10896
Reģ: 15.03.2012
McSara @ 27.04.2022 12:57

???
Pieminot mākslu, atceros, ka IG sekoju tādai Ievai Ekmanei, labi, viņai pirmais bērniņš, bet kā viņa ņemas❤️
Tas puisītis var redzēt ir laimīgs, priecīgs bērniņš, salīdzinot ar Mia - ka diena pret nakti, paliek skumji, jo Mia izskatās apātiska, bez emocijām!
Drēbītes arī džekiņam, vienmer sapucēts, Mia - vienas un tās pašas, 2 izmeri par lielu! Nu nemaksā dārgi bērnu drēbes, tas pats Lindex un HM! Vismaz laiku pa laikam kādu kleitiņu taču var nopirkt, bet nē uzacis karalienei jataisa!
Tai Ievai Ekmanei var redzēt ir mīlestība, viņa apgarota, laimiga, puisītis vienmēr priecīgs!
Kaut kā tā par to mākslas pasauli, kura Lienei tomēr ir sveša!
Gan jau ir vēl daudzi citi piemēri, man vienkārši ienāca prātā tieši šī māksliniece,kurai arī ir mazs bērniņš!

Nu taču nemaz nevajag Lindex vai h&m, tajā pašā pepco krekliņus un legingus par 2€ var nopirkt un nekāda vaina - vienreiz nenopērk sparģeļus un nopērk bērnam atbilstoša izmēra apģērba gabalus
Un piekrītu par to antireklāmu visam, kur bijuši vai kam pieskārušies Kiviči. Tā meža mājiņa ar āra baļļu, kuru šovā rādīja, nu glīti, bet zinot, ka šie tur bijuši 🤮 nekad tur nebrauktu.
27.04.2022 13:10 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
https://www.1188.lv/padomi/rigas-ielas-manits-andris-kivics-vai-muzikants-atgriezies-latvija/9910
27.04.2022 13:41 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Mazaa15 @ 27.04.2022 13:41
https://www.1188.lv/padomi/rigas-ielas-manits-andris-kivics-vai-muzikants-atgriezies-latvija/9910

Gan jau tie arī taisa kaut kādu šovu un tagad sāk taisīt intrigu..
Bet Lienei zābaki uz papēžiem, lietus mētelis un sarkanais hudijs apakša 🤯
27.04.2022 13:47 |
 
Reitings 147
Reģ: 12.01.2022
Mazaa15 @ 27.04.2022 13:41
https://www.1188.lv/padomi/rigas-ielas-manits-andris-kivics-vai-muzikants-atgriezies-latvija/9910

Ļenkas outfits,ir vienkārši kautkas unikāls 😂
27.04.2022 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 2489
Reģ: 20.06.2013
Paņēmusi bērnu opā savam ģimim priekšā lai neviens nenofogrāfē uzburbušo ģīmi
27.04.2022 14:06 |
 
Reitings 144
Reģ: 02.04.2022
Mazaa15 @ 27.04.2022 13:41
https://www.1188.lv/padomi/rigas-ielas-manits-andris-kivics-vai-muzikants-atgriezies-latvija/9910

Paskatījos video, kas ir raksta apakšā, un, piemēram, 2.video man palika Lienes žēl. Ir viņai savi trūkumi, bet Kivičs var būt agresīvs pajols, kam lamu vārds aiz katra trešā vārda. Tur jau jebkurš kopā ar viņu nojūgtos.
27.04.2022 14:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Lienes ģērbšanās stils ir vienkārši fenomenāls! Vāks 😂😂😂 Riktīga čupakabra 😁😁😁
Bet runājot par to rakstu, domāju, ka drīz tiks izziņots par jaunu tv šovu 🤔🤭Nebrīnītos, ja Kivičiem būs otrā sezona…
27.04.2022 14:17 |
 
Reitings 5614
Reģ: 20.08.2021
vivii @ 27.04.2022 14:17
Lienes ģērbšanās stils ir vienkārši fenomenāls! Vāks ??? Riktīga čupakabra ???
Bet runājot par to rakstu, domāju, ka drīz tiks izziņots par jaunu tv šovu ??Nebrīnītos, ja Kivičiem būs otrā sezona…

Kā jau iepriekš par vegetu spriedām, Liene ir iestregusi kaut kada laika zonā! Man tas atgādina pēc vidusskolas/augstskolas laikus, kad velc visadus brīnumus, un tas ir pat normāli, jo tas ir tāds izmēģinājumu laiks, kad mēģini saprast, kas ir tas tavs, kas piestāv un kas nē! Lienukam 40+ tagad šis process norit, tāpēc ir tādi brīnumi! Hudijs ar augstpapēžu, melniem zābakiem....ouh well tik tiešām cupakabra😂
27.04.2022 14:26 |
 
Reitings 55
Reģ: 07.02.2022
Bet vai tad Kiviča kundzei,nebija pašai savi apartamenti?! 😄 kapēc viņi tagad izzīrē svešu īpašumu?! 🤔
27.04.2022 14:27 |
 
10 gadi
Reitings 10896
Reģ: 15.03.2012
MikaR @ 27.04.2022 13:47

Gan jau tie arī taisa kaut kādu šovu un tagad sāk taisīt intrigu..
Bet Lienei zābaki uz papēžiem, lietus mētelis un sarkanais hudijs apakša ?

Galvenais, ka "kāds aculiecinieks Rīgas ielās pamanījis Kivičam līdzīgu vīrieti. .. " un bildes no tā aculiecinieka rokas stiepiena attālumā 😄 ļoti neuzkrītošs ievads šova paziņošanai 🤦‍♀️
27.04.2022 14:28 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Cukurniedre111 @ 27.04.2022 14:27
Bet vai tad Kiviča kundzei,nebija pašai savi apartamenti?! ? kapēc viņi tagad izzīrē svešu īpašumu?! ?
tas jau sen pārdots, lai segtu parādus. Nu jau ir jauni parādi…
27.04.2022 14:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits