Ieva12345 @ 31.12.2025 05:52
Mia izskatās ļoti neveselīga. Nav pārmetums Miai, bet vai viņa vispār saņem labu, pilvērtīgu pārtiku, kvalitatīvu miegu. Vai vecāki strādā pie emocionālās, fiziskās un intelektuālās attīstības. Stipri šaubos. Bērns tiek visur vazāts līdzi. Nav nekāda rutīna, dienas kārtība, režīms, kas bērniem lidz skolas laikam ir tik īpaši nepieciešams. Nav normāli, ka bērns brauc līdzi uz pasākumiem, kamēr tētis spēlē. Lienei būtu jābūt mājās ar meitiņu un tētim jāspēlē koncerti.
Bikses ir par mazu, par zābakiem grūti spriest, jo mana gandrīz piecgadniekam ir 32 izmērs, ar izskatās milzīgi ziemas zābaki. ?
nav redzēts, ka liene gatavotu bērnam piemerotu ēdienu, nu vismaz viņa atrāda to ko pati ēd. Gan jau Miai gatavotais ir parāk privāti lai rādītu. Domāju, ka bērns pārtiek no maisījuma. Un tā ko lieveņos atmet. Vismaz dārziņā ir normāls ēdiens, bet ja nav radusi tādu ēst, tad diez vai arī ēd kāru muti visu ko liek priekšā. Ēšanas kultūra un paradumi sākas mājās..un kā zinām, kiviču mājās ar to ir švaki un neviens arī baigi neiespringst.