KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1543
Reģ: 04.11.2022
qwe @ 26.04.2024 12:30
šis maukai jau nav vecs džemperis, tikai kādi 3 gadi, pavisam vēl svaigs ?
Veca ir tā rozā volānkkeita no 1998. Gada ?
Pat ja trīs gadi, tik lētam, sintētiskam džemperim ar tik biežu valkāšanu tas ir dinozaura mūžs
26.04.2024 12:54 |
 
Reitings 23699
Reģ: 06.11.2022
mela123 @ 25.04.2024 18:47
oij,būs iemesls vērt vaļā mežezeru,aiz bēdām…Madara nominēta Golin Influenceru kategorijā - Ģimene ????

Kur to var redzēt? Golin mājaslapas sarakstā no Madarām redzu tikai Krastiņu.
Labots, pardon, skatos, ka Madarai pašai storijā tas rakstīts. Tad jau tā arī ir!
26.04.2024 12:56 |
 
Reitings 2006
Reģ: 30.12.2022
Agnessse @ 26.04.2024 09:24
Brīnos, ka Kivis nav ielicis savu klasisko video ar: sveiki, mīļie tautieši. (smaga nopūta) Nupat uzzināju, ka Madara Rābe un Jānis Sniedzāns nominēti kaut kādā influenceru pasākumā, par kuru pirmo reizi dzirdu. Nominēti kā ģimene... Tad nu es jums pateikšu lūk, ko. Esmu šokā, ka Latvijā tik nekrietni cilvēki var tikt šādā te veidā atzīti un likti par piemēru, lai gan patiesībā nav ne ģimenes, ne bērna un izturas cūcīgi, atņemot manām meitām tēti, iebiedējot un citādi ietekmējot.
Suņuks fonā: normālā ģimenē nelaiž bērnus cauros legingos ārā no mājas.
Kivis: tātad, mīļie tautieši, es jūs aicinu neuzķerties uz šādām muļķībām un pieslēgties manam live video rītdienas laikā, kurā es atmaskošu, kāda patiesībā ir šī nominētā ģimene.

Šis tik labs, super!
Vēl arī noteikti statistiķis pieminētu procentus:
''Vismaz 95% Latvijas iedzīvotāju man piekritīs, ka tā nav nekāda ģimene, Jānis ir tikai piegulētājs sievieti, kas ir atņēmusi bērniem tēti.''
''Es varu derēt, ka trešā daļa mūsu valsts iedzīvotāju vienkārši nepazinās, ko nozīmē īsta, patiesa mīlestība un īsta ģimene.''
''Mīļie draugi, ir skaidrs, ka 80% mūsu valsts iedzīvotāju neatbalsta tādu Madaru, tā saucamo, Rābi, ja? Kas ir nevis ģimenes paraugs, ja? Bet tieši pretēji - spilgts piemērs nepilvērtīgām attiecībām, emocionālam teroram un bērnu ietekmēšanai ar sarkanām mapēm.''
26.04.2024 13:00 |
 
Patīk
Reitings 17141
Reģ: 09.12.2015
VissIrSlikti @ 26.04.2024 12:54
Pat ja trīs gadi, tik lētam, sintētiskam džemperim ar tik biežu valkāšanu tas ir dinozaura mūžs

Jā, vienā nefiltrētā bildē, pievelkot to džemperi tuvāk, bija redzams, ka tas ir nonēsāts un sabumbuļojies.
26.04.2024 13:02 |
 
Reitings 32436
Reģ: 11.02.2015
Fetmena runai pievienojiet vēl 30 krekšķus un trāpīts 💯 😁
26.04.2024 13:08 |
 
Reitings 4148
Reģ: 01.04.2023
Pat tad, kad Lieņukam mati copē, viņa tāpat tās savas pakulas čamda.

Starpcitu Megana Mārkla arī visu laiku pārspīlēti daudz aiztiek savus matus. Just sayin’…
26.04.2024 13:14 |
 
Reitings 4148
Reģ: 01.04.2023
susla @ 26.04.2024 01:02

Piekam, viņa nav Mis Globe. Viņa galveno titulu nekad nav dabūjusi.

Turklāt viņa pat nesacentās konkursā Latvijas mērogā, bet vienkārši tika draudzenīšu izvelēta aizbraukt pārstāvēt, jo Ārens acīmredzot spēja apmaksāt visu to princesītes pagorīšanos un vākt bērnus, un viss, brauca mājās.
Viņa tur dabūja kaut kādu titulu a la “ģimenes pavarda sargātāja” un to pašu visdrīzāk tieši Ārena dēļ, jo tas visu konkursa laiku staipījās tur apkārt ar zīdaini.
26.04.2024 13:22 |
 
Reitings 2324
Reģ: 20.06.2013
VissIrSlikti @ 26.04.2024 12:54
Pat ja trīs gadi, tik lētam, sintētiskam džemperim ar tik biežu valkāšanu tas ir dinozaura mūžs
nu mauķelei tas ir vienīgais un īstais talants par ko viņa ir apbrīnas vērta - spēja saglabāt parpalas gadu desmitiem, tām neizjūkot. Apbrīnojams talants, goda vārds.
26.04.2024 13:25 |
 
Reitings 23699
Reģ: 06.11.2022
LilyLady @ 26.04.2024 11:26

Tad, kad būs konkurss kategorijās - bomžlifestyle, gada Minhauzens, melīgākais ietekmelis, dzeguze, lūzeris, zābaku pāris - tur Kivičiem būs reāla cerība kvalificēties un uzvarēt.

Pacientei varētu būt nominācija par viseksotiskākajiem folloveriem. :D
26.04.2024 13:40 |
 
Reitings 2324
Reģ: 20.06.2013
reina @ 26.04.2024 13:08
Fetmena runai pievienojiet vēl 30 krekšķus un trāpīts ? ?
un nobeigumā izbāž atkal mēli kā toreiz tajā melnbaltajā video 🤣
26.04.2024 13:40 |
 
Reitings 75
Reģ: 19.06.2022
Agnessse @ 26.04.2024 10:47

Es, protams, spekulēju, bet manā iztēlē viņš smaržo pēc grauzdēta bērnu dupšu pūdera. Savukārt, Lieņuks, viņam blakus, smaržo pēc veikala Cubus uzlaikošanas kabīnes paklājiņa.

Cubus uzlaikošanas kabīnes paklājiņš ir līdz šim labākais, ko par to krāterdegunu esmu dzirdējusi! 😁
26.04.2024 13:46 |
 
Reitings 6243
Reģ: 04.12.2022
Rakstniece @ 26.04.2024 13:00

Šis tik labs, super!
Vēl arī noteikti statistiķis pieminētu procentus:
''Vismaz 95% Latvijas iedzīvotāju man piekritīs, ka tā nav nekāda ģimene, Jānis ir tikai piegulētājs sievieti, kas ir atņēmusi bērniem tēti.''
''Es varu derēt, ka trešā daļa mūsu valsts iedzīvotāju vienkārši nepazinās, ko nozīmē īsta, patiesa mīlestība un īsta ģimene.''
''Mīļie draugi, ir skaidrs, ka 80% mūsu valsts iedzīvotāju neatbalsta tādu Madaru, tā saucamo, Rābi, ja? Kas ir nevis ģimenes paraugs, ja? Bet tieši pretēji - spilgts piemērs nepilvērtīgām attiecībām, emocionālam teroram un bērnu ietekmēšanai ar sarkanām mapēm.''

Aplaudēju kājās stāvot 👏👏👏😃ja? 😃 izcili
26.04.2024 14:11 |
 
Reitings 75
Reģ: 19.06.2022
qwe @ 26.04.2024 13:25
nu mauķelei tas ir vienīgais un īstais talants par ko viņa ir apbrīnas vērta - spēja saglabāt parpalas gadu desmitiem, tām neizjūkot. Apbrīnojams talants, goda vārds.

Man gan šķiet, ka viss talants slēpjas drēbes nemazgāšanās. Ui, kā tā drēbe noteikti smird, ņemot vērā viņas dzīvesveidu un nedraudzēšanos ar ūdeni. Tad varbūt arī skaidrs, kādēļ sviedrainais tauku pikucis ar peregaru viņai liekas vīrietis lieliskais, pati gan jau stipri neatšķiras.
26.04.2024 14:14 |
 
Reitings 2324
Reģ: 20.06.2013
Jukuukukuu @ 26.04.2024 14:14

Man gan šķiet, ka viss talants slēpjas drēbes nemazgāšanās. Ui, kā tā drēbe noteikti smird, ņemot vērā viņas dzīvesveidu un nedraudzēšanos ar ūdeni. Tad varbūt arī skaidrs, kādēļ sviedrainais tauku pikucis ar peregaru viņai liekas vīrietis lieliskais, pati gan jau stipri neatšķiras.
neatšķiras gan, ja jau pat primāts šovā kliedza, lai šī beidzot iet mazgāties, tad nu var iedomāties kāda smaka tur ir, ja jau pat resnajam primātam kurš pats ar mazgāšanos uz jūs ir, slikti palika
26.04.2024 14:16 |
 
Reitings 75
Reģ: 19.06.2022
qwe @ 26.04.2024 14:16
neatšķiras gan, ja jau pat primāts šovā kliedza, lai šī beidzot iet mazgāties, tad nu var iedomāties kāda smaka tur ir, ja jau pat resnajam primātam kurš pats ar mazgāšanos uz jūs ir, slikti palika

Cik ironiski, kā viņi kliedza par to, kā resnais mācīja higiēnu un bomzene ķemmēja bērniem matus, bet paši smird tā, ka var saost pa gabalu. Diez kāpēc viens otram higiēnas pamatus neiemācīja. Man reāli ir trauma no tās reizes, kad sanāca noiet tam taukainajam svierdeklim garām uz ielas, tā resno, nemazgāto dzērāju smaka man rādīsies murgos vēl ilgi.
Un arī par zobiem, vienreiz Q&A apcēla meitu zobus, bet pašiem, ak šausmas, pašiem es pat negribu zināt kā ož mutes, zobi katastrofāli un pašu bērnam ir izpuvusi visa mute. bet redz, tas viss neskaitās.
Bet mani interesē, vai paši ir tik ļoti nokvasījuši smadzenes, ka tic visam ko saka, vai paši labi saprot, kādā dirsā ir, meita bez zobiem, mazs, nekopts mauglis, dzīve pilnīgākajā dirsā, vienīgie fani kas ir, ir tādi paši pusizpuvušām mutēm un 3 klašu izglītību, visa tauta par viņiem smejās, cūkmenam blakus nemazgāta pusbomzene ar vienu pusgludu smadzeņu rievu, pusbomzenei neizglītos, rupjš, ārkārtīgi resns mežonis, kas smird pēc sviedriem un bezpajumtnieka. Draugu nav, ģimenes nav, bērni izliekās, ka šie abi ir miruši, lai nav jāsarkst par idiotu izgājieniem. Bet viņi tic, ka viņiem viss ir labi, tiešām? Cik ļoti jābūt nodzertam un garā vājam, lai spētu uz šo visu pievērt acis un izlikties, ka viņi ir paši labākie un visiem skauž. Vai arī viņi to visu labi saprot un tāpēc arī tā dzer un ir tik agresīvi, jo pa lielam ienīst sevi, savu dzīvi un viens otru?
26.04.2024 14:31 |
 
Reitings 23264
Reģ: 14.05.2023
tajā pirmajā šovā,tas dzīvoklis pats par sevi izskatījas smirdīgs, virtuvē siena nolieta (ar mežezeru laikam), piemētātas olu čaumalas utt..un lenķis ''mira nost'' gultā, kivi vēl ātros sauca,viņa tur pinkaina,netīrā halātā vārtijās pa to gultu
26.04.2024 14:41 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4042
Reģ: 31.10.2010
Par Kivi un higiēnas trūkumu nebrīnos. Viņš pieder pie tiem "īstajiem večiem", kuri uzskata, ka vīrietim ar sevis kopšanu nav jāaizraujas, tas tak gejiski. Tas nekas, ka tādu "īsto veču" klātbūtnē tikai ar aizturētu elpu var atrasties.
Bet kā sieviete var tā dzīvot, nav saprotams. Kā var neiet dušā, vakaros nenotīrīt kosmētiku, nemazgāt matus? Par lejasgalu labāk paklusēšu🤢Vai nu viņa kopā ar kuili ir tādā depresijā, ka atteikusies no rūpēm par sevi vai arī vienmēr tāda cūka bijusi. Bet ja viens smird un otrs smird, tad laikam abi viens pie otra smakas pieraduši un domā, ka pēc puķītēm smaržo.
26.04.2024 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 1256
Reģ: 26.03.2010
Minelūše @ 26.04.2024 14:53
Par Kivi un higiēnas trūkumu nebrīnos. Viņš pieder pie tiem "īstajiem večiem", kuri uzskata, ka vīrietim ar sevis kopšanu nav jāaizraujas, tas tak gejiski. Tas nekas, ka tādu "īsto veču" klātbūtnē tikai ar aizturētu elpu var atrasties.
Bet kā sieviete var tā dzīvot, nav saprotams. Kā var neiet dušā, vakaros nenotīrīt kosmētiku, nemazgāt matus? Par lejasgalu labāk paklusēšu?Vai nu viņa kopā ar kuili ir tādā depresijā, ka atteikusies no rūpēm par sevi vai arī vienmēr tāda cūka bijusi. Bet ja viens smird un otrs smird, tad laikam abi viens pie otra smakas pieraduši un domā, ka pēc puķītēm smaržo.
grūti atrast gejiskāku veci, kurš nodirš homoseksuāļus- pats vilcis papēdenes un kleitu, krāsojis melnas acis (tas klips tikai vienu labu vārdu, laikam tur bija un vēl citās vairākās uzstāšanās), man liekas, ka arī nagus krāsoja kaut kad. Viņš ir tāds lohs 🤡🤡🤡
26.04.2024 15:16 |
 
Reitings 75
Reģ: 19.06.2022
Minelūše @ 26.04.2024 14:53
Par Kivi un higiēnas trūkumu nebrīnos. Viņš pieder pie tiem "īstajiem večiem", kuri uzskata, ka vīrietim ar sevis kopšanu nav jāaizraujas, tas tak gejiski. Tas nekas, ka tādu "īsto veču" klātbūtnē tikai ar aizturētu elpu var atrasties.
Bet kā sieviete var tā dzīvot, nav saprotams. Kā var neiet dušā, vakaros nenotīrīt kosmētiku, nemazgāt matus? Par lejasgalu labāk paklusēšu?Vai nu viņa kopā ar kuili ir tādā depresijā, ka atteikusies no rūpēm par sevi vai arī vienmēr tāda cūka bijusi. Bet ja viens smird un otrs smird, tad laikam abi viens pie otra smakas pieraduši un domā, ka pēc puķītēm smaržo.

Depresijā varbūt ir, bet lai tādēļ nerūpētos par sevi nav šis gadījums, jo kosmētikas kārtas vienu otrai virsū mauc. Ja ir depresija, tad tas arī izpaliktu. Dāmu tēlot jau mēģina visādi, bet čuš vien sanāk, ja pēc dabas esi pretīga cūka. Gan iekšiņā, gan āriņā.
Un jau atkal žēl Mia, ja jau saknē bērnam ir ielikts pamats, ka būt nopuvušai cūkai, kas nemazgājās un nerūpējās par sevi, ir ļoti pat ok. Neko citu jau viņa nezin, nezin ka var arī savādāk. Tas vispār ir pzdc. Lai kas te teiktu, ka bērnam ar saviem vecākiem ir labāk, nu nav tā, ja jau fundamentāli ar savu dzīvesveidu un būtību tie kropļi ieliek tam bērnam nekādu pamatu. Mazgāties nevajag, zobus tīrīt nevajag, dzert un kauties ir ok, kniebties kur pagadās ir ok, dabūt pa galvu no veča ir ok, gānīt visus un vainot visus savās nelaimēs arī ir ok. Vnk parazītiski smirdēt pa dzīvi ir ok. Diez ko labus pamatus un vērtības viņi tam bērnam nav ielikuši. Jābūt super stipram cilvēkam tam bērnam, lai spētu izrauties no tā un būt savādākam. Bet ņemot vērā šo abu kompleksus un garīgās kaites, diez ko spēcīga un gudra cilvēka gēni tur arī nebūs ielikušies. Tikai lūdzu nesitiet mani, es tikai dalos ar savām pārdomām un klusībā ceru, ka es kļūdos un Mia izaugs par superīgu cilvēku.
26.04.2024 15:19 |
 
Reitings 6239
Reģ: 14.04.2023
qwe @ 26.04.2024 13:25
nu mauķelei tas ir vienīgais un īstais talants par ko viņa ir apbrīnas vērta - spēja saglabāt parpalas gadu desmitiem, tām neizjūkot. Apbrīnojams talants, goda vārds.
Mēs jau nezinām, cik noplukusi izskatās patiesībā, jo viss tiek nofiltrēts . Bet to,ka viss morāli novecojis, gan var redzēt. Es no Lienes iedvesmojos, lai uz pavasari ,bez žēlastības, izmestu tās drēbes ,kuras žēl mest
26.04.2024 15:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits