KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1858
Reģ: 19.07.2021
Mia6 @ 19.07.2021 19:34
ai beidz , tajās bildēs nebija nekas tāds par ko tagad jāšausminās. Katram otrajam IG vai fb ir bildes ar bērniem plikiem , ballītes , un nezin kas pie kā varētu piekasīties ... bet redz Kivičam gan interesantāk piesieties, jo tas taču Kivičs. Man liekas ka Madarai nepatika ka meitenēm gāja forši pie tēta, cik skatījos vienmēr viņi visur brauca kopīgi izklaidēties un meitenes bija priecīgas.

Labi, pieņemsim, bet vai Tu pamanīji, ka Madara nevienu sliktu vārdu nesaka par meiteņu tēvu, nevienu sliktu vārdu par viņa jauno kundzi. Publiski nav izskanējis pilnīgi nekas. Viņa sargā meitenes.
Tētiņam tas, kā jūtas meitenes, neinteresē. Secinu pēc tā, kā viņš kviec soctīklos. Viņš ir pastāstījis ( lai spodrinātu savas spalvas) tik daudz intīmu sīkumu par meitenēn, ka bail pat iedomāties, kas darīsies skolā. Kā viņš rūpējas, kā viņš gādā. Vēl tikai pietrūkst informācijas par vēderizeju un mēnešreizēm ( bet tas nākotnē). Viņš vienkārši vārās nefiltrējot. Nemaz. Vispār nemaz.
Viņš ir svētdienas tētis. Svētdienas tētim nav grūti būt foršam, barot meitenes ar burgeriem, taisīt meitenēm ig kontus un aicināt savus sekotājus arī piesekot mazgadīgajām meitām ( ak vai, Madara pieļāva, ka meita ir tic toc! Šausmas, šausmas! Visi pievērsa uzmanību? Visi dzirdēja?). Pieņemu, ka viņam rūp tikai savu spalvu spožums.
19.07.2021 19:43 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Es zinu ka Madara pārdzīvoja ne jau dēļ tā, ka nebija peldkostīma augša, bet gan tādēļ , jo visi redzēja cik meitenēm neveselīgs augums. Dodu 100% ja meitenēm nebūtu “puncîša” Madarai būtu vienalga par to bildi.
19.07.2021 19:44 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Personīgi man nepatīk ne Liene, ne Madara ne Andris. Iegooglējiet Madara Nipere. Tur tiešām totālie lauki, un lai vai kā, Paldies Andrim, ka saveda šo lauku meiteni kārtībā, parādija kaut ko vairāk, par lauku diseni un dovistabu dzīvokli sādžā. Skaidrs , ka Madara bez Andra nebūtu ne slavena, ne simpātiska, skaidrs, ka viņa atpazīstama ir tikai dēļ trakā Andra, kurš savā 30 gadnieku krīzē paķēra šo naivo lauku skuķi savā paspārnē. Man ļoti nepatika klausīties , kā Madara savā intervijā konkrēti dirš, ka nav zinājusi kas ir KIVIČŠ kad ar viņu iepazinās! Nu kur tā var dirst? Esmu Madaras vecumà , un uzaugu ar z-scars dziesmām fonā. Gan skolas disenēs, gan rādžiņā , gan vecāku ballītēs tas tik skanēja , un te šī nabaga mazā pāķe neko nekad nav dzirdējusi par tādu grupu. Nu pilnīgs pizģets šitā dirst! Andris atšķirībā no savām blozgām ir ļoti patiess cilvēks, jā- nodzēries, jā- pastulbs! Bet- patiess! Nevis kā Liene vai Madara- fake as F***! Un kada Madara atļaujas publiski pateikt, ka Kiviča uzvārds kā lamuvārds!!Bit*h please! Ko viņa saka, ka viņas meitām uzvārds kā lamuvārds? Palasat vecās intervijas ar šo svēto blozgu. Cauri ekrānam jūtu kūts smaku katrā viņas teikumā!
Madara piedod, bet es labi saprotu ko Andris domā ar veco teicienu par meiteni no laukiem! Un pēdējais- Madarai tiešām nav nekāds bombīgais augums, viņa ir masīva, bez dibena un ar lielu "žākli" starp kājām. Tur izskatās, ka vērsis cauri izskrējis, cik ļoti viņas kājas bēg viena no otras.
Lai tur vai kā, muļķiem muļķu problēmas. Es vien novēlu atrast Andrim sievieti, patiesu , tīru , kura grib būt kopā ar viņa personību nevis to slaveno Kiviču, uz kura rēķina celt sev slavu, lai vai kādā veidā.
Turklāt Madaras Jānis no cēsīm, kurš ir pilnīgs lohs, un to jau nu katrs cēsinieks zin, ir pierādijums tas, cik nevērtīga ir Madara Nipere.
19.07.2021 19:44 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
3) plusā tas "labais tētis" sauc mammu par su*ku, bez maz prostit*tu, vaino pie bērnu figūras aprisēm, liek izsekošanas aplikācijas uz savu bērnu telefoniem BEZ mammas piekrišanas... VARBŪT tādam vecākam vajag time-outu un padomāt, ko pats dara savas ex-sievas un bērnu dzīvēs.

Tas jau bija pēc visa
19.07.2021 19:45 |
 
Reitings 1858
Reģ: 19.07.2021
jamaika @ 19.07.2021 19:44
Es zinu ka Madara pārdzīvoja ne jau dēļ tā, ka nebija peldkostīma augša, bet gan tādēļ , jo visi redzēja cik meitenēm neveselīgs augums. Dodu 100% ja meitenēm nebūtu “puncîša” Madarai būtu vienalga par to bildi.

Tā ir tētiņa versija! :)
Viena no daudzajām.
Viņš taisīs šovu no visa. Kaut kā taču reitingi jāceļ. Nesaku, ka man taisnība, bet, jo vairāk viņš izpaužas, jo varāk tā liekas :D
19.07.2021 19:47 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Diez gan muļķīgi teikt, ka Madarai nav labs augums, lai gan viņai ir pat ļoti labs un lai par dibenu pateiktu, ka viñš nav??? Nu c’mon 😀
19.07.2021 19:50 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Hortenze @ 19.07.2021 19:47

Tā ir tētiņa versija! :)
Viena no daudzajām.
Viņš taisīs šovu no visa. Kaut kā taču reitingi jāceļ. Nesaku, ka man taisnība, bet, jo vairāk viņš izpaužas, jo varāk tā liekas :D

Tā ir mana versija. 🙂
19.07.2021 19:51 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
jamaika @ 19.07.2021 19:50
Diez gan muļķīgi teikt, ka Madarai nav labs augums, lai gan viņai ir pat ļoti labs un lai par dibenu pateiktu, ka viñš nav??? Nu c’mon ?

Tas ir jāredz dzīvē ;)
19.07.2021 19:51 |
 
Reitings 1858
Reģ: 19.07.2021
jamaika @ 19.07.2021 19:51

Tā ir mana versija. ?

Un viena no tētiņa versijām :D. Kad viņš laivā brēca, pat viņa māte viņu kušināja, ka nevajag visai pasaulei par tādām lietām bazūnēt. Pat vecāmāte saprot, ka mīlošais tētis ir neaptēsts un šauj pār strīpu.
Pēc tam sekoja informācija par izdīgušām, neizdīgušām krūtīm!
😮
19.07.2021 19:57 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Diez gan muļķīgi teikt, ka Madarai nav labs augums, lai gan viņai ir pat ļoti labs un lai par dibenu pateiktu, ka viñš nav??? Nu c’mon 😀/quote]
Tad Madara arī uzķūnē katrā bildē sev dibenu un kājas?
😄
Jo pē bildēm nepateiks, ka dzīvē nav dibens un starp kājām vērsis izskrējis.
19.07.2021 20:08 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ne Lienei, ne Madarai nav dibens!
Es jau pirms tam teicu, ka neesmu neviena puse. Madara tiesam ir totalie lauki, Liene kadreiz diezgan smalka dama bija, labi izskatijas. Kops sagajas ar Kivicu, loti nokritas, ipasi posma, kad taja kepona staigaja un Ed Hardy hoodie. Tas stils ir noiets etaps.
Madara ari liela dirseja, bet Andra nebutu tik daudz sekotaju un sadarbibas. Butu labak sakartojusi attiecibas ar bernu tevu, lai nav skandalu, no kuriem vis vairak cies tiesi berni. Meitenes nav vairs tik mazas, lai nesaprastu, kas notiek. Gan jau skola, aiz muguras ari apruna.
Ka Andrim sodien barintiesa gaja? Ir kko teicis?
19.07.2021 20:21 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Man nenormāls prieks , ka foruma meičām visām ir skaisti un tvirti dupši.
19.07.2021 20:35 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
ganesha @ 19.07.2021 20:08
Diez gan muļķīgi teikt, ka Madarai nav labs augums, lai gan viņai ir pat ļoti labs un lai par dibenu pateiktu, ka viñš nav??? Nu c’mon ?/quote]
Tad Madara arī uzķūnē katrā bildē sev dibenu un kājas?
?
Jo pē bildēm nepateiks, ka dzīvē nav dibens un starp kājām vērsis izskrējis.

Madarai ļooti patīk fotošops. Pavēro ciešāk viņas profilu, kaut vai to pašu dzīvokli. Madara bez sadarbībām ir pilnīga nulle. Viss smalkais kas viņai ir, ir vai nu vīriešu dāvināts, vai sadarbības. Dzīvoklis tukšs, auto vecs, pati nekāda, tik cik sadarbības nolūkos kāds viņu sapucē. Viņa ir pilnīgs bezstils, patiesībā viņa klusē nevis tādēļ , ka ķipa gudrākais paklusē, bet viņai vienkārši nav ko teikt. Nu viņa ir mazliet ar put iem maigi izsakoties, tā kā pret izlietni atsitusies , nu cerams jūs sapratāt. Viņa nav gudra! Varētu teikt, ka viņas ar Lieni varētu sacensties kura ir glupāka. Bet šķiet Liene varētu būt čut gudrāka, jo vismaz kaut ko savā dzīvē redzējusi. Madaras sasniegums- piedzemdēt Kivičam bērnus. Iemācīties darboties fotošopā.
19.07.2021 20:37 |
 
Reitings 35
Reģ: 13.08.2019
Shayk @ 19.07.2021 20:21
Ne Lienei, ne Madarai nav dibens!
Es jau pirms tam teicu, ka neesmu neviena puse. Madara tiesam ir totalie lauki, Liene kadreiz diezgan smalka dama bija, labi izskatijas. Kops sagajas ar Kivicu, loti nokritas, ipasi posma, kad taja kepona staigaja un Ed Hardy hoodie. Tas stils ir noiets etaps.
Madara ari liela dirseja, bet Andra nebutu tik daudz sekotaju un sadarbibas. Butu labak sakartojusi attiecibas ar bernu tevu, lai nav skandalu, no kuriem vis vairak cies tiesi berni. Meitenes nav vairs tik mazas, lai nesaprastu, kas notiek. Gan jau skola, aiz muguras ari apruna.
Ka Andrim sodien barintiesa gaja? Ir kko teicis?
ak nē, nebaga meitenes, cietīs no tā, ka nesatiks Andri, savu tēvu-alkoholiķi, kurš čīkst un pīkst par viņu mammu, aprunā pats savas meitas netā, saka, ka viņām liekais svars un vēl mēģina nolikt mammas jauno draugu. ak nē, ko gan tagad viņas darīs. mans tēvs bija mats matā Kivičs, paldies Dievam, ka nebija slavens, bet pigori līdzīgi. mamma uzreiz neļāva satikt un es no tā esmu tikai ieguvēja, tieši tāpat kā meitenes būs ieguvējas no tā, ka tādu toksisku cilvēku viņām dzīvē nevajag. to, laikam, sapratīs tikai tie cilvēki, kam paši iet tam cauri - ar tādiem cilvēkiem nevajag kontaktu. nu nevajag.
19.07.2021 20:38 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
jamaika @ 19.07.2021 19:44
Es zinu ka Madara pārdzīvoja ne jau dēļ tā, ka nebija peldkostīma augša, bet gan tādēļ , jo visi redzēja cik meitenēm neveselīgs augums. Dodu 100% ja meitenēm nebūtu “puncîša” Madarai būtu vienalga par to bildi.

Cik sadirstai jābūt domāšanai, lai ko tādu uzrakstītu!
19.07.2021 20:44 |
 
Reitings 1858
Reģ: 19.07.2021
Nemierīgā @ 19.07.2021 20:37

Madarai ļooti patīk fotošops. Pavēro ciešāk viņas profilu, kaut vai to pašu dzīvokli. Madara bez sadarbībām ir pilnīga nulle. Viss smalkais kas viņai ir, ir vai nu vīriešu dāvināts, vai sadarbības. Dzīvoklis tukšs, auto vecs, pati nekāda, tik cik sadarbības nolūkos kāds viņu sapucē. Viņa ir pilnīgs bezstils, patiesībā viņa klusē nevis tādēļ , ka ķipa gudrākais paklusē, bet viņai vienkārši nav ko teikt. Nu viņa ir mazliet ar put iem maigi izsakoties, tā kā pret izlietni atsitusies , nu cerams jūs sapratāt. Viņa nav gudra! Varētu teikt, ka viņas ar Lieni varētu sacensties kura ir glupāka. Bet šķiet Liene varētu būt čut gudrāka, jo vismaz kaut ko savā dzīvē redzējusi. Madaras sasniegums- piedzemdēt Kivičam bērnus. Iemācīties darboties fotošopā.

Nu, patiesībā jau K. M atstāja peļķē ar diviem maziem bērniem, jo uzradās soulmate. Bez izglītības, bez darba un ar bērniem. Atstāja un aizbrauca ar Lieni uz Spāniju svinēt dzīvi. Kā meitene varēja, tā kūlās. Un izkūlās. Tagad, skatos, ka K. cenšas viņu nomelnot, lai viņai izjauktu sadarbības. Ar kādu mērķi? Grib meitenes? Un, kur viņš viņas liks? Augustā tak braukšot uz Norvēģiju.
19.07.2021 21:44 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Hortenze @ 19.07.2021 21:44

Nu, patiesībā jau K. M atstāja peļķē ar diviem maziem bērniem, jo uzradās soulmate. Bez izglītības, bez darba un ar bērniem. Atstāja un aizbrauca ar Lieni uz Spāniju svinēt dzīvi. Kā meitene varēja, tā kūlās. Un izkūlās. Tagad, skatos, ka K. cenšas viņu nomelnot, lai viņai izjauktu sadarbības. Ar kādu mērķi? Grib meitenes? Un, kur viņš viņas liks? Augustā tak braukšot uz Norvēģiju.

Andris ilgu laiku nemaksāja Madarai alimentus, jo Andris uzskatīja, ka Madara prasot pārāk daudz par diviem bērniem, Madara kūlās pa dzīvi kā mācēja. Nebija jau tā, ka viņa neko nedarīja. Atceros, ka viņa veidoja un tirgoja gaismas virtenes. Visu naudu abi ar Lieni nodzēra, notrallināja viesnīcās, Spānijā, Berlīne. Tad abi gaudoja, ka netiekot uz mājām, prasīja palīdzību, lai kāds atvedot uz Latviju atpakaļ. Tai pat laikā, kad nevarēja atļauties avio biļetes, autobusa biļetes nopirkt, viņš esot Lienei nopircis identisku džemperi kā Madarai, kaut gan visi ļoti labi saprata, ka Kivičš no viņa un Madaras mājas, šo džemperi ir paņēmis bez atļaujas un iedevis Lienei. Visi tik stulbi, viņuprāt, ir apkārt.
Kāda vēl Norvēģija augustā. Jau ir jūlija beigas, Liene un Andris to vien dara kā skandina, ka viņiem visi datumi jau esot aizņemti ar Andra "koncertiem", tagad vēl būšot Zscars koncerts. 😁😁😁
Lielāki dir**** sociālajā platformā nav redzēti. Pat deputāti tā nedi**!
19.07.2021 22:37 |
 
Reitings 1858
Reģ: 19.07.2021
Kruta. Man jau likās, ka viņš nemaksāja alimentus. Tagad it kā kaut ko maksājot. Laikam. Nevar saprast.
19.07.2021 23:10 |
 
Reitings 1858
Reģ: 19.07.2021
Z Skars tak sen kā izjucis. Neticu, ka saies kopā. Visi vecie kadri jau izauguši no tā vecuma.
19.07.2021 23:12 |
 
Reitings 65
Reģ: 19.07.2021
Varat mani noriet, bet šoreiz esmu totāli Madaras pusē. Kā var nesaprast lietas būtību - neviens, tai skaitā pieņemu, ka arī ne Madara, nebrauc Kivim virsū, par to, ka meitenēm nebija peldkostīmu. Problēma ir tā, ka viņš ar savu veco rozīni izdomā izlikt visam internetam šo bildi bez augšiņām un pēc tam tiešraidēs atļaujas apspriest meiteņu "riepiņas".
Pavērojat, cik Kivičam FB draugu, cik daudz ārzemnieki, dažādi svešinieki un pieņemu arī daudz jo daudz fake profili - bilde nebija privāta ģimenes fotoalbūmam, bet publiska, visu apskatei un tu nevari zināt kādi cilvēki ar KĀDĀM NOVIRZĒM uz meitenēm skatās. Viņi, kā paši uzsver, ir publiskas personas, viņu dzīvesvieta daudziem ir zināma, līdz ar to tiek pārkāpta savā ziņā arī meiteņu drošība, ja saaktivizējas Kiviča vairākkārt pieminētie pedofili u.t.t. Ir tikai normāli, ka Madara reaģēja un jautāja bildes izņemt un es tiešām šaubos, ka kā iemeslu viņa norādīja meiteņu augumu nepilnības un viņas #fitmom tēlu.
Tas ko viņš savos belaja garjačka murgos vervelē IG ir cits stāsts.
19.07.2021 23:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits