KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 5058
Reģ: 07.09.2023
Vai Mia runā? Vienkārši tāds dīvains moments- lai cik bieži nebūtu atrādīta soctīklos, nekad nav dzirdēta runājam, tik vien cik tas bērns visur mēmi gorās
06.04.2026 21:12 |
 
Reitings 42
Reģ: 01.03.2026
Katriiina @ 06.04.2026 20:26
Rāviņš katru dienu kladzina, cik Spānijā ir forši un, lai tik latvieši brauc dzīvot. Viņš ne tikai pa 1000eur uztaisīs dropshippinga biznesu, bet arī atradīs māju , kur dzīvot. Spānija saule, ēdiens un, tad upss jau otro reizi apzog paša mājā 😀😀
Labāk būtu mājai signalizāciju uzlicis, nekā lielījies cik tūkstošus mēnesī pelna.

AK, nabadziņš...skaidra nauda un kartes un bla, bla....paciņās bija, vai? Pasaku teicējs.
Nezin gan nu no kurienes 3 bērnu mātei (kurai pēdējais vēl gana mazs) mājsaimniecei un diedelniekam gan tik daudz naudas, ka pilna somiņa un pilnas kartes. Diedelē no saviem marmelādniekiem žēlastības dāvanas.
06.04.2026 21:48 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
Tasnaviespejams @ 06.04.2026 21:48

AK, nabadziņš...skaidra nauda un kartes un bla, bla....paciņās bija, vai? Pasaku teicējs.
Nezin gan nu no kurienes 3 bērnu mātei (kurai pēdējais vēl gana mazs) mājsaimniecei un diedelniekam gan tik daudz naudas, ka pilna somiņa un pilnas kartes. Diedelē no saviem marmelādniekiem žēlastības dāvanas.

Raviņam sūdi sataisīti, tāpēc izmanto sievas kontu, diedelējot arī lika sievas kontu.
06.04.2026 22:03 |
 
Reitings 85
Reģ: 01.04.2026
Adele4 @ 06.04.2026 11:57
Nav kādai kvieca telefona nr? Pārsūtītu to tiktok video un pajautātu vai bērniņam viss labi?

Man ir Lienes nr.
06.04.2026 22:49 |
 
Reitings 593
Reģ: 07.04.2025
TinceD @ 06.04.2026 18:13

Pareizi dara, jo tādas Lauras ir arī posts!
Kāpēc Kivičiem neķeras nav ne jausmas, bet vienu gan varu pateikt,
bērni nedzimst ļauni!!!
Ļaunumu veido vide, kurā tas bērns aug + vēl daudzi citi faktori!

Tāpēc tās mazās meitenes žēl, jo tas, ko viņa redz ikdienā un vazāta naktīs pa dzerstiņiem, bieži liekot viņai sēdēt mašinā un gaidīt, ir drausmīgi un nežēlīgi pret to cilvēku mazo. Viņi tak gan jau mājās savā starpā arī apspriežas un lieto lamuvārdus. Nabaga bērns.
06.04.2026 23:16 |
 
10 gadi
Reitings 3510
Reģ: 20.06.2013
Gaby Moreno @ 06.04.2026 21:12
Vai Mia runā? Vienkārši tāds dīvains moments- lai cik bieži nebūtu atrādīta soctīklos, nekad nav dzirdēta runājam, tik vien cik tas bērns visur mēmi gorās
pāris atsevišķus vārdus angliski ir dzirdēta sakām ko no tik tok iemācījusies.
07.04.2026 07:03 |
 
Reitings 950
Reģ: 11.10.2023
Arī esmu piefiksējusi, ka nekad (nu ko liek Liene) Mia nav dzirdēta runājam nu kaut vienā pilnā teikumā.
Ļenka jau Kuro dienu klusē? Ar Kerkiru vairs nav nekādu labo attiecību, tāpēc vairs arī nav pie kā vērsties “pēc glābiņa” ja nu kas. Viņi tur visi dzīvi?
07.04.2026 09:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 31.10.2010
Mias problēmas galvenokārt nāk no tā, ka ar viņu nenodarbojas un viņa nesaņem tādu vecāku iesaisti, kādai tai būtu jābūt. Tas, ka viņa iet dārziņā, ir labi, bet ar to nepietiek. Dārziņš nedod individuālu uzmanību, jo audzinātājām ir daudz bērnu, dziļu emocionālo saikni un to "es esmu svarīgs tieši tev" sajūtu. Tam jānāk no vecākiem. Ja ar Miu parunātos, kopā kaut ko padarītu, izlasītu pasaku vai paspēlētos kaut mazliet, bet ar pilnu uzmanību, viņa būtu pavisam cits bērns.
Bet tagad principā ir tā, ka ja Mia dzīvotu mežā un viņu audzinātu vilki, dižas atšķirības nebūtu, jo Kivičiem diezko labāk neizdodas.
07.04.2026 10:24 |
 
Patīk
Reitings 29024
Reģ: 09.12.2015
Šitie jau ir tikai ziediņi, lielākie sūdi sāksies skolā un pusaudžu vecumā. Pagaidām vēl Kivičiem izdodas noslēpt sava bērna problēmas, kaut gan "tiktok aukle" jau pamazām atklāj realitāti.
Visi zinām, cik smagi gājis Kiviča dēlam - uzvedības problēmas, narkotikas, klīnikas. Nabaga puisis. Un Miai draud tas pats. Tikai viņai, visticamāk, bonusā nāk vēl psihiskas problēmas dēļ mātes, kura dzēra pat grūtniecības laikā.
07.04.2026 11:19 |
 
Reitings 593
Reģ: 07.04.2025
LilyLady @ 07.04.2026 11:19
Šitie jau ir tikai ziediņi, lielākie sūdi sāksies skolā un pusaudžu vecumā. Pagaidām vēl Kivičiem izdodas noslēpt sava bērna problēmas, kaut gan "tiktok aukle" jau pamazām atklāj realitāti.
Visi zinām, cik smagi gājis Kiviča dēlam - uzvedības problēmas, narkotikas, klīnikas. Nabaga puisis. Un Miai draud tas pats. Tikai viņai, visticamāk, bonusā nāk vēl psihiskas problēmas dēļ mātes, kura dzēra pat grūtniecības laikā.

Nemīlēto bērnu traumas. Kivič ir sērga, bērnu pametējs, sieviešu sitējs un izmantotājs. Pretīgs.
07.04.2026 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 3510
Reģ: 20.06.2013
LilyLady @ 07.04.2026 11:19
Šitie jau ir tikai ziediņi, lielākie sūdi sāksies skolā un pusaudžu vecumā. Pagaidām vēl Kivičiem izdodas noslēpt sava bērna problēmas, kaut gan "tiktok aukle" jau pamazām atklāj realitāti.
Visi zinām, cik smagi gājis Kiviča dēlam - uzvedības problēmas, narkotikas, klīnikas. Nabaga puisis. Un Miai draud tas pats. Tikai viņai, visticamāk, bonusā nāk vēl psihiskas problēmas dēļ mātes, kura dzēra pat grūtniecības laikā.
cerams K tagad jūtas labāk. Nekas nav dzirdēts. Viņam vismaz bija māte, kas no tā purva līdzēja izkļūt ārā .. miai nebūs neviens un tur būs totālas auzas ...
07.04.2026 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 22435
Reģ: 21.03.2014
qwe @ 07.04.2026 11:52
cerams K tagad jūtas labāk. Nekas nav dzirdēts. Viņam vismaz bija māte, kas no tā purva līdzēja izkļūt ārā .. miai nebūs neviens un tur būs totālas auzas ...
nu diemžel K arī tagad Dana nav diez ko liela atbalsts, bet nu katrs kuļas kā māk.
07.04.2026 12:04 |
 
Reitings 2439
Reģ: 19.05.2025
qwe @ 07.04.2026 11:52
cerams K tagad jūtas labāk. Nekas nav dzirdēts. Viņam vismaz bija māte, kas no tā purva līdzēja izkļūt ārā .. miai nebūs neviens un tur būs totālas auzas ...

Viņa pati izskatās, ka tā arī nav iekārtojusies dzīvē… Atkal un atkal pārvācas, ja būtu maksātāja, tad pati atrastu mājokli kādu grib, bet prasa sekotājiem, lai palīdz. Skaidrs ka meklē zem sludinājumu cenas. Bet nu viņa ir talantīga, glezno, šuj, kaut ko dara visu laiku. Žēl viņas, arī ka nepaveicās satikt Vepri jaunībā un sasieties ar viņu.
07.04.2026 12:20 |
 
Reitings 21732
Reģ: 21.09.2023
loija @ 07.04.2026 11:30

Nemīlēto bērnu traumas. Kivič ir sērga, bērnu pametējs, sieviešu sitējs un izmantotājs. Pretīgs.
Labi, ka Madarai izdevās savas meitas nosargāt. Cerams, ka Keitija pieaugot arī beidzot sapratīs, cik nožēlojama radība ir Kviecis.
07.04.2026 12:22 |
 
Reitings 955
Reģ: 13.10.2023
loija @ 07.04.2026 11:30

Nemīlēto bērnu traumas. Kivič ir sērga, bērnu pametējs, sieviešu sitējs un izmantotājs. Pretīgs.

Varbūt izklausīsies ne pārāk labi, bet tādiem kā Kivičs būtu jāaizliedz radīt bērnus. Kliedz viņš pilnā rīklē ka bez bērniem nav īsta ģimene, bet saprašanas ka bērns nav rotaļlieta vai mēbele ta nav☹ Uztaisīt nav māksla, bērni ir arī jāaudzina,par viņiem jārūpējas,jāuztur utt. Dēla māte kā nu pati prata tā audzināja, kā saprotu arī tāda liela ģimenes atbalsta tur nebija. Meitenēm paveicās ka viņām ir forša,atbildīga,atbalstoša mamma,viņas dzīvesbiedrs, tur viss labi. Mias žēl ka nepaveicās piedzimt tādiem vecākiem.
07.04.2026 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 22435
Reģ: 21.03.2014
Draudzenīte @ 07.04.2026 12:20

Viņa pati izskatās, ka tā arī nav iekārtojusies dzīvē… Atkal un atkal pārvācas, ja būtu maksātāja, tad pati atrastu mājokli kādu grib, bet prasa sekotājiem, lai palīdz. Skaidrs ka meklē zem sludinājumu cenas. Bet nu viņa ir talantīga, glezno, šuj, kaut ko dara visu laiku. Žēl viņas, arī ka nepaveicās satikt Vepri jaunībā un sasieties ar viņu.
jap, ik pa laikam jauna lielā mīla, bet diemžēl īslaicīgi. Un diezgan regulāri meklē mitekli. Īsti darba jau nav. Ka jau māksliniekiem
07.04.2026 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 13814
Reģ: 29.01.2009
Man kaut kā palicis atmiņā, la Dana pati arī bērnu neaudzināja. Vai tik nebija tā, ka bērns kādu brīdi dzīvoja pie vecvecākiem? Puikam ar māti arī nepaveicās.
07.04.2026 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 3510
Reģ: 20.06.2013
Annie @ 07.04.2026 12:48
Man kaut kā palicis atmiņā, la Dana pati arī bērnu neaudzināja. Vai tik nebija tā, ka bērns kādu brīdi dzīvoja pie vecvecākiem? Puikam ar māti arī nepaveicās.
bija bija atstāts Dainai audzināt. Bet izskatās, ka pēdējos gadus vismaz centās iesaistīties.
07.04.2026 13:07 |
 
10 gadi
Reitings 929
Reģ: 21.11.2009
Annie @ 07.04.2026 12:48
Man kaut kā palicis atmiņā, la Dana pati arī bērnu neaudzināja. Vai tik nebija tā, ka bērns kādu brīdi dzīvoja pie vecvecākiem? Puikam ar māti arī nepaveicās.

Puika ilgu laiku dzīvoja pie Danas vecākiem kaut kur Vidzemē, tad dzīvoja pie Kivja mātes Rīgā. Dana ir tāda pati dzeguze kā Liene, tikai atšķirībā no Lienes, viņa pameta vienu bērnu.
07.04.2026 13:29 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49268
Reģ: 06.11.2022
Anīle līne @ 07.04.2026 13:29

Puika ilgu laiku dzīvoja pie Danas vecākiem kaut kur Vidzemē, tad dzīvoja pie Kivja mātes Rīgā. Dana ir tāda pati dzeguze kā Liene, tikai atšķirībā no Lienes, viņa pameta vienu bērnu.

Vienīgi Danai tiešām ir invaliditāte. Un nav turīgu vecāku vai līdzcietīgas māsas, kas ar viņu auklētos līdz pusmūžam.
Un viņa izdarīja secinājumus par savu atbilstību mātes lomai jau pēc pirmā mazuļa...
07.04.2026 13:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits