KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 15940
Reģ: 09.12.2015
Ā, ak, žurnāls Ieva tas sliktais.
Tā žurnāliste vēl tevi, plancka, pažēloja - cik nu varēja izspiest no tukšas mucas, tik arī izspieda. Un fotogrāfam vispār cepuri nost, ka to nonstop party ģīmi uztaisīja pieņemamu.
Pietiek paklausīties slaveno Timrota interviju un Suņu būdu pie Kaimiņa, un viss ir skaidrs. "Hihihi, varbūt tām sievietēm patīk, ka viņas sit". Hihihi. Kukū.
24.05.2024 13:20 |
 
Reitings 21501
Reģ: 06.11.2022
Fanītes jautājumiņš: "Tu esi labsirdības, skaistuma, sievišķības un elegances simbols. Kā tev tas izdodas? Kāds ir tavs noslēpums?"
Atbilde: "Hi hi, paldies par jautājumiņu, es vienkārši ar dihlofosu noindēju visus, kas domā citādāk, hi hi."
24.05.2024 13:29 |
 
Reitings 198
Reģ: 01.02.2024
Maple @ 24.05.2024 13:18
Tagad man skaidrs,kurš te dislaiko. Kamēr Likums1 profils tik aizrautīgi aizstāvēja Kivičus, Ļenka tikmēr pasveicināja Dieviešu formula vecenes.
Lūk, šī bilde storiyos ir ielikta aptuveni pēc laika,kad viņu "aizstāve" šeit plosījās.
tad mēs esam nelaba sērga un raganas, vai tomēr dāmas? Aš apjuku pilnīgi😀
24.05.2024 13:30 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.03.2024
Jukuukukuu @ 24.05.2024 13:07
Te periodiski pavīd komentāri, ka redz resnos neapsmej, par vecumu un grumbām smieties nedrīkst, garīgi slimos neapsmej un vispār, pirkt jaunas drēbes jau vairs nav stilīgi un vintage ir modē. Jā, tā ir. Es normālā situācijā pat savā galvā neiedomātos, ka kāds ir super resns, ka kādai sievietei pēc 40 ir kāda grumba, vai kaut kādas ķermeņa aprises, liekais svars, vai kalsnums. Un normālā situācijā es pat nedomātu par to, lai katrs dzīvo kā grib. Bet kādēļ mēs apsmejam resno smerdeli un viņa sažuvušo kārpaino šizofrēniķi? Jo to dara viņi. Un viņi ir tie, kas paši uz to uzprasās tēlojot no sevis sazin ko.
Nu paietu man uz ielas garām tāds smirdīgs tauku pikucis kā kivis, es pat nepamanītu. Nu pateiktu man kāda 40+ kolēģe, ka grib sākt dejot un piedalīties sacensībās, nu forši, uz priekšu!!!! Bet par cik resnais apdirš citus ar lieko svaru un izliekās par kačoku un tā šizofrēniķe izliekās par 20 gadīgu bārbiju un pietam NODIRŠ citus. nu sorry, paši uzprasās.
Neteiktu tas resnais smerdelis, ka ir pieprasītāksis un iekārojamākais vecis LV un visi citi ir lohi, nu mēs nemaz neiedomātos kautko teikt par viņa svaru. Nu resns, nu kāda starpība. Jā tā plukata neizliktos, ka ir bagātākā, skaistākā sieviete LV ar pārāko sieviešķību un gudrību un visas citas ir resnas skauģes, nu nemaz neiedomātos mēs smieties par viņas kraupaino degunu, šķībo ģīmi, zemo intelektu un drausmīgo gaumi. nu ir sieviete, lai ir, kāda man starpība. bet nu, ņemot vērā ka viņi ir labākie un citi ir kropli lohi un resnas maukas. nu piedodiet, mums ir visas tiesības par viņiem smieties.
Precīzi tas ko tu dari ,izliecies ,tēlo no sevis un apdirs citus,apsmej!!😀😜 trigere jau tikai savs atspulgs citos!
24.05.2024 13:35 |
 
Reitings 469
Reģ: 11.10.2023
It kā runā par matiem, skaidro kaut ko un tur pat iepin kaut kādā bezjēgā "bet 2019. Gadā tiku pie tetovējumiem" .. sviests
Uz Kerkiras dzimšanas dienu arī nebija it kā iemeslu minot- jo Mia bija apslimusi.
24.05.2024 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 924
Reģ: 26.03.2010
Likums1 @ 24.05.2024 13:35
Precīzi tas ko tu dari ,izliecies ,tēlo no sevis un apdirs citus,apsmej!!?? trigere jau tikai savs atspulgs citos!
tu to par Lieni, kura visu laiku dirš par citiem?
24.05.2024 13:58 |
 
Reitings 198
Reģ: 01.02.2024
Likums1 @ 24.05.2024 13:35
Precīzi tas ko tu dari ,izliecies ,tēlo no sevis un apdirs citus,apsmej!!?? trigere jau tikai savs atspulgs citos!
kur palika es off, ārā skaista vasara? Ko tad turpini grimt te sūdos līdz ar mums?😁
24.05.2024 13:59 |
 
Reitings 198
Reģ: 01.02.2024
sidzha @ 24.05.2024 13:58
tu to par Lieni, kura visu laiku dirš par citiem?
tas noteikti par mums, skaudīgajām, neglītajām vella vecenēm, kuras šķīstajai un labestīgajai Lienītei visus matus no galvas noēdām!
24.05.2024 14:01 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2022
LabaDabaDa @ 24.05.2024 13:29
Fanītes jautājumiņš: "Tu esi labsirdības, skaistuma, sievišķības un elegances simbols. Kā tev tas izdodas? Kāds ir tavs noslēpums?"
Atbilde: "Hi hi, paldies par jautājumiņu, es vienkārši ar dihlofosu noindēju visus, kas domā citādāk, hi hi."

Joka pēc varētu nopublicēt visus viņas fake kontus un visas ziņas, ko raksta pati sev. ak jēeee, cik tas ir nožēlojami un tas ziņu apjoms, ko raksta pati sev, ir fantastisks.
Tiešām varētu kādreiz uztaisīt tādu lielo exposé. Savākt arī visus skrīnus, visus mēslus, kas glabājās forumā. Lūk tā būtu grāmata, bestselleris. Pat pdf labi aiziet.
Ja jau viņi tā var nodrist citus un nest gaismā visu netīro veļu pat par dēla atkarībām un problēmām, nuuu, kapēc nenest gaismā par viņiem.
99% vienalga, bet kad sākas šitie q&a un citu nodiršana un sevis cildināšana, nu ai kā gribās aplauzt spārnus, sāk apnikt tā visatļautība.
24.05.2024 14:20 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2022
Likums1 @ 24.05.2024 13:35
Precīzi tas ko tu dari ,izliecies ,tēlo no sevis un apdirs citus,apsmej!!?? trigere jau tikai savs atspulgs citos!

Vispār neizliekos un netēloju. Tie smerdeļi man riebjās, nevienā brīdī to neslēpju, ne dzīvē, ne te. Un apdiršu ar prieku. Tā resnuļa un smirdulienes visatļautība pārkāpj visas robežas. Apdrist un kancelēt lielākos mobingotājus vispār neredzu problēmu.
24.05.2024 14:24 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.03.2024
Jukuukukuu @ 24.05.2024 14:20

Joka pēc varētu nopublicēt visus viņas fake kontus un visas ziņas, ko raksta pati sev. ak jēeee, cik tas ir nožēlojami un tas ziņu apjoms, ko raksta pati sev, ir fantastisks.
Tiešām varētu kādreiz uztaisīt tādu lielo exposé. Savākt arī visus skrīnus, visus mēslus, kas glabājās forumā. Lūk tā būtu grāmata, bestselleris. Pat pdf labi aiziet.
Ja jau viņi tā var nodrist citus un nest gaismā visu netīro veļu pat par dēla atkarībām un problēmām, nuuu, kapēc nenest gaismā par viņiem.
99% vienalga, bet kad sākas šitie q&a un citu nodiršana un sevis cildināšana, nu ai kā gribās aplauzt spārnus, sāk apnikt tā visatļautība.
Paldies ,laba ideja !
Visas rupeklibas, ari par Mia ( mauglis un tml ) ,par citām influencerem saglabāšu skrinus un speciāla profila. Insta,fb, pacelšu anonīmo komentaru rupjo tēmu ! Liels paldies par ideju . Salcēviča teica ka tiesā atbildību pirmkārt nesīs portāls kas nedzēš šādus komentarus !
Es pat neiedomatos ,tu esi malacīte! Bučiņā savļe
24.05.2024 14:29 |
 
Patīk
Reitings 15940
Reģ: 09.12.2015
Maple @ 24.05.2024 13:37
It kā runā par matiem, skaidro kaut ko un tur pat iepin kaut kādā bezjēgā "bet 2019. Gadā tiku pie tetovējumiem" .. sviests
Uz Kerkiras dzimšanas dienu arī nebija it kā iemeslu minot- jo Mia bija apslimusi.

Jaungadā arī Mia bija apslimusi? Un agrāk bezmaz katru nedēļu bērns ciemojās pie krustvecākiem, bet tagad visu laiku slima, ja?
Nemuldi, plancka, ir skaidrs, ka abi ar resno sa&isāt arī šo draudzību. Tā notiek, ja gribas tikai uz citu rēķina parazitēt.
24.05.2024 14:35 |
 
Reitings 21501
Reģ: 06.11.2022
Likums1 @ 24.05.2024 14:29
Paldies ,laba ideja !
Visas rupeklibas, ari par Mia ( mauglis un tml ) ,par citām influencerem saglabāšu skrinus un speciāla profila. Insta,fb, pacelšu anonīmo komentaru rupjo tēmu ! Liels paldies par ideju . Salcēviča teica ka tiesā atbildību pirmkārt nesīs portāls kas nedzēš šādus komentarus !
Es pat neiedomatos ,tu esi malacīte! Bučiņā savļe

Absolūti ģeniāla ideja. Vai cilvēks, kuram tā neienāca prātā pašam un kurš trīs vārdus nav spējīgs pareizi uzrakstīt, vispār būs tehniski spējīgs ko tik komplicētu paveikt? :D
Jūtu, ka slavenās mapes piedzīvos papildinājumu. :D
24.05.2024 14:36 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2022
Likums1 @ 24.05.2024 14:29
Paldies ,laba ideja !
Visas rupeklibas, ari par Mia ( mauglis un tml ) ,par citām influencerem saglabāšu skrinus un speciāla profila. Insta,fb, pacelšu anonīmo komentaru rupjo tēmu ! Liels paldies par ideju . Salcēviča teica ka tiesā atbildību pirmkārt nesīs portāls kas nedzēš šādus komentarus !
Es pat neiedomatos ,tu esi malacīte! Bučiņā savļe

Manāms satraukums, emocionalitāte un agresija tavā tekstā. Neņem tik traki pie sirds, ne jau par tevi, cēlā, skaistā, paštaisnā sieviete, mēs te smejamies, vai ne?
24.05.2024 14:37 |
 
Reitings 187
Reģ: 13.02.2024
Likums1 @ 24.05.2024 14:29
Paldies ,laba ideja !
Visas rupeklibas, ari par Mia ( mauglis un tml ) ,par citām influencerem saglabāšu skrinus un speciāla profila. Insta,fb, pacelšu anonīmo komentaru rupjo tēmu ! Liels paldies par ideju . Salcēviča teica ka tiesā atbildību pirmkārt nesīs portāls kas nedzēš šādus komentarus !
Es pat neiedomatos ,tu esi malacīte! Bučiņā savļe

Aizvācies no šejienes.
24.05.2024 14:41 |
 
Reitings 198
Reģ: 01.02.2024
Liene, nenāc lasīt formumu, lūdzu saudzē savus skaistos matus, ak dievišķā, labestīgā, skaistā, sirdsšķīstā būtne🙅 Some people have no idea what they"re doing, and a lot of them are really good at it! I'ts about you or about us, oh Beautiful Liene?🧐
24.05.2024 14:44 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.03.2024
LabaDabaDa @ 24.05.2024 14:36

Absolūti ģeniāla ideja. Vai cilvēks, kuram tā neienāca prātā pašam un kurš trīs vārdus nav spējīgs pareizi uzrakstīt, vispār būs tehniski spējīgs ko tik komplicētu paveikt? :D
Jūtu, ka slavenās mapes piedzīvos papildinājumu. :D
ko tad ? Uztaisīt profilu un samest tur ekrāna skrīnus? Tev patiesi tas liekas traki sarežģīti 😀
24.05.2024 14:45 |
 
Reitings 5329
Reģ: 14.04.2023
Uzreiz skaidrs, ka Leņķis piesvempusies ,gribas daudz runāt un pļūtīt. Kur tad teftelis? 😂
24.05.2024 14:57 |
 
Reitings 38
Reģ: 09.01.2022
Likums1 nav Liene, vienkārši Kalnos/Umkai kārtējais pilnmēness saasinājums.
24.05.2024 15:01 |
 
Reitings 885
Reģ: 06.05.2024
Likums1 @ 24.05.2024 14:29
Paldies ,laba ideja !
Visas rupeklibas, ari par Mia ( mauglis un tml ) ,par citām influencerem saglabāšu skrinus un speciāla profila. Insta,fb, pacelšu anonīmo komentaru rupjo tēmu ! Liels paldies par ideju . Salcēviča teica ka tiesā atbildību pirmkārt nesīs portāls kas nedzēš šādus komentarus !
Es pat neiedomatos ,tu esi malacīte! Bučiņā savļe

Tu pieliec vēl visus screenus- kā Kivičs draudēja Madarai, ka atrodas viena šāviena attālumā. Neaizmirsti tekstu, ka arī Liene ir gatava kādu nošaut. Par viņa meitas mobingu uz svara pieņēmumu, neķemmētiem matiem, neatbilstošām drēbēm un ko tik vēl nē. Ieliec to sunīšpozas bildi, dēļ kuras pat Andra tēvs prasīja “Tu saproti, kāds mobings Taviem bērniem būs skolā?” Neaizmirsti galvenais audio, kurus Liene sūtīja Madarai. Ieliec fragmentu no šova, kur Liene un Andris pilnā rīklē bļāva Madarai virsū, kur stāstīja ka Lienes meitas traucēja drāzties. Ā, sapņu ceļojums, kur abi pielika acis un meitenei bija jāpieskata Mia. Ieliec screenu ar Mias zobiņiem, neadekvātiem apaviem, IZPLŪKĀTIEM matiem un bildi kur mazulis guļ uz grīdas. Video, kur Andris pilnā rīklē bļauj “bļaaaaaa” par hokeju uz balkona, noteikti bērna klātbūtnē. Paņem fragmentu no tiešraides ar Džilindžeru, kur Andris lepni atzīst ka policija bijusi reizes 10 točna. Par Andra dēlu facebooka postu, kur draud salauzt pirkstus tam, kurš tirgo narkotikas dēlam. Par Sipenieci, kuru viņš nosaukāja visos iespējamos vārdos! Par kaķi vēlreiz atgādināt? Vai pagaidām pietiks? Dod ziņu, ja vajag vēl idejas pasviest.
Tagad vārds mauglis vairs neliekas tik traki, ne?
24.05.2024 15:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits