KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Manuprāt, Kivis pats nekaunētos pateikt, ko dara. Bet sabiedrības dāma un personīgā menedžere kaut kā pielauzusi atstāt to kā mistēriju (“mums nevienam ne par ko nav jāatskaitās, tā ir mūsu dzīve”, u.t.t., jo viņai IR kauns). No tā, cik noplacis un novājējis pēdējā storijā - kaut kas smags un fizisks. Viņa gados ar viņa veselību. Jau 2009. Gadā darbojās celtniecībā un teica, ka bija nežēlīgi grūti.
16.12.2021 01:34 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Par to ka Kivis ir noplacis un novājējis nav pat jābrīnas.Vīrietim,kurš strādā fizisku darbu,vajag ēst normālu ēdienu,nevis kulinārijas guru piedāvātās pļuras.Labi,reizēm tur peld kāds gabaliņš vistas filejas un viss.Bet kas vīrietim tas par ēdienu? Es viņa vietā tos salātus lienes gaumē,Ļenkai galvā uzmauktu.
16.12.2021 07:16 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Par to ka Kivis ir noplacis un novājējis nav pat jābrīnas.Vīrietim,kurš strādā fizisku darbu,vajag ēst normālu ēdienu,nevis kulinārijas guru piedāvātās pļuras.Labi,reizēm tur peld kāds gabaliņš vistas filejas un viss.Bet kas vīrietim tas par ēdienu? Es viņa vietā tos salātus lienes gaumē,Ļenkai galvā uzmauktu.
Vispār piekrītu. Manuprāt, viņš tāds normāls latviešu čalis, kas pēc smaga darba novērtētu kādu kārtīgu gaļas gabalu ar kartoškām un mērci nevis salātlapas ar olīvām, vai tomātu mērcē peldinātu vistas stilbiņu ar vegetu, kas, izrādās, ir zupa.
16.12.2021 08:12 |
 
Reitings 1429
Reģ: 01.08.2021
Kivičam svara nomešana bija nepieciešama, iepriekš bija pa daudz, svīda jau no runāšanas. Nesaprotu ko tur kautreties par to ka strādā vienkāršu darbu, manuprāt, tas ir daudz labāk, nekā piedalīties šaubîgā seriālā vai katru piektdienu taisīt laivus un nodirst visu pasauli.
Liekas, ka Andris ir savācies un kopš strādā.
16.12.2021 08:59 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Hubabuba @ 16.12.2021 08:59
Kivičam svara nomešana bija nepieciešama, iepriekš bija pa daudz, svīda jau no runāšanas. Nesaprotu ko tur kautreties par to ka strādā vienkāršu darbu, manuprāt, tas ir daudz labāk, nekā piedalīties šaubîgā seriālā vai katru piektdienu taisīt laivus un nodirst visu pasauli.
Liekas, ka Andris ir savācies un kopš strādā.

Ļenkai ir kaut kāda neaizskaramās elitārās visatļautības sajūta. Visu mūžu bijusi “liela cilvēka Maskavā” (ahem, čekista) meita, tad Džemmas Skulmes radiniece, sabiedrības dāma, skaistumkaraliene, tad Latvijas viena no atzītāko un smukāko aktieru (Buļa) mīļākā, iespējams, vēl pinusies ar deputātiem, miljonāriem…
Un pēc visa tā, “mežcirtēja/celtnieka/zivju fasētāja sieva”? Pat tad kad abi dirnēja Kiviča mammai uz kakla, tas skaitījās “dzīvojam Andra bērnības mājās”. Dzerstīšanās saucās “mēs jau tikai glāzi pie lūpām pielikām, Andris vienkārši no dabas ir tik atraktīvs un mēs tik iemīlējušies, ka visi domā, ka mēs dzeram”. Tagad uz jautājumu “ko darāt Norvēģijā” labākajā gadījumā atbilde “ik pa laikam Andris dzied, raksta dziesmas.” vai “nesen nodziedāja koncertu vietējā kultūras namā (ahem, bārā)”.
Kaut kā neiet Lienei ar realitātes pieņemšanu.
16.12.2021 09:17 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
Man liekas Kivičs šodien posts par nosūtītu kartīti ir izrādīšanās, jo cik varēja izlasīt meitai rakstīt kko par dzimšanas dienas, vārda dienas un Ziemassvētku dāvanām ( kuras meita visdrīzāk nav saņēmusi ,bet gadīgais tēvs ir "sarūpējis", bet atdos kad satiks) ir pretīgi..
Gribētu apsveikt nosūtītu dāvanas pa pastu, lai kādu naudu tas maksātu vai arī uzdāvinātu caur mammu, kura meitenes satiek...
Nē labāk, uztaisīt lieki teātri ar izrādi "Es esmu tik labs", bet īstenībā manipulē ar bērniem un visu padara tikai sliktāk..
16.12.2021 09:48 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
JDGM @ 16.12.2021 09:48
Man liekas Kivičs šodien posts par nosūtītu kartīti ir izrādīšanās, jo cik varēja izlasīt meitai rakstīt kko par dzimšanas dienas, vārda dienas un Ziemassvētku dāvanām ( kuras meita visdrīzāk nav saņēmusi ,bet gadīgais tēvs ir "sarūpējis", bet atdos kad satiks) ir pretīgi..
Gribētu apsveikt nosūtītu dāvanas pa pastu, lai kādu naudu tas maksātu vai arī uzdāvinātu caur mammu, kura meitenes satiek...
Nē labāk, uztaisīt lieki teātri ar izrādi "Es esmu tik labs", bet īstenībā manipulē ar bērniem un visu padara tikai sliktāk..

Kivics ir stulbs kas stulbs, nafig adresi publicēt? Nepietiek, ka vienkārši pasaka uz Siguldu sūtīs?
Galvenais, ka blakus aploksne: Sigulda Jāņogu 19, nez ja tā sūta, tad tiešām neaizies nekur tāda adrese 🤣
16.12.2021 10:09 |
 
Reitings 51332
Reģ: 20.07.2021
JDGM @ 16.12.2021 09:48
Man liekas Kivičs šodien posts par nosūtītu kartīti ir izrādīšanās, jo cik varēja izlasīt meitai rakstīt kko par dzimšanas dienas, vārda dienas un Ziemassvētku dāvanām ( kuras meita visdrīzāk nav saņēmusi ,bet gadīgais tēvs ir "sarūpējis", bet atdos kad satiks) ir pretīgi..
Gribētu apsveikt nosūtītu dāvanas pa pastu, lai kādu naudu tas maksātu vai arī uzdāvinātu caur mammu, kura meitenes satiek...
Nē labāk, uztaisīt lieki teātri ar izrādi "Es esmu tik labs", bet īstenībā manipulē ar bērniem un visu padara tikai sliktāk..

Tas preteklis (mīļais tētis) atļāvās pat bērnu adresi nopublicēt.
16.12.2021 10:10 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Idejots kas idejots. Un vēl jautājums, kāpēc Madarčiks neļauj satikties. Vajag vēl kādus apstiprinājumus?
16.12.2021 10:54 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Gan jau drīz Lienuks sāks savas verbālās caurejas IG, cik Madara ļauna un slikta! Vikends pamazām nāk
16.12.2021 11:04 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Viss no viņu puses ir teātris. Pat it kā viņu "atklātība", kas rūpīgi tiek filtrēta. Laista uz āru caureja, lai pēc tam teiktu, ka mēs taču esam atklāti, visu laiku esam teikuši, runājuši, bla, bla, bla. Bet esmu vairāk kā 100% pārliecināta, ka tas, kas ir publiski, ir mazākā daļa, kas gājis pāri Madaras galvai aizkadrā. Domājat, ka adrese tika parādīta netīšām? Ha!
16.12.2021 11:11 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Tusnelda @ 16.12.2021 10:10

Tas preteklis (mīļais tētis) atļāvās pat bērnu adresi nopublicēt.

Un vēl sīki smalki izklāsta komentārā, ka tā ir daudzdzīvokļu māja. Esot droši.
Nē, nu psihiski slimam, kā viņš neko nesaprast.
16.12.2021 11:59 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Smieklīgi, ka viņš vēl iepriekš pieminēja, ka gatavojās tiesai. Nu tak nekādas aprūpes tiesības neiegūs, ar šitādiem publiskiem izgājieniem. Viņš taču ir nepieskaitāms.
16.12.2021 12:03 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Jajaja2 @ 16.12.2021 12:03
Smieklīgi, ka viņš vēl iepriekš pieminēja, ka gatavojās tiesai. Nu tak nekādas aprūpes tiesības neiegūs, ar šitādiem publiskiem izgājieniem. Viņš taču ir nepieskaitāms.
Man sāk izskatīties, ka viņu stratēģija ir vērsta uz to, lai atkratītos no visiem iepriekšējiem bērniem. No Lienes meitām jau tika vaļā, tagad to pašu panāks arī Andris - ka pēc visa, ko viņš publiski darījis, neviena bāriņtiesa nesaglabās aprūpes tiesības. Tad viņš pateiks, ka nav arī iemesla maksāt uzturlīdzekļus, un sveiki. Viss, neviena bērna vairs nav. Pēc gada vispār abi sāks betonēt, ka Mia viņu vienīgā meita. Kā jau to Liene pa pusei dara.
Kaut kā arī neredzu plaši izreklamēto Danas dēla viesošanos Norvēģijā.
16.12.2021 12:08 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Rockabilly @ 16.12.2021 12:08
Man sāk izskatīties, ka viņu stratēģija ir vērsta uz to, lai atkratītos no visiem iepriekšējiem bērniem. No Lienes meitām jau tika vaļā, tagad to pašu panāks arī Andris - ka pēc visa, ko viņš publiski darījis, neviena bāriņtiesa nesaglabās aprūpes tiesības. Tad viņš pateiks, ka nav arī iemesla maksāt uzturlīdzekļus, un sveiki. Viss, neviena bērna vairs nav. Pēc gada vispār abi sāks betonēt, ka Mia viņu vienīgā meita. Kā jau to Liene pa pusei dara.
Kaut kā arī neredzu plaši izreklamēto Danas dēla viesošanos Norvēģijā.
bet pag, tas jau neatbrīvo no alimentu maksāšanas?
Un, iespējams, ka viss šis ir smalks Ļenkas gājiens un tas Kivis ir stulbs kā zābaks, ka uz tā uzķēras. Vai nu arī, viss ir labi izplānots..
16.12.2021 12:14 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Manuprāt, pēdējais ko teica, ka uz Ziemassvētkiem brauks, kopā ar Kivja mammu un bija sašutuši, ka Madara nelaiž arī meitenes (daaa). Redzēsim.
16.12.2021 12:16 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Un vēl smieklīgi, ka Kivis domā, kad meitenes izaugs un visu izlasīs, sapratīs cik drausmīga Madara bijusi. Tas ir tik ļoti nožēlojami, ka viņš nespēj ieraudzīt, tieši pretējo - ka meitas ieraudzīs, cik viņš ar Ļenku ir nodarījis pāri mammai.
16.12.2021 12:18 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Perfektā Liene atkal spridzina ar postu instagram😂caur puķēm atkal knābājot Madaru.
16.12.2021 12:27 |
 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
Es vispār nesaprotu kā Liene uzdrošinās runāt par krāpšanu, kad viņa pati gulēja ar Kiviču kad viņš vēl dzīvoja ar Madaru. Būtu jau nu paklusējusi.
16.12.2021 12:35 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
allssuu @ 16.12.2021 12:35
Es vispār nesaprotu kā Liene uzdrošinās runāt par krāpšanu, kad viņa pati gulēja ar Kiviču kad viņš vēl dzīvoja ar Madaru. Būtu jau nu paklusējusi.

Tak vinja ar Buli draazaas, kad shis visu to laiku bij preceeta viira statusaa un kad Bulis aizgaaja atpakalj pie sievas, shii veel skreeja uz izraadi ar pukjeem. Plus nez ko dariija viesniicaa ar 7 beernu teevu, ha ha, laikam biznesa dariishanas un draudziiba numurinjaa, vnk draugi parkaa vai restoraanaa var runaat, nav jaanjem numurinjsh. Un taadu staastu kaudzeem par to blozgu.
16.12.2021 12:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits