KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Susurs 💯💯💯
19.11.2021 09:30 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
MissZanju @ 19.11.2021 08:41
Beidzot uzcepu jaunu profilu, par godu šai tēmai. Esmu šī foruma lietotāja jau 10+ gadus. Mazāk aktīva gan, kopš šis forums pazaudēja daudz patstāvīgo lietotāju. Periodiski palasīju šo tēmu, bet tas kas te notiek tagad ir kautkāds vājprāts, sievietes. Jā, es atļaujos jums pārmest kāds sviests te ir sakults. Jūs d***at tikai d***anas pēc. Kur palikusi agrākā cieņa pret sievieti un pret cilvēku kā tādu? Šo forumu apsēdušas reālas s**u mušas. Pretīgi lasīt dažu labu viedokli. Jums nav neērti? Saprotu, publiskas personas, bet ir taču elementāra cilvēcīga cieņa, emociju kontrolēšana vajadzīga. Man nospļauties ko dara Liene, Andris vai Madara. Jūs taču ar savu izrunāšanos neesat ne pat matu labākas. Tas pats līmenis kuru aprunājat un par kuru šausminaties. Jums tā riebjas tās personas, bet tāpat virinat tās durtiņas un bāžat to snuķīti viņu dzīvēs. Kāpēc? Tas ir retorisks jautājums, man tā atbilde neinteresē.
Liene ir laba mamma un meitu mīl, to taču var redzēt. Un mīlestību nemēra mantu daudzumā vai drēbju kalnos. Tāpat, nosodot viņu vēlmi iedzert brīvdienās. Ha! Jūs nosodat visas mammas, visus vecākus, kuri vēlas atpūsties un uz to katram ir tiesības. Bāriņtiesu sadomājušas uzsūtīt. Jūs vispār saprotat kādās durvīs bāžat savu kāju? Ne velna. Jums tikai drāma un teātris, bet tā ir cita cilvēka reālā dzīve ne komentārs forumā. Jums tā mazā meitene nerūp ne grama ja gribat lai viņu izņem no ģimenes. Jo tieši to jūs gribējāt panākt. Tas ir šausmīgi. Un bezatbildīgi.
Un neinvestējiet tik daudz enerģijas Lienes poustos instagramā, no tā taču nav jēga.
Par grāmatas rakstīšanu, ieteikums, izlasat vismaz 10 autobiogrāfiska rakstura grāmatu un tad izsakat viedokli. Dažā labā atskaitās vēl sīkāk un vel garlaicīgāk. Bet...tāpēc tā ir autobiogrāfija jo cilvēks raksta par savu dzīvi, visu visos sīkumos sākot ar bērnību. Lai tak raksta. Jums tā nav jālasa. Šīs savas tiesības piemirsāt?
P.s. ir apmēram skaidrs kura šī foruma lietotāja uzrakstīja Lienei par iestāžu uzsūtīšanu Lienei esot Norvēģijā. Lūdzu, padomā ko tu dari. Tā nav jautra spēlīte ko tu spēlē. Kaut vai tādēļ, ka patiesībā tu nezini neko.
P.p.s. ļoti pietrūkst agrākais foruma pozitīvisms, sirsnība un draudzīgās dalībnieces.
kur es šo esmu jau lasījusi? "Tā nav jautra spēlīte ko tu spēlē. Kaut vai tādēļ, ka patiesībā tu nezini neko."
- Andri, tu? Kā tur bija, "it kā tu, mauka, kaut ko zinātu?"
19.11.2021 09:48 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.11.2021
Hei!
Esmu šeit pirmo reizi,netīšām uzgāju netā šo portālu.
Iegāju,palasīju……godīgi sakot pizdjetc!!Šito nenormālo ņemšanos,gānīšanos!Visu zin par bijušo,esošo sievu un t.t.
Kur jums enerģija tādām lietām,no tādas žults un negatīvisma var iedzīvoties aknu slimībās!
Barnevernet!Nedod Dievs sadzīvot ar tādām domām,sūtīt slepenās vēstules šiem!!!Kā var pa nakti gulēt?!!!
Par šo tēmu runājot,spriežot pēc Kiviču pavadītā laika Norgē šaubos vai viņiem vispār ir uzturēšanās atļauja,jo saksrà ar covid viss vélkas 3x ilgàk,tà kà reàli bērnam nav nekàds saksrs ar Norgi!Tik pat labi viņi ir tūristi!Otrkārt ja ir ziņojums par aizligtām vielām/alko narkot,tad taisa asins analīzes,neviens neko nevar uz kk zinņojumiem atņemt!
19.11.2021 09:56 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Ak, vai, atnaca verbāli izkauties, ne pirmās, ne pēdējās 😁
19.11.2021 10:45 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Murka25 @ 19.11.2021 09:56
Hei!
Esmu šeit pirmo reizi,netīšām uzgāju netā šo portālu.
Iegāju,palasīju……godīgi sakot pizdjetc!!Šito nenormālo ņemšanos,gānīšanos!Visu zin par bijušo,esošo sievu un t.t.
Kur jums enerģija tādām lietām,no tādas žults un negatīvisma var iedzīvoties aknu slimībās!
Barnevernet!Nedod Dievs sadzīvot ar tādām domām,sūtīt slepenās vēstules šiem!!!Kā var pa nakti gulēt?!!!
Par šo tēmu runājot,spriežot pēc Kiviču pavadītā laika Norgē šaubos vai viņiem vispār ir uzturēšanās atļauja,jo saksrà ar covid viss vélkas 3x ilgàk,tà kà reàli bērnam nav nekàds saksrs ar Norgi!Tik pat labi viņi ir tūristi!Otrkārt ja ir ziņojums par aizligtām vielām/alko narkot,tad taisa asins analīzes,neviens neko nevar uz kk zinņojumiem atņemt!

Ak nu tieshaam, pa melno straadaa un pa melno iiree? Un gjitaaru speelee krogaa pa melno? Tik traks Kivichs jau nu nav.Parastais D numurs tiek uztaisiits aatri pat totaalos laukos, kaa arii shie aizbrauca, kad Norge lielaakos dalju ierobezhojumu bija atceelusi, viss bija pieejams klaatienee.
P.S. Peekshnji saaka regjistreeties jauni profili un uzklupa Kivichu teemai? Nu kuram taa ideja par aizstaaviibu - Kivicham pasham vai MīzaLienei?
19.11.2021 10:52 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.11.2021
Pareizs domu gājiens.Par comentu Andris man maxsā 50kr!
😜😜
19.11.2021 10:58 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Izskatās, ka Barnevernet vēstule veiksmīgi nosūtīta. Nezinu, vai tas ir pats Andris, Liene vai kāda uzsūtīta družka, bet mīziens jūtams.
19.11.2021 11:02 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Amm, varbūt mēs "visu zinam" jo cilvēki paši VISU izliek internetā ne?!
19.11.2021 11:27 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
MissZanju @ 19.11.2021 08:41
Beidzot uzcepu jaunu profilu, par godu šai tēmai. Esmu šī foruma lietotāja jau 10+ gadus. Mazāk aktīva gan, kopš šis forums pazaudēja daudz patstāvīgo lietotāju. Periodiski palasīju šo tēmu, bet tas kas te notiek tagad ir kautkāds vājprāts, sievietes. Jā, es atļaujos jums pārmest kāds sviests te ir sakults. Jūs d***at tikai d***anas pēc. Kur palikusi agrākā cieņa pret sievieti un pret cilvēku kā tādu? Šo forumu apsēdušas reālas s**u mušas. Pretīgi lasīt dažu labu viedokli. Jums nav neērti? Saprotu, publiskas personas, bet ir taču elementāra cilvēcīga cieņa, emociju kontrolēšana vajadzīga. Man nospļauties ko dara Liene, Andris vai Madara. Jūs taču ar savu izrunāšanos neesat ne pat matu labākas. Tas pats līmenis kuru aprunājat un par kuru šausminaties. Jums tā riebjas tās personas, bet tāpat virinat tās durtiņas un bāžat to snuķīti viņu dzīvēs. Kāpēc? Tas ir retorisks jautājums, man tā atbilde neinteresē.
Liene ir laba mamma un meitu mīl, to taču var redzēt. Un mīlestību nemēra mantu daudzumā vai drēbju kalnos. Tāpat, nosodot viņu vēlmi iedzert brīvdienās. Ha! Jūs nosodat visas mammas, visus vecākus, kuri vēlas atpūsties un uz to katram ir tiesības. Bāriņtiesu sadomājušas uzsūtīt. Jūs vispār saprotat kādās durvīs bāžat savu kāju? Ne velna. Jums tikai drāma un teātris, bet tā ir cita cilvēka reālā dzīve ne komentārs forumā. Jums tā mazā meitene nerūp ne grama ja gribat lai viņu izņem no ģimenes. Jo tieši to jūs gribējāt panākt. Tas ir šausmīgi. Un bezatbildīgi.
Un neinvestējiet tik daudz enerģijas Lienes poustos instagramā, no tā taču nav jēga.
Par grāmatas rakstīšanu, ieteikums, izlasat vismaz 10 autobiogrāfiska rakstura grāmatu un tad izsakat viedokli. Dažā labā atskaitās vēl sīkāk un vel garlaicīgāk. Bet...tāpēc tā ir autobiogrāfija jo cilvēks raksta par savu dzīvi, visu visos sīkumos sākot ar bērnību. Lai tak raksta. Jums tā nav jālasa. Šīs savas tiesības piemirsāt?
P.s. ir apmēram skaidrs kura šī foruma lietotāja uzrakstīja Lienei par iestāžu uzsūtīšanu Lienei esot Norvēģijā. Lūdzu, padomā ko tu dari. Tā nav jautra spēlīte ko tu spēlē. Kaut vai tādēļ, ka patiesībā tu nezini neko.
P.p.s. ļoti pietrūkst agrākais foruma pozitīvisms, sirsnība un draudzīgās dalībnieces.
Toties kad Liene apgāna un apmelo Madaru pa visu ,tas gan ir ok?
19.11.2021 12:43 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Toties kad Liene apgāna un apmelo Madaru pa visu ,tas gan ir ok?

Madara kādreiz ir izteikusies, ka viņai ir nervu sabrukums no Lienes, nevis, ka viņa par to tikai pasmejas? Cik zinu, aizliegums tuvoties bija nozīmēts Kivičam, nevis Lienei, tātad Madaru psiholoģiski vairāk ietekmē Andra izdarības.
Vispār tas, ja sieviete, kurai ir vīra ielikti zobi, izvietojusi Instagramā bildes apakšveļā utt, par to pašu pārmet citai sievietei - neviens tak to neuztver nopietni, domāju, ka pati Madara arī ne, un viņai viss ir vislabākajā kārtībā. Liene ar šiem ''apvainojumiem'' dara tikai sliktu sev, nevajag ņemt nopietni, jo diezin vai tam ir negatīvas kādas sekas uz kāda dzīvi.
19.11.2021 12:54 |
 
Reitings 4870
Reģ: 19.09.2016
Ooo,sveika Liene!!! 😀😀
19.11.2021 13:15 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Sorry not sorry, bet tie jaunie profili man čo ta baigi aizdomīgie liekas. Bet mums jau tikai izliekas un mēs visu pārprotam 😂😂😂😂
19.11.2021 13:16 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Shameon @ 19.11.2021 13:16
Sorry not sorry, bet tie jaunie profili man čo ta baigi aizdomīgie liekas. Bet mums jau tikai izliekas un mēs visu pārprotam ????

Galvenais raksta tikai šajā tēmā, a ko neiet uz Ietekmeļu vai Butterfly? Tur jau tas pats notiek. 😂
19.11.2021 13:18 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Varmākas nošķiršanai ir nepieciešami dažādi nosacījumi, tu nevari nošķirt no sveša cilvēka, tikai ar to, kura bija/ir attiecības, kopīga saimniecība, Madarai ar Lieni nekā tāda nebija, ja nebūtu tas MK noteikumos atpasis, tad arī nošķiršana būtu piemērojama arī Ļenkai. Tā, ka Aamelija, tava loģika ir aizšāvusi greizi.
19.11.2021 13:20 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.11.2021
Susurrrrrs @ 19.11.2021 10:52

Ak nu tieshaam, pa melno straadaa un pa melno iiree? Un gjitaaru speelee krogaa pa melno? Tik traks Kivichs jau nu nav.Parastais D numurs tiek uztaisiits aatri pat totaalos laukos, kaa arii shie aizbrauca, kad Norge lielaakos dalju ierobezhojumu bija atceelusi, viss bija pieejams klaatienee.
P.S. Peekshnji saaka regjistreeties jauni profili un uzklupa Kivichu teemai? Nu kuram taa ideja par aizstaaviibu - Kivicham pasham vai MīzaLienei?
Susurrrrrs @ 19.11.2021 10:52

Ak nu tieshaam, pa melno straadaa un pa melno iiree? Un gjitaaru speelee krogaa pa melno? Tik traks Kivichs jau nu nav.Parastais D numurs tiek uztaisiits aatri pat totaalos laukos, kaa arii shie aizbrauca, kad Norge lielaakos dalju ierobezhojumu bija atceelusi, viss bija pieejams klaatienee.
P.S. Peekshnji saaka regjistreeties jauni profili un uzklupa Kivichu teemai? Nu kuram taa ideja par aizstaaviibu - Kivicham pasham vai MīzaLienei?

Lai spēlētu krogā nevajag D Nr!!!ku kū prātiņ nāc mājās!
Mana māsa dzīvo Norgē,pagājušo gadu aizbrauca.tās lietas neiet tik ātri,kā tu te raxsti.Lai taisītu ģimenes apvienošanu,vēl jo vairāk!Lai BVR iejauktos bērnam ir vsjadzīgs patstāvīgs personas Nr!nevis kk pagaidu d,ko iedod tikai sākumā,kamēr nav patstāvīga darbs!!!Faktus nezina tik kk apgrābsstītu info raksta!Varb kk totālos huitos ir savādāk.
19.11.2021 13:23 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.11.2021
Kur tā var aizdomāties,ka lai spēlētu krogā vajag uzturēšanās atļauju🙈?!Tad jau mūsu latviešu māksliniekiem,kas uzstājās ārpus LV robežām,uzreiz jāskrien kārtot papīri!!!Katrā valstī ir noteikta naudas summa,ko var ieņemt bez nodokļiem!
19.11.2021 13:39 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Murka25 @ 19.11.2021 13:23

Lai spēlētu krogā nevajag D Nr!!!ku kū prātiņ nāc mājās!
Mana māsa dzīvo Norgē,pagājušo gadu aizbrauca.tās lietas neiet tik ātri,kā tu te raxsti.Lai taisītu ģimenes apvienošanu,vēl jo vairāk!Lai BVR iejauktos bērnam ir vsjadzīgs patstāvīgs personas Nr!nevis kk pagaidu d,ko iedod tikai sākumā,kamēr nav patstāvīga darbs!!!Faktus nezina tik kk apgrābsstītu info raksta!Varb kk totālos huitos ir savādāk.

Klausies, vista, es Norgee esmu straadaajusi vairaakkaart, kaa arii man tur jau gadus desmit dziivo braalis. Atkaartoshu veelreiz, dabuut D numuru, tas ir dazhu dienu jautaajums. Un nekaads ID numurs nav vajadziigs, lai ietu pie aarsta, iireetu, atveertu kontu, norautos no barnevaret, pilniigi pietiek ar D numuru.Ja Tava maasa ir taada pati vista kaa tu, tad gan jau vinjai leeni un smagi gaaja viss. Nejeegaam visur viss iet leeni. Kaa arii Kivičs straadaa algotu darbu, ne tikai speelee gjitaaru. Bet taa kaa tik traki uztraucies par Kivichu famiiliju, tad uzraksti Kivicham, pajautaa, vai shis ir nokaartojis D numuru, ha ha ha.
19.11.2021 13:44 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Murka25 @ 19.11.2021 13:39
Kur tā var aizdomāties,ka lai spēlētu krogā vajag uzturēšanās atļauju??!Tad jau mūsu latviešu māksliniekiem,kas uzstājās ārpus LV robežām,uzreiz jāskrien kārtot papīri!!!Katrā valstī ir noteikta naudas summa,ko var ieņemt bez nodokļiem!

Nu pilniigi debiila esi, Kivichs aizbrauca paspeeleet gjitaaru, dziivo kaa tuurists jau 3 meen un nekur nestraadaa, a ha ha ha. Ar gjitaarspeeli reizi nedeeljaa uztur dziivokli un savu blozgu. Ja esi taada Kivichu fane, tad vajadzeeja zinaat, ka Kivichs tur brauca straadaat algotu darbu.
19.11.2021 13:46 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Bet tai tikko regjistreetaas murkas murgoshanai laikam meerkjis ir iestaastiit forumam, ka Kivichs ir tuurists un ka uz sho nekas neattiecas. Tjipa Ljena var noriities kaa cuuka katru viikendu, kad blakus mazs beerns, un neviens ne pirkstu nepakustinaas, ha ha ha.
19.11.2021 13:49 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.11.2021
Es jau rakstīju,par comentu man maxsā 50kr🤭nevajag tā uzvilkties!Faktus faktus vajag zināt!!!!
19.11.2021 13:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits