KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 14823
Reģ: 29.04.2022
yay @ 11.10.2024 10:09

Nav īsti laba stratēģija. Kāda ir mērķauditorija? Bezzobainās sawļes? Diemžēl, man nav pieejama statistika procentos (kā Kivi), bet sieviete, lai ietu iedvesmoties pie kādas citas sievietes (kaut piemērma tā pati Nika), tur ir jābūt ko no viņas mācīties, iedvesmoties. Ar ko slavena ir Liene? Ar Kiviču skandalozo uzvārdu. Viss. Ko no viņas mācīties? Viņa neko neprot un neko nav sasniegusi.

Es nesaku, ka tā ir laba stratēģija. Bet fakts, ka klaču pietāti uzceps rakstu, ka ir kkāda sieviešu akadēmija dibināta un Kivičiene ir viena no "iedvesmotājām". Kurpretīm ja jebkuras citas sievietes ko tādu dibinātu, neviens portāls par to nerakstītu. Tad nu domāju, ka tām abām "partnerēm" visticamāk ir tāds aprēķins izdomāts. Jo reāli - ko no Lenoxa var mācīties? Kā filtrēt seju? Kā pamest bērnus?
11.10.2024 10:29 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.09.2024
Hyrte @ 11.10.2024 10:27

Wow,esmu kā Kivičs,nu ja,savu ģimeni neuzturu,visus pazemoju un lamāju pēdējiem vārdiem.
Es teicu,ja saceltos, būtu kāds labums,Jo kamēr mēs te tukšu runājam,tās padibenes dzīvo uz mūsu rēķina,bet okei. Es off no šīs diskusijas,Jo-es jau beigās paliku tā stulbā. Diemžēl.
Nu normāla tu neesi ! Tā vietā lai dzīvotu savu "perfekto " dzīvīti tu diennaktīm stalko katru kiviču elpas vilcienu . Sekot tiem kas riebjas un ārdīties neliecina par veselu psihi un laimīgu cilvēku.
11.10.2024 10:37 |
 
Reitings 620
Reģ: 04.09.2024
Hyrte @ 11.10.2024 10:27

Wow,esmu kā Kivičs,nu ja,savu ģimeni neuzturu,visus pazemoju un lamāju pēdējiem vārdiem.
Es teicu,ja saceltos, būtu kāds labums,Jo kamēr mēs te tukšu runājam,tās padibenes dzīvo uz mūsu rēķina,bet okei. Es off no šīs diskusijas,Jo-es jau beigās paliku tā stulbā. Diemžēl.

Tālu no realitātes - tā pat kā Kivičs.
Visi saceltos....visi to un šito... sāc komentēt pie viņa figņām ar savu īsto vārdu un uzvārdu, nevis aiz feik profiliem, jo kamēr tu slēpies pati un gribi uztaisīt revolūciju "aiz muguras",izskatā smieklīgi.
Reāli izskatās, ka esi prātā sajukusi nedaudz par šo tēmu.
Kivičs arī visiem parādīs, visi dabūs, VISI REDZĒS.....neviens neredz. Un tavus feik IG heitu profilus arī neviens neredzēs.
Reku tak Twiterī Karaliene, IG ietekmeles profils...baigi daudz panākuši aiz feik profiliem, ne?
Es neesmu Kiviču atbalstītājs, bet ieteiktu iesākt ar beigšanu viņiem sekot, lai nedomā, ka viss tas cipars ir no faniem, bet....nereāli, jo pētīt un skatīti te daudzām jau ir kā apsēstība.
11.10.2024 10:38 |
 
Reitings 2985
Reģ: 29.05.2022
Pūce Pūcīgā @ 11.10.2024 10:18

Starp mums staigā zeki, pedofili, varmākas un zagļi un nevienam nav tiesību viņus mest no veikaliem ārā vai kafejnīcām, bet tu te domā, ka Kiviču kāds drīkst kaut kur nelaist, jo te ir lezbju pulciņš, kam viņš nepatīk?
Mīļā, Kiviču aicina uz kāzām, pasākumiem, prasa reklamēt. Ir daļa cilvēku, kam viņš vēl patīk. Šī foruma nostāja nav visas Latvijas redzējums.
Paņem atelpu no Kiviča heitošanas, līdz sāc atkal domāt reāli. Tu jau pati kā Kivičs sāc palikt...tik kategoriska un tava vienīgā taisnība. Tālu no realitātes - tā pat kā Kivičs.
Staigā,un protams tas nav labi.Bet viņi publiski neizpaužas,neapsaukā citus.Jā,viņi taisa sūdus,bet nekviec pa pasauli ka tas ir pareizi. Toties Kiviči sataisa sūdus,bet vainīgi ir visi citi un par saviem sūdiem plātas publiski.
11.10.2024 10:44 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.09.2024
Tieši tā ,visas slavenības jau sen saka ka tikai debili un lēti cilvēki spēj kādu lamāt no feik profiliem .Ar īsto vārdu un uzvārdu mute ciet !
Ja kas kolēģe nopirka 2 divānus uz jauno dzīvokli tieši Kiiviča reklāmas dēļ, ļoti apmierināta. Vel radinieci tagad vedis tur pirkt .
11.10.2024 10:46 |
 
Reitings 620
Reģ: 04.09.2024
kuranavliene @ 11.10.2024 10:44
Staigā,un protams tas nav labi.Bet viņi publiski neizpaužas,neapsaukā citus.Jā,viņi taisa sūdus,bet nekviec pa pasauli ka tas ir pareizi. Toties Kiviči sataisa sūdus,bet vainīgi ir visi citi un par saviem sūdiem plātas publiski.

Nu un tu domā, ka feik profils IG kaut ko baigi mainīs?
11.10.2024 10:50 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.09.2024
kuranavliene @ 11.10.2024 10:44
Staigā,un protams tas nav labi.Bet viņi publiski neizpaužas,neapsaukā citus.Jā,viņi taisa sūdus,bet nekviec pa pasauli ka tas ir pareizi. Toties Kiviči sataisa sūdus,bet vainīgi ir visi citi un par saviem sūdiem plātas publiski.
zagļi un slepkavas to dara ari publiski ! Ari dzer un lamājas publiski ,skat ērkšķos virs un sieva gaida 7 bērnu kamēr 6 atnemti un bērnunamā ! A un filmē arī to ka tā grūtniece smēķē vienu pēc otras !
11.10.2024 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 1818
Reģ: 26.03.2010
Kas te par putnu uzlidojumu?
11.10.2024 10:57 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.09.2024
Pūce Pūcīgā @ 11.10.2024 10:50

Nu un tu domā, ka feik profils IG kaut ko baigi mainīs?
Mainīs ! Pazemos vel vairāk tās kas raksta šajā tēmā! Atkal kivičam būs taisnība par stulbajām anonīmajām heiterēm.
11.10.2024 10:58 |
 
Reitings 620
Reģ: 04.09.2024
kuranavliene @ 11.10.2024 10:44
Staigā,un protams tas nav labi.Bet viņi publiski neizpaužas,neapsaukā citus.Jā,viņi taisa sūdus,bet nekviec pa pasauli ka tas ir pareizi. Toties Kiviči sataisa sūdus,bet vainīgi ir visi citi un par saviem sūdiem plātas publiski.

Nē, nemaz. Visa pasaule tik balta un pūkaina un tie ļaunie Kiviči. Nu stulbi viņi ir, tiešām, bet ja jūs tik ļoti, kā uz Kivičiem, koncentrētos uz kaut ko citu, jēga būtu lielāka. Jau no 21.gada te heitojat un "maukojaties", rupji un matam lamājaties un vai kaut kas ir panākts? Viens Ezīšfests un kaķis.
Sendija arī - tā sprāgs, nu tik būs, būs kaut kas...nav nekā un nebūs. Viss ir samilzis ap viņiem tikai tiem, kam ir neveselīgi pastriprināta interese uz šo pārīti.
Revolucionāres 😀😀😀
11.10.2024 11:00 |
 
Reitings 620
Reģ: 04.09.2024
Kāpēc tā kaudze rupekļu, kas te ir, neraksta FB zem Kivičpostiem visu, ko te? Jo anonīmi diršās labāk. 😀
Ziniet,kā.. pašokēties un uzsist klaču var...ir traki ar viņiem, bet iedomāties, ka tagad nelaidīs viņus veikalos, kafejnīcās, uz ielas metīs ar akmeņiem...nu nerēli. Fantāzijas. Apmātība.
11.10.2024 11:03 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4322
Reģ: 31.10.2010
Pūce Pūcīgā @ 11.10.2024 11:03
Kāpēc tā kaudze rupekļu, kas te ir, neraksta FB zem Kivičpostiem visu, ko te? Jo anonīmi diršās labāk. ?
Ziniet,kā.. pašokēties un uzsist klaču var...ir traki ar viņiem, bet iedomāties, ka tagad nelaidīs viņus veikalos, kafejnīcās, uz ielas metīs ar akmeņiem...nu nerēli. Fantāzijas. Apmātība.

Personīgi es FB komentējot rakstus par Kivičiem, to vienmēr daru no sava īstā profila. Pirmkārt, man fake profilu tur nemaz nav un otrkārt, mani nemaz nebaida Kiviča un Kivičienes vēmieni. To dzeguzi precētu veču piegulētāju un dzērāju sieviešu sitēju neviens normāls cilvēks par pilnu neņem.
11.10.2024 11:14 |
 
Reitings 620
Reģ: 04.09.2024
Minelūše @ 11.10.2024 11:14

Personīgi es FB komentējot rakstus par Kivičiem, to vienmēr daru no sava īstā profila. Pirmkārt, man fake profilu tur nemaz nav un otrkārt, mani nemaz nebaida Kiviča un Kivičienes vēmieni. To dzeguzi precētu veču piegulētāju un dzērāju sieviešu sitēju neviens normāls cilvēks par pilnu neņem.

Lūk, šādi vajag, nevis lepojas ar to,k a anonīmi uzdirsusi Kivičam, jo bailes, ka izvazās pa pasauli viņas vārdu. Anonīmu IG profilu heitam...
Priekš cilvēka, kas visiem te tā riebj un nīst, te daža viņam velta uzmanību daaaaudz par daudz.
11.10.2024 11:17 |
 
Reitings 28171
Reģ: 06.11.2022
VistaVita @ 11.10.2024 10:26
Tieši tā! Pat Dāvids pateica ka tieši tāpat kā Kivičs lāmās heiterus. Visiem stalkeri ,heiteri un tie kas pat mazus bērnus lama riebjas daudz vairāk ka kiviči.

Es atvainojos, bet ko nozīmē "pats Dāvids"? Dāvids, kurš uzvarēja Goliātu? Vai tas mutes bajārs un plātīzeris, ko pat no TV izsvieda? Viņam derēs jebkurš iemesls, lai kādu nodirstu. Bet vairumam cilvēku viņš pats ir pie vienas vietas. Atradusi klasiķi.
11.10.2024 11:36 |
 
Reitings 850
Reģ: 09.08.2020
sidzha @ 11.10.2024 10:57
Kas te par putnu uzlidojumu?

No Lienes putnu būra izkritušie
11.10.2024 11:44 |
 
Reitings 35788
Reģ: 11.02.2015
Zin kā, meičas, nereti aizdomājos par to mūsdienu sabiedrības fenomenu, kur arī esam viena mikrokopiena visā tajā ambrāžā.
Prātā mazāk advancētos uzrunā un viņi vienmēr pavilkaies uz haipu un "prastu valodu", tostarp viņus nebiedē (jo varbūt paši no savas vēstures atceras ko līdzīgu) dīvānos mīzēji, bērnu pametēji un reņģu ēdāji pie poda reklāmās. Sauks viņus uz kāzām.
Nu ne visām cūkām vajag pērles...
Un mūsu mērķim nevajadzētu būt šo sabiedrības daļu "vest pie prāta". Tas nav iespējams. Tas ir izglītības, dzīves līmeņa jautājums, un ne visi mēs tomēr esam vienādi.
Ir skaidrs, ka mazliet vidusmērīgākajai sabiedrības daļai kiviči ir apsmiekls un viss, kam viņi stāv klāt, - antireklāma. Tad mēs savās ikdienas izvēlēs (un ar maciņiem) to putnubiedēkļu pāri arī neatbalstām.
Ok, jā, arguments, ka visi kopistiski uzturam pamestos bērnus. Bet uzturam arī noziedzniekus cietumā un dažu labu zagli - Saeimā. Arī šo nevar pilnībā izskaust. Tad labāk savas nervu šūnas tērēt lielāko mūsu visu kopistiski nomaksāto nodokļu izsaimniekotājiem un izzadzējiem. Mazās zivis būs vienmēr, bet sāpīgāk kož jau tās lielās.
Bet visbeidzot, es nesaku, ka nepavisam nav vietas mūsu kritikai - ir! Ar vēsu prātu un nedzenoties pēc 100% taisnīguma kā ar pieri sienā. Jo tāds nav iespējams. Jau vairākkārt mans viedoklis - jā, šo kritiku vajag, kaut daudzi to sauc par heitu, bet tomēr, ja lielai daļai sabiedrības kaut kas nešķiet ok un par to tiek sacelta gana liela ažiotāža, tad nereti šie uzvedības modeļi mainās. Kā arī ar kivičiem dažās mini niansēs tas izdevies.
Bet nu pilnībā par sakarīgiem cilvēkiem viņi nekļūs nekad. Tas ir jāsaprot un ar vēsu prātu jāpieņem - nepatērējot pārlieki daudz savu nervu šūnu uz viņiem tomēr 🙂
11.10.2024 11:54 |
 
Reitings 91
Reģ: 18.09.2024
VistaVita @ 11.10.2024 10:46
Tieši tā ,visas slavenības jau sen saka ka tikai debili un lēti cilvēki spēj kādu lamāt no feik profiliem .Ar īsto vārdu un uzvārdu mute ciet !
Ja kas kolēģe nopirka 2 divānus uz jauno dzīvokli tieši Kiiviča reklāmas dēļ, ļoti apmierināta. Vel radinieci tagad vedis tur pirkt .

Es gribētu redzēt to cilvēku, kas noskatās Kiviča klipu "es gribu ar tevi mīlēties, mīļo skatītāj" un tas viņu pamudina iet pirkt dīvānu.😀
11.10.2024 12:03 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.09.2024
LabaDabaDa @ 11.10.2024 11:36

Es atvainojos, bet ko nozīmē "pats Dāvids"? Dāvids, kurš uzvarēja Goliātu? Vai tas mutes bajārs un plātīzeris, ko pat no TV izsvieda? Viņam derēs jebkurš iemesls, lai kādu nodirstu. Bet vairumam cilvēku viņš pats ir pie vienas vietas. Atradusi klasiķi.
Dāvidam ir loti daudz starptautisku balvu modes industrijā. Tv rāda joprojām.Fb, insta un tik tok tūkstošiem sekotāju .Lielisks dārzs.
Bet kas esi tu anonīmā nodirsēja? Aizej atklāti fb to atklāti pasaki viņam ...
11.10.2024 12:21 |
 
Reitings 28171
Reģ: 06.11.2022
VistaVita @ 11.10.2024 12:21
Dāvidam ir loti daudz starptautisku balvu modes industrijā. Tv rāda joprojām.Fb, insta un tik tok tūkstošiem sekotāju .Lielisks dārzs.
Bet kas esi tu anonīmā nodirsēja? Aizej atklāti fb to atklāti pasaki viņam ...

Kāpēc man tas viņam jāsaka? Es pie viņa nelienu, jo viņš mani vispār neinteresē. Labāk izstāsti, kas Tu pati tāda esi, lai mūs te komandētu. "Anonīmā nodirsēja", lol.
11.10.2024 12:24 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.09.2024
LabaDabaDa @ 11.10.2024 12:24

Kāpēc man tas viņam jāsaka? Es pie viņa nelienu, jo viņš mani vispār neinteresē. Labāk izstāsti, kas Tu pati tāda esi, lai mūs te komandētu. "Anonīmā nodirsēja", lol.
te tu perādiji ka jūs vienk tupa nodiršat pilnīgi visus! Ari tos kas nav kiviči un bērnus nav pametuši un strādā !
11.10.2024 12:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits