KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 380
Reģ: 17.12.2023
LabaDabaDa @ 13.06.2024 19:38

Es nešaubos, ka viņš pieprasītu, bet kaut kā man grūti noticēt, ka īsti, profesionāli mūziķi uz ko tādu parakstītos. Ok, vecas draudzības dēļ piespēlēja 1 koncī Paladium, bet čakarēt sev Jāņus?

Nav jau izčakarēti. Līgo ir 23. jūnijā, čaļi nodzied savu koncertu un var lidot mājās. Tad jau diezgan ir piesolīts, ja parakstās uz grupas sanākšanu kopā.
13.06.2024 19:44 |
 
Patīk
Reitings 15940
Reģ: 09.12.2015
Tai UK sawļei jau no paša sākuma vajadzēja saprast, ka kviecis ar pakulu nevienam nav vajadzīgs. Bet zoss tikai cītīgi dzēsa visus negatīvos komentārus, pēc kuriem īstenībā bija skaidra tautiešu attieksme. Kopā ar grupu to nīlzirgu vēl cilvēki kaut cik akceptē, bet ne tandēmā ar savītušo dzeguzi.🤡
13.06.2024 19:58 |
 
Reitings 2174
Reģ: 22.02.2023
LabaDabaDa @ 13.06.2024 19:38

Es nešaubos, ka viņš pieprasītu, bet kaut kā man grūti noticēt, ka īsti, profesionāli mūziķi uz ko tādu parakstītos. Ok, vecas draudzības dēļ piespēlēja 1 koncī Paladium, bet čakarēt sev Jāņus?
Nu, ne visiem Jāņi ir kas megasvarīgs. Mēs vispār pēdējos gados nesvinam, braucam ceļojumā. Neko nejūtamies zaudējuši.
13.06.2024 19:58 |
 
Reitings 21501
Reģ: 06.11.2022
LuckyStrike @ 13.06.2024 19:58
Nu, ne visiem Jāņi ir kas megasvarīgs. Mēs vispār pēdējos gados nesvinam, braucam ceļojumā. Neko nejūtamies zaudējuši.

Ok, labi, neprecīzi izteicos - neviena diena gadā nav tik mazvērtīga, lai kaut kādu kapeiku pēc skrietu pēc Resnā svilpiena. :D Un man neticās, ka par mazu uzstāšanos starp daudzām citām grupām viņus gaida milzu zelta kalni.
13.06.2024 20:12 |
 
Reitings 380
Reģ: 17.12.2023
Vienīgais kur liks to nabaga bērnu? Nu, es neticu, ka būs aukle.. Otrs variants ir ome. Būsim godīgi, citi varianti nemaz nepastāv, nav viņiem citas paziņas, kas uzņemtos rūpes par bērnu Jāņu laikā. Nebrīnīšos, ja beigās tomēr ņems mazo līdzi.
13.06.2024 20:18 |
 
Reitings 380
Reģ: 17.12.2023
Tusnelda @ 13.06.2024 19:40

Paskaties taču labojumu vēsturi. 7.jūnijā vēl bija koncerts sarakstā. Bet šonakt , 47 minūtes pēc pusnakts, teftelis to izņēmis.

Paldies! Es par tādu edit vēsturi nemaz neaizdomājos. Nedusmojies, ļezba!
13.06.2024 20:22 |
 
Reitings 43107
Reģ: 20.07.2021
huitzitzilin @ 13.06.2024 20:22

Paldies! Es par tādu edit vēsturi nemaz neaizdomājos. Nedusmojies, ļezba!

Sorry, varbūt mans komentārs tiešām pēc uzbrauciena izskatījās. Biju iedomājusies, ka visi jau zina - teftelis savus FB ierakstus dažreiz labo pat vairāk par 10 reizēm. Sevišķi tad, ja kādu grib ar savu "patiesību"noķengāt. Tad šis izgāž sūdu spaini, bet ilgi nevar nomierināties un ik pēc laiciņa atceras vēl kādu riebeklību, ko piedrukāt klāt! Varu iedomāties, kā treknā alusmuca, rupji lamājoties Mias klātbūtnē, staigā pa istabu piepilinātās apakšbiksēs, un ik pēc 5 minūtēm skrien pie datora vēl kādu "patiesu" vārdu ar tuklajiem pirksteļiem uzklabināt.
13.06.2024 21:11 |
 
Reitings 1
Reģ: 13.06.2024
Kustība ir dzīvība, pelēko pakaļu lezbes 😘
Cerams, ka jau taisat planku un audzējat matus šajā skaistajā vakarā 🥰
13.06.2024 22:16 |
 
Reitings 8243
Reģ: 21.09.2023
Tusnelda @ 13.06.2024 21:11

Sorry, varbūt mans komentārs tiešām pēc uzbrauciena izskatījās. Biju iedomājusies, ka visi jau zina - teftelis savus FB ierakstus dažreiz labo pat vairāk par 10 reizēm. Sevišķi tad, ja kādu grib ar savu "patiesību"noķengāt. Tad šis izgāž sūdu spaini, bet ilgi nevar nomierināties un ik pēc laiciņa atceras vēl kādu riebeklību, ko piedrukāt klāt! Varu iedomāties, kā treknā alusmuca, rupji lamājoties Mias klātbūtnē, staigā pa istabu piepilinātās apakšbiksēs, un ik pēc 5 minūtēm skrien pie datora vēl kādu "patiesu" vārdu ar tuklajiem pirksteļiem uzklabināt.
Ļoti reālistiska aina. Šausmas, dzīvot kopā ar šādu agresīvu tēvaini. Varu iedomāties, cik skaļi alus muca krāc, kad beidzot atplīst.
13.06.2024 22:23 |
 
Reitings 48
Reģ: 10.11.2023
sidzha @ 13.06.2024 15:07
Afišā ir Zscars. Tā gan būtu hohma, ja šis ar Ļenoku aizbrauktu, uzliktu pavadījumu un censtos organizatoriem aizrunāt zobus, ka tā ir visa "grupa".
Ja padomā, ja arī visa grupa un sadala uz galviņām, tad gan jau baigie piķa kalni nav, jo lievenī viens pats var dabūt 700€, tad protams, ka sliktā saimniece neļāva sevi apčakarēt un šim uzvārīties.
Otrs, ja tikko ir Jāņu festivāls un tur uzstājas, tie trīs cilvēki var aizbraukt uz to festivālu, nevis teftelim maksāt sotokus, kur tie trīs samaksātu 20£.
Ja kāda no lezbām brauc uz to pasakumu, var Tiktok reela aptauju uztaisīt, kur apjautā līgotājus, dēļ kādas grupas atbraukuši? Esmu pārliecināta, ka tur nebūs neviena cilvēka, kas, pirmkārt, būtu braucis dēļ Zscara.
Un bildi ar Ļenoku arī palūgt, lai jau katru reizi, kad šī ar kādu bildējas domā, kur tā bilde nokļūs-sawļe vai lezba tā ir.
vai Bebrene no cāļa (arī, protams, nsdzbūjusi seksu, pumpaina, resna skauģe)
13.06.2024 23:12 |
 
Reitings 3978
Reģ: 10.01.2023
tvnetā vai kur tur bija tests- vai atpazīsti slavenības… un tur Lieņumksim tik “skaista bilde”😁
13.06.2024 23:14 |
 
Reitings 3978
Reģ: 10.01.2023
Tusnelda @ 13.06.2024 19:40

Paskaties taču labojumu vēsturi. 7.jūnijā vēl bija koncerts sarakstā. Bet šonakt , 47 minūtes pēc pusnakts, teftelis to izņēmis.
kā to labojumu vēsturi var redzēt?
13.06.2024 23:16 |
 
Reitings 43107
Reģ: 20.07.2021
Vārdotāja @ 13.06.2024 23:16
kā to labojumu vēsturi var redzēt?

Feisbukā pie Kiviča (vai jebkura cita) ieraksta augšējā labajā stūrītī ir trīs punktiņi (...). Uz tiem nospiežot, parādās neliels sarakstiņš. Ja tur ir rindiņa "skatīt labojumu vēsturi", tad jānospiež uz tās. Dažreiz ļoti interesanti varianti parādās, īpaši Kiviča ķengu ierakstos. Ja tāda rinda nav, tad izmaiņas nav bijušas.
13.06.2024 23:36 |
 
Reitings 8
Reģ: 13.06.2024
Ilgu laiku brīvajos brīžos pa kluso esmu lasījusi forumu, beidzot nolēmu piereģistrēties, lai var šeit iepļeckāt arī savu nevienam nevajadzīgo viedokli. 😀 Pirms pāris gadiem izlasīju Kiviča pirmo grāmatu. Neteikšu, ka grāmata bija kaut kāds šedevrs, taču man patika tas, kā viņš izteica savu viedokli, galvenokārt jau par politiku, notiekošo valstī, arī par homoseksuāliem cilvēkiem, kurus savā grāmatā viņš ne tikai aizstāvēja, bet arī izteica nosodījumu tai sabiedrības daļai, kura pret šiem cilvēkiem izturējās ar naidu. Nekad neesmu bijusi Kiviča fane, taču grāmatu izlasīju ar prieku un daudzviet piekritu viņa domām un viedoklim. Tagad jau vairs neatceros vai grāmatā bija pieminēta Madara un vai viņš tajā laikā jau bija ar Madaru kopā, taču jebkurā gadījumā, izlasot grāmatu, man par viņu palika tikai labs iespaids. Pagāja gadi, sākās viss tas farss ar Lieni un es, intereses vadīta, izlasīju arī viņa otru grāmatu un, godīgi sakot, biju uz mutes, jo tā grāmata bija reāls, atvainojos, sūds. Sajūta it kā to būtu rakstījis pavisam cits cilvēks. Pilna ar jēlībām, bezgaumīgiem izteicieniem un, protams, bonusā vēl pievienota sunīšu pozas seksa bilde... Aizdomājos par to, ka savulaik taču Andris vadīja raidījumus, koncertēja, bija respektēts un mīlēts mākslinieks. Un tad pienāca iepazīšanās ar Lieni un viss aizgāja pa pieskari. Sākās skandāli, lamāšanās, savas ģimenes aizskaršana, verbāla agresija, alkoholisms, kautiņi...
13.06.2024 23:56 |
 
Reitings 8
Reģ: 13.06.2024
Protams, ka, pa lielam, viņam vienmēr paticis dzert un tusēt, un krāpt, taču attiecības ar Madaru un viss pārējais, kas tolaik notika viņa dzīvē, šķiet, viņu turēja uz strīpas. Tad viņa dzīvē ienāca Liene un viss pārvērtās. Tagad viņš lamā tos pašus cilvēkus, kurus savulaik savā grāmatā aizstāvēja. Lamā savu bijušo sievu, kuru agrāk tā mīlēja. Pats pārvērties par naidpilnu, dusmīgu tēviņu, kura dzīvē vairs nav ne iepriekšējie panākumi, ne raidījumi televīzijā, ne sadarbības. Protams, neaizstāvu pašu Andri, taču, skatoties uz situāciju no malas, šķiet, ka 99% vaina pie visa, kas notiek, ir Lienē, jo viņa, kā vismaz man liekas, ir no tām sievietēm, kura sagrauj visu labo, kas notiek viņai apkārt, un pēc tam cenšas ar viltu ievilkt savā bezdibenī visus sev apkārt esošos. Kivičs, kopš būdams attiecībās ar viņu, nolaidies līdz kliņķim un šķiet, ka tieši tāds bija viņas plāns - norobežot viņu no visas pārējās pasaules, iesēt viņā naidu pret citiem un izolēt no pārējās sabiedrības, lai viņš būtu vajadzīgs tikai viņai vienai, jo bez viņa viņas pašas dzīve sadruptu gabalos. Savukārt pats Andris pēc dabas man šķiet diezgan nevīrišķīgs vīrietis, kurš ir, kā saka, stumdāms un grūstāms. Madara, kura bija kārtīga sieviete, viņu noturēja grožos un viņš pats, pateicoties viņai, turējās godam. Bet tad atnāca Liene un, gluži kā tādu plastilīna gabaliņu, Andri salipināja pa savam un šis tik ļāvās. Tā teikt, nonāca nepareizās sievietes rokās un nolaidās kopā ar viņu. Nu, tās tādas manas pārdomas saistībā ar šo visu.
13.06.2024 23:56 |
 
Reitings 839
Reģ: 22.03.2024
Nu Lienei gribetos but maksliniecei, bet nu nav
https://failiem.lv/u/6ccnwtj4fs
13.06.2024 23:57 |
 
Reitings 8
Reģ: 13.06.2024
P.S. Ierosinājums šī foruma veidotājiem - pievienojiet rādītāju ar maksimālo zīmju skaitu vienam komentāram! Citādi es te uzdrukāju garu komentāru, kuru nevaru pievienot, jo visu laiku met ārā error, ka mans komentārs ir par garu. Bet tieši cik zīmes ir par daudz? Izrādās, tas jāuzmin man pašai! Tā nu man nākas dalīt savu komentāru pa rindkopām un jāmēģina uzminēt, cik daudz vēl varu rakstīt vienā komentārā un cik daudz jāatstāj nākamajam komentāram.
13.06.2024 23:59 |
 
Patīk
Reitings 15207
Reģ: 27.01.2021
ronnie @ 13.06.2024 23:56
Ilgu laiku brīvajos brīžos pa kluso esmu lasījusi forumu, beidzot nolēmu piereģistrēties, lai var šeit iepļeckāt arī savu nevienam nevajadzīgo viedokli. ? Pirms pāris gadiem izlasīju Kiviča pirmo grāmatu. Neteikšu, ka grāmata bija kaut kāds šedevrs, taču man patika tas, kā viņš izteica savu viedokli, galvenokārt jau par politiku, notiekošo valstī, arī par homoseksuāliem cilvēkiem, kurus savā grāmatā viņš ne tikai aizstāvēja, bet arī izteica nosodījumu tai sabiedrības daļai, kura pret šiem cilvēkiem izturējās ar naidu. Nekad neesmu bijusi Kiviča fane, taču grāmatu izlasīju ar prieku un daudzviet piekritu viņa domām un viedoklim. Tagad jau vairs neatceros vai grāmatā bija pieminēta Madara un vai viņš tajā laikā jau bija ar Madaru kopā, taču jebkurā gadījumā, izlasot grāmatu, man par viņu palika tikai labs iespaids. Pagāja gadi, sākās viss tas farss ar Lieni un es, intereses vadīta, izlasīju arī viņa otru grāmatu un, godīgi sakot, biju uz mutes, jo tā grāmata bija reāls, atvainojos, sūds. Sajūta it kā to būtu rakstījis pavisam cits cilvēks. Pilna ar jēlībām, bezgaumīgiem izteicieniem un, protams, bonusā vēl pievienota sunīšu pozas seksa bilde... Aizdomājos par to, ka savulaik taču Andris vadīja raidījumus, koncertēja, bija respektēts un mīlēts mākslinieks. Un tad pienāca iepazīšanās ar Lieni un viss aizgāja pa pieskari. Sākās skandāli, lamāšanās, savas ģimenes aizskaršana, verbāla agresija, alkoholisms, kautiņi...
esi sveicināta rozā lezbju pulkā 🙏✌🏼
14.06.2024 00:04 |
 
Reitings 469
Reģ: 11.10.2023
susla @ 13.06.2024 19:29

Vai viņa ēst vairs negatavo? Nav redzēts sen!
😄😄😄 nu tad gaidam brokastis😄
14.06.2024 00:05 |
 
Reitings 8
Reģ: 13.06.2024
TeaPot @ 14.06.2024 00:04
esi sveicināta rozā lezbju pulkā ?✌?

Paldies, paldies! 🥳😀 Biju reģistrējušies šajā forumā pirms pāris gadiem, labi atceros kā Kiviču pāris visas šeit esošās dalībnieces nosauca par rozā lezbēm. Nolēmu piereģistrēties pa jaunu, tā ka jūtos pagodināta tikt uzņemta rozā lezbju pulkā! 😀
14.06.2024 00:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits