KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 464
Reģ: 10.04.2013
Tutuk, te kivi no pakaļas izlīda. Nē, nu droši vien viņa fani 8.martu tieši tā arī atzīmēs, metot pa lampu un tad, tiem, kam promiles ļaus un būs vēl kāda kapeika palikusi, aizbrauks uz dižmākslinieka koncertu....
Viss video prasts, bet tas no 'rajona' ar'ua'.. Tas ir psc, dāmas. Nez, valodniece Liene šim iemācīt pareizi runāt nevar? 😥🤣
https://www.instagram.com/reel/C4M-bbjoK24/?igsh=N2x6d25xaHh5YTI2
07.03.2024 11:49 |
 
Patīk
Reitings 23090
Reģ: 27.01.2021
Aizspogulia @ 07.03.2024 10:54

Un kapēc dēls tāds ir? Tur ir tikai un vienīgi vecāku vaina
arī pilnīgi normālās ģimenēs bērni var "noiet no ceļa," šis, protams, nebūs tas gadījums. te tiešām gada papiņš var uzņemties atbildību
07.03.2024 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 2499
Reģ: 20.06.2013
Kāpēc resnais čuris visu laiku tā atņirdz to plastmasas protēzi?
Bet cik viņš resns,.pretīgs un smirdīgs liekas tajā video 🤢
07.03.2024 12:21 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Ja ticētu Kivičiem par Danu un Kristoferu, tad jau jātic arī visiem murgiem par Madaru un viņas meitām un Ārenu un meitām. Ja neviens netic tam, kas tiek murgots par Madaru un Ārenu, kāpēc jātic par Danu? Ā, un te jau pieminēts arī miljons zem Lienes gultas un Lienes īstie versače saulesbrilles, somas utt. Par to arī viņa melo.
07.03.2024 12:28 |
 
Reitings 1818
Reģ: 13.09.2021
Liene beidzot atgājusi un no facebooka izdzēsusi savu murgu par Kristoferu.
07.03.2024 12:42 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Man liekas, ka Kristofers līdz pēdējam gribēja no Andra uzmanību un varbūt pat joprojām uzskata, ka Andris ir labs. Jo viņš piedalījās visādu "svētku svinēšanā", kur pat bija tikai Andris, Liene, Mia (vienu atceros no iepriekšējo gadu 18.nov., bet bija vēl), arī senāk ar Kimu un Keitiju, liekas, ka pat ciemos uz Norvēģiju brauca, bet varbūt kļūdos, SBF filmējās utt. Šķiet, ka viņam līdzīgi kā Keitijai bija kaut kāda ilūzija par labo tēti. Bet Kristoferam vēl smagāk, jo Andris visu laiku jūsmoja tikai par meitām, pēc tam tikai par Keitiju.
07.03.2024 12:45 |
 
10 gadi
Reitings 5038
Reģ: 29.01.2009
Aleluja meitenes, arī Odzei no fb ir izņemts tas pretīgais posts par Kristoferu. Nez vai pati būs apskaidrojusies un izdzēsusi vai ir bijis arī noreportēts 💪
Es negribu īsti aprunāt to zēnu, bet par cik šeit izskanēja skarbs viedoklis, ka viņš ir izlaidenis un kas tur vēl. Es varbūt nepiekrītu manierei kā tas tika šeit pasniegts, bet kopumā KĀ, lai viņš nav izlaidenis, ja nav bijis pa dzīvi tās stingrās tēva rokas? es uzskatu, ka, ar izņēmumiem, bet pārsvarā sievietes nav spējīgas tikt galā ar dēliem, kur nu vēl pusaudžiem, ja tēva iesaistes nav absolūti necik. Vecākiem nav jābūt kopā, lai tēvs tikuntā varētu būt dēla dzīvē, atbalstīt un vajadzības gadījumā pateikt kādu stingru vārdu. Un te Kivičš ir nofeilojis kapitāli vnk. Un sākt dēlu visuem na pakazuhu audzināt un “glābt” tikai tagad, kad viņš jau ir pilngadīgs, ir stipri par vēlu
07.03.2024 12:48 |
 
Reitings 493
Reģ: 17.12.2023
chihiro @ 07.03.2024 12:45
Man liekas, ka Kristofers līdz pēdējam gribēja no Andra uzmanību un varbūt pat joprojām uzskata, ka Andris ir labs. Jo viņš piedalījās visādu "svētku svinēšanā", kur pat bija tikai Andris, Liene, Mia (vienu atceros no iepriekšējo gadu 18.nov., bet bija vēl), arī senāk ar Kimu un Keitiju, liekas, ka pat ciemos uz Norvēģiju brauca, bet varbūt kļūdos, SBF filmējās utt. Šķiet, ka viņam līdzīgi kā Keitijai bija kaut kāda ilūzija par labo tēti. Bet Kristoferam vēl smagāk, jo Andris visu laiku jūsmoja tikai par meitām, pēc tam tikai par Keitiju.

Uz Norvēģiju meitenes nebija, tieši Kristofers tikai ciemos bija. Liene toreiz sūkstījās IG postā, ka ļoti vēlējais, lai meitenes būtu ar viņiem kopā, bet no Madaras puses tiek darīts viss, lai meitenes tēti nevarētu satikt.
07.03.2024 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 1807
Reģ: 26.03.2010
chihiro @ 07.03.2024 12:45
Man liekas, ka Kristofers līdz pēdējam gribēja no Andra uzmanību un varbūt pat joprojām uzskata, ka Andris ir labs. Jo viņš piedalījās visādu "svētku svinēšanā", kur pat bija tikai Andris, Liene, Mia (vienu atceros no iepriekšējo gadu 18.nov., bet bija vēl), arī senāk ar Kimu un Keitiju, liekas, ka pat ciemos uz Norvēģiju brauca, bet varbūt kļūdos, SBF filmējās utt. Šķiet, ka viņam līdzīgi kā Keitijai bija kaut kāda ilūzija par labo tēti. Bet Kristoferam vēl smagāk, jo Andris visu laiku jūsmoja tikai par meitām, pēc tam tikai par Keitiju.

💯💯💯
07.03.2024 12:54 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.02.2024
Palaidu garām. Kur palika video abu profilā,kur šis draud TV3?
Prāts skaidrāks palika?
07.03.2024 13:07 |
 
Reitings 2979
Reģ: 29.05.2022
GlorijaGrevcova @ 07.03.2024 10:30
Kristoferam īstā vieta būtu pie Lienes un Andra. Visi kopā varētu nonarkoties un atsprāgt. Un beidziet to ērzeli saukt par bērnu un žēlot. Kāds tēvs, tāds dēls. Izlaidenis, kurš mātei un vecmāmiņai staigā pa galvu.
Liene storijā iepļūtījusi, ka Kristofers Danu esot izmetis ārā. Es nez kāpēc tam ticu, jo viņa trakuma lēkmes jau bija minētas iepriekš no citiem avotiem, sākot ar vairākiem sasistiem daroriem, beidzot ar demolēšanu psihenē. Te nu ir jūsu beeeeeerniņš. Agresīvs narkomāns. Piesakieties kāda glābt, kurai bij žēl, kad iekrāmēs pa galvu un izdemolēs dzīvokli, altruisms izkūpēs. Kiviča kopija dubultā, Kivičs, lai cik traks nebūtu, vismaz savu māti ciena.
Liene gvelza ,ka Danas puisis izmeta Danu un Kristoferu no mājas,nevis Kristofers.
07.03.2024 13:11 |
 
Reitings 294
Reģ: 17.05.2022
GlorijaGrevcova @ 07.03.2024 10:30
Kristoferam īstā vieta būtu pie Lienes un Andra. Visi kopā varētu nonarkoties un atsprāgt. Un beidziet to ērzeli saukt par bērnu un žēlot. Kāds tēvs, tāds dēls. Izlaidenis, kurš mātei un vecmāmiņai staigā pa galvu.
Liene storijā iepļūtījusi, ka Kristofers Danu esot izmetis ārā. Es nez kāpēc tam ticu, jo viņa trakuma lēkmes jau bija minētas iepriekš no citiem avotiem, sākot ar vairākiem sasistiem daroriem, beidzot ar demolēšanu psihenē. Te nu ir jūsu beeeeeerniņš. Agresīvs narkomāns. Piesakieties kāda glābt, kurai bij žēl, kad iekrāmēs pa galvu un izdemolēs dzīvokli, altruisms izkūpēs. Kiviča kopija dubultā, Kivičs, lai cik traks nebūtu, vismaz savu māti ciena.
Dusmas rauj, lasot tādus viedokļus. Cilvēks izaug tāds, kāda augsne viņam izaugsmei iedota. Kristoferam nav bijis ne tēva lomas, ne, cik var saprast, arī mātes lomas kā spēcīga virzītājmotīva dzīvē. Līdz ar to viņš veido savu dzīvi kā māk. Ir jābūt ļoti spēcīgam iekšējam resursam, lai no bērnības haosa dabūtu sakārtotu dzīvi, jo jebkurš bērns zemapziņā internalizē bērnībā redzēto modeli kā pareizo, un uz tādas bāzes veido savu dzīvi. Ļoti bieži ar pašdestruktīvām tieksmēm, jo tas ir vienīgais veids, kā panākt, ka šādam cilvēkam tiek uzmanība.
07.03.2024 13:25 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
kuranavliene @ 07.03.2024 13:11
Liene gvelza ,ka Danas puisis izmeta Danu un Kristoferu no mājas,nevis Kristofers.
tak muldēja. Kā vienmēr. Varbūt pati kāpņu telpā tika izsēdināta.
07.03.2024 13:33 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.02.2024
Vienradzis1 @ 07.03.2024 13:07
Palaidu garām. Kur palika video abu profilā,kur šis draud TV3?
Prāts skaidrāks palika?

Arī ieraksts par Sipenieci pazudis.
Nožēlojami
07.03.2024 13:38 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
huitzitzilin @ 07.03.2024 12:54

Uz Norvēģiju meitenes nebija, tieši Kristofers tikai ciemos bija. Liene toreiz sūkstījās IG postā, ka ļoti vēlējais, lai meitenes būtu ar viņiem kopā, bet no Madaras puses tiek darīts viss, lai meitenes tēti nevarētu satikt.

Es arī savus bērnus nelaistu uz Norvēģiju pie alkoholiķiem nekad. Un par Kristoferu runājot, kādu piemēru rāda tēvs, tāds arī auga pats. andris nekad neslēpa, ka lieto narkotikas, pat uzsvēra, kurš tad tagad to nedara. Pats apnarkojies un sadzēries ieraksta draudu video TV 3 un vaino dēla māti, ka bērns lietojot narkotikas. Idiots. Tauta redz un saprot, kas ir kas un kāpēc tas tā ir. Abi alkoholiķi lai aizver savas smirdīgās mutes un pievalda savas ļaunās mēles. Bērnu traumētāji, nekas vairāk. Viņi nav cienīgi saukties par vecākiem. Dusmas.
07.03.2024 13:43 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
https://www.facebook.com/share/sSZAA8eyWuRVv2Jv/?mibextid=WC7FNe
kas tas par sūdu?? Paskatījos ar pauzēm? Izskatās gada lieliskais tēvs, kuram ļaunā bērnu māte atņēmusi bērnus, kurus viņš zīdija? Laikam gan par vienu tikai runāja.
Un ne drusciņas par regulāru alko un narkotiku lietošanu kopā ar tagadējo sievu!!!
Viņi pat bērnu neved uz bd, tas nozīmē, ka bērnam ir tikai Aptamils.
Bļeģ, kas notiek valstī??? Kautkādas padibenes rāda, popularizē, kuri pat nesteidz maksāt minimālos alimentus, visus nodirš, haipo, un tagad izvirza TV prasības un žēlojās!
Nodokļu maksātāji, kuri uztur viņu ntos bērnus tiešām neko nevar un nedrīkst teikt???
Un vēl kapelāni iestājās komentāros par Andra labo sirdi!
Esmu nikna par to, ka normāli cilvēki strādā, risina problēmas, maksā nodokļus, gaida rindas uz bd, bet nahaļavščikiem viss tiek padots uz paplātes, bērnus uztur citi, valsts BD neizmanto, jo pohas, narkojās, publiski nolamā… UN VIŅIEM NEKAS PAR TO NAV!!! Vēl bezmaksas reklamē tv un presē.
07.03.2024 13:44 |
 
Reitings 2914
Reģ: 14.09.2023
Jūs jautājat kā Liene dzīvos, kas Andris noliks karoti, bet kamēr bērns mazs, viņai būtu diezgan ok pabalsts (salīdzinot ar tagadējo neko) no valsts par šo. Palabojiet, ja kļūdos, bet man liekas, ka šim pabalstam arī nevajag, lai mirušais vecāks būtu veicis sociālās iemaksas. Par pašu Kiviču jāsaka, ka tie melnbaltie video, lai sarkanlillā ģīmi neredz un tas, ka visur sevi jāslēpj spilvenos jau pats par sevi neko labu neliecina, viņš ļoti labi saprot, bet nav disciplīnas un apņēmības pat pašam savu dzīvību glābt, tad ko mēs vēl te ceram, ka saņemsies bērnu dēļ, jo viņš jau pats sev ir vismīļākais. Piekritu arī kas te teica, ka tas ir tikai alkohols, man te zinošāki cilvēki (ne dēļ prakses vai personīgās pieredzes!! 😂😂) pakomentēja manu guilty pleasure - parādīju video, kur zobus laiza un man teica, ka izskatās, ka vai nu reāli apkodies vai vēl kādu xanax / diazepam tipa tableti pielicis klāt, ka neko šņaucis viņš nav, degunu visticamāk aiztiek tikai uz nervu pamata, ir visādi tiki cilvēkiem. Un es atceros, ka Kivičšovā tak arī Liene esot diazepam lietojusi, tad nav brīnums. Bet varot arī jau tāda līmeņa halucinācijas un nesakarīga runa būt, ja piemēram no rīta pamostas un izsūc pudeli ar šnabi, piemēram. Padomāju, cik baisi tam nabaga bērnam tādā vidē ir dzīvot. Sociāls eksperiments kipa, bet ar bērniem eksperimentus jau sen kā nevar taisīt. Kur tā bāriņtiesa skatās…
07.03.2024 13:48 |
 
Reitings 846
Reģ: 11.08.2022
Es nesaprotu tos, kuri aicina resni gan uz lievenīšiem, gan kafenēm “dziedāt”. Un tie kas apmeklē šos “pasākumus”. Nu kā? Labi, lai arī privāto dzīvi un vemšanas ig un fb nejaucam ar “mākslu”, jo super truper dzied mākslinieks. Bet šis nav tas gadījums. Jo resnā mura kviekšana, baurošana, elšana, izkārtais spilvenvēders, svīšana nav ne bauda ausij ne acij..
07.03.2024 13:55 |
 
Reitings 4962
Reģ: 01.04.2023
chihiro @ 07.03.2024 12:45
Man liekas, ka Kristofers līdz pēdējam gribēja no Andra uzmanību un varbūt pat joprojām uzskata, ka Andris ir labs. Jo viņš piedalījās visādu "svētku svinēšanā", kur pat bija tikai Andris, Liene, Mia (vienu atceros no iepriekšējo gadu 18.nov., bet bija vēl), arī senāk ar Kimu un Keitiju, liekas, ka pat ciemos uz Norvēģiju brauca, bet varbūt kļūdos, SBF filmējās utt. Šķiet, ka viņam līdzīgi kā Keitijai bija kaut kāda ilūzija par labo tēti. Bet Kristoferam vēl smagāk, jo Andris visu laiku jūsmoja tikai par meitām, pēc tam tikai par Keitiju.

Kivis taču nesen solīja, ka baigi virzīs un palīdzēs dēlam pa mūzikas jomu. Tas bija tad, kad Kivim vajadzēja sevi reklamēt “lielkoncerta” dēļ un tālāk - čuš, nekā! Līdz nākamajam koncertam, kad viņš atkal izvelk dēla tēmu, lai saceltu uzmanību uz sevi.
Kristofers tēvu pa TV skatījās vairāk kā satika. Varbūt pat lepojās, ka tēvs slavens, loloja ilūzijas, tiecās uz viņu, pats kaut ko mēģināja pašrocīgi mūzikā, varbūt pat neapzināti, lai iegūtu tēva labvēlību un uzmanību. Pieaugot gan jau ir vīlies tik daudz reižu, ka ne saskaitīt. Nu kā ar visu šo backgroundu neizaugt traumētam. Viens salauzts liktenis mūsu acu priekšā un Miai diemžēl ir augsts risks aiziet pa līdzīgu taciņu.
07.03.2024 13:58 |
 
Reitings 432
Reģ: 15.02.2022
Łenai pateikts, Madaru pieminēt tagad nedrīkst, šī uzmatas uz Danu.
07.03.2024 14:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits