KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 8169
Reģ: 16.02.2021
SantaC @ 22.02.2024 22:52

Man gan neliekas dīvaini. Varbūt pēc Ļenkas samazgu liešanas izlēma nozust no IG uz kādu laiku. Acīmredzot tas strādā, jo pakulgalvai nav ko stalkot un nav neko pļūtījusi. Viņa tak prātā sajuks, ja Madara drīzumā neieliks kādu storiju.?
Citiem uz terapiju būtu jāiet pēc Ļenkas izgājieniem.

Liene jūk prātā arī tad, ja Madara neko jaunu neliek. Domāju, ka Liene un Andris pēc pēdējiem vēmieniem pamatīgi atrāvās, tikai nezinu, no kā. Vai no iestādēm vai kāds viņiem fiziski sadeva 😀 jo es noteikti atrastu kādu, kurš par pāris simtiem šos tajā zolitūdē pieklapē 😀 un neviens pakaļ nedziedātu, ja tas ir tumsā, kamēr viņi skrien pēc šmigas
23.02.2024 08:48 |
 
Reitings 8169
Reģ: 16.02.2021
Es domāju, ka Madara tiešām ir stāvoklī, varbūt daudz darba, toksikoze un par cik tur zolitūdē ir divi psihopāti, kas stalko no rīta un vakarā, tad labāk sevi nerāda, jo grūtniecība ir svarīgāka. Domāju, ka tas, ko Liene izpļāpājās bija pareizi un šoreiz viņi tiešām kaut ko iesāka pret abiem pļēguriem, jo ne jau tāpat vien viņi pēkšņi it kā vairs nedzer (nesen bija dzēriens, bet neviena paša pīkstiena ig), pirms tam Mia pat bija uz bd 2-3 nedēļas no vietas. Man ir ļoti liels prieks, ka tie abi divi ir aizvēruši savas pretīgās mutes.
23.02.2024 08:55 |
 
Reitings 11659
Reģ: 19.09.2023
krixis3 @ 22.02.2024 22:44
Bet klausieties, baigi dīvaini, ka Madara vispār neko neliec IG. Diezgan ilgi sekoju un parasti ik pa laikam pousti,story. Tagad pēc ceļojuma vispār nekā. Riktīgi dīvaini....

Ir ir dīvaini. Viņa parasti ir aktīvāka iekš IG. Tas nav viņai raksturīgi tā pazust.
23.02.2024 13:53 |
 
Reitings 1024
Reģ: 09.01.2024
Ambulance @ 22.02.2024 22:49

Vai Sniedzānam pie profila , šis ieraksts , stāv jau sen ? :
- ,,Skumjākais dzīves kopsavilkums satur trīs aprakstus: varēja būt, varētu būt un vajadzēja,,
Tīŗi divdomīgs .

Es šo sapratu tā, ka nevajag neko nožēlot, atlikt, šaubīties, jo dzīves beigās visskumjāk domāt par to, kā būtu, ja būtu. Nenolasījās nekas pesimistisks. Protams, varbūt kļūdos. Ceru, ka viņiem viss labi!
23.02.2024 14:50 |
 
Reitings 2111
Reģ: 30.12.2022
Lieņukam pie hailaitos pie Paintings ir 2 viņas ''gleznas''. Tā sirds, kas atrādīta 5 storijos, viens skricelējums un tad jaunais gara darbs. Tāda māksliniece, nevaru! Atrādīšanas vērts!
23.02.2024 16:16 |
 
Reitings 6499
Reģ: 19.04.2023
Apskatījos Lienes jauno mākslas darbu. Kā dekorativa faktūra sienai vai sienas panelim laba, tiešām laba, bet gleznu gan es tur neredzu.
23.02.2024 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 5272
Reģ: 05.08.2013
Ja nav laika @ 23.02.2024 17:10
Apskatījos Lienes jauno mākslas darbu. Kā dekorativa faktūra sienai vai sienas panelim laba, tiešām laba, bet gleznu gan es tur neredzu.

nu paga, paga.. tuliņ uzlies spīzdumus
23.02.2024 17:23 |
 
Reitings 390
Reģ: 22.02.2024
Man ir prieks, ka viņi vairs nenodarbojas ar verbālo pļūtīšanu, kas virzīta uz Madaru un viņas ģimeni. Bet vienlaikus ir garlaicīgi 😭Vajag ekšenu ...
23.02.2024 17:44 |
 
Reitings 4511
Reģ: 30.09.2022
Sviestaciba @ 23.02.2024 17:44
Man ir prieks, ka viņi vairs nenodarbojas ar verbālo pļūtīšanu, kas virzīta uz Madaru un viņas ģimeni. Bet vienlaikus ir garlaicīgi ?Vajag ekšenu ...

Diemžēl viņiem tas sanāk tikai saistīti. Mežezers, ekšens un Sigulda. Bez Siguldas viņi diemžēl nemāk.
23.02.2024 18:25 |
 
Reitings 2914
Reģ: 14.09.2023
Bez Siguldas viņiem nekā kopīga nav, ko pie pudeles apspriest. Es vispār domāju kādas ir viņu sarunas - abi atceras dzīvi pirms 15 gadiem, kad vēl kaut kas bija un viens otram piekrītoši uzsauc “jā zaķīt”, ignorējot, ka lielākais sļūciens uz leju viņi bija tieši viens otram. Par to Jāņa tekstu - nebiju pirms tam piefiksējusi, taču profila bilde vēl aizvien ar Madaru. Nedomāju, ka viņa ir stāvoklī, pieņemu, ka viņi vispirms gribētu apprecēties, nevis kā Liepiņas kundze ar lielu vēderu pie altāra vilkt. Visādi gan var būt, tā ir tikai un vienīgi viņu darīšana, protams, bet pievienojos lezbēm, kas cer, ka viss viņu ģimenei ir labi :)
23.02.2024 19:04 |
 
Reitings 28009
Reģ: 06.11.2022
Liene atceras, ka tieši pirms gada bijusi Mākslas muzejā - "Cik zīmīgi!". Man gan drīzāk zīmīgi liekas, ka dižā māksliniece gada laikā nav bijusi nevienā citā muzejā vai izstādē. Nezinu nevienu mākslinieku, kam tik maz interesētu māksla. Ne Latvijā, ne ārzemēs. Nožēlojami.
23.02.2024 19:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4307
Reģ: 31.10.2010
Sviestaciba @ 23.02.2024 17:44
Man ir prieks, ka viņi vairs nenodarbojas ar verbālo pļūtīšanu, kas virzīta uz Madaru un viņas ģimeni. Bet vienlaikus ir garlaicīgi ?Vajag ekšenu ...

Domāju, ka Kivičiem arī ir garlaicīgi. Noteikti kā apsēsti katru dienu čeko Madaras profilu cerībā, ka viņa būs kaut ko iepostojusi. Citādi jau nekā viņiem nav. Lieveņu nav, darba nav, nekādu nodarbošanos nav. Un tas labi parāda cik tukšas ir viņu dzīves. Rosīgu cilvēku soc.tīklos neiestātos klusums tikai tāpēc, ka neko neposto vīra bijusī.
23.02.2024 19:41 |
 
Reitings 29700
Reģ: 14.05.2023
Tējnīca @ 23.02.2024 19:04
Bez Siguldas viņiem nekā kopīga nav, ko pie pudeles apspriest. Es vispār domāju kādas ir viņu sarunas - abi atceras dzīvi pirms 15 gadiem, kad vēl kaut kas bija un viens otram piekrītoši uzsauc “jā zaķīt”, ignorējot, ka lielākais sļūciens uz leju viņi bija tieši viens otram. Par to Jāņa tekstu - nebiju pirms tam piefiksējusi, taču profila bilde vēl aizvien ar Madaru. Nedomāju, ka viņa ir stāvoklī, pieņemu, ka viņi vispirms gribētu apprecēties, nevis kā Liepiņas kundze ar lielu vēderu pie altāra vilkt. Visādi gan var būt, tā ir tikai un vienīgi viņu darīšana, protams, bet pievienojos lezbēm, kas cer, ka viss viņu ģimenei ir labi :)

pilnīgi iedomājos abi iereibuši,sēž pie galda sauc viens otru par zaķiti utt....bet patiesībā viens atceras,laikus kad vēl bija kādi draugi un grupai kādi sasniegumi, un protams izskats normāls, veselīgs nevis alus muca un otra var atcerēties ''ļauno vīru'' ,modes skates ,vecrīgu, restorānus utt.....
Rītdien starp citu būs koncerti,kur mūziķi apvienosies un dziedās Ukrainas atbalstam.bet vai tusnis ir kur lūgts? protams,ka nē,jo pats visu ir sadirsis, bet to neatzīs....vai arī attaisnosies ar kāda lieveņa apkalpošanu.
23.02.2024 19:59 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Lai vai kā, Madarai novēlu laimi!
Bet kviecēji, lai sāk domāt par savu bērnu un izpuvušajiem zobiem!
23.02.2024 20:07 |
 
Reitings 390
Reģ: 22.02.2024
Rozāforums @ 23.02.2024 19:59

pilnīgi iedomājos abi iereibuši,sēž pie galda sauc viens otru par zaķiti utt....bet patiesībā viens atceras,laikus kad vēl bija kādi draugi un grupai kādi sasniegumi, un protams izskats normāls, veselīgs nevis alus muca un otra var atcerēties ''ļauno vīru'' ,modes skates ,vecrīgu, restorānus utt.....
Rītdien starp citu būs koncerti,kur mūziķi apvienosies un dziedās Ukrainas atbalstam.bet vai tusnis ir kur lūgts? protams,ka nē,jo pats visu ir sadirsis, bet to neatzīs....vai arī attaisnosies ar kāda lieveņa apkalpošanu.
gan jau pļūtīs, ka mums jādomā par savu valsti, ka mums LV viss ir slikti, bet mēs rīkojam koncertus citiem, jo viss taču ir nolaists atejā, ka bērnam zobuārsts mēnešiem jāgaida, lievenīšmāksleniekiem lieli nodokļi, šmigai liels akcīzes nodoklis utt.
23.02.2024 20:09 |
 
Reitings 4964
Reģ: 01.04.2023
Ja nav laika @ 23.02.2024 17:10
Apskatījos Lienes jauno mākslas darbu. Kā dekorativa faktūra sienai vai sienas panelim laba, tiešām laba, bet gleznu gan es tur neredzu.

Tik primitīvi, totāli izskatās “Lienes gaumē” (t.i. Ķep Ļep samest uz ātro) gluži kā viņas receptes. Ātrāk, bez mazākās piepūles, nav taču laika! Ir cilvēki, kas neprot zīmēt un lai jau, viņi nodarbojas ar ko citu), bet te ir pilnīgs beztalants. Ne krāsu izjūtas, ne gaumes, ne pacietības, ne kaut kādas savas idejas un oriģinalitātes, nu nekā. Varu tikai minēt, ko “radiniece” Džemma Skulme savulaik pie sevis nodomāja, ieraugot šos pašpasludinātās Mākslinieces šedevrus.
PS. Lieliski ar to atvemto siļķi kažokā kontrastē Ļenkas nākamais storijs Mākslas Muzejā ar īstiem mākslas darbiem (loģiski, ka mūsu varone savā vājajā prātā jūtas kā viena no viņiem).
23.02.2024 20:19 |
 
Reitings 390
Reģ: 22.02.2024
Tuana @ 23.02.2024 20:19

Tik primitīvi, totāli izskatās “Lienes gaumē” (t.i. Ķep Ļep samest uz ātro) gluži kā viņas receptes. Ātrāk, bez mazākās piepūles, nav taču laika! Ir cilvēki, kas neprot zīmēt un lai jau, viņi nodarbojas ar ko citu), bet te ir pilnīgs beztalants. Ne krāsu izjūtas, ne gaumes, ne pacietības, ne kaut kādas savas idejas un oriģinalitātes, nu nekā. Varu tikai minēt, ko “radiniece” Džemma Skulme savulaik pie sevis nodomāja, ieraugot šos pašpasludinātās Mākslinieces šedevrus.
nu viņai taču mati jāķemmē
23.02.2024 20:20 |
 
Reitings 8169
Reģ: 16.02.2021
Tas krāsu salikums varētu būt glīts, normāla mākslinieka izpildījumā. Piemēram, Ievas Bondares, varu iedomāties viņas gleznu šādos toņos. Bet normāli mākslinieki pie saviem darbiem strādā ilgi. Vienā storijā bija redzams, ka Lienes ķēpājumam spīd cauri baltais audekls. Milzīgs face palm. Pat es ar 0 sakaru ar mākslu esmu redzējusi, ka mākslinieks nokrāso audeklu vispirms kādā tonī/toņos, lai tā krāsa no apakšas dod toni vai kā tamlīdzīgi. Nu man liekas, ka neviens pa taisno nekrāso pēdējo/vienīgo toni pa taisno uz balta audekla. Viņa tajos gleznošanas kursos pat nav neko iemācījusies. Pabeidza savu garadarbu 2h noteikti. Tā kā mākslas meistarklase ar meitenēm un vīnu, kur visas atnākt pasmieties, nevis pēc tam ar savu bildi lielīties.
23.02.2024 20:46 |
 
Reitings 4964
Reģ: 01.04.2023
Mercury6 @ 23.02.2024 20:46
Tas krāsu salikums varētu būt glīts, normāla mākslinieka izpildījumā. Piemēram, Ievas Bondares, varu iedomāties viņas gleznu šādos toņos. Bet normāli mākslinieki pie saviem darbiem strādā ilgi. Vienā storijā bija redzams, ka Lienes ķēpājumam spīd cauri baltais audekls. Milzīgs face palm. Pat es ar 0 sakaru ar mākslu esmu redzējusi, ka mākslinieks nokrāso audeklu vispirms kādā tonī/toņos, lai tā krāsa no apakšas dod toni vai kā tamlīdzīgi. Nu man liekas, ka neviens pa taisno nekrāso pēdējo/vienīgo toni pa taisno uz balta audekla. Viņa tajos gleznošanas kursos pat nav neko iemācījusies. Pabeidza savu garadarbu 2h noteikti. Tā kā mākslas meistarklase ar meitenēm un vīnu, kur visas atnākt pasmieties, nevis pēc tam ar savu bildi lielīties.

Bet godīgi tām meistarklašu dalībniecēm darbi ir labāki par šo te.
Nosvieda Beloveds Ļenkai 10 eiro - “tak sāc kaut ko darīt vienreiz!”, Ļenka nopirka rozā un zilo krāsu tūbas, ielēja burbuļūdeni glāzē, pie pirmā iesiluma sajutās vismaz kā Bondare, uztriepa, viss, Māāāksla, cik labi atkal GLEZNOT!!! Kādam laikam lieciet mieru, Ļenka ir izsmelta!
23.02.2024 20:59 |
 
Reitings 28009
Reģ: 06.11.2022
Tējnīca @ 23.02.2024 19:04
Bez Siguldas viņiem nekā kopīga nav, ko pie pudeles apspriest. Es vispār domāju kādas ir viņu sarunas - abi atceras dzīvi pirms 15 gadiem, kad vēl kaut kas bija un viens otram piekrītoši uzsauc “jā zaķīt”, ignorējot, ka lielākais sļūciens uz leju viņi bija tieši viens otram. Par to Jāņa tekstu - nebiju pirms tam piefiksējusi, taču profila bilde vēl aizvien ar Madaru. Nedomāju, ka viņa ir stāvoklī, pieņemu, ka viņi vispirms gribētu apprecēties, nevis kā Liepiņas kundze ar lielu vēderu pie altāra vilkt. Visādi gan var būt, tā ir tikai un vienīgi viņu darīšana, protams, bet pievienojos lezbēm, kas cer, ka viss viņu ģimenei ir labi :)

Es domāju, ka viņi neko diži arī neapspriež. Nu, varbūt Fetmens kādreiz izspļauj kādu jēlību, un Paciente paklausīgi ķiķina. Viss. Bet pārsvarā katrs sēž savā telefonā. Kā tai romantiskajā randiņā Siguldā nu jau pirms kāda laika - it kā būtu jābauda saldie mirkļi divatā, tikai nez kāpēc abi līdz rīta gaismai lamājās ar svešiniekiem internetā.
23.02.2024 21:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits