KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 7019
Reģ: 17.09.2009
Man izskatās viņš pēc papagaiļa 🦜
06.12.2023 10:05 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Oi, nu tagad mēra mātes mīlestību pēc tā, cik bieži meitu liek storijos? Neaizstāvu Lieni un neuzskatu, ka viņa ir laba mamma, bet vienreiz jautājumos viņa atbildēja - viņa Miu internetā vairs neliek, jo viņa te tiek saukta par Čakija lelli un vēlnezko. Jūs nedarītu tieši tāpat?! Jums tiešām šķistu baigi kruta, ka bars pieaugušu sieviešu apsaukā un izķēmo mazu, neaizsargātu bērnu?
Šobrīd labi var redzēt, ka viņa izvairās filmēt Miu. Es tādā ziņā viņu saprotu!
06.12.2023 10:07 |
 
Reitings 89
Reģ: 31.10.2023
Ļenka sūdzas, ka nevar aizmigt. Lai aiziet uz darbu. Ka arī, lai daudz ko dara mājasdarbos (nevis tizlojas, uztaisa vienu burciņu harčo- reizi mēnesī, vai arī savus cūkēdienus). Tad, es varu garantēt viņai. Gulēs, ka nosista. 😂😂😂
06.12.2023 10:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4960
Reģ: 03.11.2012
Arabesq @ 06.12.2023 10:07
Oi, nu tagad mēra mātes mīlestību pēc tā, cik bieži meitu liek storijos? Neaizstāvu Lieni un neuzskatu, ka viņa ir laba mamma, bet vienreiz jautājumos viņa atbildēja - viņa Miu internetā vairs neliek, jo viņa te tiek saukta par Čakija lelli un vēlnezko. Jūs nedarītu tieši tāpat?! Jums tiešām šķistu baigi kruta, ka bars pieaugušu sieviešu apsaukā un izķēmo mazu, neaizsargātu bērnu?
Šobrīd labi var redzēt, ka viņa izvairās filmēt Miu. Es tādā ziņā viņu saprotu!

Es jau toreiz rakstīju, ka daža laba forumniece, ar saviem bērnišķīgajiem izteikumiem par bērnu, ir panākusi to, ka meitu vairs vispār nerādīs.
Pirms tam vismaz varēja pasekot, +- kā viņai iet, kas notiek utt., cik viņa aprūpēta vai tieši otrādi neaprūpēta, bet tagad nekā un par to paldies dažai labai forumniecei! It kā pieaugušas sievietes, bet tāpat nejēdz paturēt ciet muti, tad kad vajadzētu…
06.12.2023 10:25 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
LilyLady @ 06.12.2023 08:42
Lienei nav ziemas drēbes un apavi aktivitātēm laukā? Kā bomze rudens apavos sniegā, pliku galvu, izstaipītās trennūzenēs un vecmodīgā, nonēsātā praķī. Rēcīgi, ka skopais bīloveds, kā vienmēr, palutina SEVI - šoreiz ar jauniem cimdiem, nevis nopērk vismaz siltu cepuri mūžam slimojošajai sieviņai.?
Un tā slienāšanās gar desiņām.?‍♀️ Vai tad tiešām #richlifestyle #pelnu4štukasmēnesī nevarēja atļauties nopirkt šķīvi ar desiņām un skābiem kāpostiem Ziemassvētku tirdziņā? Neiet tak turp katru dienu. Un storijos būtu ko parādīt bez Lienes "Hihihi, zaķīti, hihihi, netieku jums līdzi, hihihi".
Nu, rokstāram tomēr jāsargā pirksti, lai var ģitāru trinkšķināt, labi cimdi tādai zvaigznei ir must 😁 Lai vai cik smieklīgi šis izskatās, bet tomēr mūsdienīgi, kamēr Liene kā nabaga radiniece savās garlaicīgajās parpaliņās. Kā parasts cilvēks no rajončika, uz Maximu ejot...bet viņa taču mums Skaistumkaraliene! Iziet uz Vecrīgu un neuzposties? Tak bija viņai koša pufīgā kurtka un cepure arī bija, kad gar jūru staigāja pavasarī. Būs noandelējusi?
06.12.2023 10:35 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4318
Reģ: 31.10.2010
No mātes mīlestības tur diemžēl nav ne smakas, dārgie draugi. Davedusi bērnu līdz stāvoklim, kad vairāki zobi uzreiz pilnajā narkozē jālabo. Mātes mīlestība, smiekli nāk.
06.12.2023 10:35 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Pareizi dara ka bērnu neliek.Es viņas vietā privātās foto kur redz viņu pašu ar vairs neliktu ,un ēdienu ,mājas foto arī ne
06.12.2023 10:46 |
 
Reitings 24093
Reģ: 18.08.2022
maijrozīte @ 06.12.2023 10:12
Ļenka sūdzas, ka nevar aizmigt. Lai aiziet uz darbu. Ka arī, lai daudz ko dara mājasdarbos (nevis tizlojas, uztaisa vienu burciņu harčo- reizi mēnesī, vai arī savus cūkēdienus). Tad, es varu garantēt viņai. Gulēs, ka nosista. ???

Vinai miegs 100% nenāk no tām mentălajam kaitēm un zālēm,Lenka aizej pie psihoterapeita,lai Tev beidzot izraksta miega zāles ,tā ir pilnīgi normāla parādība ,vienīgi problēma tāda,ka nevar jaukt ar alkoholu.
06.12.2023 10:48 |
 
Reitings 11422
Reģ: 10.11.2022
Man pilnigi zel palika lenkuces, ka ieslodzita cietuma. Cik forsi ir but ara. Cik te skaisti. Cik forsi but ara.
06.12.2023 10:58 |
 
Reitings 28109
Reģ: 06.11.2022
Arabesq @ 06.12.2023 10:07
Oi, nu tagad mēra mātes mīlestību pēc tā, cik bieži meitu liek storijos? Neaizstāvu Lieni un neuzskatu, ka viņa ir laba mamma, bet vienreiz jautājumos viņa atbildēja - viņa Miu internetā vairs neliek, jo viņa te tiek saukta par Čakija lelli un vēlnezko. Jūs nedarītu tieši tāpat?! Jums tiešām šķistu baigi kruta, ka bars pieaugušu sieviešu apsaukā un izķēmo mazu, neaizsargātu bērnu?
Šobrīd labi var redzēt, ka viņa izvairās filmēt Miu. Es tādā ziņā viņu saprotu!

Miu gada vecāki storijos neliek tikai tāpēc, lai paslēptu paši savu nolaidību, nevīžību un vienaldzību. Citādāk bildēs un foto skaidri redzams, ka nabaga mazulim nav ne normāla, vecumam atbilstoša ēdiena, ne apavu, ne drēbju, ne aktivitāšu, ne draugu - tikai pudele un telefons, tāpat kā mammucei.
Otrs - nav nekāda "pieaugušu sieviešu bara", kas uzbrūk nabaga neaizsargātam bērniņam! Tie ir vienkārši meli un kārtējā aizbildināšanās. Reāli tiešām ļaunas lietas uzraksta 1 vai 2 anonīmi komentētāji, kas vispār varētu nebūt pieaugušas sievietes.
Un es pat nebrīnītos, ja tie slimie meļi paši sacerētu ļaunākos komentārus par savu bērnu, lai tikai atkal varētu haipu taisīt. Kā vienmēr.
06.12.2023 11:01 |
 
Reitings 11432
Reģ: 21.09.2023
Katzenfamilie @ 06.12.2023 09:37

Pedejo reizi vinjai tika cepure galva redzeta Norvegija, bet, par cik vinjiem tacu bija jamuk pa galvu pa kaklu, pat mantas nepanemot lidzi, tad cepure palika tur. Es vispar brinos, Lienei, kura tacu ir tik slimiga, nav pat salles ap kaklu?! Un vinjai tak regulari kakls sapot!
Tas ir drošs veids kā saslimt atkal un atkal, lai nevajadzētu neko darīt. Var slinkot pa gultu, skatīties filmas un postot citātus. Un galvenais - neiet strādāt!
06.12.2023 11:03 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
ĢigiVigi @ 23.05.2023 21:51

Šausmas . Es lasu un esmu šokā par šādiem komentāriem par bērnu .
Vai tiešām pašām ir bērni ja šādi atļaujas izteikties .! Ne visi blin piedzimst kā no žurnāla vāka . Izteikties par bērna ārējo izskatu ir zemiski .
vne
06.12.2023 11:11 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
ĢigiVigi @ 23.05.2023 21:51

Šausmas . Es lasu un esmu šokā par šādiem komentāriem par bērnu .
Vai tiešām pašām ir bērni ja šādi atļaujas izteikties .! Ne visi blin piedzimst kā no žurnāla vāka . Izteikties par bērna ārējo izskatu ir zemiski .
vne
Mercury6 @ 23.05.2023 22:27
Es varētu piekrist visai kritikai, kas te izteikta par Lieni un Andri, bet teikt par trīsgadīgu bērnu, kuram nav paveicies ar vecākiem, ka ir neglīts un izskatās pēc čakija lelles. Man trūkst vārdu. Tas bērniņš ne pie kā nav vainīgs, lai vai kas tur būtu vai nebūtu par iemesliem. Turklāt viņu redz bildētu caur Lienes ziepju trauka kameru, visticamāk vnk vecāku bezrūpība plus nav pārāk fotogēniska meitenīte, nu un, ja runājam tieši par sejas skaistumu kā tādu, sejas vaibstiem. Bet tā teikt par mazu bērnu. Novēlu šīm sievietēm izbaudīt sajūtu, ka jūsu bērnu kāds nosauc par neglītu. Jūs teiksiet - mans bērns nav neglīts. Ok, jums nav, varbūt citam būtu, tieši tik vienkārši. Turklāt ja par Miu vai Karadžanas meitu šādi izteiktos pieaudzis vīrietis, viņu sauktu par slimu, ka saka vai nu ko pārāk labu, (cik skaista meitene), tātad pedofils, vai kā var pieaudzis tēvainis mazu meitenīti aplikt par nesmuku utt, tādi tak bojā visu sabiedrību un tādiem vieta tikai cietumā. vēl varētu par apģērbu apspriesties, kas ir tieša vecāku atbildība. bet tieši par sejas vaibstiem un to skaista vai neglīta noteikti nav jāsaka par mazu bērnu.
tieši ta
06.12.2023 11:12 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
LabaDabaDa @ 06.12.2023 11:01

Miu gada vecāki storijos neliek tikai tāpēc, lai paslēptu paši savu nolaidību, nevīžību un vienaldzību. Citādāk bildēs un foto skaidri redzams, ka nabaga mazulim nav ne normāla, vecumam atbilstoša ēdiena, ne apavu, ne drēbju, ne aktivitāšu, ne draugu - tikai pudele un telefons, tāpat kā mammucei.
Otrs - nav nekāda "pieaugušu sieviešu bara", kas uzbrūk nabaga neaizsargātam bērniņam! Tie ir vienkārši meli un kārtējā aizbildināšanās. Reāli tiešām ļaunas lietas uzraksta 1 vai 2 anonīmi komentētāji, kas vispār varētu nebūt pieaugušas sievietes.
Un es pat nebrīnītos, ja tie slimie meļi paši sacerētu ļaunākos komentārus par savu bērnu, lai tikai atkal varētu haipu taisīt. Kā vienmēr.
Tādi komentāru te simtiem atrodami, un te daža izdomāja ka Mia ir kā čakija lelle..
06.12.2023 11:18 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Kādi meli un aizbildināšanās?! Izrēc BĒRNU - 3-gadnieku, kam reāli nav paveicies ar vecākiem, jā. Bet, tā vietā lai pažēlotu un saprastu, ka Mia tur reāli ne pie kā nav vainīga, tiek liktas stulbas memes un izdomātas iesaukas. Tas ir normāli?
Ja jūsu bērni ietu vienā klasē ar Miu vai līdzīgu bērnu no nelabvēlīgas ģimenes (kas vēlreiz atkārtošu - pie tā NAV vainīgs!! Un nav vainīgs, ka nav kruts apģērbs, veseli zobi, normāli paēdis, utt), varētu derēt, ka viņi bullies, kas šo jau tā neaizsargāto cilvēciņu izrēktu! Jo vecāki ģimenē dara tieši tāpat un to ir iemācījuši tālāk!
06.12.2023 11:34 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Lienei miegs nenāk, jo nemitīgi satraucas par to, vai Andrim nav kādu pretenziju par to, ko viņa dara vai saka. Iekšējā trauksme. Storijos var redzēt, ka viņa vispār nekad neiebilst Andrim, pati nekad nepasaka pilnos teikumos, ko domā, kad kaut ko ierauga. Storijos tas spiežas cauri. Viņai bail ir pateikt, ko domā, jo negrib pateikt kaut ko, kas Andrim nepatīk.
Zinu, jo pati biju tādās attiecībās, kad nekad nezini, kāda būs reakcija, ja pateiksi savu viedokli. Tāds stāvoklis pārņem prātu un bezmaz par to vien domā. Vienīgais risinājums ir pārtraukt šādas attiecības, nemesties jaunās pirms sakārto savu domāšanu un iekšējo pasauli.
06.12.2023 11:36 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
TikiTaki @ 06.12.2023 11:36
Lienei miegs nenāk, jo nemitīgi satraucas par to, vai Andrim nav kādu pretenziju par to, ko viņa dara vai saka. Iekšējā trauksme. Storijos var redzēt, ka viņa vispār nekad neiebilst Andrim, pati nekad nepasaka pilnos teikumos, ko domā, kad kaut ko ierauga. Storijos tas spiežas cauri. Viņai bail ir pateikt, ko domā, jo negrib pateikt kaut ko, kas Andrim nepatīk.
Zinu, jo pati biju tādās attiecībās, kad nekad nezini, kāda būs reakcija, ja pateiksi savu viedokli. Tāds stāvoklis pārņem prātu un bezmaz par to vien domā. Vienīgais risinājums ir pārtraukt šādas attiecības, nemesties jaunās pirms sakārto savu domāšanu un iekšējo pasauli.

Piekrītu!
Arī es esmu bijusi tādās attiecībās, tāpēc ļoti labi varu redzēt no malas viņu atiecību modeli, kiva narcisma izpausmes, lienes bailes utt. Tur ir jābūt drosmei aiziet no tādām attiecībām, tuvinieku atbalstam. Tā visa lienei NAV. Bija māte, māsa, kuras varētu palīdzēt, bet mazais andrītis parūpējās, lai viņa būtu viena un pilnībā atkarīga no viņa. Viņš ir totāls emocionālais vampīrs. Briesmīgs vīrietis un cilvēks kā personība.
06.12.2023 11:53 |
 
Reitings 4964
Reģ: 01.04.2023
Marfa @ 06.12.2023 10:58
Man pilnigi zel palika lenkuces, ka ieslodzita cietuma. Cik forsi ir but ara. Cik te skaisti. Cik forsi but ara.

Viņa izskatās tik trauksmaina un bailīga kā no būra izlaists trusis. Filmējot selfijus acis šaudās uz visām pusēm, lai pārbaudītu vai visi skatās uz viņiem. Itkā vienlaicīgi mulst un kautrējas, bet no otras puses stalko apkārtējo uzmanību. Kivis vispār, liekas, ka speciāli apģērbies kā pāvs, lai tikai tiktu ievērots. Slāj tāds viss krāsains un dikti svarīgs savā esībā, izvedis savu klēpja šuneli pastaigā, kas tur tricinās viņam apkārt kā negudrs un kvaukšķ nazalā balstiņā. Pat ja viņi būtu ne “stāri” Kiviči, bet kaut kādi no-name freaks uz ielas, es drošvien tiešām viņiem pievērstu uzmanību, tieši tādēļ, kā saģērbušies un izturas tik nedabiski.
06.12.2023 11:57 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
LuckyStrike @ 06.12.2023 10:35
Nu, rokstāram tomēr jāsargā pirksti, lai var ģitāru trinkšķināt, labi cimdi tādai zvaigznei ir must ? Lai vai cik smieklīgi šis izskatās, bet tomēr mūsdienīgi, kamēr Liene kā nabaga radiniece savās garlaicīgajās parpaliņās. Kā parasts cilvēks no rajončika, uz Maximu ejot...bet viņa taču mums Skaistumkaraliene! Iziet uz Vecrīgu un neuzposties? Tak bija viņai koša pufīgā kurtka un cepure arī bija, kad gar jūru staigāja pavasarī. Būs noandelējusi?

Rokstārs ( lasīt narciss) pēc būtības ir ļoti skops. Priekš citiem. Bet ne sev. Un to uz lienes var pilnībā redzēt. Tāds apkaunojums vīrietim, kamēr pats siltā un garā dūnu mētelī, sieva pavasara/rudens sezonas plānā jaķelē, plastmasa botās, treniņbiksēs un ausīm uz galvas. Skatoties caur ekrānu vien, auksti jau palika, zinot, cik ārā auksts.
06.12.2023 12:02 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Arabesq @ 06.12.2023 10:07
Oi, nu tagad mēra mātes mīlestību pēc tā, cik bieži meitu liek storijos? Neaizstāvu Lieni un neuzskatu, ka viņa ir laba mamma, bet vienreiz jautājumos viņa atbildēja - viņa Miu internetā vairs neliek, jo viņa te tiek saukta par Čakija lelli un vēlnezko. Jūs nedarītu tieši tāpat?! Jums tiešām šķistu baigi kruta, ka bars pieaugušu sieviešu apsaukā un izķēmo mazu, neaizsargātu bērnu?
Šobrīd labi var redzēt, ka viņa izvairās filmēt Miu. Es tādā ziņā viņu saprotu!

Ne jau storiju biezhumam ir kada nozime, bet gan Lienes attieksmei - nez kapec kaut kur ejot Mia vienmer Kivicam ir pie rokas, vins vienmer ar vinju nodarbojas, kamer Lienes tante filme tikai savu gjimu un kaut ko no apkartnes. Apkartni filmejot, vinja tapat neko gudru nepasaka, jo nav spejiga pateikt del sava ierobezota vardu krajuma.
06.12.2023 12:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits