KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 5292
Reģ: 05.08.2013
Paskatījos komentāros vienam tam koncerta viģikam.. diezgan daudz cilvēki rakstīja, ka iešot.. un tādi diezgan pajauni.. nu līdz 25.
Vispār gaidu Ļenoxu uz skatuves pie bungām.. bungas nav tas instruments ar kuru var ķep-ļep.. :D Un stresā cilvēks, kuram pat nav muzikālās dzirdes.. būs Kolosāli, vienvārdsakot :D Atcerēsimies, kā Ļena dziedāja.. grrr tā čjerkstošā-lūztošā balss
12.11.2023 21:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4321
Reģ: 31.10.2010
Man kaut kā vāji ticās, ka Ļenka tiešām sēdēs pie bungām. Tad jau arī mēģinājuma video jābungo būtu viņai, bet reāli to tomēr dara Māris. Tas galīgi doesn't make sense viskrutākajā zelta hītu megakoncertā Palladiumā pieredzējuša un prasmīga bundzinieka vietā izvēlēties Ļenku, kurai bungas kā ķīniešu ābece.
12.11.2023 22:08 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Ļenka varbūt dejos un skatuves un sajūsminās visus tā jau trīcošos fanus ar savu skaistumu un eleganci
12.11.2023 22:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 03.11.2012
Arabesq @ 12.11.2023 21:28

Es pilnīgi piekrītu. Pirmais, ko es gribu pateikt - visu cieņu Madarai, viņa visiem sūdiem, ko izventilējis Taukmens un viņa madāma, izgājusi augsti paceltu galvu. Kopumā es Madaru atbalstu (Jānis gan man ik pa laikam šķiet liels WTF, bet respekts, protams, par meiteņu pieņemšanu un pastāvēšanu par Madaru).
Bet man arī tā Slavenības bez filtra sērija nešķita ok. Es piekrītu, ka bērni ir jādisciplinē, bet šajā gadījumā jau var redzēt, ka māsu vidū ir sāncensība, tāpēc to VĒL VAIRĀK uzsvērt, veidojot kaut kādu punktu sistēmu ir vienkārši absurdi. Bērnam ir jācenšas un jāmācās, jā, bet te velk uz to “kāpēc tev ir 8, ja māsai ir 9?” Šāda salīdzināšana un, jā, arī sarīdīšana ir nepareiza. Vēl jo absurdāk likās komentāri no Jāņa - “Keitijai sejā parādījās ļaunais smaids kā filmās”. Divi pieauguši cilvēki rīda savā starpā bērnus un viens no tiem skatās no malas kā uz “šovu”. Tas nav pareizi.

Kā arī tas tiek rādīts tv un ko redz visi, to redz arī Kivis un te nu viņam atkal būs par ko papļerkstēt, ka visa Latvija redzēja to kā Madara ar meitām runā, kādas viņai attiecības, kāda atmosfēra ģimenē utt.
Kivis tikai gaida momentu un iemeslu, kad atkal varēs pie kaut kā piekasīties…
12.11.2023 23:36 |
 
Reitings 89
Reģ: 31.10.2023
Es brīnos. Kapēc, kad Ļenka ved Miu uz dārziņu, nepaliek tur kopā ar viņu ? Tur intelektuālas attīstības līmenis ir vienāds. Priekš Andra tā būtu liela laime, nebūtu visu laiku blakus sargsuns, ka arī uz ēdienu var labi ietaupīt, ka arī uz citām lietām. Vienkārši ideāls variants. Savas intereses un hobiju nav(ja nu protams neņem vēra 1.jogas nodarbību, kura tika uzreiz pamesta).Tur vismaz ar bērniem varēs palipināt plastilīnu, izglītoties, ka arī paskriet pa lauku. Nevis vārtīties piebezdēta gultā līdz 12:00, un pusi dienās filtrēt savu darbīgo Džolijas profilu.
13.11.2023 00:07 |
 
Reitings 11685
Reģ: 19.09.2023
maijrozīte @ 13.11.2023 00:07
Es brīnos. Kapēc, kad Ļenka ved Miu uz dārziņu, nepaliek tur kopā ar viņu ? Tur intelektuālas attīstības līmenis ir vienāds. Priekš Andra tā būtu liela laime, nebūtu visu laiku blakus sargsuns, ka arī uz ēdienu var labi ietaupīt, ka arī uz citām lietām. Vienkārši ideāls variants. Savas intereses un hobiju nav(ja nu protams neņem vēra 1.jogas nodarbību, kura tika uzreiz pamesta).Tur vismaz ar bērniem varēs palipināt plastilīnu, izglītoties, ka arī paskriet pa lauku. Nevis vārtīties piebezdēta gultā līdz 12:00, un pusi dienās filtrēt savu darbīgo Džolijas profilu.

Jo dārziņā necienā ar Mežezeru 😀
13.11.2023 00:17 |
 
Reitings 5916
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 12.11.2023 23:36

Kā arī tas tiek rādīts tv un ko redz visi, to redz arī Kivis un te nu viņam atkal būs par ko papļerkstēt, ka visa Latvija redzēja to kā Madara ar meitām runā, kādas viņai attiecības, kāda atmosfēra ģimenē utt.
Kivis tikai gaida momentu un iemeslu, kad atkal varēs pie kaut kā piekasīties…

Kivis tikai prot meitu izraut no skolas mācību gada beigās, lai viņa pēc tam, kad visi bērni devušies vasaras brīvdienās un atpūšas, kārto nenokārtoto.
Mamma cenšas meitenēm iemācīt atbildību gan pret mācībām, gan pret pienākumiem mājās.
Un attiecības ģimenē ir pilnīgi normālas. Vairumā ģimeņu bērni tādā vecumā savā starpā sacenšās, konfliktē, nesadzīvo. Tikai pieaugot sāk novērtēt to, ka viņam ir māsa vai brālis un tās attiecības uzlabojas ( protams, ne visās ģimenēs tas tā ir, bet vairumā gan ).
13.11.2023 01:27 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Sakat, ko gribat, bet bērnu sadzīviskās lietas nevajag rādīt TV šovā. Bērniem realitātes šovos vispār nevajag piedalīties. Pieaugušie, ja grib, lai piedalās. Bērns tomēr nav spējīgs veikt informētu lēmumu - saprast, kas un kā tiks darīts, kā tas atstās ietekmi un reālo dzīvi.
Tā tomēr ir tāda emocionālā atkailināšanās.
Cilvēkiem jau pēc noklusējuma ir kauns, ka viņiem publiski aizrāda vai publiski māca.
Iedomājaties, kā jūtas bērns, kad tas tiek darīts kameru priekšā.
Tām, kas bļaus - esmu par šo tēmu ļoti daudz interesējusies un lasījusi. Par šo visi speciālisti ir vienis prāt.
Ar šito Madara nošāva pilnīgi garām.
13.11.2023 07:12 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
TikiTaki @ 13.11.2023 07:12
Sakat, ko gribat, bet bērnu sadzīviskās lietas nevajag rādīt TV šovā. Bērniem realitātes šovos vispār nevajag piedalīties. Pieaugušie, ja grib, lai piedalās. Bērns tomēr nav spējīgs veikt informētu lēmumu - saprast, kas un kā tiks darīts, kā tas atstās ietekmi un reālo dzīvi.
Tā tomēr ir tāda emocionālā atkailināšanās.
Cilvēkiem jau pēc noklusējuma ir kauns, ka viņiem publiski aizrāda vai publiski māca.
Iedomājaties, kā jūtas bērns, kad tas tiek darīts kameru priekšā.
Tām, kas bļaus - esmu par šo tēmu ļoti daudz interesējusies un lasījusi. Par šo visi speciālisti ir vienis prāt.
Ar šito Madara nošāva pilnīgi garām.
Neko Madara nenošāva.Tā ir viņas dzīve.Un ne jau viņa vienā brīdī izlēma,rādīšu bērnus.Viņa vienreiz intervijā teica,ka neko nedara pret meitu vēlmēm,viss tiekot izrunāts.Iespējams meitenes pašas arī gribēja.Un sižetā neko sliktu neredzēju,un bērni kā bērni.Ko tad tām meitenēm bija jāņirdz,jāskrien,jālec?Tad atkal visi teiks,ka neaudzināti bērni, uzvedas kā mežoņi!
13.11.2023 08:18 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
kuranavliene @ 13.11.2023 08:18
Neko Madara nenošāva.Tā ir viņas dzīve.Un ne jau viņa vienā brīdī izlēma,rādīšu bērnus.Viņa vienreiz intervijā teica,ka neko nedara pret meitu vēlmēm,viss tiekot izrunāts.Iespējams meitenes pašas arī gribēja.Un sižetā neko sliktu neredzēju,un bērni kā bērni.Ko tad tām meitenēm bija jāņirdz,jāskrien,jālec?Tad atkal visi teiks,ka neaudzināti bērni, uzvedas kā mežoņi!

Bērns nevar veikt informētu lēmumu.
Tas, ko mamma saka, ir viens. Ir ļoti daudz bērnu, kuru dzīves ir sabojātas, jo bērnībā vecāki publiski ir atrādījuši viņu ikdienu.
Es to neizdomāju. To visu stāsta tie bērni, kas pašlaik ir pieauguši. Ir pusaudži, kas gaida pilngadību, lai tiktu prom no vecākiem. Daži pat plāno sūdzēt vecākus tiesā. Tur arī bija - "bērns piekrita, bērnam patika".
Tā nav Madaras dzīve. Tā ir viņas bērnu dzīve. Kad bērni piekrita, domā, ka viņi zināja, ka viņus strostēs kameras priekšā? Tu tiešām domā, ka bērns spēj apzināties sekas tādā vecumā?
Var Madara patikt, bet nu vajag uz lietām paskatīties plašāk. Ne tikai kontekstā, ka Madara visus sūdus iznes ar godu. Tas taču nepadara viņu uzreiz par ideālu vecāku.
Ja viņa to daritu privāti - tas ir viens. Bet vai tiešām visas Latvijas priekšā ir jāstrostē bērni?
13.11.2023 08:35 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
TikiTaki @ 13.11.2023 07:12
Sakat, ko gribat, bet bērnu sadzīviskās lietas nevajag rādīt TV šovā. Bērniem realitātes šovos vispār nevajag piedalīties. Pieaugušie, ja grib, lai piedalās. Bērns tomēr nav spējīgs veikt informētu lēmumu - saprast, kas un kā tiks darīts, kā tas atstās ietekmi un reālo dzīvi.
Tā tomēr ir tāda emocionālā atkailināšanās.
Cilvēkiem jau pēc noklusējuma ir kauns, ka viņiem publiski aizrāda vai publiski māca.
Iedomājaties, kā jūtas bērns, kad tas tiek darīts kameru priekšā.
Tām, kas bļaus - esmu par šo tēmu ļoti daudz interesējusies un lasījusi. Par šo visi speciālisti ir vienis prāt.
Ar šito Madara nošāva pilnīgi garām.

Šim es pat piekrītu. Ok, man nelikās nekas tāds, kad Kambalene rādīja savas meitas tajā šovā, jo viņas jau bija pietiekoši vecas, lai izlemtu. Bet tie Kuģa sīkie burkas šovā - visa LV redz, kā viņi uzvedas, kā viņus audzina. Vai to vajag? Vispār, tajā burkas šovā tai vienai citai ģimenei labi redzams, ka dēlu mīl un lutina, un apčubina daudz vairāk nekā meitu, kurai visu laiku piesienas. Vai to vajag rādīt visiem?
Bet es Madaras vietā meitenes nerādītu kaut vai vnk tāpēc, lai abiem stulbajiem dzērājiem nav iespējas kko papildus dirst netā, piesaucot meitenes, jo redz viņi šovā redzējuši (jo 100%, ja ne abi divi, tad Ļenka noteikti skatās).
Un jebkurā gadījumā, man liekas, ka bērnu nevajag rādīt arī tāpēc, ka bērni ir nežēlīgi un skolā apsmiešanas ir ikdiena - es negribētu, lai tādos šovos redzēto kāds klasesbiedrs izmanto, lai par manu bērnu ņirgtu skolā. Man liekas, ka būt Kirpiča meitai jau ir pats par sevi ir grūti. Tēvs regulāri skandalē presē, puse LV viņa krānu redzējusi. Nav vajadzības viņām vēl grūtāku to skolas dzīvi padarīt.
13.11.2023 09:08 |
 
Patīk
Reitings 19589
Reģ: 09.12.2015
TikiTaki @ 13.11.2023 07:12
Sakat, ko gribat, bet bērnu sadzīviskās lietas nevajag rādīt TV šovā. Bērniem realitātes šovos vispār nevajag piedalīties. Pieaugušie, ja grib, lai piedalās. Bērns tomēr nav spējīgs veikt informētu lēmumu - saprast, kas un kā tiks darīts, kā tas atstās ietekmi un reālo dzīvi.
Tā tomēr ir tāda emocionālā atkailināšanās.
Cilvēkiem jau pēc noklusējuma ir kauns, ka viņiem publiski aizrāda vai publiski māca.
Iedomājaties, kā jūtas bērns, kad tas tiek darīts kameru priekšā.
Tām, kas bļaus - esmu par šo tēmu ļoti daudz interesējusies un lasījusi. Par šo visi speciālisti ir vienis prāt.
Ar šito Madara nošāva pilnīgi garām.

Es piekrītu. Man patīk Madara, bet pēc visa, kas meitenēm bijis jāpiedzīvo, tagad līst šovā..nezinu gan, vai to vajadzēja. Viņi galu galā dzīvo mazā pilsētā, kur ļoti liela daļa viens otru pazīst, un ikdienā satiek uz ielas. Skaidrs, ka meičuki ir sasaistīti kameru priekšā un nejūtas ērti.
Pajautāju saviem, starp citu, līdzīga vecuma, bērniem, vai gribētu, lai filmē un rāda pa tv mūsu ikdienu, un bija kategorisks nē. Un, atceroties sevi pusaudžu vecumā, es arī nebūtu gribējusi publiski eksponēties.
Tādā ziņā Ārens visu dara vispareizāk - nekādas publicitātes, nekādu interviju un šovu. Ļoti sargā meiteņu privātumu.
13.11.2023 09:10 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Man ļoti patīk Ļenkas exvīra nostāja- nekādu ģēlu, vārdu, komentāru, skaidrošanos, pilnīgi neko, kas skar Ļenku un viņas vīru. Pat Madarai viņš atteica savus pakalpojumus.
Un pareizi darīja, jo tad tā smaka vilkos visu dzīvi līdzi.
13.11.2023 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Piekrītu! Ja Madara gribēja, tad varēja pati piedalīties, ja pareizi atceros, tad pagājušajā sezonā bija ar Jāni tikai (Mīla burbulī?) šovā. Bet bērniem un pusaudžiem šis ir lieki.
13.11.2023 10:16 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
un es nesaprotu, kāpēc vispār ir jālien šovos?! Reklāmu var uztaisīt citādu, pārējais ir exbicionisms, lai cik tā Madara normāla būtu. Ja negribi sū, nelien TV
13.11.2023 10:17 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Mathilde @ 13.11.2023 10:17
un es nesaprotu, kāpēc vispār ir jālien šovos?! Reklāmu var uztaisīt citādu, pārējais ir exbicionisms, lai cik tā Madara normāla būtu. Ja negribi sū, nelien TV

Domāju, ka lielākā motivācija ir papildus ienākumi..
13.11.2023 10:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 03.11.2012
jenna @ 13.11.2023 10:21

Domāju, ka lielākā motivācija ir papildus ienākumi..

Toreiz, kad Olga filmējās, tā arī pateica, ka viņu motivē filmēties tie papildus ienākumi un tikai tāpēc to dara. Teica arī to, ka maksājot par katru ģimenes locekli, tāpēc arī meitas filmējoties. Kaut ko runāja par 1000€, tikai no viņas nevarēja saprast vai 1000€ maksā par visiem kopā vai katram ģimenes loceklim.
13.11.2023 10:57 |
 
Reitings 5702
Reģ: 20.08.2021
jenna @ 13.11.2023 10:21

Domāju, ka lielākā motivācija ir papildus ienākumi..

Nav jau tā, ka kirpics skrietu pakaļ ar naudu!
Ja jau Kristoferam bija žēl priekš jakas.
Un kad plekste ar savu belovedu skandina, tad tur Keitijai zābaki cauri, tad legingi cauri, tas nekas, ka pie papuča un arī 'mīļais' (lasīt kā sarkasmu) tētis varētu nopirkt jaunas drēbes, zābakus! Bet kur nu labāk paventilēt cik Madara ļauna, slikta māte utt
Visvairāk šeit fascinē plekste, kura mūžīgi visiem kā korķis pa vidu!
13.11.2023 10:59 |
 
Reitings 147
Reģ: 18.07.2023
McSara @ 13.11.2023 10:59

Nav jau tā, ka kirpics skrietu pakaļ ar naudu!
Ja jau Kristoferam bija žēl priekš jakas.
Un kad plekste ar savu belovedu skandina, tad tur Keitijai zābaki cauri, tad legingi cauri, tas nekas, ka pie papuča un arī 'mīļais' (lasīt kā sarkasmu) tētis varētu nopirkt jaunas drēbes, zābakus! Bet kur nu labāk paventilēt cik Madara ļauna, slikta māte utt
Visvairāk šeit fascinē plekste, kura mūžīgi visiem kā korķis pa vidu!

Man tas šķiet pats drausmīgākais, ka viņi ne pirmo reizi brēc par šādām lietām. Tagad zābaki, bet iepriekš tika izrādīti meitenes saplēstie legingi, kaut kad Madara peldkostīmu nebija līdzi iedevusi... Hallo, kādi pēc viņu domām ir tēva pienākumi???? To skaitā ir nopirkt lietas, kas meitenēm viņu dzīvē ir vajadzīgas. Bet šie tikai skatās un ķengājas soctīklos, it kā uz viņiem tas vispār neattiektos un Madara būtu kaut kāds oligarhs, nevis tikko profesiju ieguvusi sieviete, kuras bērnu tēvs nemaksā uzturlīdzekļus. Es pati esmu uzaugusi šķirtā ģimenē, kur tēvs maksāja uzturlīdzekļus, brīvdienās ņēma pie sevis un pirka lielākas lietas, kā ziemas apavus, jakas un tā tālāk. Es nesaprotu, kā Kiviči neredz, cik absolūti pretīgi parāda paši sevi.
13.11.2023 11:21 |
 
Reitings 4016
Reģ: 08.09.2015
Protams, ka meitenes ir piekritušas filmēties, tak nejau Madara piespieda, iespējams, ka motivācija bija, ka pašas šādi nopelnīs kabatas naudu, ja maksā par “galviņām”. Varbūt pašas vēlas būt atpazīstamas ar kaut ko citu, kā tikai būt Kiviča meitas. Atceros, ka arī Saulietes vecākā meita gribēja filmēties burkā un arī tai no Jelgavas tā tīne arī bija priecīga gozēties TV. Iespējams, ka šeit meitenes vēl ir samulsušas dēļ kameras, jo storijos redzu, ka viņas ir brīvākas, un neredzu, ka tur kaut kas kādai raustītos😀, vai būtu viņas stresā, vienmēr smaidīgas! Vienkārši storiji, kad mamma filmē ir savādāki kā filmēšanas grupa ar kamerām. Un ticu, ka arī sižets tiek pirms tam apspriests, meitenes zin par, ko būs filmēšana. Viņas vienkārši nesen tika sāktas filmēt, tāpēc ir samulsušas, vajag laiku, lai aprod.
Tas vai rādīt vai nerādīt savus bērnus tas, lai paliek katra paša ziņā, ja bērni paši dod piekrišanu, un šeit mēs runājam par gana lielām meitenēm (man bērns tādu nedotu, kaut gan ir vecāks, jo vienkārši viņam tas neiteresē) un, kas jau ir pieradušas pie atpazīstamības, un pašas piekrīt, tad kāpēc nē? Vai, tad tagad vispār nekur un nekādos apstākļos netiks filmēti bērni tikai tāpēc, ka mums nepatīk? Es personīgi vispār šeit neko sliktu nevaru pateikt, jau pēc redzētā kā Magone dzīvo ar bērniem, kas tur burkā tiek atradīts kā tur varoņi savus bērnus audzina, kā daža laba influencere atrada savus bērnus un audzina, tad šeit var piekasīties tikai, piekasīšanās pēc.
13.11.2023 11:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)