KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Minelūše @ 01.07.2023 20:42

Man tā ir mistērija, kā viens cilvēks var būt tik stulbs. Kā var pēc kāda cita komandas izpārdot visu, kas tev pieder - dzīvokli, mašīnu, drēbes, kurpes, utt? Smadzeņu vietā puķkāposts. Jau tad bija redzams, ka Kivičs Ļenku nemīl, mīlošs vīrietis nekad nepataisītu savu sievieti pliku kā žurku. Ja apģērbam un apaviem Ļenka kaut ko sakasa, tad dzīvokli viņa sev vairs nekad nenopirks. Un es neticu, ka nav brīžu, kad viņa nenožēlo, ka palaidusi zudībā savu īpašumu.

Jā. Viņš tiešām viņu nemīl - tāda padumja pudeles māsa atradusies. Reāli nolaida pa rensteli visu kas bija. Būtu māja vai vēl kas vairāk, to arī visu pārdotu par kapeikām.
01.07.2023 20:47 |
 
Reitings 159
Reģ: 23.05.2023
Berry5 @ 01.07.2023 20:47

Jā. Viņš tiešām viņu nemīl - tāda padumja pudeles māsa atradusies. Reāli nolaida pa rensteli visu kas bija. Būtu māja vai vēl kas vairāk, to arī visu pārdotu par kapeikām.

Andris nemīl nevienu, izņemot sevi. Ne māti, nevienu no savām sievām, ne bērnus. Citi cilvēki viņam ir tikai priekš ērtībām un viņa apbrīnošanas. Viņš jau var kvekšķēt ko grib, bet tā pati Madara ņēmās kā traka Andri aptekādama un bērnus kopdama un ērti bija, krekli tīri, var tēlot ģimenes tēvu, klubā salasītām šmarām pēc sardeles pamērcēšanas aizbildināties ar to, ka nevar jau nekas tālāk būt, jo sieva. Elīnu nodirsa līdz ar zemi, bet meitene bija glīta un no turīgas ģimenes, bet Andris varēja izlikties- lūk, viss par manu naudu. Dana bija ļoti skaista un tajā laikā populāra modele, turklāt pieprasīta stiliste, pati pelnīja un gan jau vēl stila ekspertu Kivicu apkopa. Bet līdz ko atklājās, ka meitenes nogurst un nevar visu laiku apbrīnot visapbrīnojamāko kulta grupas rokstāru, tā p..c bija.
Un savu mammu par bērna izaudzināšanu un uzturēšanu savus nieka 40 gados aizveda un vislētakajām vietām operā. Varbūt varēja neiet pats ar savu laulāto draudzeni un šampi nestrebt un tad sanāktu 1 biļete labā vietā? Bet Andris parēķināja, ka jau tā atsakās no 2 šampanieša glāzēm un tas jau ir gandrīz neizturami daudz. Labākais dēls.
01.07.2023 21:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4911
Reģ: 03.11.2012
Minelūše @ 01.07.2023 20:42

Man tā ir mistērija, kā viens cilvēks var būt tik stulbs. Kā var pēc kāda cita komandas izpārdot visu, kas tev pieder - dzīvokli, mašīnu, drēbes, kurpes, utt? Smadzeņu vietā puķkāposts. Jau tad bija redzams, ka Kivičs Ļenku nemīl, mīlošs vīrietis nekad nepataisītu savu sievieti pliku kā žurku. Ja apģērbam un apaviem Ļenka kaut ko sakasa, tad dzīvokli viņa sev vairs nekad nenopirks. Un es neticu, ka nav brīžu, kad viņa nenožēlo, ka palaidusi zudībā savu īpašumu.

Nu par dzīvokli runājot, viņai jau nebija cita varianta, jo to dzīvokli izlika izsolā tā parāda dēļ, kas no vienas puses arī bija , savā ziņā Andrīša nopelns, jo ja nebūtu Andrītis, tad meitas būtu pie viņas un nebūtu alimentu parāds.
To auto gan, manuprāt, Andris viņu pierunāja pārdot, jo taisijās braukt ceļojumā 😂
Un drēbju izpārdošanas akcija arī bija Andrīša nopelns, no otras puses, tajā video var labi redzēt, ka tās mantas arī nebija pirmā svaiguma un teorētiski, varbūt labi vien ir, ka izdevās tās lupatas pārdot, jo nekā tāda - moderna un aktuāla tur arī nebija.
Bet jā, sasienoties ar Kivi, viņai baigi izmainījās stils un domāšana, vismaz uz to brīdi, kamēr bija rozā brilles. Pēc tam, iespējams, ka nožēloja visu 😅
01.07.2023 22:06 |
 
10 gadi
Reitings 1823
Reģ: 26.03.2010
Leilita @ 01.07.2023 20:22

Štrunts par lupatām, bet ar Andrīša svētību jau aizgāja arī dzīvoklis un mašīna, ko Andža slaidi izpļekerēja dzerstoties pa Eiropas dienvidiem, jau tad Liene no savas naudiņas pigu vien redzēja, tak i frizierim neatmeta, tie mati taču toreiz gāja bojā no balināšanas mājās.
ļenkas visu naudiņu teftelis izmīza Spānijā. Bravo! Kur vēl prātīgāks ieguldījums 😄😄
01.07.2023 22:17 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Danuta @ 01.07.2023 17:51

Ļenkai līdz sievišķībai ir kā cūkai līdz mēnesim. Nez, viņai nav skaudība skatoties uz Graudiņas lielajiem pupiem? Moška ik pa laikam dīc Kivim implantus. ? Nevaru sagaidīt kad Kivis atradīs nākamo mīlestību un izmetīs Ļenku uz ielas. Ļenkai varēs stāvēt uz Čakenes uz darīt to, kas viņai sanāk vislabāk. Ar katru dienu viņa izskatās aizvien šausmīgāk un trulāk.
Gada vecāki jau ir sagatavojušies mauglēna 3.dzimšanas dienai?
paldies, ka atgādināji viņiem 😄 sāk jau diedelēt kūku sadarbībās 🤣🤣🤣 un šitiem sanāks kādu lohu noķert 😄
01.07.2023 22:19 |
 
Reitings 631
Reģ: 02.03.2022
Bet katrs ir pelnījis to, ko pelnījis. Andra mamma - dēliņu. Lienīte - Andrīti. Andrītis to, ka paša bērni viņu nemīl.
01.07.2023 22:25 |
 
10 gadi
Reitings 5076
Reģ: 29.01.2009
vivii @ 01.07.2023 22:06

Nu par dzīvokli runājot, viņai jau nebija cita varianta, jo to dzīvokli izlika izsolā tā parāda dēļ, kas no vienas puses arī bija , savā ziņā Andrīša nopelns, jo ja nebūtu Andrītis, tad meitas būtu pie viņas un nebūtu alimentu parāds.
To auto gan, manuprāt, Andris viņu pierunāja pārdot, jo taisijās braukt ceļojumā ?
Un drēbju izpārdošanas akcija arī bija Andrīša nopelns, no otras puses, tajā video var labi redzēt, ka tās mantas arī nebija pirmā svaiguma un teorētiski, varbūt labi vien ir, ka izdevās tās lupatas pārdot, jo nekā tāda - moderna un aktuāla tur arī nebija.
Bet jā, sasienoties ar Kivi, viņai baigi izmainījās stils un domāšana, vismaz uz to brīdi, kamēr bija rozā brilles. Pēc tam, iespējams, ka nožēloja visu ?

Tādas ikdienas lietas viņai tur droši vien bija nonēsātas, jo labu laiciņu jau vairs nebija Ārena pie sāniem. Daudz kas laikam arī vecmodīgs. Bet izejamās kleitas un kurpes jau gan droši vien bija labu labās.
Mani baigi interesē, ar kādu uzrunu un tālāko argumentāciju viņš panāca to visu mantu izpārdošanu 😃 droši vien kaut kas no sērijas - “klausies, zaķīt, tev tiešām to visu vajag? Man liekas, ka tu esi reāli apaugusi ar tām mantām, kas nav galvenais dzīvē un ir tikai lieka nasta. Rekur paskaties uz mani, es aizgāju ar vienu koferi un ir afigennā sajūta- tu esi brīvs no visa! Galvenais ir mīlēt vienam otru un vienkārši kopā dot grīdā” un tā tālāk un tā joprojām 😃
01.07.2023 22:30 |
 
Reitings 2060
Reģ: 09.12.2021
Keitija vairāk neciemojas pie viņiem. 😀
01.07.2023 22:33 |
 
Reitings 35876
Reģ: 11.02.2015
Pēkšņi negrib pirktu kūku. Gadu iepriekš gan bija Mahimas lētā plastmasene. Un tak gada māte un gada tēvs tāpat skaitījās! 😁
Tam storijam pilnīgi strāvoja cauri dāvanas diedelēšana. Nu tik lame. Bet aitas jau atrodas, kas bomāriem uzsauc 🤟
01.07.2023 23:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4327
Reģ: 31.10.2010
Es gribēšu redzēt, kad Mia šoreiz tiks apsveikta. Cerams, ka ne atkal nakts vidū, kad diena jau mainās uz nākamo.
Un nav nekādas vainas ne pirktām, ne Maximas kūkām, ja tās tiek pasniegtas ar vecāku mīlestību. Bet šaubos, vai iepriekšējās dz.dienas kūku Mia kaut paostīt dabūja. Drīzāk treknis visu iegrūda savā kuņģī, maziņš jau nevajag.
01.07.2023 23:25 |
 
Reitings 348
Reģ: 18.03.2023
Incognito @ 01.07.2023 22:30

Tādas ikdienas lietas viņai tur droši vien bija nonēsātas, jo labu laiciņu jau vairs nebija Ārena pie sāniem. Daudz kas laikam arī vecmodīgs. Bet izejamās kleitas un kurpes jau gan droši vien bija labu labās.
Mani baigi interesē, ar kādu uzrunu un tālāko argumentāciju viņš panāca to visu mantu izpārdošanu ? droši vien kaut kas no sērijas - “klausies, zaķīt, tev tiešām to visu vajag? Man liekas, ka tu esi reāli apaugusi ar tām mantām, kas nav galvenais dzīvē un ir tikai lieka nasta. Rekur paskaties uz mani, es aizgāju ar vienu koferi un ir afigennā sajūta- tu esi brīvs no visa! Galvenais ir mīlēt vienam otru un vienkārši kopā dot grīdā” un tā tālāk un tā joprojām ?

https://sejas.tvnet.lv/5318595/skulme-un-feldmane-uz-francu-liceja-zinibu-dienas-ceremoniju-pavada-meitas
Jau šeit viņa izskatās bēdīgi.
01.07.2023 23:33 |
 
Reitings 1624
Reģ: 04.11.2022
Kūku tā, lai nav jāpērk…
Smieklīgi. Gan jau zemteksts - tā, lai vispār nav jāmaksā 😂
01.07.2023 23:56 |
 
Reitings 22787
Reģ: 07.06.2022
Tā kūkas ietekšanas prasīšana tāds mājiens ar koku sadarbībiņai 🙈🤣 domā, ka visi tik glupi, ka nesapratīs, ko viņa mahinē 🤣 bet nu nepārsteidz nemaz - zinot kādi šie kapeikpisēji, nebrīnos, ka mēģina ko izkļaņčīt 🙄 un kopš kura laika filtri saucas SPA AT HOME? 😉
02.07.2023 00:05 |
 
Reitings 22787
Reģ: 07.06.2022
Ā jā - un mani interesē, vai mīļā Keitija šogad piedalīsies mauglēna dzimenes “svinībās” 🤔
02.07.2023 00:06 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
fioanaa @ 01.07.2023 14:52

Dzeltenajā presē bija vairākkārt agrāk pavīdējis, ka viņai nav visi mājās pēc paša Pelmeņa sacītā.

Jā, dārgais beloveds pats paziņoja, ka viņa ir šizo un katram notikumam ir vairākas versijas. Kā var turpināt dzīvot kopā csieviete ar vīrieti, kurš publiski to izmuld visai Latvijai. Un kā vīrietis pēc savas sievietes nolikšanas, turpināt būt kopā un vēl bērnu uztaisīt?
02.07.2023 00:10 |
 
Reitings 11455
Reģ: 10.11.2022
Aniia @ 01.07.2023 23:33

https://sejas.tvnet.lv/5318595/skulme-un-feldmane-uz-francu-liceja-zinibu-dienas-ceremoniju-pavada-meitas
Jau šeit viņa izskatās bēdīgi.
oj tas bikses ir apkaunojums kamielim 🙈
02.07.2023 00:46 |
 
Reitings 4870
Reģ: 27.03.2023
Miai dzimšanas diena ir pēc 4 dienām, domāju, ka labākie kūku cepēji jau ir aizņemti un varēs tik izklančīt amatierim vai pirks gatavu kūku pārtikas veikalā.
Mēs savam bērnam kūku cepēju aizrunājām jau mēnesi iepriekš un visa gatavošanās jau tika laicīgi izdomāta.
Bet šeit jau galvenais plivināties kameras priekšā un pēdējā momentā dabūt torti, lai var uztaisīt priekš soc. tīkliem bildīti. Neticu, ka tam bērnam vispār kaut kā tiks diena ieplānota, lai nosvinētu.
02.07.2023 01:34 |
 
Reitings 4978
Reģ: 01.04.2023
Minelūše @ 01.07.2023 23:25
Es gribēšu redzēt, kad Mia šoreiz tiks apsveikta. Cerams, ka ne atkal nakts vidū, kad diena jau mainās uz nākamo.
Un nav nekādas vainas ne pirktām, ne Maximas kūkām, ja tās tiek pasniegtas ar vecāku mīlestību. Bet šaubos, vai iepriekšējās dz.dienas kūku Mia kaut paostīt dabūja. Drīzāk treknis visu iegrūda savā kuņģī, maziņš jau nevajag.

Nuja, jo Miu taču neinteresē ne rotaļlietas, ne kaut kādas tur dzimšanas dienas un tā. Miai patīk maisījuma pudele, gulēšana mašīnā, multenes telefonā un nakts tusiņi ar mīļotā tēva kviekšanu visādos kazino un citos apšaubāmos pritonos.
02.07.2023 02:35 |
 
Reitings 2505
Reģ: 07.03.2022
Kā tāda žurka, ka tikai visu par brīvu izkļančīt... Bērnam tūlīt, tūlīt dzimšanas diena šī pēdējā mirklī par kūku interesējas. Tas jau parāda, cik ļoti viņai rūp Mia...
02.07.2023 05:41 |
 
Patīk
Reitings 19639
Reģ: 09.12.2015
Birste pamodās, ka pāris dienas pirms mauglēna dzimšanas dienas vajag smuku kūku izdiedelēt, lai radītu ilūziju, ka Kivičiem rūp Mia. Normāla 4 bērnu māte pati zinātu, kur var pasūtīt kūkas svētkiem, un varētu padalīties ar padomu. Bet te skaidrs, ka plekstei nekad nav bijušas aktuālas bērnu dzimšanas dienas svinēšanas.
Tajā bildē ar vecāko meitu pie skolas Ļenka jau ir kodiena režīmā, sapampis ģīmis, nekopti mati. Meitēnu sapucējusi Lienes mamma kā nu cilvēks gados pratis. Plancka acīmredzami pēdējā brīdī izlekusi no gultas, lai ierastos pasākumā.
02.07.2023 07:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits