Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Svešinieki

 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Sveikas, meitenes! :)
Nepieciešams padoms.
Kopā ar draugu esam jau vairāk kā 2 gadus, sākumā viss bija skaisti, pavadījām kopā diezgan daudz laika, draugs izrādīja iniciatīvu un aicināja uz randiņiem, ziedus dāvināja gan ar iemeslu, gan bez. Vienvārdsakot, iemīlējos ļoti uzmanīgā, mīļā un uzmanību veltošā vīrietī.
Šobrīd situācija ir tāda, ka esam ļooti atsvešinājušies..Precīzāk tieši viņš. Esmu tāda pati kāda biju, kad iepazināmies.
Kopā strādājam, bet dienas laikā īsti netiekamies, braucam kopā mājās un viņš uzreiz sēžas dīvānā un spēlē pleisi uz kādām 3h. Es savukārt nīkstu blakus istabā. Vakarā kopā pavakariņojam, labākajā gadījumā noskatamies kādu filmu un ejam gulēt.
Brīvdienās neko īsti kopā nedaram. Kad prasu, kāpēc viņš vairs nav tāds kā agrāk, nav tik mīļš, neaicina uz randiņiem, nedāvina ziedus bez iemesla, atbilde vienmēr ir viena, ka šobrīd nav lieku līdzekļu, nevar izdomāt kur kopā aizbraukt vai arī ka viņš tāds vienkārši ir..Man protams tas šķiet absurdi, jo neprasu neko pārdabisku naudas izteiksmē, var taču kaut vai kopā aizbraukt piknikā, vai Maximā rozītes nopirkt par 2€. Tas taču neprasa neko daudz. Reāli jūtos tā itkā dzīvotu kopā ar dzīvokļa biedru.
Sekss mums arī ir labi ja 1x nedēļā. Nevis tāpēc, ka man galva sāp, bet tāpēc, ka viņam kkas nav pa prātam - pilnmēness, pirmdiena, noguris u.t.t
Nezinu, varbūt kādam tas ir normāli, bet man ir ļooti svarīga fiziskā komunikācija- pieskārieni, skūpsti, kopā pavadītais laiks(kvalitatīvi, nevis pie TV). Reizēm ir tāda sajūta, ka no viņa puses nav nekādas mīlestības, vienkārši ir forši kad kāda ir blakus un viņš pats sevi par to pārliecina, jo man stāsta, ka mīl mani.. Esmu ar viņu par to runājusi, bet jēgas nekādas..Viņš pretī jautā, kāpēc pati nevaru izdomāt ko mums kopā darīt. Ko protams es varu, bet ne visu laiku. Reāli nesaprotu kā man izturēties un ko teikt vaj neteikt.
24.05.2021 14:34 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Šķiries!
16.06.2021 19:08 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Visticamāk viņam tu tik ļoti nepatīc un nav bail tevi pazaudēt, tas attiecas arī uz lietptāju Gotti un viņa draudzeni.
Es gan negribu ticēt, ka runāšana kaut ko baigi līdzēs. Nu nevri tu otru pierunāt, vai pārliecināt, lai viņš pret tevi jūt to pašu, ko tu pret vinu, tādām lietām jānāk ir dabiski. Varbūt ar izrunāšanos tikai pagarināsi visu šo epopeju, bet pēc laika viss būs atpakaļ. Es, personīgi, nekad neesmu sapratis, no kurienes ir radies tas uzskatas, ka attiecībās ir visu laiku jārunā, jākārto attiecības utt. Patiesībā tas viss ir ļoti vienkārsi un nav nekādi slēpties zemūdens akmeņi. Ja kādam tu ļoti patīc, viņš / viņa to noteikti liks manīt un centīsies kā vien var. Tieši tik vienkārši. Tāpēc jau ir daudz tie stāsti, kur vienās attiecībās vīrietis, vai sieviete vispār neko īsti neiegulda, ir vienaldzība un tad izšķirās un satiek nākamo otru pusi un tajās attiecībās uzvedās kā pilnīgi citi cilvēki. Vai tas nozīmē, ka šie cilvēki pēkšņi ir mainījušies? Protams, ka nē! Vienkārši šiem cilvēkiem pret jauno otru pusi ir stipri lielāka pievilkšanās, tas arī viss.
25.05.2021 13:13 |
 
Reitings 24
Reģ: 24.05.2021
*Bella* @ 24.05.2021 19:50
Tur jau tā lieta, ka nav tā ka katra diena ir mocības..Esmu laimīga tajos brīžos, kad viņš "itkā" mani sadzird, bet tad atkal atslābst un viss ir pa vecam. Itkā viņam pietrūktu vēlēšanās kaut ko darīt un domāt. No manas puses ir jūtas un es viņu ļoti mīlu, šķirties netaisos. Dažbrīd sāku meklēt vainu sevī, ka varbūt man vajag pārāk daudz un ka viņš vienkārši ir savādāks- vēsāks. Mēs reāli šo 2 gadu laikā šķirti esam bijuši tikai 2 dienas un arī tikai 1x, varbūt viņam vajag atpūsties, sailgoties, lai atkal saprastu, ka esmu tomēr viņam svarīga. Es vienkārši negribu būt no tiem pāriem, kuri dzīvo kopā tāpēc, ka tā ir pieraduši un ieslīgst tajā ikdienas sadzīviskajā rutīnā. Gribās tomēr mazliet tās "pasaku maģijas", it sevišķi tādēļ, ka man vēl ir tās jūtas, man vēl nav kritušas rozā brilles un tauriņi vēderā joprojām ir.
Katrā ziņā, paldies par padomiem. ? Domāju, ka mums vajag mazliet atpūsties vienam no otra un tad jau redzēs. Ja viņš tik tiešām mīl, tad nelaidīs tik viegli vaļā, ja ne - tad neko.

Cerams, ka jums viss nokārtosies, lai veicas! ☺
25.05.2021 00:09 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Varbūt jūs katrs runājat citā "valodā" :
https://www.facebook.com/psihoterapijasprakse/posts/1218670511826876
25.05.2021 00:06 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Tur jau tā lieta, ka nav tā ka katra diena ir mocības..Esmu laimīga tajos brīžos, kad viņš "itkā" mani sadzird, bet tad atkal atslābst un viss ir pa vecam. Itkā viņam pietrūktu vēlēšanās kaut ko darīt un domāt. No manas puses ir jūtas un es viņu ļoti mīlu, šķirties netaisos. Dažbrīd sāku meklēt vainu sevī, ka varbūt man vajag pārāk daudz un ka viņš vienkārši ir savādāks- vēsāks. Mēs reāli šo 2 gadu laikā šķirti esam bijuši tikai 2 dienas un arī tikai 1x, varbūt viņam vajag atpūsties, sailgoties, lai atkal saprastu, ka esmu tomēr viņam svarīga. Es vienkārši negribu būt no tiem pāriem, kuri dzīvo kopā tāpēc, ka tā ir pieraduši un ieslīgst tajā ikdienas sadzīviskajā rutīnā. Gribās tomēr mazliet tās "pasaku maģijas", it sevišķi tādēļ, ka man vēl ir tās jūtas, man vēl nav kritušas rozā brilles un tauriņi vēderā joprojām ir.
Katrā ziņā, paldies par padomiem. 😊 Domāju, ka mums vajag mazliet atpūsties vienam no otra un tad jau redzēs. Ja viņš tik tiešām mīl, tad nelaidīs tik viegli vaļā, ja ne - tad neko.
24.05.2021 19:50 |
 
Reitings 164
Reģ: 26.08.2015
Vai tu meklē attaisnojumu, lai izšķirtos? To tev neviens nedos, bet ja iedos, tad tāpat pašai jāpieņem lēmums. Fizioloģiski pēc 2 - 3 gadiem beidzas iemīlēšanās periods un vēlākais šajā periodā nokrīt rozā brilles. Vēsturiski līdz šim brīdim tev jau būtu bērns un tad ieslēgtos citas hormonu sistēmas, kas viņam liktu par tevi rūpēties. Tagad esi iekarota, bet nav viņam mantinieki, ko sargāt, līdz ar to izcīna virtuālas cīņas uz datora.
Risinājums šādās situācijās nav bērns, jo jūtas jau ir atslābušas, bet izrunāšanās. Vajag godīgi pateikt kā jūties, bet pirms tam izdomā, ko darīsi, ja viņš pateiks A vai pateiks B. Paliksiet kopā vai šķirsieties. Izšķirties vienmēr ir vieglāk, bet vai vajag?
24.05.2021 18:54 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
varbūt Bellai un Gotti jāiepazīstas reālajā dzīvē 😁♥
24.05.2021 18:39 |
 
Reitings 1407
Reģ: 19.05.2016
Tu neesi laimīga, viņš tikai norāda uz tavām "šausmīgi augstajām" prasībām un cik "tas ir normāli"? Kas tev par daļu, kas CITIEM notiek dzīvēs, TU neesi laimīga. Es būtu aizgājusi pat bez komentāriem, un uz pretenzijām vienkārši pateiktu - "nedomāju, ka tu vispār pamanīsi....". Dažreiz cilvēku mīl pārāk stipri, lai aizietu, bet, ja šitā turpināsies, tās jūtas tāpat pazudīs. Vai parādīsies kāds cits un tad būs sets jaunu pavisam lieku problēmu. Pajautā sev, ko TU gribi. "Stronk independet wuman" neļauj ar sevi tā manipulēt.
24.05.2021 17:44 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
*Bella* @ 24.05.2021 15:58
Runāts ir daudz un dikti, viņš uzskata ka tās ir kaut kādas manas kaprīzes, jo uz to brīdi samīļo, pasaka ka viss būs labi, ka mīl mani un nākamajā dienā tāpat nekas nemainas. Reāli kā pret sienu. Tikai attaisnojumi.
Tiklīdz es palieku vēsāka, tā uzreiz 101 jautājums "Kas tev ir?", "Kas atkal tavā ideālajā pasaulē nav tā kā tu gribētu?" u.t.t
Principā pat izsmej, ka tā dzīvo visi un viss nevar būt tā kā es gribu.
Ja esi izteikusi kas tev nepatīk un nav nekāda sapratne no viņa puses, tad tur nav ko vairs lieki ņemties. Cilvēks tikai bārstās ar kaut kādiem vārdiem un tas arī viss.
24.05.2021 17:42 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.12.2018
Nezinu kāds tev ir raksturs, bet es tavā vietā nebùtu izturējis un sen bùtu notinies...
24.05.2021 17:00 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.12.2018
Skaidrs, man 25 manai draudzenei 21, domāju varbùt tavējais vēl nav nobriedis, bet it kā 29. Lai gan citi nekad to arī nepiedzīvo un visu dzìvi ir mazi bērni
24.05.2021 16:58 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Funny
Nu tieši tāpēc es neesmu no tām kas varētu būt kopā ar jūrnieku vai tālbraucēju un redzēt savu vīrieti 1x 3 mēnešos. :)
Nedēļā 10h, tātad dienā aptuveni 1h, 1,5h.
Manējam vajag 30h. 🤗
Gotti
Man 24, viņam 29.
24.05.2021 16:56 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Kas tur slikts reizi nedela izradit ko?
Ka ir tam kam talbrauceji, armija, kugi utt.
Virietim vajag nedela 10h pleisim.
24.05.2021 16:15 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.12.2018
Dola @ 24.05.2021 16:05

Piekrītu, ja ir runāts un mēģināts visādi kaut ko mainīt, tad varbūt laiks iet katram savu ceļu. Tev nepieciešama uzmanības izrādīšana, lai justos mīlētai, viņš ir savādāks un nav īstais cilvēks, un mainīt diezvai varēsi viņu.

Piekrītu, es arī esmu no tiem, kam patīk saņemt un dot mīlestību, dažreiz pat varbūt pat daudz, bet tā es rullēju, bet ne visi ir tādi. Izklausās, ka jūs vienkārši neesat no viena stāva
24.05.2021 16:07 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.12.2018
Cik jums ir gadi?
24.05.2021 16:05 |
 
Reitings 10733
Reģ: 18.08.2014
Atver acis, tas ir sviests, ja vīrietis tevi mīl, ciena un grib noturēt viņš nekad tā nerīkotos. Padomā labi, kapēc tev vispār ir attiecības. Par nākotni runājat, bērniem utt. ?

Piekrītu, ja ir runāts un mēģināts visādi kaut ko mainīt, tad varbūt laiks iet katram savu ceļu. Tev nepieciešama uzmanības izrādīšana, lai justos mīlētai, viņš ir savādāks un nav īstais cilvēks, un mainīt diezvai varēsi viņu.
24.05.2021 16:05 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Runājām, protams. To viņš vēlas, bet tad kad būs finansiāli stabils. Pluss es vēl plānoju mācīties.
Es jau teicu, viņam to pašu. Ja cilvēks mīl un ciena, tad viņam instinktu līmenī gribēsies izdarīt man patīkami, kaut kādi pārsteigt u.t.t, viņa atbilde ir "Nu tad tu esi labāka, nekā es."
24.05.2021 16:04 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.12.2018
Atver acis, tas ir sviests, ja vīrietis tevi mīl, ciena un grib noturēt viņš nekad tā nerīkotos. Padomā labi, kapēc tev vispār ir attiecības. Par nākotni runājat, bērniem utt. ?
24.05.2021 16:00 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Runāts ir daudz un dikti, viņš uzskata ka tās ir kaut kādas manas kaprīzes, jo uz to brīdi samīļo, pasaka ka viss būs labi, ka mīl mani un nākamajā dienā tāpat nekas nemainas. Reāli kā pret sienu. Tikai attaisnojumi.
Tiklīdz es palieku vēsāka, tā uzreiz 101 jautājums "Kas tev ir?", "Kas atkal tavā ideālajā pasaulē nav tā kā tu gribētu?" u.t.t
Principā pat izsmej, ka tā dzīvo visi un viss nevar būt tā kā es gribu.
24.05.2021 15:58 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.12.2018
*Bella* @ 24.05.2021 15:55
Nezinu vai gluži kā māti, bet man šķiet, ka viņam vienkārši ļoti patīk tāda situācija kāda ir šobrīd, viņam tā ir ērti un censties neuzskata par vajadzīgu, jo kur es likšos.
Negribu apšaubīt viņa jūtas un teikt viņam pretī, ka viņš mani nemīl, bet reāli tā šķiet. Domāju varbūt variants padzīvot atsevišķi kādu laiku visu saliktu pa plauktiņiem. ?

Manuprāt vispareizākais variants bùtu šis
24.05.2021 15:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits