Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gaiši VS tumši mati

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Kādi mati jums vairāk patīk? Un kapēc? Vīrieši arī atbildat, gaišmates vai tumšmates :)
Esmu izvēles priekšā pārtapt no tumšmates uz gaišmati, tā kā būtu interesanti dzirdēt. Varbūt kādai ir piedzīvotas abas matu krāsas? Kura bija labāk?
29.04.2021 15:37 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Man liekas, ka labāk tā kura piestāv. Esmu bijusi blonda, tgd dabīgie mati - brūni. Ļoti patīk dabīgais tonis, dažkārt ietonēju tumšākus. Citreiz iezogas doma par gaišiem, jo tad neizskatītos bāla, bet nu gan jau nebojāšu matus.
Uz ielas sievietēm ievēroju dažāda toņu matus, galvenais lai skaisti kopti un izceļ sievieti. Un vēl manuprāt reti kurai piestāv melni mati - tieši "latviešu pelēkajai matu īpašniecei"
29.04.2021 15:50 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Ir bijuši visādi. Jo tumšāki, jo labāki. Vismaz man. Liekas tāds piesātinātāks skats uzreiz.
29.04.2021 16:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Man ir šokolādes brūni mati. Kā gaišmati sevi pie labākās gribēšanas nespēju iztēloties. Nekad nav bijusi vēlēšanās tikt pie gaišiem matiem.
29.04.2021 16:03 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
Man personīgi labāk patīk tumši mati, bet domāju tas ir tāpēc, ka daudziem radiem ir dabīgi tumši mati, un esmu tādā veidā pieradusi, patīk kā radiem izskatās.
29.04.2021 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Mana dabīgā matu krāsa ir vidēji brūna. Visu mūžu krāsoju tumšus, šokolādes brūnus. Tad pirms pāris gadiem bija tāda fāze, kad likās - nē, es esmu blondīne! Likās, ka viss, nejūtu sevi kā bruneti un tumši mati bija liels nē, nē nē. Balināju gaišus, viss forši, kādu gadu biju gaišmate, bet tīiiik ļoti izbesija tā sakņu piekrāsošana, regulāra toņa atjaunošana, dzeltenā pigmenta neitralizēšana + matiem vajadzīgas papildus rūpes ņemot vērā, ka tiek pabojāti un balināts mats ir daudz kaprīzāks par krāsotu. Man tas ļoti nobesija, ka priecīga atgriezos pie saviem vidēji brūnajiem un tagad savus matus mīlu un viss ir kūl. Tāpēc es par brūniem. (vai tādiem, kādi +/- cilvēkam ir dabīgi) Vispār liekas, ka gaiši brūna ir skaistākā matu krāsa.
29.04.2021 16:47 |
 
Reitings 72
Reģ: 22.03.2021
Ilgus gadus biju melnmate, taču uznāca iedvesma kļūt par blondīni - bija sajūta, ka tumšā matu krāsa nospiež garastāvokli un gribas kardinālas pārmaiņas. Veicu krāsas noņemšanu, pēc tam nokrāsoju gaiši brūnus, taču šķita, ka ar to nepietiek. Nedaudz pagaidīju, lai mati atkopjas un airtouch tehnikā izbalināju. Sanāca jau ļoti skaisti, daudzi teica, ka izskatos mīlīgāk 😁🥰, taču sapratu, ka tomēr jūtos daudz labāk ar tumšiem matiem. Nedaudz pastaigāju ar gaišiem, taču ļoti ātri apnika un sapratu, ka galīgi nav mans. Priecājos, ka pamēģināju, jo tagad skaidri zinu, ka vairs to neatkārtošu, kā arī paveicās, ka mati nav sabojāti, tā kā par šo eksperimentu nenožēloju. Šobrīd man ir mana perfektā matu krāsa - tumši brūna, ar vēsu toni. Principā man patīk arī gaiši brūni mati, taču tas tomēr atkarīgs no tā, vai piestāv.
29.04.2021 17:34 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Man viennozīmīgi labāk patīk tumši. Pašai ir bijuši gan blondi, gan sarkani, gan brūni, gan melni. pieturos pie melniem. Ir cilvēki, kas saka, ka man piestāvēja blondie, bet ir kas saka, ka galīgi nē, un man pašai arī šķiet ka nepiestāvēja.
Citām man arī tomēr labāk patīk, kā izskatās tumši, vai kādā košā krāsā, bet ir daudzas, kam piestāv arī gaiši.
29.04.2021 18:21 |
 
Reitings 658
Reģ: 18.06.2018
Es esmu dabīgā Latvijas pelēkā.
Krāsoju vienmēr tumši brūnus, jo likās tumši mati man ļoti piestāvēja un padarīja skaistāku,efektīvāku. Bet kad nu jau apnika ik pēc 2ned.krāsot saknes, kas ataug vai vienkārši izmazgājas krāsa un tā taciņa izskatījās kā pliks pakausis, nolēmu balināt šķipsnas. Tagad balinu, neliekas ka man tas gaišums īsti piestāv, bet nu neko darīt, vismaz nav tas čakars. Turklāt tumšie mati bija veselīgi, spīdīgi atšķirībā no balinātiem.
29.04.2021 19:17 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Man ir tumši brūni mati.
Nesen pārtapu par gaišmati.
Labāk patīk gaiši mati. Nezinu kādēļ. Tumši mati liek man izskatīties bālai, slimīgai.
Gaišiem matiem izskatos dzivespriecīgāk
29.04.2021 20:18 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Tweek @ 29.04.2021 20:18
Man ir tumši brūni mati.
Nesen pārtapu par gaišmati.
Labāk patīk gaiši mati. Nezinu kādēļ. Tumši mati liek man izskatīties bālai, slimīgai.
Gaišiem matiem izskatos dzivespriecīgāk

Jā, ļoti individuāli. Piemēram man, gaiši mati liek justies neievērotai un šķiet, ka es nobālu. Riktīgi tumši mati dod to dzīvīgumu un dzirksteli. Īpaši ja vēl sarkanas lupas...uhh BOMBA! 😂
29.04.2021 20:33 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Man patīk DABĪGI tumši mati kā man un manam draugam. Riebjas blondīņi un nepatīk kā izskatas krāsoti tumši mati- mākslīgi, kā parūka.
29.04.2021 21:00 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Jā, ļoti individuāli.

Nu ja. Es pārgāju uz gaišiem tikai tāda iemesla dēļ ka man ir pixie un tumšiem matiem pakāpes nu galīgi nevar redzēt. Ar gaišiem pavisam cita lieta.
Ja būtu ļoti gari mati tad gan atstātu tumšus.
29.04.2021 21:13 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Esmu pelēcīgu matu īpašniece, pelēcīgas acis, izteikti gaiša āda. Kad gribu ko pamainīt, pabalinu gaišākas šķipsnas. Skolas laikos ar krāsojošo šampūnu nokrāsoju tumši brūnus, no sākuma šķita, ka vienkārši grūti pierast, bet man tiešām absolūti nepiestāvēja, daudzi tam piekrita, pie tam izskatījos vecāka, labi, ka ātri vien izmazgājās. Patīk gan kā meitenēm izskatās tumši, gan gaiši mati, lielākoties tas jāvērtē pēc cilvēka, jo es sevi ar tumšiem matiem nekad nevarētu iedomāties, taču citām meitenēm tie izskatās vienkārši fantastiski. Arī spilgtas, nedabīgas krāsas manī vairs neizraisa šermuļus, jo pieradu, kad draudzene ilgu laiku eksperimentēja un krāsoja matus visās iespējamajās krāsās. Galvenais, lai ir gaumīgi un cilvēkam tik tiešām piestāv - gluži tas pats par griezumu.
Ne visiem puišiem man patīk blondi mati, bet arī ir izņēmumi, kam tie izskatās lieliski.
29.04.2021 21:44 |
 
Reitings 69
Reģ: 03.07.2020
Dievs katram devis izskatu un cilvēkam jābūt par to pateicīgam! Jo ir kāds iemesls, kāpēc esi radīta tieši tāda. Gudra māte nekad meitai neļaus ne balināt, ne ķēpāt.
29.04.2021 22:08 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Šis ir 100% par mani:
Tumši mati liek man izskatīties bālai, slimīgai.
Gaišiem matiem izskatos dzivespriecīgāk

Man ir Latvijas pelēkā matu krāsa, kuru neciešu ne acu galā, jo tā ir neizteiksmīga un arī pašai liek izskatīties tikpat pelēkai, neizteiksmīgai un neievērojamai (saku to konkrēti par sevi, jo esmu redzējusi sievietes, kurām tāda matu krāsa izskatās ļoti labi). Esmu gadiem ilgi eksperimentējusi ar dažādām matu krāsām, mati bijuši gan koši sarkani, gan violeti, gan ogļu melni, gan platīnblondi. Beigu beigās atgriezos pie blondiem matiem, jo gaiši mati manā gadījumā arī seju padara gaišāku un mīlīgāku. Pie tumšiem matiem vairs neatgriezīšos, jo zinu, ka pēc tam to nožēlotu un atkal nāktos iet cauri elles mokām, kamēr no tiem atbrīvotos.
29.04.2021 23:17 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
lan4iks2020 @ 29.04.2021 22:08
Dievs katram devis izskatu un cilvēkam jābūt par to pateicīgam! Jo ir kāds iemesls, kāpēc esi radīta tieši tāda. Gudra māte nekad meitai neļaus ne balināt, ne ķēpāt.

Nav grūti ar tādiem uzskatiem 21.gadsimtā dzīvot?
29.04.2021 23:18 |
 
Reitings 285
Reģ: 21.02.2021
Mani vislabāk piesaista meitenes ar tumšo brūniem matiem (kastaņ brūniem) . Liekas sievišķīgi un skaisti .
30.04.2021 00:11 |
 
Reitings 285
Reģ: 21.02.2021
Digimons @ 30.04.2021 00:11
Mani vislabāk piesaista meitenes ar tumšo brūniem matiem (kastaņ brūniem) . Liekas sievišķīgi un skaisti .

Un ja vēl sievietei ir tumša āda (nav bālais tips.) un mati ir pusgari, vai gari, mmm, ļoti skaisti!
30.04.2021 00:13 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
Esmu tumshmate ar brunam acim. Gan mati,gan acu krasa ir praktiski viena toni. Varetu but 4. Pedejos gadus krasoju 2./3. ljoti tumshus, bet paris gadus atpakalj atgriezos pie gaishi brunas matu krasas 6. un tad vasaras laika aizkrasojos pat lidz 9.! Gandriz blonda. Bet jauniba esmu bijusi platinblonda, melna un ari sarkana,reali sarkana! Ari ar matu griezumiem daudz eksperimenteju,bija pat Sinead O’Connor variants. Man uz citiem cilvekiem patik absoluti visas matu krasas,ja tas piestav acu krasai un sejas tonim,un mati ir DZIVI! Pashai ziemas meneshos patik tumshaks un suligaks shokolades bruns matu tonis,jo ziemas laika nesauljos un ar balaku sejas adu tas izskatas labak. Vasara viss mainas,jo pavadu daudz laika pie juras. Parasti Italijas dienvidos,kur iegustu ljoti skaistu iedegumu. Italjii to deve par colore d’ambra,kas butu dzintara krasas iedegums-zeltains,nu ljoti zeltains! Paradas ari vasarasraibumi un vasaras laika praktiski nelietoju dekorativo kosmetiku,jo sejas adai ir brinishkjigs un veseligs tonis un nav kaut kas jaslepj,jo nav pumpas vai citas adas problemas. Un tad tumshi mati kaut ka vairs nepiestav. Ideali ir gaishi brunie karamelju un riekstu tonji. Nu jau gadu delj pandemijas staigaju ar 5. un matu saknes piekrasoju majas pati. + tumshakiem matiem ir izteiktaks spidums un tie izskatas veseligaki. + gaishakiem matiem-izskatos ar tiem jsunaka un mazak redzamas mimikas grumbinjas ap acim. Man ljoti patik salikums koshi rudi mati ar sarkanam lupam,kas man diemzel nepiestav. Runajot par virieshiem,tad procentuali esot vairak,kuriem patik tumshmates (pat italjiem!). Un izradas,ka ari rudmates ir ljoti iekarojamas! Es mainot matu krasas,pat ljoti kardinali,nekad neesmu sajutusi mazaku vai lielaku interese pret sevi no virieshu puses,jo ta ir tikai un vienigi matu krasa. Galvenais,ka es ar to jutos labi un par sevi parliecinata.
30.04.2021 00:17 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Mati ir riekstu/gaiši brūnā tonī, kad paliek siltāks, tad taisu balayage, ikdienā mati ir lielās lokās un gaišāki matu gali ļoti izskatās lokainiem matiem. Ir bijuši arī tumši brūni mati, bet tad šķiet, ka tad ļoti jāpiedomā pie iedeguma un arī izskatos vecāka, šobrīd pieturos pie gaišākas krāsas matiem un gribētu pamēģināt blondus-ir bijušas tikai šķipsnas vai balayage.
30.04.2021 08:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits