Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Domofons!!!!

 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Situācija: kāpņu telpai pagaišā gada sakumā uzstadija domofonu, respektivi izdalija čipus. Piedavaja uzstadit klausuli dzivokli.
BET kas mani uztrauc... NAV piešķirts kods ar ko atvert ārdurvis, ja nav čipa. T.i ja notiek uguns nelaime, kad steidzami jatiek iekšā vai palicis slikti? Es 1x saucu sev ātro palidzibu, man bija lēkme. Noiet lejā nebiju spējiga. Ārsti pie manis netika. Beigās kaimiņi skreja vēra durvis vaļā.
Esmu neizpratnē. Vai tas ir likumīgi? Uzstadit mistisku čipa domofonu bez ieejas koda arkartas gadijumā? Kā arī, ja viens čips un tiek nozaudēts.. kā iekļut mājās?
Varbut kāds zin kādā likumā jaskatas? Velos izcinit to ieejas kodu dzivoklim. Riebjās tā RNP pasdarbība.
28.04.2021 09:45 |
 
Patīk
Reitings 2985
Reģ: 09.08.2016
Ir kaut kādi universālie kodi, kurus jāzina ĀP, ugunsdzēsējiem un policijai, ne? Jāsaka,ka tos kodus zina arī tie,kas iznēsā reklāmlapiņas pa pastkastēm.
28.04.2021 09:54 |
 
Reitings 66
Reģ: 18.02.2021
Kodam noteikti jābūt, pieprasi to RNP. Manā k.t. arī ir kods ar čipiem, taču man čipa nav, lietoju kodu.
28.04.2021 09:58 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
tur tas joks, ka pastniece staigā ar 30 čipiem, smejas jau kā ar krellem staigātu.
manuprāt tas ir neloģiski. kā var uzstādīt durvim čipu bez iespējas ārkartas situācijā piekļūt dzivoklim?
toreiz NMP netika pie manis iekšā, nebija viņiem nekāds kods.
gribētu atrast likumu par šo tēmu, bet isti nezinu ar kuru galu sākt. pēc atslegas vārdiem neatrod likuma pantu.
28.04.2021 10:25 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Nav likuma, kas to nosaka, vienīgais var mainīt balsošanu 50%+1. Mums bija bez koda, speciāli nobalsojām, lai visādi bomāri un zagļi nelien iekšā, neraksta kodus uz sienām utt., ja būtu universālais kods priekš NMP, VP un VUGD, tad cik ilgi tas būtu tikai viņu apritē? 😁 pēc divām nedēļā zinātu visi. Čipus var izgatavot ekstra, cik gribi. Iegādājies domofonu, atvieglo sev dzīvi vienkāršākā veidā, nevis čakarējoties un meklējot likuma, kura nav.
Mums jau kādus 8 gadus ir dzīvoklim, neviens nesūdzas un neceļ haju. Ja nu baigi jātiek, pazvana kaimiņiem, jo viens otru pazīst un zin. Pirms tam bija ieeja kāpņu telpā uz parastas atslēgas.
28.04.2021 10:39 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Bjork @ 28.04.2021 10:39
Nav likuma, kas to nosaka, vienīgais var mainīt balsošanu 50%+1. Mums bija bez koda, speciāli nobalsojām, lai visādi bomāri un zagļi nelien iekšā, neraksta kodus uz sienām utt., ja būtu universālais kods priekš NMP, VP un VUGD, tad cik ilgi tas būtu tikai viņu apritē? ? pēc divām nedēļā zinātu visi. Čipus var izgatavot ekstra, cik gribi. Iegādājies domofonu, atvieglo sev dzīvi vienkāršākā veidā, nevis čakarējoties un meklējot likuma, kura nav.
Mums jau kādus 8 gadus ir dzīvoklim, neviens nesūdzas un neceļ haju. Ja nu baigi jātiek, pazvana kaimiņiem, jo viens otru pazīst un zin. Pirms tam bija ieeja kāpņu telpā uz parastas atslēgas.

bet pašiem nav bail, ka nelaimes gadijumā var ciest visi, kas atrodas extra norobežotajā kapņu telpā?
daudz raksta par uguns nelaimēm un NMP nespēj glābt dzīvību laikus, kad darbus kavē tieši šāda tipa domofoni priekšā. + kamēr apzvani visus dzivokļus un atrodi, kurš majās un varbūt tam nemaz nav domfons.
neizprotu vai tiešām nedomā cilvēki par sekām?!
ar manu omišu baru kapņu telpā, tur no balsojuma nebutu jēga. lielakā daļa pat dzivokļus vaļā never, kad caurules plīsa. Vienkārši eksistēja 😁
28.04.2021 10:50 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
123annna @ 28.04.2021 10:50

bet pašiem nav bail, ka nelaimes gadijumā var ciest visi, kas atrodas extra norobežotajā kapņu telpā?
daudz raksta par uguns nelaimēm un NMP nespēj glābt dzīvību laikus, kad darbus kavē tieši šāda tipa domofoni priekšā. + kamēr apzvani visus dzivokļus un atrodi, kurš majās un varbūt tam nemaz nav domfons.
neizprotu vai tiešām nedomā cilvēki par sekām?!
ar manu omišu baru kapņu telpā, tur no balsojuma nebutu jēga. lielakā daļa pat dzivokļus vaļā never, kad caurules plīsa. Vienkārši eksistēja ?
mums ir bieza stikla durvis.
28.04.2021 10:51 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Ierīko savā dzīvoklī domofonu. Lejā zvanīs uz tavu dzīvokli un tu ar vienu pogu atslēgsi durvis
29.04.2021 00:15 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Es sazinātos ar mājas apsaimniekotāju.
29.04.2021 10:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits