Vai krāpj?

 
Reitings 3
Reģ: 08.03.2021
Sveikas! Iespējams tikai pavasara stulbums manā galvā, bet tomēr sievietes intuīcijai gribas uzticēties...
Man ir aizdomas, ka draugs mani krāpj. Esam jau ļoti ilgi kopā, attiecībās iestājusies jau tāda rutīna, bieži visādi kašķi, bet nu man šobrīd ir sajūta, ka viņam ir cita.
Es nedomāju, ka viņš ar viņu tiekas, guļ, jo tas reāli nav iespējams, vakaros vnmr ir mājās, ja nu vienīgi darba laikā kaut kur aizbrauc.
Bet gandrīz katru vakaru ar kādu sarakstās, smaida, skatoties uz sms, pa dienu arī esmu ievērojusi, ka daudz biežāk parādās sociālajos tīklos un whatsapp.
Protams, ja paprasu, ar ko viņš sarakstās - atbild, ka ar draugu. Neraušu jau telefonu ārā, lai pārbaudītu.
Ir bijuši brīži, kad eju garām un sarakste uzreiz tiek aizvērta, varbūt sagadīšanās, varbūt speciāli.
Vai kādai ir izcilie detektīva padomi, lai noskaidrotu, vai manas aizdomas ir patiesas? Telefona apskatīšana atkrīt - viens otra paroles nezinam.
Šobdrīd esmu tik tizlā situācijā, pārmest viņam neko negribu, izskatīšos tikai traka, ja nu tā nemaz nav taisnība un manas iedomas. Bet ja arī ir taisnība, man nav nekādi pierādījumi.
08.03.2021 08:48 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.03.2021
Laylla @ 09.03.2021 17:28
Nu pastāsti, kā Tev iet, kas jauns? Kā 8.marts pagāja? :) man interesē

Vakar atnāca ar ziediem, kūku un vīnu, takā bez apsveikuma nepaliku. Un nemaz negribējās uzsākt šo sarunu, pat vakar nekāds iemesls nebija.
Pat visu dienu nebija darba laikā īsti whatsapp iegājis un arī mājās tikai skatījās savus sludinājumus vai spēlītes spēlēja.
Gaidīšu momentu, kad atkal būs aktīva sarakstīšanās, jo bez iemesla negribu “uzbraukt”
09.03.2021 19:50 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Cik jauki, ka "neaizmirsa" un šādi apsveica. Esmu novērojusi divu tipu vīriešus. 1) kad izdara vai dara ko slepus dāvā ziedus/dāvanas, jo jūtas vainīgs 2) nedāvina neko, jo nevēlas iepriecināt vairs tagadējo un kaļ plānus ar to ko sarakstās.
Pareizi vien rīkojies !! Varbūt nemaz nav tik traki kā domā. Lai veiksmīgi❤️ Bet ja nu kas tad update'o mūs :)
09.03.2021 19:58 |
 
Reitings 7120
Reģ: 16.02.2021
Nu vakar nemaz nevajadzēja, un ļoti forši, ka apsveica un bija izdevies vakars. Vakar vajadzēja izbaudīt dienu, pat, ja ar rūgtu piesitienu par to, ka ir aizdomas, domāju, ka mazliet tomēr sasmēlies šajā diskusijā spēku un pārliecību, drosmi, kas arī piederas Sieviešu dienai. :) Nevajag speciāli gaidīt tikai, kad ko sliktu darīs, tad arī tas notiks, vienkārši esi moža. Un atceries, ka lielākā daļa sieviešu tāpat pieķer savus vīriešus, ja tie arī kaut ko aiz muguras dara, nu nav viņi tik gudri arī, mēs esam ilgtermiņā gudrākas uz šīm lietām, turklāt mūsu intuīcija ne velti tiek slavināta :D viss nokārtosies. :)
09.03.2021 20:02 |
 
Reitings 7120
Reģ: 16.02.2021
Dāvana bija negaidīta vai vienmēr par Tevi šajos svētkos ir tādā veidā padomājis un tas nebija nekas jauns?
09.03.2021 20:03 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.03.2021
Es lieku uz to, ka tava intuīcija nekļūdās.
Nav lielas jēgas kaut ko jautāt pašam, jo ir cilvēki, kas noliegs pat tad, ja būs acīmredzami pierādījumi. Man tā bija ar vienu no ex, man bija pierādījumi, es viņam sākumā tos nerādīju, jautāju, bija noliegums, parādīju pierādījumus, viņš tāpat noliedza, kaut gan tur nebija nekāda cita izskaidrojuma. Pēc tam viņš uzbruka man - kāpēc es kaut ko meklējot, tā ir mana vaina utt. Ja tavējais ir no šīs cilvēku grupas, tad vienkārši jāpieņem, ka viņš nepateiks taisnību, centīsies tevi vainot utt. Šādā gadījumā galvenais nenoticēt viņam un šķirties.
09.03.2021 21:26 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.03.2021
Vispār attiecības, kurās jāspiego, nav veselas. Kā jau teicu, man tādas bija, nākamajās attiecībās es tā neuzvedos - nespiegoju. Domāju, ka man lika tā uzvesties tieši konkrētā vīrieša attieksme pret mani, citām meitenēm, kaut kādas rīcības, ko pamanīju un saglabājās man zemapziņā un kur savilku kopā to, ka krāpj.
Esmu arī vienai meitenei atvērusi acis uz viņas puisi, kurš stāstīja viņai pasakas. Man šķiet, viņš ļoti labi prata melot un viņa noticēja tikai tad, kad bija no manas puses skrīnšoti un viņa balss ziņas.
Žēl, ka ir tādi gadījumi!
09.03.2021 21:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits