Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai krāpj?

 
Reitings 3
Reģ: 08.03.2021
Sveikas! Iespējams tikai pavasara stulbums manā galvā, bet tomēr sievietes intuīcijai gribas uzticēties...
Man ir aizdomas, ka draugs mani krāpj. Esam jau ļoti ilgi kopā, attiecībās iestājusies jau tāda rutīna, bieži visādi kašķi, bet nu man šobrīd ir sajūta, ka viņam ir cita.
Es nedomāju, ka viņš ar viņu tiekas, guļ, jo tas reāli nav iespējams, vakaros vnmr ir mājās, ja nu vienīgi darba laikā kaut kur aizbrauc.
Bet gandrīz katru vakaru ar kādu sarakstās, smaida, skatoties uz sms, pa dienu arī esmu ievērojusi, ka daudz biežāk parādās sociālajos tīklos un whatsapp.
Protams, ja paprasu, ar ko viņš sarakstās - atbild, ka ar draugu. Neraušu jau telefonu ārā, lai pārbaudītu.
Ir bijuši brīži, kad eju garām un sarakste uzreiz tiek aizvērta, varbūt sagadīšanās, varbūt speciāli.
Vai kādai ir izcilie detektīva padomi, lai noskaidrotu, vai manas aizdomas ir patiesas? Telefona apskatīšana atkrīt - viens otra paroles nezinam.
Šobdrīd esmu tik tizlā situācijā, pārmest viņam neko negribu, izskatīšos tikai traka, ja nu tā nemaz nav taisnība un manas iedomas. Bet ja arī ir taisnība, man nav nekādi pierādījumi.
08.03.2021 08:48 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.03.2021
Vispār attiecības, kurās jāspiego, nav veselas. Kā jau teicu, man tādas bija, nākamajās attiecībās es tā neuzvedos - nespiegoju. Domāju, ka man lika tā uzvesties tieši konkrētā vīrieša attieksme pret mani, citām meitenēm, kaut kādas rīcības, ko pamanīju un saglabājās man zemapziņā un kur savilku kopā to, ka krāpj.
Esmu arī vienai meitenei atvērusi acis uz viņas puisi, kurš stāstīja viņai pasakas. Man šķiet, viņš ļoti labi prata melot un viņa noticēja tikai tad, kad bija no manas puses skrīnšoti un viņa balss ziņas.
Žēl, ka ir tādi gadījumi!
09.03.2021 21:38 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.03.2021
Es lieku uz to, ka tava intuīcija nekļūdās.
Nav lielas jēgas kaut ko jautāt pašam, jo ir cilvēki, kas noliegs pat tad, ja būs acīmredzami pierādījumi. Man tā bija ar vienu no ex, man bija pierādījumi, es viņam sākumā tos nerādīju, jautāju, bija noliegums, parādīju pierādījumus, viņš tāpat noliedza, kaut gan tur nebija nekāda cita izskaidrojuma. Pēc tam viņš uzbruka man - kāpēc es kaut ko meklējot, tā ir mana vaina utt. Ja tavējais ir no šīs cilvēku grupas, tad vienkārši jāpieņem, ka viņš nepateiks taisnību, centīsies tevi vainot utt. Šādā gadījumā galvenais nenoticēt viņam un šķirties.
09.03.2021 21:26 |
 
Reitings 7117
Reģ: 16.02.2021
Dāvana bija negaidīta vai vienmēr par Tevi šajos svētkos ir tādā veidā padomājis un tas nebija nekas jauns?
09.03.2021 20:03 |
 
Reitings 7117
Reģ: 16.02.2021
Nu vakar nemaz nevajadzēja, un ļoti forši, ka apsveica un bija izdevies vakars. Vakar vajadzēja izbaudīt dienu, pat, ja ar rūgtu piesitienu par to, ka ir aizdomas, domāju, ka mazliet tomēr sasmēlies šajā diskusijā spēku un pārliecību, drosmi, kas arī piederas Sieviešu dienai. :) Nevajag speciāli gaidīt tikai, kad ko sliktu darīs, tad arī tas notiks, vienkārši esi moža. Un atceries, ka lielākā daļa sieviešu tāpat pieķer savus vīriešus, ja tie arī kaut ko aiz muguras dara, nu nav viņi tik gudri arī, mēs esam ilgtermiņā gudrākas uz šīm lietām, turklāt mūsu intuīcija ne velti tiek slavināta :D viss nokārtosies. :)
09.03.2021 20:02 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Cik jauki, ka "neaizmirsa" un šādi apsveica. Esmu novērojusi divu tipu vīriešus. 1) kad izdara vai dara ko slepus dāvā ziedus/dāvanas, jo jūtas vainīgs 2) nedāvina neko, jo nevēlas iepriecināt vairs tagadējo un kaļ plānus ar to ko sarakstās.
Pareizi vien rīkojies !! Varbūt nemaz nav tik traki kā domā. Lai veiksmīgi❤️ Bet ja nu kas tad update'o mūs :)
09.03.2021 19:58 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.03.2021
Laylla @ 09.03.2021 17:28
Nu pastāsti, kā Tev iet, kas jauns? Kā 8.marts pagāja? :) man interesē

Vakar atnāca ar ziediem, kūku un vīnu, takā bez apsveikuma nepaliku. Un nemaz negribējās uzsākt šo sarunu, pat vakar nekāds iemesls nebija.
Pat visu dienu nebija darba laikā īsti whatsapp iegājis un arī mājās tikai skatījās savus sludinājumus vai spēlītes spēlēja.
Gaidīšu momentu, kad atkal būs aktīva sarakstīšanās, jo bez iemesla negribu “uzbraukt”
09.03.2021 19:50 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Nu pastāsti, kā Tev iet, kas jauns? Kā 8.marts pagāja? :) man interesē
09.03.2021 17:28 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Kad man radās aizdomas, piereģistrējos dažādos iepazīšanās saitos un vienā atradu viņu. Sāku rakstīt, atbildēja. Nu un tad vnk skrīnus aizsūtīju viņam. Protams, vainīga es, jo tipa puereģistrējies, jo mani meklējis vai tur neesmu, tipa pieķert... Nu stulbas atrunas. Kā jau visiem vīriešiem. Loģiski, ka pametu. Ik pa mēnesim uzpeldēja, kamēr riktīgi normāli nepaskaidroju kur viņam jāiet. Tagad miers.
Bet nu ja tavam jau ir reāla sieviete, tad ar saitiem nenoķersi, jo tur vnk nebūs.
Iesaku pačekot viņa FB profilu-kas laiko viņu utt. Man druška šitā vīru pieķēra. Skatoties profilu, kas bieži vīru laiko.... Un profilā abu kopbilde. Nu tā mīļākā ar gudrību neizceļas.
09.03.2021 15:22 |
 
Reitings 1412
Reģ: 19.05.2016
Kad man uzradās cits, es tieši tā uzvedos. Personiski mani krāpšana mazāk satrauktu par faktu, ka esam tā emocionāli distancējušies, ka viņš meklē to mieru, laimi un prieku kaut kur citur. Par to jums arī vajadzētu runāt. Krāpšana ir simptoms nopietnākai problēmai.
09.03.2021 02:28 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katz @ 08.03.2021 12:23

Ļoti bieži pāri saiet kopā viens ar otru, bet nemāk izkomunicēt savā starpā, attiecības balstās uz ''brīvdienās satiksimies'', tomēr, kur paliek saikne, kura balstās uz uzticību un cieņu? citādi tās jau vairs nav attiecības, bet ''tiekamies.'' Un viss. Nekā vairāk tur arī nav.
Var redzet, ka autore ir ļoti tālu no sava partnera un tā jau ir dziļāka problēma par netikšanu viņa telefonā. Ja viņa iztaisnotu mugurkaulu un pateiktu, lai atbloķē vaļā telefonu, neatkarīgi no atbildes saprastu, kas ir kas. Nav jāauklējas ar vīriešiem__nav brīnums, ka viņi atļaujas darīt stulbas lietas. Un tur arī parādās, ka sievietes neciena pašas sevi, bet nomīda sevi zem vīrieša kājām. Es ticu, ka attiecībās un emociju vētrā var pazaudēties un pašvērtējums krītās, bet ir jāpaņem sevi, kārtīgi jāizpurina un jāpieceļas,lai vai kādā dubļu vannā nebūtu. Jo neviena cita mums nav, kā tikai mēs pašas sev. Un vīrietis nav pelnijis izturēties tā pret citu sievieti.
Un stulbi, ka šajā skaistajā sieviešu dienā top šādi raksti. Autore - padalies, kā tev pēc tam gāja, ja rūp, tad gan jau kādu pušķīti atnesīs.

Ļoti šim piekrītu. Un dāmas bieži tieši ir tās, kas ļauj pazemot sevi, dēļ tā sava neeksistējošā mugurkaula. Tāpēc vēlu visām saņemties un baudīt dzīvi ar to, kas tiešām būs līdzās, mīlēs un cienīs. Bet viss sākas ar cieņu pret sevi. Dzīvojam mīļās, nevis izdzīvojam.
08.03.2021 21:51 |
 
Reitings 7117
Reģ: 16.02.2021
Varbūt zini kādu jebkuru viņa paroli? Kaut vai youtube, varbūt tāda pati arī ir e-pastam. Ja viņam nav dubultā autentifikācija ar sms uz telefonu, tad no epasta varbūt var kaut ko izdabūt, varbūt kāda aplikācija sūta ziņas uz epastu par update vajadzību vai jaunumiem, nu piemēram, tas pats tinder vai fb. Man piemēram vecajā fb epastā reizēm pat atnāk epasts, ka esmu saņēmusi FB ziņu no tā un tā cilvēka. Dzīvajā neko baigi nenolūrēsi, vajag kādā ierīcē tikt, kādu paroli dabūt. :D
08.03.2021 21:39 |
 
Reitings 7117
Reģ: 16.02.2021
Bet ja nu viņš neparādīs to telefonu, ja pajautāsi tiešām pārliecinoši? Ko tad Tu reāli darīsi? Uzreiz pieņemsi, ka viņš Tevi krāpj un šķirsies? Vai Tu to spēsi? Ja zini, ka nespēsi, tad labāk izvēlēties lēnām novērot un okšķerēt. :D
08.03.2021 21:31 |
 
Reitings 7117
Reģ: 16.02.2021
Viss atkarīgs no Tavas pacietības. Ja spēj ilgi paciesties un uzreiz negribi tā kareivīgi paprasīt, lai parāda telefonu, tad vienkārši klusiņām vēro, nemanāmi un ļoti modri, mēģini ar laiku nolūrēt pass code, kaut vai pa vienam ciparam un tā uz priekšu. Vai datora paroli. Varbūt, ka nav izgājis no Facebook. Ja ir izgājis, tāpat redzēt interneta vēsturi, kas arī daudz ko dod, jo tur var arī redzēt, ko stalko fb un kura sarakste messengerī bijusi vaļā, ja vien viņš aktīvi nedzēš vēsturi ārā un neizmanto tikai inkognito logus. :D Ja sāks satikties, to gan diez gan ātri parasti var pamanīt, manuprāt. Ja tikai sarakstas, tad grūtāk. Ja nav pacietības gaidīt un vērot, tad liekas arī pilnīgi normāli gana stingri, bet pieklājīgi pajautāt, lai parāda, jo tas vienkārši paliek aizdomīgi, nevar cilvēks pēkšņi izmainīties un sākt čatot ar tiem pašiem draugiem, ar kuriem agrāk nav ļoti čatojis. Ja nu vienīgi jauni draugi. Ja labi paprasīs, tad parādīs. Kaut vai, lai atver whatsappu un messengeri, tikai parādīt ar ko čato, nevis saturu sarakstēm. Ja pateiksi, ka šo reizi Tev tiešām ir vajadzīgs to redzēt un pēc tam liksies mierā, tad nu ir jāparāda. Tas par fake tinder profilu arī labs variants, vēl jau ir arī citas iepazīšanās aplikācijas, varbūt izmanto tādas, jo tur nevarētu viņu tik viegli ievērot kāda Tava draudzene. Bet varbūt viņš pats tādā ir caur fake profilu un beigās neko neuzzinātu. Varbūt var izzīlēt kā redzēt, kuras aplikācijas ir vilcis savā telefonā?
08.03.2021 21:22 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Universāla veida, kā uzzināt, vai tevi krāpj, nav.
Kad redzi, ka viņš atkal sarakstās, ātri pieej klāt it kā samīļojot no muguras, tad redzēsi, kā viņš reaģēs. Ja ātri aizvērs saraksti, tad pasaki, lai parāda telefonu. Godīgi izstāsti, kā jūties, pasaki, ka tas tevi nomāc ilgu laiku, jo redzi, ka rīcība ir mainījusies. Ja kategoriski nerādīs telefonu, tad skaidrs. Jo tādā gadījumā viņš neko nepaspēs izdzēst.
Vēl viens veids ir pavērot viņu, piefiksēt laiku, kad notiek sarakste. Tad palūdz telefonu, lai parāda. Ja tajā laikā nekādas sarakstes neparādīsies, tad noteikti ir izdzēstas, jo ne jau telepātiski viņi sazinājās. Ja dzēš, tad ir ko slēpt.
Ok, par sarakstes ātru aizvēršanu nav viennozīmīgi, jo es arī mēdzu kaut ko ātri aizvērt, ja kāds vēlas ieskatīties telefonā. Tas nenozīmē, ka man ir ko slēpt, ka krāpju vai tml., bet tikai tas, ka reizēm ir neērti, ka kāds redz, kādas muļķības es mēdzu skatīties. :D Bet tavā situācijā es būtu uzmanīgāka, jo sievietes intuīcija bieži nostrādā pareizi.
Manējais zābaks savu saraksti, kur bija diezgan interesants materiāls, nemaz īsti neslēpa. Ieraudzīju nejauši vienkārši guļot blakus. Ja reiz krāpt, tad var arī uzmanīgāk. :D Biju jau par to šeit rakstījusi. Tavējais arī, ja krāpj, tad pārāk pamanāmi.
08.03.2021 20:40 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Man arī bija aizdomas par savu bijušo, identisks stāsts.
Lieki piebilst, kāpēc viņš ir mans bijušais.
Es tiku pie telefona, kad bija viņš pālī.
Iepriekšējā sarakste tika izdzēsta un nekā nebija, bet kā atvēru mesendžeri tā pēc minūtes meitene ziņu uzrakstīja, ar mīļvārdiņiem un bučiņām galā. Basta.
08.03.2021 18:11 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Es patiesībā varu teikt, ka veiksmīgas attiecības nevar pastāvēt bez uzticības. Iespējams, ka Tavs draugs Tevi speciāli kaitina. Es reiz jau izgāju cauri tam, ka otra puse lien manā telefonā, atver sev datorā wpp un lasa visu.. visu grib zināt- ar ko čatoju, kāpēc un čata saturu. Mani tas uzvilka un es reizēm speciāli bloķēju ciet telefonu, mainīju paroles, čatoju ne viņam blakus. Varbūt viņš jūtas līdzīgi. Varbūt pa dienu viņam raksta darba darīšanās? Es arī reiz ienācu istabā un mans draugs pēkšņi aizvēra saraksti. Uzrīkoju scēnu, pajautāju vai kāda meitene raksta. Viņš teica "jā". Prasīju kāda, atbildēja, ka neteiks. Mazliet apmainījāmies viedokļiem, gandrīz sastrīdējāmies, bet beigās viņš parādīja man ar ko čatojis (ne saturu, jo tas mani dziļi neinteresē, bet pēdējos kontaktus) Viņam tiešām rakstīja meitene... viņa māsa 😁 tad abi kopīgi pasmējāmies, jo nemeloja taču, viņam reāli meitene rakstīja 😁 Ar to es gribu teikt, ka pat ja viņš čato un smaida.. NU UN? Pati taču saki, ka visu laiku ir mājās un izbrauc tikai darba darīšanās. Par kādu krāpšanu var būt runa? Mans draugs arī "koķetē" un pajoko ar darba kolēğēm, pasmaida čatojot, bet es to uztveru mierīgi, jo krāpšanas pazīmju vienā čatošanā jau nav. Pieļauju, ka tās ir Tavas iedomas. Varbūt mierīgi aprunājies.. palūdz, lai sirdsmieram parāda, ar ko šodien čatojis. Bet ne bravūrīgi, paskaidro, ka esi satraukusies.
08.03.2021 18:07 |
 
Reitings 751
Reģ: 14.05.2019
Wonder woman @ 08.03.2021 12:55
Varbūt ieklausies savā intiacijā,tā parasti nemelo!
Ja Škiet ,ka kaut ko dara aiz tavas muguras,visdrīzāk,tā arī ir!
Viens jautājums,kadelj nezinat viens otra paroles?
Tas jau liek domat ,ka ir kaut kas slēpjams,tā smaidishana lasot zinas ari liekas aizdomiga,agrak tā smaidija lasot zinjas no draugiem?
Es laikam teiktu ,lai atbloke tel un parāda,kas tie par čomiem ar ko sarakstās!
Man ir pieredze pagātnē,kad arī nedeva paroli,ljava man labak tel nobloket uz paris h nevis paradit,kas tur tāds ir tel,viena reizē tapat tiku ieksha tel un atradu sarakstes un bildes,toreiz ari bija tāda intuicija,ka kaut ko slepj in tā arī bija !
Tā kā cilveks ,kas neko neslepj vienkarshi iedos paroli un tel Tev uzreiz ,bet ja saksies kaškis par to ,ka Tu esi traka,gribi kontrolet vinju utt tas nozimē,ka sarakstās ar kādām meitenēm vai darba kolēgem!

Piekrītu. Varbūt vienkārši palūdz, lai parāda, ka sarakstās ar draugiem? Nav jau baigi jālasa, ko raksta, tikai paskatīties sarakstīšanās laiku.
Varbūt arī, ka pateiktu par aizdomām. Pateiktu, ja uzticas, lai iedod paroli un vienkārši pārliecināsies, jo baidies. Vienu reizi paskatās, pārliecinās un tad jau var likt mierā. Pie reizes izrunātu, ka gribētu lai vienmēr ir atklāts un ja gadās citas simpātijas, lai tā arī saka nevis slēpj.
Bet kā pārliecināties, bez viņa iesaistīšanās droši vien būs vesela misija. Slepeni uzzināt, paskatīties kodu? Varbūt piedzirdīt un tad kaut kā? Izraut viņam no rokām atbloķētu telefonu un skriet ieslēgties kaut kur un pārbaudīt? 😀
08.03.2021 17:59 |
 
Reitings 115
Reģ: 01.03.2019
blacke @ 08.03.2021 11:21

diemžēl zinu gadījumu no dzīves,kur otrs cilvēks šāda pirkstu nospiedum gadījumā, sagaida,kad otrs aizmieg un tad lēnām paņem pirkstu un atbloķē telefonu.
tieši gribēju rakstīt, arī man no pieredzes zināms, ka atbloķē ar pirkstu, kamēr otrs guļ. Ja telefonam face id, tad gan nekas nesanāks. Varbūt, ja pieliek bildi priekšā telefonam sanāktu? Jānotestē 😄 bet nu es mēģinātu ar laiku nemanāmi kkā ieraudzīt passcode
08.03.2021 17:22 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
qwerty123 @ 08.03.2021 15:34

ir jāmāk pajautāt pareizi.
pamāci , labprāt uzzinātu
08.03.2021 15:57 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Laylla @ 08.03.2021 11:45

Tev ir cita?!
- nē, tikai ar draugiem sarakstos
Ko viņa uzzinās neko? Vīrieši pat māk melot labak neka sievietes

ir jāmāk pajautāt pareizi.
08.03.2021 15:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits