Komandantstunda un ārkārtējā situācija līdz 07.02.2021.

 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Arī mēs esam nonākuši līdz komandantstundai un atkārtotas ārkārtējās situācijas pagarinājuma...
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/no-30decembra-ievies-brivdienu-majsedi-no-plkst22-lidz-5-bus-japaliek-dzivesvieta.a387101/
Paldies visiem lohiem, kuri nevarēja pāris nedēļas nociesties un skraidīja apkārt.. cilvēki, kuri nevar strādāt šajā laikā, ir jums “ļoti” pateicīgi....
Tā jau drūmi skatīties kā viss veras ciet... cilvēki paliek bez darba..
29.12.2020 19:36 |
 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 173
Reģ: 15.04.2019
Sajūtas, pieredze un domas saistībā ar Covid-19 vakcīnu ‼️
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/redaktora-izvele/reals-stasts-covid-19-vakcina-norise-viedoklis-un-emocijas/
30.12.2020 16:47 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
saulespukje18 @ 30.12.2020 16:12
kāds var pateikt, vai 2 cilvēki drīkst palikt dzīvoklī, kas norezervēts citā pilsētā?

Palikt dzīvoklī var
30.12.2020 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 1947
Reģ: 31.01.2012
cutiecutie @ 30.12.2020 11:19

Visi visu iesaka sūtīt internetā, bet visi laikam aizmirst, ka katrā veikalā ir arī piegādes maksa. Pakomāti vai kurjeri. Visur tik pa 3-6€ par piegādi. Diezko izdevīgi tas beigās nesanāk! Tad lai šajā grūtajā laikā izveido, ja ne bezmaksas piegādi, tad vismaz 50% atlaidi piegādei. :)

Nekur neesmu redzējusi piegādi pa 6 Eiro. Jautājums - ko un kur pasūti? Drogās piegādes maksa ir tiešām smieklīga - 1 Eiro ar "kapeikām", bezmaksas piegāde virs noteiktas summas. AboutYou piegāde/atgriešana par velti always and forever. Sinsay nav varbūt tā labākā kvalitāte, bet piegāde virs 39 Eiro par velti.
Jau kādu laiku apģērbu/apavus pasūtu TIKAI internetā, jo man riebjas staigāt pa veikaliem, tāpēc nepārdzīvoju par ierobežojumiem. Vienīgi laicīgi par to jādomā.
Un kā man Kiviča facebook ieraksti kaitina, ārprāts. Tagad pēdējais, par to, ka Kariņš vainīgs pie cilvēku drūzmām tās divas dienas pirms ierobežojumi stājās spēkā. Piedodiet, atvainojiet - bet tad, kad visi tie cilvēki, kas uz 18. decembri nebija vēl sapirkušies, drūzmētos brīvdienās un 23.12. - ko tad mēs vainotu? To cilvēku, kas karantīnas laikā dāvanu pirkšanu, zinot, kādas drūzmas ir katru gadu, atstāja uz pēdējo mirkli, vispār nav žēl. Paši vainīgi, ka nepaspēja nopirkt neko. Vajag nedaudz pakustināt savas pelēkās šūnas, nevis pie sava stulbuma vainot citus. Ne es skrēju uz veikalu, kad parādījās ierobežojumi alkoholam/cigaretēm, ne es skrēju arī tagad. Prieks par to, ka 23. decembrī vakarā varēju mierīgi staigāt pa pustukšu veikalu.
30.12.2020 18:09 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Latvija ir maza valsts, zem 2 milj. iedzivotaju. Londona vien ir ap 9 milj. Butu smiekligi, ja Latvijas valdiba netiktu ar so gala atri un efektigi.
30.12.2020 19:55 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Shayk @ 30.12.2020 19:55
Latvija ir maza valsts, zem 2 milj. iedzivotaju. Londona vien ir ap 9 milj. Butu smiekligi, ja Latvijas valdiba netiktu ar so gala atri un efektigi.

Jau ir smieklīgi, un jau netiek!
31.12.2020 16:06 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Redaktore @ 30.12.2020 16:47
Sajūtas, pieredze un domas saistībā ar Covid-19 vakcīnu ‼️
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/redaktora-izvele/reals-stasts-covid-19-vakcina-norise-viedoklis-un-emocijas/

Kas tas par "rakstu"? Ja cilvēks tagad jau saņēmis vakcīnu, tātad ir riska grupā - tātad ikdienā viņam potenciāli ir saskare ar lielu saslimušo skaitu, ne? Bet rakstā vienīgais, kuru viņš zina, kas saslimis ar Covid, ir paziņas meita skolā ar temperatūru 37 grādi 2 dienas!!! Vai tas nav smieklīgi? Un tāds ir tas vīruss un tādas ir tās riska grupas? Man raudiens nāk par šo visu, jo viss - ekonomika, cilvēku pašsajūta, preventīvā veselības uzturēšana ir davestas līdz klintij.. un sekas jutīsim ilgi un dikti!
Man pirms ~5 gadiem bija rudenī saķerts vīruss, kas aizgāja līdz pneimonijai, arī negaidīti, arī 2 nedēļas slimnīcā, un palika labāk tikai pēc bronhoskopijas un pēc tam vēl 2 nedēļas pa gultu mājās. Neviens man skābekļa līmeni asinīs nemērija, tikai klausījās trokšņus, kuri nepalika mazāk, un tikai bronhoskopijas laikā veiktā tīrīšana un lokāli ievadītās pretvīrusu zāles plaušās palīdzēja. Tad redz neviens mani netestēja, tikai ārstēja simptomus un viss.
Mani nepamet sajūta, ka mani šobrīd tur par muļķi.
31.12.2020 16:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits