Darbs un Tu.

 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Labrīt!
Vai Jūs uz darbu ejat ar prieku jeb tomēr "kaut kas" nav?
Darbojaties savā sfērā, ko mācījāties?
Un vai alga ir galvenais Jūsu darbā jeb tomēr darba laiks, pats darbs?
26.08.2020 07:23 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Minelūše @ 26.08.2020 10:27
Man nekādas savas sfēras nav, esmu strādājusi dažādās sfērās. Nē, uz darbu nekad neeju ar prieku un nevaru iedomāties darbu, kas man patiktu. Pati par sevi esmu ļoti slinks cilvēks un man ļoti nepatīk strādāt. Ja man nevajadzētu naudu, es nevienu dienu nestrādātu.
Alga man ir pats galvenais, ja tā ir normāla, ar visu pārējo varu samierināties. Priekš manis darbs ir darbs, tā nav nekāda izprieca, ne svētki, ne aicinājums. Vienkārša dzīves puse, kas vajadzīga, lai izdzīvotu. Priecājos, ka man vispār ir darbs, kad tik daudzi ir bezdarbnieki.

Es Tev varu ļoti piekrist. Precīzs komentārs, pateici tieši tā, kā arī es domāju un kā tas ir.
26.08.2020 20:39 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Kā kuru dienu, pa lielam braucu bez emocijām, ir ok jo saprotu, ka pelnu pat ļoti labu algu. Ir vieglākas dienas ir grūtākas, viss normās. Ja man kāds kādreiz teiktu , ka strādāšu šajā jomā, nekad neticētu. ?
26.08.2020 21:05 |
 
Reitings 1
Reģ: 29.08.2020
Es dievinu savu darbu. Eju ar patiesu prieku. Galvenais ir labi kolēģi, laba priekšniecība un patīkams darbs.
29.08.2020 20:53 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Strādāju jomā par ko studēju. Darbs patīk, jo gan forši kolēģi un priekšnieks, gan tas, ka nav tipiska 9-17 darba diena - pati varu plānot laiku, galvenais jāizdara, kas jāizdara. Alga arī ir ok un pamazām palielinās turpinot sevi pierādīt.
Citreiz jau liekas, ka gribētos kaut ko pamainīt vai garās brīvdienas, bet pat, kad kādu svētdienu pavadu nobumbulējot dīvānā, saprotu, ka nedēļa mēdz nogurdināt un ir jau ok mans darbs!
30.08.2020 10:07 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Man svarīgākais ir darba laiks, pienākumi, alga ir otršķirīga, bet, protams, par minimālo jau nestrādātu.
Paldies Covid, kas manus darba apstākļus ir jūtami uzlabojis un tagad uz darbu eju tīri vai ar patiku. Jo tagad ir vairāk brīvā laiku, nav jāvelk laiks, jāatsēž bezjēdzīgas stundas, padaru un braucu mājās. Rezultātā izdaru daudz vairāk, jo laika vilkšana nenormāli nogurdināja.
Es nevaru iedomāties savu sapņu darbu, nav tādas lietas, kas mani aizrautu no A-Z.
30.08.2020 13:28 |
 
Reitings 36
Reģ: 27.07.2020
Strādāju medicīnā ( rehabilitācijas jomas speciāliste), jomā, kurā mācījos RSU, uz darbu eju ar gandarījumu. Sevi “nenodzenu”, jo strādāju nepilnu slodzi, arī nakts darbs man nav. Visumā vairāk pozitīvu sajūtu, nekā negatīvu. Patīk, ka manā darbā nav visu laiku viens un tas pats, pacienti ir ļoooooti dažādi, tie mainās, zināšanas visu laiku jāpilnveido un, to daru ar prieku, jo man ļooooti interesē aktualitātes medicīnā ( drīzumā, piemēram, būs Covid veltīta konference, ļoti gaidu, ko pastāstīs tur). Darbs “kaulus nelauž” un esmu patiesi lamīgs cilvēks, jo patīk tas, ko daru! 🙂
30.08.2020 13:36 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Daru savu darbu ar interesi. Kamēr nenotiek kaut kādi sū#i tikmēr ir ok.
30.08.2020 15:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits