Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs un Tu.

 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Labrīt!
Vai Jūs uz darbu ejat ar prieku jeb tomēr "kaut kas" nav?
Darbojaties savā sfērā, ko mācījāties?
Un vai alga ir galvenais Jūsu darbā jeb tomēr darba laiks, pats darbs?
26.08.2020 07:23 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Eju ar vienaldzibu, stradaju ne sava sfera, alga galvenais, darba laiks random, neko ieplanot talak par 1-2 dienam nevar.
Citreiz atvalinajuma vidu janak uz darbu, protams par to maksa 4x to dienu.
26.08.2020 07:41 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Dažkārt eju ar prieku un patiku , dažkārt eju ar nepatiku un negribēšanu. Tas viss ir atkarīgs no tā kāds garastāvoklis, kas notiek manā dzīvē un no tā vai darbā ir kādi neptīkami notikumi. Kad ilgi nav bijis atvaļinājums tad jūtu, ka sāku mazliet ienīst cilvēkus :D
Jā darbojos savā sfērā, lai gan vēl papildus piepelnos mazliet citā novirzienā.
Ja alga būtu galvenais tad laikam nestrādātu medicīnā :D Man pats galvenais ir palīdzēt cilvēkiem un justies labi par to ko darbu. Par darba laiku nesūdzos, jo pati izvēlējos nestrādāt nakts maiņas un nedēļas nogales brīvas. Protams, ja es strādātu tās maiņas tad pelnīt varētu vairāk, bet es neizturētu.
26.08.2020 08:09 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
drīzāk eju ar prieku. vienīgi besī celšanās no rīta.
darbs ir sfērā, kuru gribu jau no bērnības. speciāli mācījusies neesmu, pietiek man te ar savu vidējo izglītību. grafiks arī savā ziņā patīk, trīs strādā un trīs brīvas, vienīgais nepatīk šādā grafikā, ka dažreiz nākas atlikt piemēram sestdienu plānus vai tusiņus.
alga ir svarīga protams, bet manā darbā man viņa ir pietiekami laba. nestrādātu citā nozarē dēļ labākas algas, galvenais tomēr lai darbs patīk.
26.08.2020 08:41 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Man ir bijuši 7 darbi un 6 no tiem pretīgi. Darbs nav laimes avots. Tas ir tiem muļķiem, kas neprot nodarboties ar biznesu. Darba cilvēka dzīve ir ciešanu pilna un tā tam jābūt. Vairums tomēr atrodas piramīdas pirmajā pakāpienā un izjūt pazemojošo stāvokli, apkalpojot veiksmīgus cilvēkus. Pie tam fiziska strādāšana un stress nolieto ķermini. Paskatieties uz rokām tām, kas pie bagātiem vīriem un vienkāršā darba veicējām - kurām āda labāka..... Arī seja. Darbs rada grumbas un liek izskatīties prastai. (Tūlīt man rakstīs par dažiem izņēmumiem, bet vairums nav dakterītes vai kas tamlīdzīgs).
26.08.2020 08:47 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Strādāju lielākoties ar dziļu prieku un patiesu interesi, jo mans darbs ir cieši saistīts ar manu galveno dzīves aizraušanos un apzinos, ka labāku darbu šai sfērā nekad vairs neatradīšu.
Jā, man ir pilna augstākā izglītība nozarē un šobrīd studēju doktorantūrā, ko arī darbā atbalsta.
Alga, protams, ir svarīga, bet nav vienīgais noteicošais faktors. Nekāda alga mani darbā nenoturētu, ja nebūtu, kur piesiet sirdi. Tā kā strādāju valsts sektorā, saņemu arī atvaļinājuma pabalstus, prēmijas un jūtos sociāli stabili.
26.08.2020 08:50 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Eju ar prieku, daru to, kas man patīk, strādāju par to, ko mācijos.
Lai katrai izdodas strādāt to, kas patīk un lai nekad nav jaiet uz darbu kā uz elli!
26.08.2020 09:26 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Ir dienas, kad uz darbu eju pilnīgi neitrāli, pat ar prieku. Bet 70% tomēr ir dienas, kad prātā nāk domas, ka gribas darīt kaut ko, kas mazāk ēd manus nervus. Es pat būtu gatava saņemt mazāk.
Jā, strādāju savā profesijā. Arī to, ko mācījos, nožēloju. Vienkārši... uz to laiku bija tā, ka tas bija tas, kas man padevās vislabāk un šķita, ka visu dzīvi gāju tikai pa to vienu taciņu, tāpēc būtu muļķīgi noiet no taciņas citā virzienā. Bet tagad saprotu, ka muļķīgi bija NEnoiet no takas?
Bet par pašu darbu...ir tā...it kā interesanti un citiem no malas liekas, ka viss ir forši un es bez maz vai te uz kūrortu nāku. Bet realitātē ir tā, ka papildus maniem tiešajiem pienākumiem, ikdienā ir jādara darbi, kuri man nebūtu jādara. Taču, ja es tos nedarīšu, man ātri vien parādīs ceļu uz izeju? Kā arī katru minūti tiek meklēti veidi no augstāk stāvošiem cilvēkiem, kur pie manis piekasīties, ko varētu man aizrādīt, ko vēl varētu man iedot darīt, lai es izgāztos. Darba laiks gan ir parastais-no pirmdienas līdz piektdienai. Bet bieži ir jāstrādā arī vakaros un brīvdienās.
Kādēļ neesmu aizgājusi projām? Jo nav, kur iet. Nav manā pilsētā tādu darba iespēju, lai varētu atļauties lēkāt no vienas vietas uz otru. Te ir jāpriecājas par to, ka tev vispār ir darbs? Ieskatam..pirms tiku pieņemta esošajā darbā, nevarēju atrast darbu gadu. Neskatoties uz to, ka meklēju to ļoti aktīvi. Bija pat indivīdi, kuri mani pasauca uz pārrunām, lai pateiktu, ka es nevarēšu pie viņiem strādāt, jo esmu pārāk laba. Līdz ar to, es pie pirmās iespējas aiziešot projām uz labāku vietu. Tāpēc viņiem tas neesot izdevīgi???
26.08.2020 09:45 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Labrīt! Atkarīgs no garastāvokļa, notikumiem un pat laikapstākļiem, bet strādāju savā sfērā (medicīna), bet pa lielam man patīk tas, ko daru un algas dienā gandarījuma sajūta, ka saņem naudu par to, ka palīdzi cilvēkiem un apbalvo sevi ar kko foršu pēc tām negulētajām naktīm, jo strādāju 24h maiņas. Noteikti visu mūžu šāds darba modelis man nepatiktu, un vecākai kļūstot gribu iztikt bez naktsmaiņām.
26.08.2020 10:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3680
Reģ: 31.10.2010
Man nekādas savas sfēras nav, esmu strādājusi dažādās sfērās. Nē, uz darbu nekad neeju ar prieku un nevaru iedomāties darbu, kas man patiktu. Pati par sevi esmu ļoti slinks cilvēks un man ļoti nepatīk strādāt. Ja man nevajadzētu naudu, es nevienu dienu nestrādātu.
Alga man ir pats galvenais, ja tā ir normāla, ar visu pārējo varu samierināties. Priekš manis darbs ir darbs, tā nav nekāda izprieca, ne svētki, ne aicinājums. Vienkārša dzīves puse, kas vajadzīga, lai izdzīvotu. Priecājos, ka man vispār ir darbs, kad tik daudzi ir bezdarbnieki.
26.08.2020 10:27 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Labrīt! Es teiktu, ka pusi uz pusi - ir dienas, kad ar prieku un ir dienas, kad nē. Strādāju ar cilvēkiem un mans darba laiks ir atkarīgs no cilvēkiem, kuri rakstās te iekšā, te ārā, jo mainās plāni. Cilvēkiem palīdzēt patīk. :) Tas man ne īpaši patīk, jo darbā jābūt tāpat. Parasti darbs beidzas vēlu, līdz ar to sanāk vēlu būt mājās un nedēļas beigās jūtams sagurums, šobrīd vispār sajūta, ka prasās atvaļinājumu :D
26.08.2020 10:58 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Strādāju sfērā kurā man ir izglītība. Pēdējā laikā (saistībā ar Covid) uz darbu dodos ar besi, jo priekšniecība liek darīt lietas, kas nav manos tiešajos darba pienākumos un man par to papildus nemaksā. Līdz Covid uz darbu devos pozitīvi noskaņota, jo man ir lieliskas kolēģes un kopsummā patīk darbs ko daru. Pat īsti tas, ka darba ir daudz un sanāk strādāt arī kādā sestdienā / svētdienā man netraucē.
Piekritīšu Kiskismau, ka ja man alga būtu galvenā tad nestrādātu tur, kur strādāju. Man darbā ļoti patīkami ir brīži, kad redzu, ka to, ko esmu teikusi/mācījusi/rādījusi skolēniem, viņi prot pielietot. Redzu savus darba augļus tā teikt. Liels bonuss protams ir darba grafiks (stundas līdz 14.00 un pēc tam plāno pats savu atlikušo dienas daļu) un atvaļinājums divu mēnešu garumā.
26.08.2020 11:03 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Šobrīd dēļ covid esmu viens no upuriem darba zaudēšanas ziņā, tagad cītīgi meklēju jaunas darba vietas, taču nekad neesmu gājusi uz darbu ar prieku.
bija gan viens brīdis, kad atradu savu sapņu darbu, viss bija ideāli, līdz viņi izdomāja nakts maiņas un mani atlaida, jo nedrīkstu pa naktīm diemžēl strādāt.
tagad meklējot līdzīgas vakances, liekas, ka uz mani pat virsū neskatās.
pārējās darba vietās vienmēr gāju kā uz elli, goda vārds, it īpaši pārdevējas amatam, vispār čau. man riebās, es negribēju, nebija garastāvokļa, jo zinu vienkārši, ka tas nav mans un eju tur tikai dēļ naudas.
šobrīd apsveru iespēju pamest Latviju, diemžēl.
26.08.2020 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 949
Reģ: 05.02.2011
Man līdzīgi kā Minelūše un KKourtney. Darbs vienmēr ir bijis kā naudas avots. Pašlaik arī paralēli studēju, tāpēc nevaru būt diez ko izvēlīga darba ziņā. Līdz ko pabeigšu skolu, mēģināšu darboties citā jomā, tomēr nav ne jausmas ko vēlos darīt.
26.08.2020 12:55 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
ļoti neitrāli, darbs ir darbs. Nespētu pret to izjust nekādas emocijas, pat ja gribētu. Kamēr kolektīvs ir ciešams, darbs neprasa neadekvātu stresa līmeni uzturēt, un atalgojums apmierina, darbs ir ikdienas sastāvdaļa.
26.08.2020 14:18 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Diemžēl līdzīgi Minelūše. Esmu slinka, strādāju, jo zem tilta negribu dzīvot.
26.08.2020 14:38 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Standby @ 26.08.2020 14:38
Diemžēl līdzīgi Minelūše. Esmu slinka, strādāju, jo zem tilta negribu dzīvot.
iemācies taupīt. Daudzi sūdzās, ka nevēlās strādāt, bet pērk zīmola kurpes, somas un auto no salona, iPhone katru gadu. Bez tā visa var būt laimīgs.
26.08.2020 15:14 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Nestrādāju tur, kur gūstu prieku. Man ir vidējā izglītība, tā kā specialitātes nav. Noteicošais ir nauda. Vēlāk varēšu vēl progresēt.
26.08.2020 17:23 |
 
Reitings 36
Reģ: 29.05.2020
Pēc garstavokla, dažreiz eju ar riebumu,dažreiz ar lielu lielu patiku un labu garīgo,nepatīk vienīgi,ka darbā jābūt jau 7:30,bet to nevar mainīt.
Strādāju savā sfērā-virtuvē!
26.08.2020 17:34 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ofisa darbiniece. Pagaidām nestrādāju sapņu profesijā, tomēr ir ērti tur, kur esmu. Kolēģi un vide ir desmit no desmit! Novēlu visiem tā. Turpmākā gada laikā gan plānoju griezties riņķī un pāriet uz savu profesiju.
26.08.2020 17:48 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
cowboy girl @ 26.08.2020 08:41
drīzāk eju ar prieku. vienīgi besī celšanās no rīta.
darbs ir sfērā, kuru gribu jau no bērnības. speciāli mācījusies neesmu, pietiek man te ar savu vidējo izglītību. grafiks arī savā ziņā patīk, trīs strādā un trīs brīvas, vienīgais nepatīk šādā grafikā, ka dažreiz nākas atlikt piemēram sestdienu plānus vai tusiņus.
alga ir svarīga protams, bet manā darbā man viņa ir pietiekami laba. nestrādātu citā nozarē dēļ labākas algas, galvenais tomēr lai darbs patīk.

Acīs iekrita grafiks. Drīkst jautāt, kur strādā?
26.08.2020 20:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits