LMT atvērtais līgums

 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Interesē, cik stingri skatās maksātspēju, lai slēgtu līgumu ?( nav liela darba pieredze)
Un vispār kopumā kādas atsauksmes? Gan jau ir vērts, ja telefoni pēc manas lietošanas izskatās jauni :D
22.08.2020 14:53 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Pirms vairāk kā gada LMT paņēmu draugam telefonu atvērtajā līgumā ar tādu domu, ka viņš pēc kāda laika gribēs to mainīt (atceros darbinieces vārdus, ka tomēr jebkurā brīdī varu viņu atpirkt pirms līguma termiņa beigām).
Šobrīd esam uz šķiršanās nots un negribu, lai visādi viņa rēķini velkas pakaļ, tādēļ gāju interesēties par iespēju nopirkt to telefonu uzreiz, bet summa ir par teju 100 eiro lielāka, nekā būtu jāmaksā līdz līguma termiņa beigām (nodomāju, ka tomēr pabeigšu maksāt pa daļām un vairs neko nejautāju), bet šobrīd domāju tā, pēc tiem dažiem mēnešiem viņam tas telefons tādā gadījumā ir jāatdod atpakļ LMT vai viņš viņu turpina lietot, neraugoties uz to, ka it kā nav viņa īpašumā?
Vēl, uz mana vārda ir noformēts viņa viedpulksteņa e-sim rēķins. It kā tikai četri eiro mēnesī, bet negribu, lai tas vienkārši man vilktos līdzi trīs gadus. Kā Jūs esat rīkojušās, ka uz Jūsu vārda ir kāds no bijušā drauga rēķiniem - pārslēdzat to vai tomēr turpināt maksāt? Šajā gadījumā viedpulkstenis viņam bija kā dāvana un līdz ar to e-sim karti paņēmu uz sava vārda.
03.11.2021 19:49 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.05.2021
Pēc atvērtā līguma samaksas, telefons paliek tavā īpašumā. Esmu jau divus telefonus nomaksājusi, tagad mētājās mājās.
03.11.2021 22:06 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Oo izrādās mana tēma
Esmu apmierināta ar šo līgumu, kā pagāja noteiktie mēneši tā paņēmu jaunu, nav izdevīgi izpirkt telefonu līdz galam
03.11.2021 22:37 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Elisa_M @ 03.11.2021 19:49
Pirms vairāk kā gada LMT paņēmu draugam telefonu atvērtajā līgumā ar tādu domu, ka viņš pēc kāda laika gribēs to mainīt (atceros darbinieces vārdus, ka tomēr jebkurā brīdī varu viņu atpirkt pirms līguma termiņa beigām).
Šobrīd esam uz šķiršanās nots un negribu, lai visādi viņa rēķini velkas pakaļ, tādēļ gāju interesēties par iespēju nopirkt to telefonu uzreiz, bet summa ir par teju 100 eiro lielāka, nekā būtu jāmaksā līdz līguma termiņa beigām (nodomāju, ka tomēr pabeigšu maksāt pa daļām un vairs neko nejautāju), bet šobrīd domāju tā, pēc tiem dažiem mēnešiem viņam tas telefons tādā gadījumā ir jāatdod atpakļ LMT vai viņš viņu turpina lietot, neraugoties uz to, ka it kā nav viņa īpašumā?
Vēl, uz mana vārda ir noformēts viņa viedpulksteņa e-sim rēķins. It kā tikai četri eiro mēnesī, bet negribu, lai tas vienkārši man vilktos līdzi trīs gadus. Kā Jūs esat rīkojušās, ka uz Jūsu vārda ir kāds no bijušā drauga rēķiniem - pārslēdzat to vai tomēr turpināt maksāt? Šajā gadījumā viedpulkstenis viņam bija kā dāvana un līdz ar to e-sim karti paņēmu uz sava vārda.

Kas notiek ar pakalpojuma ATVĒRTAIS iekārtu pēc 24 mēnešiem?
Pēc 24 mēnešiem pakalpojuma ATVĒRTAIS ikmēneša maksai tiek piemērota 100% atlaide. Tas nozīmē, ka Tu turpini lietot iekārtu, cik ilgi vien vēlies, neko par to nemaksājot.
Vai ATVĒRTĀ līguma iekārtu varēšu iegūt savā īpašumā?
Pakalpojuma ATVĒRTAIS līguma darbības laikā Tev ir piešķirtas iekārtas lietošanas tiesības, un Tu vari lietot to, cik ilgi vien vēlies! Taču, kad izlemsi izbeigt līgumu, iekārta būs jāatdod LMT.
Atdotās iekārtas, kas ir labā stāvoklī un bez bojājumiem, var tikt piedāvātas otrreizējā tirdzniecībā. Cena būs atkarīga no konkrētā modeļa un tābrīža tirgus situācijas.
Viedpulksteņa e-sim, protams, ka pārraksti uz viņa vārda. Jūs taču šķiraties. Tu atlikušo mūžu maksāsi viņa rēķinus? Arī LMT telefons būs jāatdod, savā īpašumā neiegūsti, tāds ir atvērtā līguma mīnuss. Joprojām skaitīsies LMT īpašumā šis telefons. Ja telefonu atstāsi draugam, tev LMT šo telefonu pieprasīs atpakaļ tiklīdz pārtrauksi ar viņiem līgumu. Tāpēc prasi telefonu atpakaļ, vai visas saistības pārraksti uz viņu, bet to varēsi izdarīt tikai ar viņa piekrišanu.
03.11.2021 22:39 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Milti sim pakalpojumu var atslēgt jebkura brīdi, tur nav nekāda terminēts līguma un tas nav piesaistīts pulkstenim- mierīgi var iet un atslēgt.
Atvērtajā līgumā, pēc diviem gadiem, telefons paliek Jūsu īpašumā, bet jā, rēķins nāks pa 0.00€ izpirkt ātrāk atvērtā līgumā formeju telefonu, tiešām nebūs izdevīgi.
Pati strādāju LMT, tāpēc neminu, bet zinu.
03.11.2021 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
*multi sim- telefons labo 🙄
03.11.2021 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Vajadzēja pārlasīt pirms spiedu “pievienot” telefons visu salabojis pa savam ar nepareizam galotnēm. 😁
03.11.2021 22:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits