Interesantie IG profili

 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Šeit liekam,jūsuprāt , interesantākos IG profilus. Lūdzu bez butterfly Elīnas un pārējo jau zināmo influencerus apspriešanas
Tātad, vai kādam ir zināms vēl kādas meitenes profils, kurš būtu apskates vērts?
13.04.2020 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Jauninjaaa @ 27.04.2020 11:50
Taa.. Juta man ļoti nepatīk, Gints ne tik ? un ne jau dēļ izskata, bet dēļ augsti paceltā deguna.. diemžēl. Arī vairākas reizes esmu Jutai jautājusi direct kaut ko- atbilde nekāda, tik zem mana tekstiņa “seen” ?
Santa Nīmane ļoooti patīk, vienmēr atbild, ja kaut ko pajautāju . Ir patiesa, no sevis neko netēlo, ļoti interesanta kā personība.
Vispār, ja reiz pieminēju influenceres, atļaušos pieminēt no Krievijas Geegun sievu :) Ļoti forša, bērni forši, IG ļoti baudāms pat storijos. Ļoti bēdīgi, ka ar Dzhiganu tur viss cauri

Salidzināji Santu Nīmani ar gandrīz 6k sekotājiem un Jutu Valdmani ir 71k. Noteikti, ka daudzi raksta un nevar visiem atbildēt.
27.04.2020 11:53 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Jauninjaaa @ 27.04.2020 11:50
Taa.. Juta man ļoti nepatīk, Gints ne tik ? un ne jau dēļ izskata, bet dēļ augsti paceltā deguna.. diemžēl. Arī vairākas reizes esmu Jutai jautājusi direct kaut ko- atbilde nekāda, tik zem mana tekstiņa “seen” ?
Santa Nīmane ļoooti patīk, vienmēr atbild, ja kaut ko pajautāju . Ir patiesa, no sevis neko netēlo, ļoti interesanta kā personība.
Vispār, ja reiz pieminēju influenceres, atļaušos pieminēt no Krievijas Geegun sievu :) Ļoti forša, bērni forši, IG ļoti baudāms pat storijos. Ļoti bēdīgi, ka ar Dzhiganu tur viss cauri
man arī ļoti žēl,ka viņiem viss cauri,un man arī Oksanas story ļoti patīk:)
27.04.2020 12:31 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Sēžot mājās,darbs arī šobrīd no mājām,biežāk sēžu instagram,bet neko interesantu/kaut vai stulbu,lai būtu ko paskatīties tik,vairs neatrodu...:D
27.04.2020 12:33 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Gints storijā ielika par saprašanu, kas darās otra domās. Tātad vēlreiz pierādās, lai cik Tu būtu sexīga, tomēr tā mentālā saskaņa ir svarīgāka par fizisko.
Gribas tiešām redzēt kāda būs tā nakāmā dāma.
Un Juta arī beidzot varēs uzelpot, visu laiku būt perfektai tomēr nav tik vienkārši. Lai arī instagramā rāda to ideālo dzīvi es nevaru iedomāties, ka kāds no viņiem otra klātbūtnē izlaiž mazu atraudziņu vai papurkšķina :D
27.04.2020 12:39 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Starp citu man ir pazīstama Jutas radiniece. Un viņa stāstīja, kā ģimenes sanākšanā uz svētkiem Juta sēdējusi pie galda un visiem lielījusies ar savām krūtīm, it kā tas būtu baigais sasniegums.
27.04.2020 12:41 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
bigsister @ 27.04.2020 12:41
Starp citu man ir pazīstama Jutas radiniece. Un viņa stāstīja, kā ģimenes sanākšanā uz svētkiem Juta sēdējusi pie galda un visiem lielījusies ar savām krūtīm, it kā tas būtu baigais sasniegums.

Varbut ari tapec,ka Ar Jutu nav par ko īsti parunat,tapec Gints saka iet sansoljus. Es vel atceros,ka pirms gada vai 1,5 (ja nemaldos) Gintu es redzeju tinderi. Rakstiju Jutai DM,ka kads iepsejams izmanto G.Bildes (jo vislaik sekoju sim parim..likas ka tur viss super) bet tagad jau domaju,ka Tinderi vins bija pats ?.
Juta-lidzigi ka Elina Dodrihsone- “Dara visu,lai Naurim patiktu,lai Nauris novertetu”- ari Juta. Lai to savu Gintu noturetu.
27.04.2020 12:51 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Starp citu man ir pazīstama Jutas radiniece. Un viņa stāstīja, kā ģimenes sanākšanā uz svētkiem Juta sēdējusi pie galda un visiem lielījusies ar savām krūtīm, it kā tas būtu baigais sasniegums.

Jā, protams, varu iedomāties pieaugušu sievieti Jutu, kura ģimenes sanākšanā izvelk ārā savas krūtis un uztaisa varen-vērienīgu stāstu par to, ka pie tādām tikusi.
Drīzāk (neatvainošos) radiniecei, kurai pilna pakaļa skaudības un kompleksu, gribas aprunāt pašai savus radus paziņām. Pretīgi.
27.04.2020 12:55 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
Pedejaja storija-Juta parada,ka saka smeket atkal?
27.04.2020 13:05 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Tai, kura rakstīja, ka Juta izlasa un neatbild, tāpēc automātiski deguns gaisā?Nopietni? Vari iedomāties, cik simti vai pat tūkstoši viņai raksta? Gan jau arī jautājumus glupus uzdod, kurus var caur googli atrast. Tas, ka cilvēkam gadu gaitā sanācis savākt sekotāju tūkstošus, neuzliek viņam pienākumu atbildēt uz katru purkšķi DM.
Cik man sanācis kontakts ar Jutu darba sakarā, palicis ļoti patīkams iespaids.
27.04.2020 13:10 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Mandele @ 27.04.2020 11:09
Es nedomāju, ka piem., Juta, ir fitnesa entuziaste. Viņa savos storijos ir stāstijusi, ka besī sportot, riebjas sporta zāle, bet jādara tāpat. Arī par bērniem ir runājusi, ka viņa grib 3 bērnus , un ļoti. Pirms Ginta viņa smēķēja ( pat satiekoties sākumā), bet tad pārtrauca, lai Gints to neuzzinātu. Manuprāt, Juta šajās attiecībās bija All in ( pat bildēs tas ir redzams, vairākās fotosesijās viņa ir tā, kas Gintu apķer no visām pusēm un viņš stāv tā pats par sevi. Ja kkur Jutu apķer, tad tā knapi).
Tuliņ redzēsim entos Ginta storijus un pusplikās bildes, lai visas zina , ka ērzelis ir back in the market.. ?

Tas ērzeļa nobeigums vienkārši made my day, goda vārds ?
27.04.2020 13:10 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Jā, protams, varu iedomāties pieaugušu sievieti Jutu, kura ģimenes sanākšanā izvelk ārā savas krūtis un uztaisa varen-vērienīgu stāstu par to, ka pie tādām tikusi.
Drīzāk (neatvainošos) radiniecei, kurai pilna pakaļa skaudības un kompleksu, gribas aprunāt pašai savus radus paziņām. Pretīgi.

Atļaušos šim pilnīgi nepiekrist. Ja seko līdzi Jutas IG dzīvei, noteikti būsi pamanijusi, ka krieeetnu laiku atpakaļ, kad Jutai bija krūšu operācija, vecie - izņemtie implanti tika ievietoti apskatei IG ( un protams iepazistināja arī ar jaunajiem) un dalijās, cik tas nemaz nav traki, cik viegli bijis , un ka labāk tvirtas nekā noslīdējušas krūtis.
Pēc visa dzirdētā no Jutas un manu paziņu loka, tomēr tā iekšējā pasaule nav tik bagāta , lai cik arī nevēlētos.
Juta arī regulāri noniecināja tās meitenes , kas bildējas tā, lai firmas somiņa ( vienalga, kas brendīgs) tiktu pamanīts. Tās , redz , neesot viņas prioritātes. Bet... Juta pati veido bildes tā, lai redzam, O - rekur sekcijā Louis Vuitton maisiņi stāv ..
Sekoju šiem abiem , lai smeltos iedvesmu ceļojumiem. Un nezinu kā citām, bet pāris reizes Jutai esmu jautājusi par kādu sīkumu, kas attiecas uz vietu , kur tobrīd ceļojuši. Man vienmēr atbildējusi.
27.04.2020 13:13 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Juta ir pie vecakiem maja, uzreiz nenozime ka atstaka smeket. Varbut tevs smeke vai kads cits.
27.04.2020 13:26 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kacha5683 @ 27.04.2020 12:33
Sēžot mājās,darbs arī šobrīd no mājām,biežāk sēžu instagram,bet neko interesantu/kaut vai stulbu,lai būtu ko paskatīties tik,vairs neatrodu...:D

vīruss, nekas interesants nenotiek :D
27.04.2020 13:37 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Ibmetīns @ 27.04.2020 12:55

Jā, protams, varu iedomāties pieaugušu sievieti Jutu, kura ģimenes sanākšanā izvelk ārā savas krūtis un uztaisa varen-vērienīgu stāstu par to, ka pie tādām tikusi.
Drīzāk (neatvainošos) radiniecei, kurai pilna pakaļa skaudības un kompleksu, gribas aprunāt pašai savus radus paziņām. Pretīgi.

Gribi tici, gribi netici :) Domājams, ka ne ko traku nepateicu, lai vajadzētu tik ļoti pārspīlēt.
Ar to meiteni tagad esam paziņas, bet tad, kad man to stāstīja bijām draudzenes.
27.04.2020 14:09 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.12.2019
Jutai nesekoju - kaut ka neaizrauj personiba, bet bildes vinai ir vienkārši fantastiski skaistas. Nu barbija barbija tur. :) No latviesu IG profiliem man patik vēl @kristabatraka un @anna.homutova
27.04.2020 14:19 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Juta ir skaista. Es tik nesaprotu, kāpēc bija jataisa tik mākslīgas krūtis.. Esmu redzējusi ļoti dabīgus variantus. Viņas īpaši nepatīk.. Un to arī dzirdēju no vīriešu viedokļa, kad parādīju...
Vēl es vienmēr brīnījos, kā viņai tādās mežģīņu drēbēs, ar gariem matiem, un vēl ar somiņām ar metāla ķēdēm nav karsti ceļojumos un arī neērti :D
27.04.2020 14:25 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
es atvainojos, bet Jutas krūtis ir šausmīgas, tad jau labāk Didrihsones
27.04.2020 15:10 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Krūtis taisīja priekš sevis,jo pašai bija kompleksi par savām dabīgajām, galvenais,ka viņai pašai patīk ?
Man Juta patīk,skaista,par sevi pārliecināta sieviete. Patīk viņas viedoklis par lietām,nebučos nevienam pakaļu,lai tikai internetā izceltos. Gan jau Gintā saskatīja savu ideālo vīrieti aiz kura muguras jūtas droši. Viņš gan tāds pēc bravūrīga tēviņa izskatās. Viņa viedoklis par veselību un uzturu liekas saistošs, bet kā vīrietis-nope.
27.04.2020 15:43 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Jā, Juta taisija priekš sevis krūtis, tas taisnība, bet pirmie implanti, manuprāt, viņas augumam izskatijās perfekti un dabīgi.. Šie otrie implanti , jau izskatās, ka kādam tāpat Jutas krūtis bijušas par mazām .. Pats Gints jau arī bijis pie plastiskā ķirurga , degunu taisīt. Jutai arī plakstiņi griezti.
un es tak teicu, ka tuliņ no Ginta sāksies puspliko bilžu lietus ??.. ieeju IG un ir ?
un par smēķēšanu runājot.. ja ari sāktu.. un ja arī tur kaut 3 tukšas vīna pudeles stāvētu.. tas viss ir ok.. cilvēks tikko ir izšķīries no lielas savas dzves daļas / rutīnas un atmetis ar roku kopīgajiem nākotnes plāniem. pat selfijā viņa skaisti retušèjusi seju, bet redz, ka pat augšējie plaksti uztūkuši ( iespējams no raudāšanas) .
ir tas labais teiciens , ka sievietes pēc šķiršanaās raud , pārdzīvo, krīt depresijā, kamēr vīrieši , tikmēr, izklaidējas, izbauda dzīvi.. un tad pēc kāda laika, kad sievite jau ir samierinājusies un sāk jaunu dzīvi, vecim sākas morālās lomkas.. , pagaidām tā arī izskatās .. vismaz pēc viņu abu IG ?
27.04.2020 16:37 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Nez kapec, bet Juta vecajas bildes no 2015 gada daudz vecaka izskatas.?
27.04.2020 16:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!