Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trešā pasaules kara priekšvakarā?

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Diskusija par pēdējiem politiskajiem notikumiem:
Domāju ka lielākā daļa no jums ir dzirdējuši par vakardienu, ka ASV nogalinājusi Irānas otro svarīgāko cilvēku Soleimani. Politiķi visā pasaulē nobažījušies par to ka tas ir sākums 3. Pasaules karam.
Tramps intervijā teicis, ka padarījis pasauli drošāku, jo Soleimani bijis nr 1 terorists.
Irāna plāno atriebību. Protesti tur iet vaļā uz pilnu klapi
Šorīt ziņās dzirdēju, ka ir bijis vēlviens airstrike ar 5 mirušajiem, bet šoreiz ASV savu vainu noliedz.
Kāds ir jūsu skatījums uz šo visu situāciju? Diezvai kaut kas labs ir gaidāms tuvākajā laikā. ?
04.01.2020 15:46 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tad izlasīšu šeit forumā, ka cilvēkiem bijis līdzīgi, arī redzējuši sapni par apokalipsi... Ļoti īpatnēji! Es nezinu, ko domāt.

Viss jāiet pie zīlnieces, jātais upurēšanas rituāli un jārok pazemes mājas.:D
Tas ir normāli. Gan jau tie cilvēki kuri sapņoja par apokalipsi redzēja ziņās vai vienkārši nejauši paši nemaz nepiefiksējot dzirdēja/redzēja kaut ko par Austrāliju, karu un tad to nosapņoja. Mūsu prāts dienā apstrādā loti daudz informācijas,arī tādu par kuru nedomājam. Tāpēc arī ir sapņi par cilvēkiem kurus it kā neesi redzējis, lai gan nepzinoties uz ielas vai reklāmā redzēji.
07.01.2020 13:19 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Mans vīrs arī ??

Tas ir reāli biedējoši, jo es nekad tādus sapņus nesapņoju... un tieši tajā naktī redzēju, pamodos un izstāstīju līgavainim. Tad izlasīšu šeit forumā, ka cilvēkiem bijis līdzīgi, arī redzējuši sapni par apokalipsi... Ļoti īpatnēji! Es nezinu, ko domāt. ??‍♀️
07.01.2020 13:10 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Es daudz nesekoju politiskajiem notikumiem, es tikai ik pa laikam dzirdu, ka Irānā un vispār tajā pusē notiek mūžīgās apšaudes, kari utt. Viņi visi ir neaptēsti, vai? Kāpēc jākaro, jānogalina, jāterorizē? Kas viņiem vispār kaiš, nu tā globāli? Kāpēc tas ir vajadzīgs. Nu nošāva Tramps to vadoni, tak pareizi izdarīja, par vienu terorizētāju būs mazāk.
07.01.2020 11:58 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.06.2019
Tiara @ 04.01.2020 22:12
Tieši aizvakar naktī redzēju sapni par apokalipsi... Briesmīgi

Mans vīrs arī ??
06.01.2020 19:39 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Jāsāk arī ar pašiem ražotājiem

Jāsāk ar pašiem pircējiem. Ir pieprasījums pēc tāda iepakojuma būs kas tādu ražo. Tas viss ir radies dēļ patērētāju kulturas, slinkums, nav laika, neparocīgi. Kurš tad mūsdienās gribēs mazgāt krējumu burciņu , ja to var izmest...
Pašlaik Rīgā ir vairāki beziepakojuma veikali kur pat uz svara savā buriciņā var nopirkt krējumu, sieru, pienu utt. Gandrīz visu iedomājamo. Dārgaks viņš nav par lielveikalu, bet problēma ir tā ka tas nav iekšā lielveikalā un cilvēkiem jāiztērē 15 min savas dārgā laika starp skatīšanos telefona ekrānā un datora ekrānā lai uz to nokļūtu.
Jāsāk ir katram pašam ar sevi. Ir tik daudz iespēju kā samazināt atkritumu. Ja būs pieprasījums pēc krējuma kurš nav safasēts plastmasā tad tādu sāks piedāvāt. Zero waste veikali plauks un zels, bet lielveikaliem nāksies domāt kā pievilināt pircējus. Mūsdienās visu regulē mūsu patērētāju pieprasījums.
06.01.2020 18:41 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Jāsāk arī ar pašiem ražotājiem, neesam mājās baigi rijīgie, un pērkam tik daudz cik apēdam, bet tāpat atkritumi ir nenormāli. Viss ir iepakots, drausmīgi daudz plastmasa. Lielveikalos viss ir sapakots, 90 gadu sākumā lieliski iztikām ar piena pudelēm ko uzpildījām veikalā, krējumu lēja burciņās, nezinu kāpēc viss aizgājis tik tālu.
Amerikā un Vācijā domāju tā pārtikas pārpirkšana ir vēl drausmīgāka, brīnos kā to var apēst tie cilvēki :(
Es gribētu lai Latvija maksimāli samazina iepakojumus, kā agrāk 90 gados, daudzi no jums nebij pat piedzimuši, bet cilvēki iztika.
06.01.2020 18:15 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Deshka sorry, ja tas izklausījās kā uzbrauciens tev. Tas bija domāts vispārīgi par domāšanas.
06.01.2020 17:55 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Es domāju, ka manai dzīvei šīs planētas pietiks, pēc tam es nomiršu un man būs vienalga, kas notiek

Ar tādu domāšanu dzīvo daudzi. Sautīgi un domājot tikai par sevi. Dzīvnieki eh lai mirst, tūkstošiem gadu sena planēta arī.
Man nebūs bērnu, bet man nav vienalga. Skumjākais ka ģimenes kurām ir bērni tiem lielākoties ir vienalga. Mīl savus bērnu, bet aizmirst par nākotnes planētu uz kura būs jādzīvo.
06.01.2020 17:50 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Tas viss, protams, ir briesmīgi - nemieri, piesārņojums, globālā sasilšana, kari. Bet kā izdarīt tā, lai katrs par to sāk domāt un galvenais, darīt! Šķiet, nekā.
Es domāju, ka manai dzīvei šīs planētas pietiks, pēc tam es nomiršu un man būs vienalga, kas notiek.
06.01.2020 17:45 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
mēs vāca atkritumus poligonos

Poligoni neatrisina atkritumu situāciju. Tie atkritumi tur paliks uz tūksotšiem gadu un cik tad tos poligonus veidosim? Celsim mājas uz tiem kad vairs nebūs kur atkritumus uzglabāt? Un no poligoniem pūšans rezultātā izdalās daudz co2 un citas gāzu, kas ir kaitīgas cilvēkam.
Cilvēks kurš izgudroja plastmasu to darīja ar mērķi lai cilvēks to varētu izmantot kā ērtu iepakojumu 100 reižu, bet mūsu slinkā daba to visu pagrieza otrādāk.
06.01.2020 17:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Emillyy, ja apskatās ceļojumu bildes internetā no nabadzīgo valstu piekrastēm, ārprāts, atkritumi, pudeles, milzīga netīrība, diemžēl šie cilvēki nedomā, neaizdomājas, jo netīrība ir briesmīga, es saprotu ka mēs vāca atkritumus poligonos, kaut kur pasaule iet uz labo pusi, tiek šķiroti atkritumu, gribētu lai tas notiek intensīvāk, lai pet pudeļu pārstrāde būtu spēcīgāka, bet no otras puses Āfrikas, indijas piekrastes ir drausmīgos atkritumos.

Atkritumi nabadzīgajās valstīs nonāk no Eiropas un Amerikas. Akritumu savākšanas firmas maksā šīm nabadzīgajām valstīm lai tās uzņem un uzglabā lielo valstu atkritumus, bet jūs domājat ka nabadzīgās valstis pilda to ka viņas uzglabās? Nē. Viņi vai nu saved čupās vai izgāž okeānā. Kā jūs domājat kāpēc Filipīnu pludmalēs var atrast atkritumus no tikai Amerikā ražotām precēm kuras neeksportē uz Āziju.
Mēs ražojam par daudz atkritumu, jo tikai 30% no tiem var būt pārstrādājami. Lielāko daļu plastmasas nemaz nevar pārstrādāt, jo tai ir tāds ķimiskais savienojums.
Man tiešām ir grūti saprasta kāda tur tumsonība valda.
Tur ir nevis tumsonība bet nabadzība. Kura ir radusies lielo korpurāciju ietekmē un nu jau arī klimata. Liela daļa Āzijas/Āfrikas kur ir daudz nabadzīgo valstu piedzīvo gadsimta lielākos sausuma vai plūdu viļņus kuri neļauj audzēt pārtiku, un tiem bērniem nav ko dzert , kur nu vēl mazgāties. Tāpēc ir izvēle dzīvot netīram vai arī ieiet tajā atkritumu pilnajā ūdenī un dabūt vismaz kādu veldzējumu no karstuma.
Lielākais Āfrikas ezers ir tik tālu izžuvis ka no tā ir palikuši vairs tikai 30 procenti. Tas nozīmē to ka ne dzīvniekiem ne cilvēkiem ir ko dzert un mēs tik ražojam co2, lai varētu ieēst karbonādi vakarā, poh kas notiek Āfrikā.
Cilvēki ir tik mantkarīgi, ka Krievija un Ķina jau sāk dalīt Ziemeļpolu, lai varētu izmantot naftu un derīgos izrakteņus kas parādīsies, kad nokusīs viss ledus. Nu vai nav riebīgi. Nevis domā kā glābt šo vairākus tūsktošus gadus radušos ledāju un dzīvniekus kas tur dzīvo, bet kā tikai gūt peļņu. Tas nekas ka nokūstot ledum ūdenslīmenis pacelsies par vairākiem metriem un applūdīs vairāks valstis. Ķīna spriež ka tā viņiem atvērsies jauni kuģošansa ceļi.
Un cietīs ja parastie nabadzīgie cilvēki kuri nevar atļauties pārvākties vai ieguldīt naudu jaunā mājoklī.
06.01.2020 17:32 |
 
Reitings 35
Reģ: 18.02.2019
MaijaGardi @ 06.01.2020 16:59
Emillyy, ja apskatās ceļojumu bildes internetā no nabadzīgo valstu piekrastēm, ārprāts, atkritumi, pudeles, milzīga netīrība, diemžēl šie cilvēki nedomā, neaizdomājas, jo netīrība ir briesmīga, es saprotu ka mēs vāca atkritumus poligonos, kaut kur pasaule iet uz labo pusi, tiek šķiroti atkritumu, gribētu lai tas notiek intensīvāk, lai pet pudeļu pārstrāde būtu spēcīgāka, bet no otras puses Āfrikas, indijas piekrastes ir drausmīgos atkritumos.

Tieši šis ir tas, ko es nesaprotu. Visi taču zin, kas notiek ārpus Eiropas - tur valda netīrība. Es gan neesmu bijusi tur, nevaru apgalvot to 100%, bet taču šāda bildes nerodas ne no kurienes. Kādēļ netiek sākts ar šīm valstīm? Kādēļ cilvēki netiek kaut mazliet izglītoti? Es galīgi neesmu “zero waste”, “less waste” vai “vegan”, man garšo gaļa un kamer man kāds neaizliegs, es to ēdīšu. Taču pēc savām iespējām neizmantoju vairs veikala maisiņus, un atkritumus cenšos šķirot, neuzticos gan LV eko šmeko atkritumu politikai, bet es vismaz cenšos.
Interneta dzīsles esmu arī redzējusi kā tiek atkritumi , bez sirdsapziņas pārmetumiem, iegāzti okeānā! Tas tiešām nevienu nesatrauc?
Es skatos uz Jūsu ievietotu bildi un šausminos. Kad biju maza , neviens taču nestāstīja neko par šo visu, bet jau tad man aļģes radīja nepatiku iet ūdenī, bet re, šeit mazs cilvēkberns pa atkritumiem dod vaļā. Man tiešām ir grūti saprasta kāda tur tumsonība valda. ?
06.01.2020 17:09 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Emillyy, ja apskatās ceļojumu bildes internetā no nabadzīgo valstu piekrastēm, ārprāts, atkritumi, pudeles, milzīga netīrība, diemžēl šie cilvēki nedomā, neaizdomājas, jo netīrība ir briesmīga, es saprotu ka mēs vāca atkritumus poligonos, kaut kur pasaule iet uz labo pusi, tiek šķiroti atkritumu, gribētu lai tas notiek intensīvāk, lai pet pudeļu pārstrāde būtu spēcīgāka, bet no otras puses Āfrikas, indijas piekrastes ir drausmīgos atkritumos.
06.01.2020 16:59 |
 
Reitings 35
Reģ: 18.02.2019
Kiskismau @ 06.01.2020 10:46
Pie Austrālijas ugunsgrēkiem vainīgs ir cilvēks pats. Ar savu negausīgo dabas piesārņošanu un patēriņu. Planētai zemei pienāca spēku izsaukums un viņa vairāk nevar cīnīties pret cilvēku veidoto iznīcību.
Daži cilvēki saka, ka karu vajadzēja lai samazinu populāciju. Nezinu vai tā ir taisnība. Bet savā loģika ir. Mēs ar savu patēriņu samazinām dzīvnieku populāciju, bet mūsu populāciju neviens neregulē.

Pilnīgi piekritu, paši esam vainīgi pie ugunsgrēkiem, pie laikapstākļiem un citam dabas katastrofām. Katru gadu paliek ar vien siltāks, ziemas mistiski pēkšņi parādās februārī un ir līdz aprīlīm. Es vel ko savas bērnības atceros kāda bija ziemas. Sniega kupenas 2m augstumā. Mums katram ir jāsāk ar sevi, kaut mazliet, taču kādam būtu jāsāk ierobežot nabadzīgās valstis . Tur taču dzismtība iet uz “urrā”, atkritumi sagāzti visur..
Es arī uzskatu, ka populācija ir jāsamazina. Planēta zeme taču nav bezgalīga. Mēs tuvojamies cilvēku maximuma, bet kad tas notiks, domāju būs par vēlu.
06.01.2020 16:54 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Tā lielā populācija nav tajās izglītotajās un augsti attīstītajās valstīs, bet diemžēl tur kur salīdzinoši zems izglītības līmenis un augsts nabadzības slieksnis, ja papēta datus tad tādās valstīs kā Irāka, Irāna iedzīvotāju skaits tikai palielinās, neskatoties uz to, ka šajās valstīs notiek nemieri, salīdzinoši zems ienākuma līmenis, arī Eiropā varam novērot, ka tā tiek pārpludināta ar pakistāņiem u.c. šī reģiona iedzīvotājiem.
Es nedomāju, ka būs 3.pasaules karš tādā veidā kāds tas bija 2., jau šobrīd notiek kiberuzbrukumi, terorakti, manuprāt, tas būs tas veids kā viņi rīkosies, sabiedrība būs apdraudēta, nejutīsies droši, šāda iedzīvotāju kustība Eiropā rada daudz risku, jo viņu galvā neviens nevar ielīst, tāpēc nevar paredzēt viņu patieso motivāciju virzoties uz Eiropu.
06.01.2020 11:10 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Pie Austrālijas ugunsgrēkiem vainīgs ir cilvēks pats. Ar savu negausīgo dabas piesārņošanu un patēriņu. Planētai zemei pienāca spēku izsaukums un viņa vairāk nevar cīnīties pret cilvēku veidoto iznīcību.
Daži cilvēki saka, ka karu vajadzēja lai samazinu populāciju. Nezinu vai tā ir taisnība. Bet savā loģika ir. Mēs ar savu patēriņu samazinām dzīvnieku populāciju, bet mūsu populāciju neviens neregulē.
06.01.2020 10:46 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
ShabbyEve @ 06.01.2020 02:56
Es uzskatu, ka 3.pk jau notiek kādu laiku. Vienkārši tas nav oficiāli paziņots. Nemieri pasaule jau ir sen. Un tagad vēl daba karo ar mums...

Jā, ari esmu no tiem, kas uzskata, ka tas sākās jau sen, vienkārši par to tā nerunā, jo tas neietekmē visus, runā tie, kurus ietekmē.
06.01.2020 09:01 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Es uzskatu, ka 3.pk jau notiek kādu laiku. Vienkārši tas nav oficiāli paziņots. Nemieri pasaule jau ir sen. Un tagad vēl daba karo ar mums...
06.01.2020 02:56 |
 
Reitings 35
Reģ: 18.02.2019
Karš 21.gadamita bezsakrā būtu nepeiciešams. Cilvēki vairs nespēj sadzīvot savā starpā. Ka tik kādam, ko ļaunu izdarīt, noēst ar sāli. Taču negribas ticēt īstam karam starp valstīm. Kāda ir attīstība, kodolieroči, atomieroči. Lielvalstis palaidīs kādu “perēkli” gaisā, nebūs taču izdzīvojošo.
06.01.2020 00:50 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Būtu labàk Austràliju glàbuśi nekà šaudìtos..Pasaule tà jau iet postà. Pasaules gals jau sàcies ar Austràlijas bojàeju..àtràk ledàji atkisīs un visi bùsim zem ùdens nekà karš sàksies.
06.01.2020 00:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)