Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakar nomira kaķītis

 
Reitings 1
Reģ: 21.12.2019
Vakar mums nomira kaķis. 7 gadi tikai. Oktobrī kontatēja limfomu, pa visu ķermeni palielināti limfmezgli. Lietoja steroīdus. Palika labāk. Atžirga, jūtams uzlabojums bija, palielinātie limfmezgli pazuda. Pag. pirmdien nopirku svaigu vistas fileju, gatavoju mums un kaķis luncinājās apkārt, iedevu. Iepriekš arī bija bieži ēdis. Otrdien atkal saguris, viss atgriezās. Ar katru dienu palika tikai sliktāk, līdz vakar aizgāja. Es tā tagad pārdzīvoju, ka iedevu to vistas fileju, jo izlasīju, ka ar audzēju slimiem kaķiem nevar dot svaigu gaļu. Mums to ārsts neteica. Viņš mums bija ļoti, ļoti mīļš. Kā mājas dvēselīte. Vienmēr sagaidīja mūs mājās pie durvīm. Bērni raudāja vakar. Šorīt māja TIK tukša liekas. Ziemassvētki tuvojas... Kāpēc es iedevu to fileju, viņš būtu atveseļojies.
21.12.2019 08:36 |
 
Patīk
Reitings 1762
Reģ: 24.05.2019
Tu laikam gribi dzirdēt mierinājuma vārdus, bet mans kopumā veselais kaķis no jēlas vistas filejas saindējās, galvu pat augšā necēla, vajadzēja vest uz sistēmām 3 dienas pēc kārtas un dot zāles. Jūs nevedāt savu kaķi pie veterināra, nedēļu novērojot, kā viņš mokās?
21.12.2019 10:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits