IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1090
Reģ: 09.11.2023
gii_star @ 18.06.2026 16:14
Es brīnos kā botoxu, šmotoksu, filleru un operāciju karaliene Ušakova/Lieņuks/Jesica nav padusēs salaidusi botoxu, pēdējā SBF sērijā iesvīdusi tajā poliestera kruzuļu kostīmiņā, pat rokas baidījās pacelt, tādi slapjie riņķi. Varēja jau nespiesties kā cīsiņš zeķubiksē un uzvilkt kko brīvāku no kokvilnas, lina.

Ārprāts es nebiju skatījusies šo sezonu un šodien ieslēdzu to sēriju. Viņa izskatās baisi, tie kantainie vaigi un zods kā tai lellei no Saw šausmenes jau paliek. Cik viņai daudz kompleksu lai sevi tā izķēmotu un vēl turpinātu to darīt.
18.06.2026 22:13 |
 
Reitings 4
Reģ: 18.06.2026
Krokoundils @ 18.06.2026 21:41
Viņš tā tiešām pateica? Džeks sacerējies bija ka draudzene pieņems viņa bērnus? Tiem bērniem taču māte ir! Lai pats tiek ar savu piekabi galā. Ko tādu Lelde varētu bērniem izdarīt? Tie taču viņai sveši cilvēki un pret svešiniekiem esam pieklājīgi. Ne viņai tur tuva mīlestība no bērniem jāmeklē, ne jāaudzina viņi. Ko ne tā paskatījās, ne tā pateica - uzreiz necieņa. Bet ja vecāks to pašu pasaka - tā skaitās robežu nospraušana

Nu, nu! Ja situācija būtu savādāka un Lelde būtu ar 2 bērniem, tad gan te visas ķērktu, ka Artūram jāciena viņas meitas.
Jau raidījumā Lelde caur puķītēm īdēja, ka viņiem maz laika divatā, jo meitas tur par daudz esot un es teikšu, ka cepuri nost Artūram-neatkarīgi no cik sievietēm ir bērni, ņem meitas pie sevis un darbojās ar viņām. Un jā-Leldei ir jāciena viņa “piekabe”, jo tā “piekabe” bija tur pirms visādām Leldēm, kura pati uzmetās par extra mammu :D
18.06.2026 22:57 |
 
Patīk
Reitings 3683
Reģ: 03.11.2023
influencere @ 18.06.2026 22:57

Nu, nu! Ja situācija būtu savādāka un Lelde būtu ar 2 bērniem, tad gan te visas ķērktu, ka Artūram jāciena viņas meitas.
Jau raidījumā Lelde caur puķītēm īdēja, ka viņiem maz laika divatā, jo meitas tur par daudz esot un es teikšu, ka cepuri nost Artūram-neatkarīgi no cik sievietēm ir bērni, ņem meitas pie sevis un darbojās ar viņām. Un jā-Leldei ir jāciena viņa “piekabe”, jo tā “piekabe” bija tur pirms visādām Leldēm, kura pati uzmetās par extra mammu :D

Cepuri nost par to, ka viņš pilda basic vecāka pienākumus? :D
18.06.2026 23:07 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2023
influencere @ 18.06.2026 22:57

Nu, nu! Ja situācija būtu savādāka un Lelde būtu ar 2 bērniem, tad gan te visas ķērktu, ka Artūram jāciena viņas meitas.
Jau raidījumā Lelde caur puķītēm īdēja, ka viņiem maz laika divatā, jo meitas tur par daudz esot un es teikšu, ka cepuri nost Artūram-neatkarīgi no cik sievietēm ir bērni, ņem meitas pie sevis un darbojās ar viņām. Un jā-Leldei ir jāciena viņa “piekabe”, jo tā “piekabe” bija tur pirms visādām Leldēm, kura pati uzmetās par extra mammu :D
Man liekas, ka vīrietim ir vieglāk ienākt ģimenē. Ja vien vīrietis ir daudz maz sakarīgs bez atkarībām. Un ja viņam nav bērnu - tad viņš tiek uzskatīts par superīgu čali - kurš redz audzina svešus bērnus. Pret bezbērnu sievieti tas ir skarbāk - viņai nav savu bērnu, viņa jau neko nesajēdz, nav mātišķo jūtu, ir egoiste un karjeriste. Bet jaunā sieviete nesaprot - viņai jāpielāgojas, nedrīkst pat iepīkstēties un jāsamierinās ka viss laiks un līdzekļi tiks novirzīti bērniem, kas nav un nebūs viņas. Un tad vīrietis pasaka - viņa neciena manus bērnus
18.06.2026 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 6074
Reģ: 17.03.2010
Skābene @ 18.06.2026 22:13

Ārprāts es nebiju skatījusies šo sezonu un šodien ieslēdzu to sēriju. Viņa izskatās baisi, tie kantainie vaigi un zods kā tai lellei no Saw šausmenes jau paliek. Cik viņai daudz kompleksu lai sevi tā izķēmotu un vēl turpinātu to darīt.
piekrītu, skats ir baiss! 😬
19.06.2026 05:59 |
 
Reitings 3768
Reģ: 11.04.2023
Krokoundils @ 18.06.2026 23:24
Man liekas, ka vīrietim ir vieglāk ienākt ģimenē. Ja vien vīrietis ir daudz maz sakarīgs bez atkarībām. Un ja viņam nav bērnu - tad viņš tiek uzskatīts par superīgu čali - kurš redz audzina svešus bērnus. Pret bezbērnu sievieti tas ir skarbāk - viņai nav savu bērnu, viņa jau neko nesajēdz, nav mātišķo jūtu, ir egoiste un karjeriste. Bet jaunā sieviete nesaprot - viņai jāpielāgojas, nedrīkst pat iepīkstēties un jāsamierinās ka viss laiks un līdzekļi tiks novirzīti bērniem, kas nav un nebūs viņas. Un tad vīrietis pasaka - viņa neciena manus bērnus

Nekas nav vieglāks, jābūt psihologam, lai iekļautos... Bet kas attiecas uz bezbērnu sievietēm, tad viņas nemaztik naskas apņemt vientuļos tēvus nav... tikai par to skaļi nebrēc...
Tāpēc arī visādi narcistiski vecpuiši dzīvo cepuri kuldami no vienas dāmas gultas uz otru... Jo arī sievietes nesaprot, ka 30+ gados vīrietis ar bērniem ir norma.
19.06.2026 06:42 |
 
Reitings 4
Reģ: 18.06.2026
Krokoundils @ 18.06.2026 23:24
Man liekas, ka vīrietim ir vieglāk ienākt ģimenē. Ja vien vīrietis ir daudz maz sakarīgs bez atkarībām. Un ja viņam nav bērnu - tad viņš tiek uzskatīts par superīgu čali - kurš redz audzina svešus bērnus. Pret bezbērnu sievieti tas ir skarbāk - viņai nav savu bērnu, viņa jau neko nesajēdz, nav mātišķo jūtu, ir egoiste un karjeriste. Bet jaunā sieviete nesaprot - viņai jāpielāgojas, nedrīkst pat iepīkstēties un jāsamierinās ka viss laiks un līdzekļi tiks novirzīti bērniem, kas nav un nebūs viņas. Un tad vīrietis pasaka - viņa neciena manus bērnus

Bet Leldes atkarības? Es nerunāju tikai par to ko Gobzems saka, viņai sejā redzams ka mīl dzert un pūst. Vienā no sērijām vazājās apkārt ar Cēsu pinti!
Mēs nezinam kas tur notika un kāpēc tika piesaukta cieņas neesamība. Nedomaju, ka Artūrs aiz labas sirds atbildētu Leldes bijušajam un pieminētu, ka Gobmzemam ir taisnība :D
19.06.2026 06:46 |
 
10 gadi
Reitings 11734
Reģ: 17.09.2009
Schokolaade @ 18.06.2026 21:34
Jeļka, ja jau lasi forumu, gaidu atbildi, kad būs tie helikopteri un lux atpūta? Nevar sagaidīt, vai tiešām koķiks pa lēto ar lakstiem tikai grib tikt cauri? 😂
Viņai pat parastu ceļojumu vairs nav (Dubaja un Zariņas nometne neskaitās). Kāda lux atpūta. 🤣
19.06.2026 10:02 |
 
Reitings 103
Reģ: 19.11.2022
Uzminiet ko vakar veelu vakaraa redzeeju piebraucam pie mana kaimina😀😀 Kellija!!
Man tiiri interesanti palika sekot lidzi. Ieprieks kad vinu redzeju tad Lasmanis nebija latvijaa, tagad jau brauc pat tad kad vins maajaas?? Drosmiiga meitene 😀😀
19.06.2026 10:53 |
 
Reitings 118
Reģ: 22.11.2023
influencere @ 19.06.2026 06:46

Bet Leldes atkarības? Es nerunāju tikai par to ko Gobzems saka, viņai sejā redzams ka mīl dzert un pūst. Vienā no sērijām vazājās apkārt ar Cēsu pinti!
Mēs nezinam kas tur notika un kāpēc tika piesaukta cieņas neesamība. Nedomaju, ka Artūrs aiz labas sirds atbildētu Leldes bijušajam un pieminētu, ka Gobmzemam ir taisnība :D

Un viņam ir cieņa pret Leldi? Tik ļoti viņu pazemot visas Latvijas priekšā?
Lelde pareizi pateica viss sākas ar love bombing un tālāk konkrēta pazemošana un noniecināšana, lai spodrinātu savu spalvu. Tā ir milzīga necieņa, varēja par daudzām lietām vienkārši paklusēt. Svetlana arī pareizi nokomentēja, ka tā nav pieuguša cilvēka rīcība.
Un cik ilgi varat uz riņķi par tām vielām malt. Tā it kā viņa vienīgā šajā pasaulē kaut ko lietotu. Es uzskatu, ka kamēr nav precējusies vai nav bērniem māte, lai cilvēks pats izvēlas, ko dara un atbild par to. Es personīgi zinu vairākas sievietes, kas nav dzīvojušas to svētāko dzīvi un pēc tam kad ir īstais cilvēks blakus, izveido ģimeni, tad nekādas vielas vairs nav aktuālas.
Un vispār tās, kas te bez mitas kladzina par Leldi un vielām, lūdzu, beidzat būt tādas divkoses. Arī Līva Goba šovā pazinoja, ka ir lietojusi visu ko agrāk. Arī Svetlana agrāk nebija tik svēta nelietotāja. Cilvēki var mainīties savos ieradumos un neviens nav ar to tagad jānorok un jātaisa pasaules gals, jo redz Gobzems to ir noafišējis.
Es ļoti nebrīnītos, ka tas Ēriks ir gatavs Gobzemam maksāt, lai tik publicē tās preteklības.
19.06.2026 11:44 |
 
Reitings 1158
Reģ: 31.12.2022
influencere @ 19.06.2026 06:46

Bet Leldes atkarības? Es nerunāju tikai par to ko Gobzems saka, viņai sejā redzams ka mīl dzert un pūst. Vienā no sērijām vazājās apkārt ar Cēsu pinti!
Mēs nezinam kas tur notika un kāpēc tika piesaukta cieņas neesamība. Nedomaju, ka Artūrs aiz labas sirds atbildētu Leldes bijušajam un pieminētu, ka Gobmzemam ir taisnība :D

Viņš,starp citu, neko neminēja par atkarībām, tikai par bērniem. Jāatzīst, ka tā sērija, kur Lelde stāstīja, kā meitenēm paveicies, ka viņa ir viņu dzīvē un kā mācīs viņām par higiēnu, kosmētiku utt man likās ļoti dīvaina, lai neteiktu vairāk..
IG man izleca Go3 video par vienu no pēdējām sērijām, kur Artūrs bija iekomentejis, kāpēc Ēriks ar viņu sazinājies.
Bet nu šādi mazgāt veļu nav smuki no vīrieša puses, tas fakts. Var jau vnk izšķirties un paklusēt.
19.06.2026 12:00 |
 
Patīk
Reitings 11781
Reģ: 18.09.2021
Dragoste @ 19.06.2026 11:44

Un viņam ir cieņa pret Leldi? Tik ļoti viņu pazemot visas Latvijas priekšā?
Lelde pareizi pateica viss sākas ar love bombing un tālāk konkrēta pazemošana un noniecināšana, lai spodrinātu savu spalvu. Tā ir milzīga necieņa, varēja par daudzām lietām vienkārši paklusēt. Svetlana arī pareizi nokomentēja, ka tā nav pieuguša cilvēka rīcība.
Un cik ilgi varat uz riņķi par tām vielām malt. Tā it kā viņa vienīgā šajā pasaulē kaut ko lietotu. Es uzskatu, ka kamēr nav precējusies vai nav bērniem māte, lai cilvēks pats izvēlas, ko dara un atbild par to. Es personīgi zinu vairākas sievietes, kas nav dzīvojušas to svētāko dzīvi un pēc tam kad ir īstais cilvēks blakus, izveido ģimeni, tad nekādas vielas vairs nav aktuālas.
Un vispār tās, kas te bez mitas kladzina par Leldi un vielām, lūdzu, beidzat būt tādas divkoses. Arī Līva Goba šovā pazinoja, ka ir lietojusi visu ko agrāk. Arī Svetlana agrāk nebija tik svēta nelietotāja. Cilvēki var mainīties savos ieradumos un neviens nav ar to tagad jānorok un jātaisa pasaules gals, jo redz Gobzems to ir noafišējis.
Es ļoti nebrīnītos, ka tas Ēriks ir gatavs Gobzemam maksāt, lai tik publicē tās preteklības.

Par vielām (vai jebko izdarītu) pārmest otram - tā ir narcisma pazīme. Pašas dzīvē ir piemēri, kur kādu vecu lietu, kas sen vairs nav aktuāla, maļ un maļ gadiem.
Bet jebkuras attiecības ar iesaistītu narcismu ir neviennozīmīgas. Lai kā gribētos tam pievilkt skaidrību, ka viens ir labais, otrs - ļaunais, reāli tā ir toksiska dinamika, kur abi spēlē savu lomu (un abi to patiesībā ir izvēlējušies)
19.06.2026 12:53 |
 
Reitings 3768
Reģ: 11.04.2023
pārmest otram - tā ir narcisma pazīme.

Visi tad esam naricisi 😁
Nezinu nevienu cilvēku, kurš nav pārmetis un dzīvo, kā "Ainas šovā" ar frāzi "Tev viss kārtībā" 😁
Labi vainīgajai pusei, bet šādi rijot pāri darīto gadiem ne ar ko labu nebeigsies...
19.06.2026 13:34 |
 
Reitings 1026
Reģ: 16.01.2023
Dragoste @ 19.06.2026 11:44

Un viņam ir cieņa pret Leldi? Tik ļoti viņu pazemot visas Latvijas priekšā?
Lelde pareizi pateica viss sākas ar love bombing un tālāk konkrēta pazemošana un noniecināšana, lai spodrinātu savu spalvu. Tā ir milzīga necieņa, varēja par daudzām lietām vienkārši paklusēt. Svetlana arī pareizi nokomentēja, ka tā nav pieuguša cilvēka rīcība.
Un cik ilgi varat uz riņķi par tām vielām malt. Tā it kā viņa vienīgā šajā pasaulē kaut ko lietotu. Es uzskatu, ka kamēr nav precējusies vai nav bērniem māte, lai cilvēks pats izvēlas, ko dara un atbild par to. Es personīgi zinu vairākas sievietes, kas nav dzīvojušas to svētāko dzīvi un pēc tam kad ir īstais cilvēks blakus, izveido ģimeni, tad nekādas vielas vairs nav aktuālas.
Un vispār tās, kas te bez mitas kladzina par Leldi un vielām, lūdzu, beidzat būt tādas divkoses. Arī Līva Goba šovā pazinoja, ka ir lietojusi visu ko agrāk. Arī Svetlana agrāk nebija tik svēta nelietotāja. Cilvēki var mainīties savos ieradumos un neviens nav ar to tagad jānorok un jātaisa pasaules gals, jo redz Gobzems to ir noafišējis.
Es ļoti nebrīnītos, ka tas Ēriks ir gatavs Gobzemam maksāt, lai tik publicē tās preteklības.

To Līvas “atkarību” es arī nedaudz kā pekstiņus saklausu. Stāsta tā itkā bijusi tāda narkomāne. Neticu.
No narkomānes nekļūst par baltu trauslu ziediņu
19.06.2026 14:23 |
 
Patīk
Reitings 11781
Reģ: 18.09.2021
akul12 @ 19.06.2026 13:34

Visi tad esam naricisi 😁
Nezinu nevienu cilvēku, kurš nav pārmetis un dzīvo, kā "Ainas šovā" ar frāzi "Tev viss kārtībā" 😁
Labi vainīgajai pusei, bet šādi rijot pāri darīto gadiem ne ar ko labu nebeigsies...

Tas ir spektrs, un ļoti daudzi patiešām esam vieglā formā.
Starp citu, aktieri, kas kā profesiju izvēlas būt uzmanības centrā un dzīvot uz aplausiem - diezgan iespējami, ka lielāks procents :D
19.06.2026 14:58 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2023
Lelde un Artūrs atkal seko viens otram Instagram. Tad jau raidījumam būs otrā sezona 😁
19.06.2026 15:30 |
 
Reitings 1126
Reģ: 29.05.2023
Jūs savām meitām gribētu tādu pamāti kā Lelde? Ak Dievs, es nekad mūžā nekad nevienai meitu mammai nenovēlētu tādu pamāti kā Lelde :D Ko no viņas var iemācīties? Es pateikšu vēl vairāk, pilnīgi nekā personīga, bet manās acīs krīt vīrieša vērtība, ja es uzzinātu, ka viņa ex ir Lelde.
19.06.2026 16:24 |
 
Reitings 7671
Reģ: 23.08.2022
Dragoste @ 19.06.2026 11:44

Un viņam ir cieņa pret Leldi? Tik ļoti viņu pazemot visas Latvijas priekšā?
Lelde pareizi pateica viss sākas ar love bombing un tālāk konkrēta pazemošana un noniecināšana, lai spodrinātu savu spalvu. Tā ir milzīga necieņa, varēja par daudzām lietām vienkārši paklusēt. Svetlana arī pareizi nokomentēja, ka tā nav pieuguša cilvēka rīcība.
Un cik ilgi varat uz riņķi par tām vielām malt. Tā it kā viņa vienīgā šajā pasaulē kaut ko lietotu. Es uzskatu, ka kamēr nav precējusies vai nav bērniem māte, lai cilvēks pats izvēlas, ko dara un atbild par to. Es personīgi zinu vairākas sievietes, kas nav dzīvojušas to svētāko dzīvi un pēc tam kad ir īstais cilvēks blakus, izveido ģimeni, tad nekādas vielas vairs nav aktuālas.
Un vispār tās, kas te bez mitas kladzina par Leldi un vielām, lūdzu, beidzat būt tādas divkoses. Arī Līva Goba šovā pazinoja, ka ir lietojusi visu ko agrāk. Arī Svetlana agrāk nebija tik svēta nelietotāja. Cilvēki var mainīties savos ieradumos un neviens nav ar to tagad jānorok un jātaisa pasaules gals, jo redz Gobzems to ir noafišējis.
Es ļoti nebrīnītos, ka tas Ēriks ir gatavs Gobzemam maksāt, lai tik publicē tās preteklības.

bet šovs taču sevi piesaka sevi kā: Šovs “Laimīgie laikus neskaita” ļauj ieskatīties četru pāru ikdienā ...Parasti sociālajos tīklos viņi rāda visu skaisto, bet šovs atklās arī to, kas paliek aiz kadra.
sākotnēji domāju, ka viss šovs būs fake cukurvate un vienradži, bet vismaz Lelde ar Arturu parāda, kas paliek aiz kadra. tāds jau bija mērķis šim šovam, un pēkšņi šausmināties par to, ko nu viņš saka visas Latvijas priekšā šķiet rēcīgi :D jo visādi citādi, neviens no pāriem tur nav parādījis nekādu nefiltrēto realitāti.
un runājot par atkarībām, ir liela atšķirība, tie kas kādreiz lietoja un savu dzīvi tagad ir sakārtojuši, vai tie kas vēljoprojām ir smagā atkarību jūgā (kā Lelde), visi, kas viņai kaut cik tuvumā bijuši zina par ko ir runa. te vēl ir liels jautājums, vai viņa tiks no tā purva laukā.
P.S. Piekrītu par Arturu un narcismu, tur arī nav viss kārtībā ar galvu - ļoti sit cauri, ka tēlo tādu pareizo, bet patiesībā nav. Būsim reāli, kuram tādam "tik ļoti pareizam" interesētu tik problemātiska sieviete - drāmas, atkarības utt, un vēl pēc visa šī tv cirka saiet atkal kopā - tas ir rādītājs, manuprāt :D
19.06.2026 16:58 |
 
Reitings 6187
Reģ: 05.12.2021
Dita.D @ 19.06.2026 14:23

To Līvas “atkarību” es arī nedaudz kā pekstiņus saklausu. Stāsta tā itkā bijusi tāda narkomāne. Neticu.
No narkomānes nekļūst par baltu trauslu ziediņu
Nu ...ir mazliet atšķirība vai esi ikdienas zāles pīpētāja vai heroīna lietotāja . Abas vielas ir narkotikas ,bet Būsim reāli ,zāle tomēr ir maigāka ,ja tā var teikt . Viņa daudz pīpēja zāli . Par citām narkotikām nekas nav minēts ,to tomēr vieglāk atmest . Es arī jaunībā un tusiņu laikos traki dzēru . Skolas laikā ,vasaras brīvlaiks tika pavadīts vienkārši dzerot katru dienu . Balta un pūkaina neesmu ,bet tagad alko lietoju ļoti reti.
19.06.2026 18:57 |
 
Reitings 905
Reģ: 18.02.2022
Krokoundils @ 19.06.2026 15:30
Lelde un Artūrs atkal seko viens otram Instagram. Tad jau raidījumam būs otrā sezona 😁

Pec Leldes pēdējā story neliktos, ka ir kopā
19.06.2026 20:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits