IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 11777
Reģ: 18.09.2021
Terra Incognita @ 15.06.2026 19:20

Sandras uzņēmumam, uz kura reģistrēta viņas pārdošanas mājaslapa, pagājušajā gadā ir 202K apgrozījums un 63K peļņa. Tas ir daudz. Bet varbūt pajautā sev, kāpēc viņai labi veicas ar sapņu tirgošanu, bet nevis ar reālu biznesu.

Nevar zināt, vai viss apgrozījums tiešām ir no magic pārdošanas, bet gan jau ir. Neko sev, neslikts bizness - 8K mēnesī tīri no maģijas ✨
Pie reizes iedomājos iemest aci vēl vienas alķīmiķes Diānas Kudrjašovas uzņēmumā, bet nav gada pārskata - tik aizņemta ar biznesa bīdīšanu, ka nokavējusi iesniegšanas termiņu 😜 Pat ja viss bizness Kiprā vai kur, tāpat jau Latvijas SIAi pārskats jāsniedz
15.06.2026 19:58 |
 
Patīk
Reitings 11777
Reģ: 18.09.2021
Apple of my eye @ 15.06.2026 19:58

Nevar zināt, vai viss apgrozījums tiešām ir no magic pārdošanas, bet gan jau ir. Neko sev, neslikts bizness - 8K mēnesī tīri no maģijas ✨
Pie reizes iedomājos iemest aci vēl vienas alķīmiķes Diānas Kudrjašovas uzņēmumā, bet nav gada pārskata - tik aizņemta ar biznesa bīdīšanu, ka nokavējusi iesniegšanas termiņu 😜 Pat ja viss bizness Kiprā vai kur, tāpat jau Latvijas SIAi pārskats jāsniedz

Ups, Sandrai nevis 8K, bet gandrīz 12K mēnesī - vēl labāk.
Ja jau, tad jau - iegāju tēmā :D Uresinas SIA, kas norādīta mājas lapā (SIA PROGRESS AND GROW LIFESTYLE COACHING) pieder 1948.g. dzimušai sievietei, pati JEĻENA Uresina ir izgājusi no valdes un daļām. Šai SIAi 2025.g. neto apgrozījums ir 144 320 (nav baigais kosmoss pret to, kā sevi prezentē).
Latvijā JEĻENAI pašai nav neviena uzņēmuma... Bet iemācīs JUMS naudu, transformāciju, izrāvienu & pacels jūs uz next level 😜😜😜
15.06.2026 20:12 |
 
Reitings 26798
Reģ: 27.11.2018
Hubabuba @ 15.06.2026 19:28

Tas ir fenomenāli, influenceres dodas dzīvot uz ārzemēm, itkā meklē labklājibu, labāku dzives līmeni citās valstīs, parāda kā tur dzivo, cik viss ir forši un sakārtoti, bet tāpat turpina pelnīt no latvijas auditorijas. Ne jau šitās divas žogvāveres vienīgās, pilns ar tiem laimes meklētājiem ārzemēs, kuru biznesi un ienākumu avoti nāk no Latvijas. Dažreiz liekas ka te ir kautkāda naudas bedre.
Gobzems vienkārši ideāli der zem šī raksturojuma
15.06.2026 21:31 |
 
Patīk
Reitings 2959
Reģ: 30.04.2020
Vārdotāja @ 15.06.2026 18:36
davai nevajag, mēs varam uzsākt diskusiju ko patiesībā lieto Ainažos😁 esi no Ainažiem un par par balto kafiju šur tur pļurkstējusi.
Mārcis arī ir niekojies vai ne? (Atsauce uz varoni no blakus diskusijas).
Ainažus varētu labi pakratīt, tikai tad jaunas skolotājas būtu uz 1.septembri jāmeklē.

Klau, ej uz otru diskusiju un tur arī sarunājies ar sevi :D Vai arī savam psihologam, pie kura tā braukā, beidzot pastāsti visu kā ir, nevis savas izdomātās pasakas, kā tev visi ļaunu vēl.
Un droši vari publicēt visu ainažniekus, salacgrīviešus, valmieriešus, limbažniekus kuri tur lieto baltās un nebaltās kafijas :D
15.06.2026 23:44 |
 
Reitings 691
Reģ: 07.12.2024
Otiiilija @ 15.06.2026 12:59
Ko var cepties par Ozempic? Tāpēc, ka tas nav kosmētikas līdzeklis, bet recepšu medikaments!!! Un nē, man nav vienalga, ja valsts pēc tam no nodokļu naudas ārstē sekas cilvēkiem, kuri gribēja nevis ārstēt slimību, bet ielīst divus izmērus mazākās biksēs, ne jebkurš, kurš zaudē svaru nav sažuvusi rozīne, visi svara zaudēšanas veidi nav vienādi. Kokaīns arī samazina apetīti, bulīmija arī samazina svaru, visādi “fat burner” brīnumi arī- katrai paaudzei sava slimība. Tieši tāpēc kustība un normāls uzturs ilgtermiņā dod veselīgāku rezultātu nekā kārtējais modes līdzeklis. Izkaltusi seja un kaulains izskats nekad nav bijis veselības etalons, tikai katrai paaudzei ir savs veids, kā līdz tam nonākt.Ozempic ir vieta cilvēkiem ar diabētu un medicīniski nozīmīgu aptaukošanos, lai gan arī diskutabli.Bet arī nevajag izlikties, ka katram cilvēkam ar lielu svaru automātiski vajag Ozempic. Ja veselības problēmu pamatā ir gadiem ilgi slikti ēšanas paradumi un mazkustīgs dzīvesveids, tad šprice nav maģisks risinājums. Zāles neiemāca disciplīnu. Medikamenti ir ārstēšanai, nevis attaisnojums ignorēt cēloņus.Tas, ka kāds var dabūt recepti, vēl nenozīmē, ka zāles vajag lietot visiem, kam nepatīk atspulgs spogulī.Un nevajag izlikties, ka ilgtermiņā viss ir skaidrs. Par GLP-1 preparātu lietošanu desmitiem gadu veselam cilvēkam datu vienkārši nav. Jau tagad tiek pētītas nopietnas blaknes, tostarp redzes nerva bojājumi un citi sarežģījumi. Tāpēc piesardzība nav “heits”, bet veselais saprāts.Ja jau tagad pat zāles kļūst par kārtējo trendu, lai dzītos pēc slimīgi tieva skaistuma standarta, tad jā, man ir ko teikt. Nav normāli glorificēt medikamentu lietošanu tikai tāpēc, lai varētu izvairīties no darba ar sevi.

Šis gan mazliet amizanti tomēr. Piekrītu, ka Ozempic ir zāles, kas jālieto atbilstošām medicīniskām indikācijām, nevis tad, ja slinkums vienkārši aiziet uz sporta zāli un ēst kvalitatīvas maltītes. Bet tā blakusparādību piesaukšana gan ir no sērijas "es dzirdēju", jo ļoti retos un "pašdarbnieku" gadījumos ar Ozempic svars zūd tik strauji, ka āda karājas un vēl kas ne. Patiesībā gan ir tā, ka devas tiek kāpinātas ļoti lēni un nekāda āda nekur nekarājas, vienkārši cilvēks sāk beidzot zaudēt to svaru. Un par blakusparādībām arī diezgan smieklīgi lasīt - pētījumi par redzes bojājumiem, pirmkārt, oficiāli nemaz nav apstiprināti. Otrkārt, visai smieklīgi lasīt, ka ar tādu traku blakusparādību jārēķinās tiem, kas ozempic lieto, lai notievētu? Bet tiem, kas lieto, jo cukura diabēts, nu... tiem nekas, lai tik lieto? :D
15.06.2026 23:54 |
 
Reitings 188
Reģ: 31.10.2022
Beciņa @ 15.06.2026 17:45
Andersone nopietni vel baro savu meitu ar pudeli? Tam bernam tak divi gadi tulit.

Var barot ar pudeli arī ilgāk par diviem gadiem, paralēli dodot arī snīpīškrūzes un citas pudelītes. Viss taču notiek pakāpeniski. Bērnam knupīšpudelīte ir kā mammas krūts, ar kuru ir izveidojusies saikne un tā ir neatņemama drošības sajūta. Tev kāds komplekss laikam, ka visu laiku kasies, ka kāda baro ilgāk ar pudeli, krūti, bērni staigā ilgāk pamperos, braukā ratos un lieto knupīšus. Lai tak izbauda bēbjošanu. Nebaidies, visi izaug un arī to pudelīti pāraugs, tev padomu neprasot.
16.06.2026 01:27 |
 
Reitings 188
Reģ: 31.10.2022
Hubabuba @ 15.06.2026 19:28

Tas ir fenomenāli, influenceres dodas dzīvot uz ārzemēm, itkā meklē labklājibu, labāku dzives līmeni citās valstīs, parāda kā tur dzivo, cik viss ir forši un sakārtoti, bet tāpat turpina pelnīt no latvijas auditorijas. Ne jau šitās divas žogvāveres vienīgās, pilns ar tiem laimes meklētājiem ārzemēs, kuru biznesi un ienākumu avoti nāk no Latvijas. Dažreiz liekas ka te ir kautkāda naudas bedre.

Tas jau parāda sabiedrības līmeni. Ārzemēs cilvēki izglītotāki un neparakstās uz plānā galdiņa kreisajiem pakalpojumiem un visādiem šarlatāniem. Latvijā aitas atrast viegli.
16.06.2026 02:08 |
 
Reitings 3768
Reģ: 11.04.2023
Gobzems jau ar dzīvo/ja Spānijā, bet pamatā dzīvo/ja uz LV naudas...
Starp citu Kiops ir LV atgriezies no Spānijas un piedāvā privātos koncertus par 800 eiro, Kivičam būs konkurence uz lieveņiem.
16.06.2026 07:12 |
 
Reitings 207
Reģ: 18.07.2023
Julies @ 16.06.2026 02:08

Tas jau parāda sabiedrības līmeni. Ārzemēs cilvēki izglītotāki un neparakstās uz plānā galdiņa kreisajiem pakalpojumiem un visādiem šarlatāniem. Latvijā aitas atrast viegli.

Kā nu neparakstās. ASV un citur ir savas Uresinas. Vienkārši mūsējā viņiem ir tante no provinces, viena no miljona.
16.06.2026 07:58 |
 
Reitings 26798
Reģ: 27.11.2018
Rora @ 15.06.2026 23:54

Šis gan mazliet amizanti tomēr. Piekrītu, ka Ozempic ir zāles, kas jālieto atbilstošām medicīniskām indikācijām, nevis tad, ja slinkums vienkārši aiziet uz sporta zāli un ēst kvalitatīvas maltītes. Bet tā blakusparādību piesaukšana gan ir no sērijas "es dzirdēju", jo ļoti retos un "pašdarbnieku" gadījumos ar Ozempic svars zūd tik strauji, ka āda karājas un vēl kas ne. Patiesībā gan ir tā, ka devas tiek kāpinātas ļoti lēni un nekāda āda nekur nekarājas, vienkārši cilvēks sāk beidzot zaudēt to svaru. Un par blakusparādībām arī diezgan smieklīgi lasīt - pētījumi par redzes bojājumiem, pirmkārt, oficiāli nemaz nav apstiprināti. Otrkārt, visai smieklīgi lasīt, ka ar tādu traku blakusparādību jārēķinās tiem, kas ozempic lieto, lai notievētu? Bet tiem, kas lieto, jo cukura diabēts, nu... tiem nekas, lai tik lieto? :D
Par redzi arī nav tik vienkārši -nav apstiprināts- nav problēmas. 2024. gada JAMA Ophthalmology pētījums atrada saistību starp semaglutīdu un retu redzes nerva bojājumu , 2025. gadā EMA atzina NAION kā ļoti retu iespējamu blakni.
Diabēta gadījumā cilvēkam ir medicīniska vajadzība un riska ieguvuma attiecība ir cita. Veselam vai tikai neapmierinātam ar svaru cilvēkam, kurš lieto off-label, bieži bez endokrinologa uzraudzības ieguvums ir tikai estētisks, bet riski joprojām ir medicīniski. Un blaknes nav tikai “āda karājas”. Oficiālajās instrukcijās minēti kuņģa-zarnu trakta traucējumi, pankreatīts, žultspūšļa problēmas, nieru bojājuma risks dehidratācijas dēļ un diabētiskās retinopātijas pasliktināšanās risks. Turklāt ASV jau ir centralizētas GLP-1 tiesvedības par gastroparezi, ileusu un citiem smagiem kuņģa-zarnu trakta bojājumiem( pārbaudi faktus).Mans arguments ir: zāles jālieto tad, kad ir medicīniska indikācija un ārsta uzraudzība, nevis kā modes trends vai aizvietotājs disciplīnai. Ja cilvēkam nav nopietnas medicīniskas vajadzības, tad loģiskāk ir ieguldīt to naudu labā ārstā- uztura speciālistā, trenerī, miega režīmā un kustībā, nevis sponsorēt farmāciju.
16.06.2026 08:09 |
 
Reitings 8216
Reģ: 10.01.2023
Enazenaz @ 15.06.2026 23:44

Klau, ej uz otru diskusiju un tur arī sarunājies ar sevi :D Vai arī savam psihologam, pie kura tā braukā, beidzot pastāsti visu kā ir, nevis savas izdomātās pasakas, kā tev visi ļaunu vēl.
Un droši vari publicēt visu ainažniekus, salacgrīviešus, valmieriešus, limbažniekus kuri tur lieto baltās un nebaltās kafijas :D
es Gobzemam labāk aizsūtīšu😜 Ainažu skolu tāpat likvidēs, lai neņem šņaucējas Salacgrīvas skolā.
16.06.2026 10:16 |
 
Reitings 8216
Reģ: 10.01.2023
Terra Incognita @ 16.06.2026 07:58

Kā nu neparakstās. ASV un citur ir savas Uresinas. Vienkārši mūsējā viņiem ir tante no provinces, viena no miljona.
Diāna Kubasova ar savaik savus kursus vadīja, bet nu ir pieklususi. Arī Doterra baigi nereklamē.
Māsai atkal nav gredzens pirkstā un atbraukusi pavadīt vasaru Latvijā.
16.06.2026 10:39 |
 
Reitings 3
Reģ: 22.04.2026
Nu ko, Džilim rūgts jau 7.reizi😇 Meitene man patīk, atgādina Rēziju jaunības laikos, turpat jau tie Kalniņu gēni blakus
16.06.2026 11:35 |
 
Reitings 8216
Reģ: 10.01.2023
Abiniece @ 16.06.2026 11:35
Nu ko, Džilim rūgts jau 7.reizi😇 Meitene man patīk, atgādina Rēziju jaunības laikos, turpat jau tie Kalniņu gēni blakus
bet klau, viņš ir kādreiz atklāti pateicis, kas tām sešām bijušajām par vainu?😁
16.06.2026 11:50 |
 
Reitings 2394
Reģ: 19.05.2025
Vārdotāja @ 16.06.2026 11:50
bet klau, viņš ir kādreiz atklāti pateicis, kas tām sešām bijušajām par vainu?😁

Acīmredzami taču, ka vaina ir viņš pats??? Nu, un tas, ka ir pietiekami sievietes, kas pavelkas uz defektīvu veci, kurš nekad nemainīsies un to nemaz neslēpj.
16.06.2026 12:08 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.08.2023
Vārdotāja @ 16.06.2026 10:39
Diāna Kubasova ar savaik savus kursus vadīja, bet nu ir pieklususi. Arī Doterra baigi nereklamē.
Māsai atkal nav gredzens pirkstā un atbraukusi pavadīt vasaru Latvijā.

Jo ņēma piemēru no māsas atrada bagātu indieti kas sponsorē.
16.06.2026 13:03 |
 
Reitings 240
Reģ: 30.03.2023
Vārdotāja @ 16.06.2026 11:50
bet klau, viņš ir kādreiz atklāti pateicis, kas tām sešām bijušajām par vainu?😁
Nekādas vainas! Džilis par bijušajām runā tikai labu.
16.06.2026 13:53 |
 
Patīk
Reitings 2789
Reģ: 08.09.2025
Džilim acīmredzot patīk pamainīt sievas. Katrai pašai ir izvēle, vai būt par tādu pamaināmo.
16.06.2026 14:15 |
 
Reitings 240
Reģ: 30.03.2023
Law9 @ 16.06.2026 14:15
Džilim acīmredzot patīk pamainīt sievas. Katrai pašai ir izvēle, vai būt par tādu pamaināmo.
Tik žēl, ka tās iepriekšējās smagi atgūstas...Rau, pat Grencberga aizspērusies uz Santjago ceļu, lai gan man likās stipra sieviete, ko nekas nevar satricināt.
16.06.2026 15:16 |
 
Reitings 1026
Reģ: 16.01.2023
Beciņa @ 15.06.2026 17:45
Andersone nopietni vel baro savu meitu ar pudeli? Tam bernam tak divi gadi tulit.

Tas ie jocīgi, ka liels bērns ar pudeli jābaro. Zobi tā jau sapuvuši no pudeļu lietošanas
Man drīzāk dīvaināk un trakāk liekas tas, ka jaunākais nonstop gul tikai autokreslā. Principā tas bērns tiek visu laiku midzināts un turēts mākslīgajā miegā
16.06.2026 15:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits