IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 334
Reģ: 14.08.2010
Vizla nav pieņēmusies svarā?
13.06.2026 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 11743
Reģ: 17.09.2009
Rebeka! @ 13.06.2026 16:07
Vizla nav pieņēmusies svarā?
Sedakovai līdzīga bildēs Elle pasākumā 😁
13.06.2026 16:34 |
 
Reitings 97
Reģ: 16.10.2021
Rebeka! @ 13.06.2026 16:07
Vizla nav pieņēmusies svarā?

Viņai nomira sunītis un viņa ļoti pārdzīvoja, iespējams, zāles vai emocionāla ēšana…
13.06.2026 16:48 |
 
Reitings 12514
Reģ: 22.03.2024
Julies @ 13.06.2026 14:13
Es gan nesaprotu to apsēstību ar retinolu. Palietoju pāris mēnešus un ķēpas ir vairāk, nekā nelietojot, turklāt nekādu rezultātu arī neredzu. Citām arī neredzu, ka baigi jau nu izskatītos jaunākas.
Tā kā lietoju tonējošo krēmu ādas toņa izlīdzināšanai, man tas neiet kopā ar vēl ikdienas SPF krēma lietošanu. Nu kur? Slāņiem visu krāt? Kurā secībā tad ko jāliek? Tas arī aizņem stipri ilgāku laiku, ja padomā, ka vēl jāpaiet laikam, lai 1 krēms iesūcas un tikai tad var nākamo... Ikdienā tas liekas šausmīgi nepraktiski. Efekts drīzāk pārvēršas par defektu. Varbūt tām, kurām paveicās ar tīru un vienmērīgu ādas toni lietot vēl tā var, bet nu ne jau tad, kad ir jau savi basic favorīti, kurus lieto ikdienā.

Lieto vakarā pirms sejas krēma, pagaidi kadas desmit minutes un tad liec kremu un nekada ķēpa.
13.06.2026 17:40 |
 
Reitings 10
Reģ: 13.06.2026
Kā tur palika ar Lasmani un viņa Kelliju..kopā vai nē? Šodien Lasmanis manīts Jūrmalas golfa laukumā mīcamies ar slavenā Buļa darbiniecīti Megiju
13.06.2026 22:28 |
 
Reitings 366
Reģ: 13.06.2025
veerigaa @ 13.06.2026 22:28
Kā tur palika ar Lasmani un viņa Kelliju..kopā vai nē? Šodien Lasmanis manīts Jūrmalas golfa laukumā mīcamies ar slavenā Buļa darbiniecīti Megiju

Aij nu kāda starpība ar ko mīcās, tāpat dzīvo Ķīnā un nopietnas draudzenes diez vai būs kamēr tur dzīvos
13.06.2026 22:58 |
 
Reitings 188
Reģ: 31.10.2022
Rietumusawle @ 13.06.2026 17:40

Lieto vakarā pirms sejas krēma, pagaidi kadas desmit minutes un tad liec kremu un nekada ķēpa.

Tas ir skaidrs, es to visu domāju par SPF (50). Kad tad to smērēt, ja lietoju ikdienā ādas tonējošo krēmu un tam ir SPF 15?
14.06.2026 01:22 |
 
Reitings 12514
Reģ: 22.03.2024
Julies @ 14.06.2026 01:22

Tas ir skaidrs, es to visu domāju par SPF (50). Kad tad to smērēt, ja lietoju ikdienā ādas tonējošo krēmu un tam ir SPF 15?

15SPF ir tikai tads marketings, jo 15 neko daudz nedod. Sauļošanās krēmu liek zem tonala un ir daudzi, kas ir Sauļošanās krēms/primeris un tad nekada ķēpa nav.
14.06.2026 01:49 |
 
Reitings 42306
Reģ: 21.10.2022
Simsons šī rīta Bingo vairs nevadīja ✅
14.06.2026 11:23 |
 
Reitings 2550
Reģ: 03.10.2021
Ambulance @ 14.06.2026 11:23
Simsons šī rīta Bingo vairs nevadīja ✅

Vai tad viņi tur nemainās?
14.06.2026 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 7372
Reģ: 09.07.2011
CallMeAnnika @ 13.06.2026 15:14
Jānolaiko tie ir reeli, kuros ir sadarbība/reklama. Vai sadarbības partneriem šis liekas ok, ka diedelē sirdis uz šiem reeliem? Iesaiste ir ar like, bet cik ir tādu, kas reāli noskatās to?

Un arī tā viņas it kā atvainošanās, ka pāris dienu laikā būs vairākas reklāmas. Es kā sadarbības partneris negribētu, ka saturs, par ko maksāju, tiek izcelts kā kaut kas nevēlams, par ko jāatvainojas un mākslīgi jāvāc sirdis. Nu netaisi tās reklāmas vienu pēc otras, ja gribas organisku sekotāju iesaisti. Tad arī retu reizi kāda interesanti pasniegta sadarbība nebūs baigā problēma, bet gribas taču pa maksimumam nopelnīt.
14.06.2026 12:10 |
 
Reitings 8763
Reģ: 09.09.2021
Kā Vavilova kļuva tik tieva? Vai ir taisnība ko Gobzia lika savā storijā, ka Vavilova lieto caurejas zāles un pēc tam smird tualete?
14.06.2026 12:53 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.06.2023
Danuta @ 14.06.2026 12:53
Kā Vavilova kļuva tik tieva? Vai ir taisnība ko Gobzia lika savā storijā, ka Vavilova lieto caurejas zāles un pēc tam smird tualete?

Tak skaidrs, ka arī Ozempic.
14.06.2026 14:03 |
 
Reitings 6303
Reģ: 09.04.2023
Danuta @ 14.06.2026 12:53
Kā Vavilova kļuva tik tieva? Vai ir taisnība ko Gobzia lika savā storijā, ka Vavilova lieto caurejas zāles un pēc tam smird tualete?

Negribu izteikt nekādus apgalvojumus, bet pieņemu, ka, Gobzema vārdiem runājot, “pūš orķestrī” sniedziņu.
14.06.2026 14:12 |
 
Reitings 1240
Reģ: 05.02.2026
Andersonei šodien tāda fūga, ka storijos nevar ienākt
14.06.2026 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 11743
Reģ: 17.09.2009
Danuta @ 14.06.2026 12:53
Kā Vavilova kļuva tik tieva? Vai ir taisnība ko Gobzia lika savā storijā, ka Vavilova lieto caurejas zāles un pēc tam smird tualete?
Tualete smird? Wtf.
14.06.2026 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 11743
Reģ: 17.09.2009
Danuta @ 14.06.2026 12:53
Kā Vavilova kļuva tik tieva? Vai ir taisnība ko Gobzia lika savā storijā, ka Vavilova lieto caurejas zāles un pēc tam smird tualete?
Tualete smird? Wtf.
14.06.2026 17:13 |
 
Reitings 62
Reģ: 01.12.2024
Ievēroju pie ceļojumiem facebook tāds Ivars Cīrulis, atkal viņam jauna beibe. Iepriekš jau bija viena jauniņā (diez vai bērnu mamma, par jaunu), tagad atkal jauna. Abas slaidas, jaunākas un ar viegli iepumpētu seju.
Bet tā jau interesanti pasekot. Pati citreiz pašpikoju idejas ceļojumiem.
Bet klasiskais jautājums😁ar ko jānodarbojas, lai tā varētu ceļot non-stop??? Un nav viņam nemaz tik budžetīgi tie ceļojumi, ko varētu padomāt par Hardiju un Līgu Tiesnesi. Āzijā budžetā var izbraukt, bet ne jau Eiropā.
14.06.2026 17:23 |
 
Reitings 66
Reģ: 15.12.2023
Par Cīruli runājot, man kādreiz, kopā ar Leldi, viņš likās paraugģimene, tāpēc bija šoks, ka viņi izšķīrās, un jā, nu jau nākamā lellīte, ko atrāda publiski. Naudu tā arī pelna, filmējot savus ceļojumus un, ja paskatās raidījumu, tur vienas vien reklāmas. Sponsorus viņš vienmēr ir mācējis atrast, kādreiz sportam, tagad ceļojumiem
14.06.2026 19:19 |
 
10 gadi
Reitings 7318
Reģ: 05.08.2013
Zilais Valis @ 14.06.2026 14:03

Tak skaidrs, ka arī Ozempic.

es arī balsoju par šo. Viņai jau iepriekš bija nenormāli kompleksi, filtrēja bildēs seju tā, ka uz ielas neatpazinu.
Ceru, ka tagad ir apmierināta. Tur cilvēks izkūpēs tuliņ.
14.06.2026 22:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits