IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 16445
Reģ: 06.07.2022
Evropizmaihome @ 12.06.2026 15:54

Pastāstīsi savas zināšanas par retinolu? Nesapratu, ko domāji ar savu komentāru, jo man liekas normāli, ka cilvēki lieto retinolu un arī vasarā to var lietot - galvenais neaizmirst SPF.

Retinolu jālieto tikai gada tumšajā laikā, tas neiet kopā ar sauli, pat ja vēl uzsmērē spf.
12.06.2026 20:32 |
 
Reitings 362
Reģ: 06.09.2024
EmilijaArm @ 12.06.2026 20:32

Retinolu jālieto tikai gada tumšajā laikā, tas neiet kopā ar sauli, pat ja vēl uzsmērē spf.

Nu, nu, uz nakti retinolu var lietot visa gada garumā.
12.06.2026 20:47 |
 
Reitings 17
Reģ: 08.06.2026
EmilijaArm @ 12.06.2026 20:32

Retinolu jālieto tikai gada tumšajā laikā, tas neiet kopā ar sauli, pat ja vēl uzsmērē spf.

Retinolu neviens nesmērē kā dienas krēmu. Uz nakti uzliek. No rīta SPF 50. Tāpat ir dažāda stipruma retinoli.
12.06.2026 20:54 |
 
Patīk
Reitings 2792
Reģ: 08.09.2025
"Bērni nost no ekrāniem! Cerams, ka airbagus neizšaus."🤣 Jeb izpētīts BAVAS un Martas loterijā solītais BMW.
https://youtube.com/shorts/F-lGFsf2hO8?is=qSiGWdPrY7c4dltY
Turpinājums.
https://youtube.com/shorts/tjC1a6qRo_w?is=Z8OL82_Ec09Ex8Ik
12.06.2026 21:29 |
 
Patīk
Reitings 2792
Reģ: 08.09.2025
Izskatās, ka Dievietes video ielikšanas funkcijas poga nedarbojas.
12.06.2026 21:32 |
 
10 gadi
Reitings 1313
Reģ: 20.05.2013
Nu, kas jushkai būs? Boy or girl?
12.06.2026 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 16086
Reģ: 15.03.2012
Uresina pārvācās uz visu iespēju zemi Ameriku, bet tagad brauks uz Latviju uzrīkot pasākumiņu, lai nopelnītu ar LV aitām 🤡
12.06.2026 22:39 |
 
10 gadi
Reitings 7318
Reģ: 05.08.2013
Dzintriņa @ 12.06.2026 20:00

Tev ir bijis liekais svars? Tu esi ar to cīnījusies? Kāpēc nosodījums? Tā ir vispasaulīga sērga - ozeptic.
Ja ir iespēja nodzīvot šo dzīvi kaut nedaudz skaistāk un laimīgāk.. cik reizes cilvēki ar lieko svaru padodas un sevi par to ienīst.. Tu zini? Kāpēc nosodi cerību un darbību, kas strādā un liek justies kaut nedaudz labāk??
Tevi ietekmē tas, kā viņas veselība tiek sačakarēta? Ar lieko svaru, stress, nemitīgu cīņu vai ar ozempic potēm? Nu nahujam?

mani ietekmē tas, ka es svīstu sporta zālē un domāju ko riju, bet ozempik beibe domā, ka esam vienā līmenī. 😀
Tas tikai humoram, nav jāuztver nopietni
12.06.2026 23:19 |
 
Reitings 777
Reģ: 09.06.2023
Kāda zina, Vavilova pati brauc pie stūres?
12.06.2026 23:19 |
 
Reitings 1791
Reģ: 31.12.2013
Elizabeteeee @ 12.06.2026 23:19
Kāda zina, Vavilova pati brauc pie stūres?
vai tad viņai maz vispār ir transportlīdzekļa vadītāja apliecība?
12.06.2026 23:34 |
 
Patīk
Reitings 4146
Reģ: 09.08.2016
Retinolu jālieto tikai gada tumšajā laikā, tas neiet kopā ar sauli, pat ja vēl uzsmērē spf.

Austrālijā retinolu jau noteikti nelieto, ne? 😀
13.06.2026 10:18 |
 
Reitings 3545
Reģ: 23.01.2022
Maltā gaļa @ 09.06.2026 17:46
Kāda ir pirkusi no Salcevičas to traipu līdzekli? Ir tiešām labs vai kārtējā reklāma līdzeklim, kas nestrādā?

Līdzeklis strādā, bet es tev palīdzēšu ietaupīt. Apskaties Purenn piedāvājumu 🙂
13.06.2026 10:43 |
 
Reitings 1508
Reģ: 03.04.2024
Krizdole @ 12.06.2026 22:39
Uresina pārvācās uz visu iespēju zemi Ameriku, bet tagad brauks uz Latviju uzrīkot pasākumiņu, lai nopelnītu ar LV aitām 🤡

Precīzi. 1000%.
13.06.2026 12:02 |
 
Reitings 1508
Reģ: 03.04.2024
Krizdole @ 12.06.2026 22:39
Uresina pārvācās uz visu iespēju zemi Ameriku, bet tagad brauks uz Latviju uzrīkot pasākumiņu, lai nopelnītu ar LV aitām 🤡

Viņa turpina cirpt lv aitiņas caur soc tīkliem.
13.06.2026 12:05 |
 
Reitings 188
Reģ: 31.10.2022
Es gan nesaprotu to apsēstību ar retinolu. Palietoju pāris mēnešus un ķēpas ir vairāk, nekā nelietojot, turklāt nekādu rezultātu arī neredzu. Citām arī neredzu, ka baigi jau nu izskatītos jaunākas.
Tā kā lietoju tonējošo krēmu ādas toņa izlīdzināšanai, man tas neiet kopā ar vēl ikdienas SPF krēma lietošanu. Nu kur? Slāņiem visu krāt? Kurā secībā tad ko jāliek? Tas arī aizņem stipri ilgāku laiku, ja padomā, ka vēl jāpaiet laikam, lai 1 krēms iesūcas un tikai tad var nākamo... Ikdienā tas liekas šausmīgi nepraktiski. Efekts drīzāk pārvēršas par defektu. Varbūt tām, kurām paveicās ar tīru un vienmērīgu ādas toni lietot vēl tā var, bet nu ne jau tad, kad ir jau savi basic favorīti, kurus lieto ikdienā.
13.06.2026 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 647
Reģ: 01.03.2016
Julies @ 13.06.2026 14:13
Es gan nesaprotu to apsēstību ar retinolu. Palietoju pāris mēnešus un ķēpas ir vairāk, nekā nelietojot, turklāt nekādu rezultātu arī neredzu. Citām arī neredzu, ka baigi jau nu izskatītos jaunākas.
Tā kā lietoju tonējošo krēmu ādas toņa izlīdzināšanai, man tas neiet kopā ar vēl ikdienas SPF krēma lietošanu. Nu kur? Slāņiem visu krāt? Kurā secībā tad ko jāliek? Tas arī aizņem stipri ilgāku laiku, ja padomā, ka vēl jāpaiet laikam, lai 1 krēms iesūcas un tikai tad var nākamo... Ikdienā tas liekas šausmīgi nepraktiski. Efekts drīzāk pārvēršas par defektu. Varbūt tām, kurām paveicās ar tīru un vienmērīgu ādas toni lietot vēl tā var, bet nu ne jau tad, kad ir jau savi basic favorīti, kurus lieto ikdienā.
Piekrītu. Retinols ir nopietns līdzeklis un ideālā gadījumā vajadzētu lietot tikai tad, kad to ir rekomendējis ārsts - dermatologs. Jo citādāk var sataisīt pamatīgas ziepes, piemēram, apdegumus, periorālo dermatītu utt.
13.06.2026 14:25 |
 
Reitings 1820
Reģ: 01.08.2021
yay @ 12.06.2026 23:19

mani ietekmē tas, ka es svīstu sporta zālē un domāju ko riju, bet ozempik beibe domā, ka esam vienā līmenī. 😀
Tas tikai humoram, nav jāuztver nopietni

Ozempik beibes vel pamanās uzrīkot kursikus, kā pareizi nomest svaru, visām tievētgribētājām un vel nopelna uz to. Tas gan ir zemiski. Par vienu konkrētu piemēru jau te tika rakstīts.
13.06.2026 14:48 |
 
Reitings 668
Reģ: 29.11.2022
Hubabuba @ 13.06.2026 14:48

Ozempik beibes vel pamanās uzrīkot kursikus, kā pareizi nomest svaru, visām tievētgribētājām un vel nopelna uz to. Tas gan ir zemiski. Par vienu konkrētu piemēru jau te tika rakstīts.

Jā, dārzniece Dace jeb manssapņudārzs laikam tā bija, par kuru te runāja iepriekš.
13.06.2026 15:08 |
 
Patīk
Reitings 64020
Reģ: 12.10.2022
Maltā gaļa @ 11.06.2026 20:26
Dzenīte ir tik lielā izmisumā par sirsniņām un komentiem, ka jau gatava dot naudu (100€) par laikiem un komentāriem 😂 Laikam būs jānoreportē instagramam, ja pareizi atceros, uzpirkt sekotājus skaitījās nopietns IG kopienas noteikumu pārkāpums. Lai pasēž kādu laiku banā.
Jānolaiko tie ir reeli, kuros ir sadarbība/reklama. Vai sadarbības partneriem šis liekas ok, ka diedelē sirdis uz šiem reeliem? Iesaiste ir ar like, bet cik ir tādu, kas reāli noskatās to?
13.06.2026 15:14 |
 
Reitings 668
Reģ: 29.11.2022
Pelnrukšķīte @ 13.06.2026 10:43

Līdzeklis strādā, bet es tev palīdzēšu ietaupīt. Apskaties Purenn piedāvājumu 🙂

Noooopietni? Viņa tirgo to pašu līdzekli 3 x dārgāk??? :D Nja, nezināju, ka Salcevičas vārds tik dārgs 🤣🤣 Paldies, ka padalījies, es gandrīz no viņas nopirku 🤣
13.06.2026 15:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits